3778 посетителей онлайн
658 19

Новая программа от Черновецкого: парковка во дворах домов станет платной

Киевская городская государственная администрация готовится представить в скором времени новую программу под названием «Народная парковка».

Об этом сегодня на брифинге сообщила заместитель мэра Киева Ирэна Кильчицкая.

«Сейчас мы разрабатываем еще одну очень интересную программу. Мы сейчас занимаемся разработкой еще одного развития в парковочном бизнесе – это дворовая или народная парковка», - сказала Кильчицкая.

Как объяснила заместитель мэра, программа разрабатывается для благоустройства стоянок автомобилей во дворах домов.

«Очень много людей не довольны тем, что много машин припарковано во дворах. Тем боле, что эти машины не все принадлежат жителям этих дворов…. Мы начали работу по тому, как будут образовываться эти дворовые парковки. Чтобы детям было, где гулять, чтобы не на детских площадках парковались машины, чтобы бабушкам было чем дышать на первых этажах, когда прогревается, особенно зимой, машина. Мы сейчас начинаем разработку этой программы. Я думаю, через месяц мы будем готовы ее предварительно презентовать и провести общественные слушания», - сказала Кильчицкая.

Заместитель мэра отметила, что жителям домов, возможно, придется заплатить небольшую сумму за право пользоваться парковками, организованными по новой программе.

«Парковка будет только для жителей этих домов. Для того, чтобы было удобно и не было чужих автомобилей. Речь идет не о коммерческой составляющей, а о социальной составляющей. Бесплатно, но обустройство, которое необходимо будет сделать: те же столбики, шлагбаум и прочее… Это будет стоить некоторую сумму и, возможно, что это будет за счет автомобилистов, которые будут парковаться и проживают в этих домах», - отметила она.
Источник:  proUA
Комментировать
Сортировать:
Цензор.НЕТ
показать весь комментарий
16.09.2009 15:47 Ответить
Без Имени
я не против... но только сначала организуйте, потом деньги а то очередной лохотрон будет
показать весь комментарий
16.09.2009 16:18 Ответить
полный восторг
ага, я прям это уже вижу: в моем дворе площадью три кв.м. - СТОЛБИКИ, ШЛАГБАУМ и (о Боже!) еще что-то ПРОЧЕЕ...
показать весь комментарий
16.09.2009 17:11 Ответить
Без Имени
сочувствую... но в моем просто дохрена зелени - можно было бы за счет некоторого количества травки и стояночку организовать
показать весь комментарий
16.09.2009 17:22 Ответить
77
Новая программа от Черновецкого:
Сначала заплати - потом дыши
показать весь комментарий
16.09.2009 16:27 Ответить
Космонавту!
пшел наХ 3,14ор!
показать весь комментарий
16.09.2009 16:52 Ответить
перемоха
показать весь комментарий
16.09.2009 16:59 Ответить
Vas
Правильно Ленька делает, молодца! Нужно учить уму-разуму зажравшихся жителей Киева. Им было лень ити на внеочередные выборы мэра то пусть теперь платят, может таким макаром поумнеют. За то что поиздевались над Тимошенко при выборах мера Киева надо отвечать. Очі бачили що купували то їжте щоб вам повилазило.
показать весь комментарий
16.09.2009 17:00 Ответить
Без Имени
вот такой коммент незажравшегося неудачника из провинции
показать весь комментарий
16.09.2009 17:06 Ответить
Vas
Это ты ленивый неудачник продавший за гречку перспективу поменять Космоса на нормального мера Киева. А таких как ты учат только палкой. Так что выходи на майдан и пой задушевные песенки вместе с Ленькой.
показать весь комментарий
16.09.2009 17:17 Ответить
Без Имени
не, извини, ты не удачник, ты д_о_л_бо_е_б!
показать весь комментарий
16.09.2009 17:22 Ответить
Vas
да, я такой и мне завидно
показать весь комментарий
16.09.2009 17:24 Ответить
танк
Младший Черновеций тоже хорош, в папочку пошел:

http://censor.net.ua/go/offer/ResourceID/133015.html
показать весь комментарий
16.09.2009 17:05 Ответить
а хождение по ступенькам че не платное?
1 ступенька - 1 гривна
показать весь комментарий
16.09.2009 17:25 Ответить
Без Имени
да че там ступеньки? вышел из дому - плати
показать весь комментарий
16.09.2009 17:32 Ответить
доллар
«Народная парковка».

