8739 посетителей онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Переговори Путін-Лукашенко. Про що не домовилися диктатори?

лукашенко,путін

Вперше в історії після переговорів Лукашенка та Путіна ми не просто не побачили прес-релізів. Ми навіть не побачили жодного фото

1. Темою розмов між Путіним та Лукашенком може бути тільки війна в Україні та роль Білорусі в цій війні. Всі інші теми навряд чи потребували дводенного безрезультатного (судячи з усього) обговорення.

2. Що міг вимагати Путін? Я не вірю в застосування білоруської армії. Єдине, що він міг вимагати - це надання території для можливого повторення 2022 року або ж для роботи білоруських чи псевдобілоруських ДРГ. З великою долею імовірності, можемо допустити, що Лукашенко відмовив. Точно так само, як і відмовив в відновленні роботи ретрансляторів. Ну а про проекти прискореної інтеграції мова зараз взагалі не йде.

3. Сміливість Лукашенка тримається на двох китах: критична залежність росіян від білоруського палива і на жорсткій позиції КНР. 8-8 червня відбувся візит віце-президента КНР Хань Чженя до Мінська, де Лукашенку вручили особисте послання Сі. І це послання , судячи з усього, доволі чітко давало зрозуміти, що Китай вкладається в Білорусь не для того, щоб бути ізольованим від ЄС. Будь-які воєнні дії з території Білорусі, як проти України так і проти європейців, означатимуть закриття кордонів. А це точно не потрібно Китаю. І все це відбувається на фоні того, що найближчим часом ми можемо стати свідками того, як білоруський калій піде через Клайпеду і, можливо, Гданськ в США. Граючи між трьох держав Лукашенко має можливість сказвти Путіну "Ні".

4. Що може далі зробити Путін, якщо моя гіпотеза правильна і Лукашенко сказав російському президенту "Ні"? Як би це дивно не звучало, в перспективі наступних кількох місяців, нічого. А Лукашенко навпаки, використає цю ситуацію, щоб вчергове загальмувати навіть розмови про транзит влади.

Топ комментарии
+4
Дуже гарна аналітика і цілком логічна!
показать весь комментарий
28.06.2026 15:52 Ответить
+3
"Вперше в історії після переговорів Лукашенка та Путіна ми не просто не побачили прес-релізів. Ми навіть не побачили жодного фото"

Ну не побачили , то й що ?! Це їх мацковитсько-бульборайхівські справи !

Краще б пан "керівник аналітичного центру" проаналізував таку дивну ситуацію - Кошерний ЦАР вів таємні кошерні перемовини з мацковитським хабадником Абрамовичем , а пересічні про то дізнались тільки коли про це розповіло Путло Погане у Пітері на якомусь Форумі ... якось це дивно, пане Денисенко!

Я хотів би вашу аналітику почути про шури-мури Царя та Абрамовича , але якщо ви є заброньованим аналітиком , тоді я з розумінням буду ставитись про ваше мовчання на тему ЗЕленського та Абрамовича.
показать весь комментарий
28.06.2026 14:15 Ответить
+2
Жесть, який ти олігофрен Мовчан!🤣
Про що взагалі стаття, ти читало? Скажи чесно, який в тебе діагноз? Поділись з спільнотою) Я просто не вірю, що десь в реальному житті існують такі дегенерати як ти))
показать весь комментарий
28.06.2026 15:33 Ответить

Загрузка...