8647 посетителей онлайн
623 35

Тимошенко сегодня даст пресс-конференцию

Премьер-министр Юлия Тимошенко проведет сегодня в 14:00 пресс-конференцию.

Об этом сообщили в пресс-службе правительства, не уточнив тему пресс-конференции.

Напомним, сегодня председатель Верховной Рады Владимир Литвин объявил о прекращении деятельности коалиции в составе БЮТ, "Наша Украина - Народная самооборона", Блок Литвина.
Источник:  РБК-Украина
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
02.03.2010 11:52 Ответить
Опять будет сопли, и панику разводить
показать весь комментарий
02.03.2010 11:56 Ответить
Думающий
Да, а также затянет старую песню про Межигорье и врагов во всем мире
показать весь комментарий
02.03.2010 12:31 Ответить
Без Имени
Фсё пропало в ...надцатый раз?
Или очередная пЭрЭмога?
показать весь комментарий
02.03.2010 11:57 Ответить
тут все по оранжевому графику - один день пэрэмога, следующий усе пропало!!!
показать весь комментарий
02.03.2010 12:06 Ответить
Без Имени
Спешите видеть - очередная КЛИМАКС-ИСТЕРИКА!!!!!
показать весь комментарий
02.03.2010 11:59 Ответить
имя наше
.
ТИМОШЕНКО ДАСТ ........... ТОЧКА !

.
показать весь комментарий
02.03.2010 13:12 Ответить
обещала жизнь отдать - может суицид в прямом эфире?
показать весь комментарий
02.03.2010 12:02 Ответить
Без Имени
Будутзгадувати Геноцида Феодоровича!
показать весь комментарий
02.03.2010 12:04 Ответить
Без Имени
Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко здатна опонувати політиці нової влади
Перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов заявляє, що лише Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко здатна протистояти антидержавницьким діям нового керівника держави.

"Немає сьогодні іншої кандидатури, ніж Юлія Тимошенко, яка б дійсно могла опонувати Януковичу і його політиці", - сказав Олександр Турчинов сьогодні в ефірі телеканалу ICTV.

Перший віце-прем'єр нагадав, що саме Юлія Тимошенко має найбільш вагому підтримку серед громадян країни.

На думку Олександра Турчинова, всі розмови, які зараз ведуться навколо можливої зміни уряду та його керівництва, є прикриттям "для проведення переговорів з "регіонами" щодо руйнації чинної коаліції і побудови нової".

Олександр Турчинов також наголосив, що Юлія Тимошенко не тримається за свою посаду і готова відмовитися від неї у разі, якщо більшість депутатів фракції НУНС зможуть консолідуватися навколо іншої кандидатури в Прем'єр-міністри від демократичної коаліції.

"Юлія Тимошенко не веде боротьбу за збереження власного крісла. Ми вважаємо, що дестабілізація ситуації у владі для держави дуже небезпечна. Невизначеність у владі дуже небезпечна. І саме тому ми наполягали на розгляді питання відповідальності уряду, бо голосування має показати - є більшість у уряду Юлії Тимошенко, немає цієї більшості, і є більшість, яка бере на себе відповідальність в державі – будь ласка, голосуйте за відставку уряду", - сказав він.

Перший віце-прем'єр вважає, що ані кандидатура Арсенія Яценюка, ані кандидатура Віктора Ющенка не зможе отримати підтримку 60-70 депутатів. "Це позиція декількох депутатів фракції "Наша Україна – Народна самооборона", яка не є позицією фракції. Просто їм необхідне якесь прикриття для проведення переговорів з Партією регіонів для того, щоб якось змонтувати коаліцію, проти якої вони дуже активно і жорстко виступали ще півроку тому, і саме тому протягування за вуха в ситуації зі зміною Прем'єр-міністра", - вважає він.