Название хорошее придумали ! Это если столбики поставят и разметку нарисуют то и зимой прогревать авто ненужно ?
показать весь комментарий
16.09.2009 17:44 Ответить
lukiyn
Сейчас мы разрабатываем еще одну очень интересную программу
не ето пиз.ец так куда мне ее деть на балкон заганять?
не лутше на дороге оставлять у нас пробок мало
вся мерия киева вся **.нулась вместе с мером
ps ох..еть каждый день новыйприкол
показать весь комментарий
16.09.2009 17:57 Ответить
Без Имени
Скоро Чертовецкий в своем имении сделает платным и вход в дома и квартиры.
показать весь комментарий
16.09.2009 18:25 Ответить
автолюбителі
23.10.2008 р. Шевченківським РУ ГУ МВС України в м.Києві під тиском членів ГО “Київська міська спілка автомобілстів” було порушено кримінальну справу № 10-16746 за ознаками складу злочину передбаченого ч.1 та ч.3 ст.358 КК України за фактом підробки та використання підписів колишнього Голови ГО “Київська міська спілка автомобілістів” Хорофейко О.В. На підставі підроблених документів Київською міською Радою 24 травня 2007 року земельні ділянки та автостоянки № 24-25 по вул. Брезняківській, 17-19 в м.Києві були передані ТОВ “Пріоритетбудсервіс”. На вказане рішення Київської міської Ради прокуратурою м.Києва було привнесено протест та подано позов до Господарського суду м.Києва про скасування вказаного рішення Київської міської Ради. Членів ГО “Київська міська спілка автомобілістів” просимо звертатися із скаргами до прокуратури Шевченківського району м.Києва з метою порушення кримінальної справи за ознаками шахрайства ( ст.190 КК України) відносно представників ТОВ “ПРІОРИТЕТБУДСЕРВІС”. Нагадаємо, що Київська міська рада своїм рішенням від 24 травня 2007 року передала товариству з обмеженою відповідальністю “ПРІОРИТЕТБУДСЕРВІС” земельну ділянку для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-розважального комплексу з офісними приміщеннями та паркінгом загального користування на вул. Березняківській, 17 - 19 у Дніпровському районі м. Києва. Вказаним злочином керував громадянин Ізраїлю Юга Андрій Дмитрович, член злочинного угрупування “Рибка”, в злочинному світі м.Києва мав поганяло “циганок”, “довгий”(длинный). Повернутися до Києва зміг лише після вбивства кримінального авторитету “Рибки”. Злочинним шляхом захопив владу в ГО “Київська міська спілка автомобілстів” з метою продажу майна членів ГО КМСА та переоформлення на свої підставні фірми земельних ділянок, на яких були розташовані автостоянки членів Спілки. ТАКИМ ЖЕ ЧИНОМ ЮГА А.Д. ТА ЙОГО ПОДІЛЬНИКИ (КИЄВСЬКИЙ, АВДИШ, ПИЛИПЕНКО, НОВОХАЦЬКИЙ,ШАЛОМЄЄВ, ЯКУБЕНКО ТА ІН.) В НЕЗАКОННИЙ СПОСІБ ПЕРЕОФОРМИЛИ НА СВОЇ ПІДСТАВНІ ПІДПРИЄМСТВА БІЛЯ 40 ГЕКТАРІВ КИЇВСЬКОЇ ЗЕМЛІ, НА ЯКІЙ БУЛИ РОЗТАШОВАНІ АВТОМОБІЛЬНІ СТОЯНКИ ГО “КИЇВСЬКА МІСЬКА СПІЛКА АВТОМОБІЛІСТІВ” , А ТАКОЖ ПЕРЕВЕЛИ НА ЦІ ПІДПРИЄМСТВА ВСЕ МАЙНО ЧЛЕНІВ ВКАЗАНОЇ СПІЛКИ. В ТОЙ ЖЕ ЧАС ОРГАНИ ПРОКУРАТУРИ ПРОСТО СПЛЯТЬ!!!
ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ “НОВІ ІНВЕСТОРИ” ВИКОРИСТОВУЮТЬ НЕ ЗА ЦІЛЬОВИМ ПРИЗНАЧЕННЯМ , ТА ЩЕ Й ПРИ ЦЬОМУ НЕ СПЛАЧУЮТЬ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ ЗА ВКАЗАНІ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ!!!
