Після оприлюднення інформації про факт підробки документів про вищу економічну освіту пан Пишний має піти у відставку. Негайно!
Ну що, друзі, вітаю: людина, яка керує всією фінансовою системою України, не має на це жодних законних прав. Чому? Тому що її економічний диплом — фейк і дешева підробка!
Вони дістали з паперового архіву судове рішення у кримінальній справі №1-П-7/07, яке, мабуть, пан Пишний вважав надійно прихованим. Виявилося, що цієї справи немає навіть в електронному судовому реєстрі! Але рукописи не горять. І паперові архіви Зарічного районного суду м. Суми – теж.
Схема була феноменально примітивною. Юрист Пишний дуже хотів бути банкіром, але витрачати час на навчання не бажав. У змові з проректором Української академії банківської справи НБУ Костянтином Малютіним та Володимиром Василенком — директором сумської філії «Університету сучасних знань» (є у нас і такі «роги та копита») — йому просто намалювали документи.
У судовому рішенні чорним по білому написано:
«Василенко В.М., усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, а також і те, що особи, на які було складено документи Малютіним К.Г.: Стрій А.Г., Пишний А.Г. та Тимощук О.С., в СФ «Університеті сучасних знань» ніколи не навчались…»
Він там навіть не з'являвся! Проте йому підробили протоколи співбесід, навчальні картки та академічні довідки. І на підставі цієї макулатури зарахували одразу на 4-й курс Української академії банківської справи!
Тобто керівник центробанку ніколи не вчився банківській справі, а просто купив папірець. А тепер ця особа, АНДРІЙ ПИШНИЙ, розказує всім про професійну непридатність, воює з паном Смілянським і висловлює якесь там «професійне судження», очолюючи НБУ з жовтня 2022 року під час війни! Це абсурд.
Це не просто скандал, а дії, що мають ознаки злочину, за який передбачено від трьох років позбавлення волі за ч. 1 ст. 366 КК України. Хоча тут неминуче постане питання щодо тяжких наслідків. Бо діяльність голови Нацбанку вимірюється збитками держави у сотні мільярдів гривень. І чого в цьому більше — некомпетентності, непрофесіоналізму чи корупції — мають визначати правоохоронні органи.
Пане Пишний, рано чи пізно, але Вам доведеться ходити на допити. Сподіваюсь, ДБР цьогоріч нарешті дістанеться паперових архівів судових рішень, до яких ці бідолахи ніяк не могли добратися з 2022 року.
Та незалежно від їхньої активності закликаю до створення парламентської ТСК, відкриття кримінального провадження і розслідування правоохоронними органами, визнання невідповідності очільника НБУ займаній посаді, висловлення недовіри та його негайної відставки.
Сподіваюсь, що після того, як пішов зі свого поста пан Андрій Єрмак, нарешті залишить посаду і його ставленик — пан Андрій Пишний.
Притому, що питань у правоохоронців до діяльності нинішнього керівника регулятора буде чимало.
Всім гарного вечора, а пан Пишний має почати пакувати речі, і бажано, щоб він це робив уже зараз, не чекаючи обвинувальних вироків. Перебування на чолі Нацбанку особи, до якої є безліч запитань з боку правоохоронців, дуже шкодить державним інтересам, суттєво знижує незалежність центрального банку і дискредитує його діяльність.

Керує державою така собі контора "Роги та копита".
В Раді сидять фотографи, няні, сексуальні збоченці та гвалтівники.
Спецслужбами керують продюсери, фрацією в Раді та Урядом-люди з масовки на ТБ.Куплені дипломи про освіту-чуть не у кожного другого.
І вишенька на торті: на чолі цього всього стоїть комік...
Як же сильно Господь має нас любити, якщо ми досі тримаємось під кацапською навалою!