"Коли б депутати цієї поважної фракції (НУНС) дійсно могли визначитися щодо нової кандидатури Прем'єра, і більшість – 60-70 депутатів цієї фракції – сказали б, що це їх спільна позиція, це можна було б обговорювати. Дивіться: Яценюк проводить переговори з Партією регіонів, щоб його підтримали на Прем'єра, Ющенко і його прихильники проводять переговори з "регіонами", щоб його підтримали. Навколо нової кандидатури Прем'єр-міністра максимум 5-10 депутатів вони можуть об'єднати", - пояснив Олександр Турчинов.
показать весь комментарий
02.03.2010 12:15 Ответить
Без Имени
опонувати...
опонувати...
...слово какое то многозначительное
показать весь комментарий
02.03.2010 12:19 Ответить
Пупенко.
Та ще і яке важке,многозначне дуже!Слава Чивокуні!
показать весь комментарий
02.03.2010 12:24 Ответить
Без Имени
накчи нах?Антикорупційний комітет буде очолювати пан Членукович!О як, бачили! Слава Чивокуні!
показать весь комментарий
02.03.2010 12:21 Ответить
Отдохнуть бы ей надо, каждый день пресс-конференции, суды, митинги и прочая муйня связанная заботой и думкой о населении, даже поработать некогда по основной деятельности премьерки
показать весь комментарий
02.03.2010 12:26 Ответить
чивокунович
Та ні! Відпустка необхідна Чиві!Він стільки працював! Слава Чиві!
показать весь комментарий
02.03.2010 12:29 Ответить
Без Имени
буду принимать участие,если что дам веревку
показать весь комментарий
02.03.2010 12:55 Ответить
Без Имени
будет в очередной раз биться в истерики.Смайлик-"головой об стенку".
показать весь комментарий
02.03.2010 12:23 Ответить
Без Имени
Ні! Феодорпович вчитиме важкий вірш Чехонте! Слава Чиві!
показать весь комментарий
02.03.2010 12:26 Ответить
или никого нет дома... (смайлик)
показать весь комментарий
02.03.2010 12:27 Ответить
Без Имени
Аяк би Членик головой розумника у стінку....!Ой і велика буде дирка!
показать весь комментарий
02.03.2010 12:33 Ответить
Без Имени
Кому только она в этой жизни ни давала, но что б дать Пресс-конференции, это круто. Вперед Юля, женщина сильна кругом ее поклонников...
показать весь комментарий
02.03.2010 12:45 Ответить
Ага
Да пусть даёт, жалко что ли. Только кому нужны её стенания.
показать весь комментарий
02.03.2010 13:25 Ответить
Без Имени
Я устала ,Я УХОЖУ.
показать весь комментарий
02.03.2010 13:24 Ответить
Без Имени
То шо Тимошенко начинает активно собирать вокруг себя "нацицюрников" - жестокая насмешка и окончательная дискредитация их и без того ущербных идей. Полуармынка, полуэстонка рядов с полуевреем Тягнибоком в борьбе за "видбудову нации" - это какой-то дешевый комикс
показать весь комментарий
02.03.2010 13:30 Ответить
мені не дали
усё пропало. проклятий ющенко...
показать весь комментарий
02.03.2010 13:50 Ответить
Вовк з лісу
ЩО!ОПЯТЬ??
показать весь комментарий
02.03.2010 14:07 Ответить
on line
сегодня в 14:00

Ну, и в каком ящике Премьер-Министр ?
показать весь комментарий
02.03.2010 14:08 Ответить
on line
Вижу, раскрыла рот на самом честном 5-м.
показать весь комментарий
02.03.2010 14:11 Ответить
Без Имени
шо говорит?
показать весь комментарий
02.03.2010 14:14 Ответить
on line
Уточняет поименные списки к завтрашней казни. Расстреливать будет очень демократически. То есть, лично.
показать весь комментарий
02.03.2010 14:18 Ответить
on line
Пресс-конференция окончена. Спасибо за внимание.
показать весь комментарий
02.03.2010 14:19 Ответить
Юлия Владимировна
всйо сфальшовано...выборы сфальшовани, розпуск кААлиции сфальшовано, страусячьи штиблеты у прэзыдента- и те сфальшовани...главное, шо у мене брильянты настоящие.
показать весь комментарий
02.03.2010 14:20 Ответить
Без Имени
классно тимоха сказала что будет свои "ценности" отстаивать,зная её жлобство не сомневаюсь,а может еще чего себе потребует.
показать весь комментарий
02.03.2010 14:24 Ответить
зголілий модрин
у -пелотка сягодня будет в новом траурном прикиде... смотрим!!!
показать весь комментарий
02.03.2010 14:35 Ответить
а чо, я даже заскучал без блеяния Воной...прям ломка...зажгт Воня, зажги!
показать весь комментарий
02.03.2010 14:43 Ответить