23.04.2009 РОКУ сесія Київської міської Ради задовільнила протест прокурора м.Києва та скасувала своє Рішення від 24 травня 2007 року, яким було наділено ТОВ “Пріоритетбудсервіс” земельною ділянкою по вул.Березняківській, 17 - 19 в м.Києві.
Не голосувли за це Рішення лише депутати від Блоку Кличка, воно і зрозуміло - АДЖЕ САМ КЛИЧКО ЩЕ ІЗ 90 - Х РОКІВ МАЄ ТІСНІ ЗВ*ЯЗКИ ІЗ ВИЩЕВКАЗАНИМИ ШАХРАЯМИ!!! ДЕПУТАТ КИЇВРАДИ СТАНОМ НА ТРАВЕНЬ 2007 РОКУ ВІД БЛОКУ КЛИЧКА - ШАЛОМЄЄВ ПРИЙМАВ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ У ТОМУ, ЩОБ ТОВ “ПРІОРИТЕТБУДСЕРВІС” ОТРИМАЛО ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ПО ВУЛ.БЕРЕЗНЯКІВСЬКІЙ, 17-19 В М.кИЄВІ !!!
============ ЧАСТИНА 2 ====================
05 чернвя 2009 року так званий директор ТОВ “Пріоритетбудсервіс” - Києвський Анатолій Цесарович , за домашньою адресою якого зареєстрований Юга А.Д. , подає скаргу до Шевченківського районного суду м.Києва (КИЄВСЬКИЙ МАБУТЬ НЕ ЗНАЄ ДЕ І СУД ЦЕЙ ЗНАХОДИТЬСЯ)про скасування по постанови про порушення кримінальної справи № 10- 16746 , порушеної 23.10.2008 року Шевченківським РУ ГУ МВС України в м.Києві за ознаками складу злочину передбаченого ч.1 та ч.3 ст.358 КК України за фактом підробки та використання підписів колишнього Голови ГО “Київська міська спілка автомобілістів” Хорофейко О.В. На підставі підроблених документів Київською міською Радою 24 травня 2007 року земельні ділянки та автостоянки № 24-25 по вул. Брезняківській, 17-19 в м.Києві були передані ТОВ “Пріоритетбудсервіс”. Цього ж дня, 05.06.2009 року суддя Шевченківського районного суду м.Києва Марчук Н.О. винесла ухвалу про відкриття провадження у справі. ТАКА ШВИДКІСТЬ - В ОДИН І ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ ПОДАНО СКАРГУ ТА ТОГО Ж ДНЯ ВІДКРИТО ПРОВАДЖЕННЯ : НЕ МОЖЛИВА З ПРАКТИЧНОЇ ТОЧКИ ЗОРУ, АЛЕ МОЖЛИВА ЯКЩО СУДОВІ ОРГАНИ КОРУМПУЮТЬСЯ. Тобто, вказані злочинці, після того як розслідування у кримінальній справі підійшло впритул до розкриття злочину,В ЯКОМУ ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ НЕ ТІЛЬКИ ЧЛЕНИ БАНДФОРМУВАННЯ “РИБКА”, А Й ПОСАДОВЦІ ІЗ КМДА ( ШАЛОМЄЄВ ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ ТА КУЧЕР СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ) намагаються , корумпуюючи суд, закрити кримінальну справу.
06.07.2009 року Шевченкывським районним судом м.Києва була винесена постанова про скасування кримінальної справи.
12 серпня 2009 року Апеляційний суд м.Києва скасував постанову Шевченківського районного суду м.Києва , як незаконну, і лише після цього Шевченківським районним судом м.Києва скарга така званого директора ТОВ "Пріоритетбудсервіс" Києвського А.Ц. була відхилена , а досудове слідство по кримінальній справі № 10 - 16746 продовжено вже СУ ГУ МВС України в м.Києві !!!
ЗЛОЧИНЦІ НЕ УНИКНУТЬ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!!!!!!!
показать весь комментарий
20.09.2009 15:42 Ответить