10545 посетителей онлайн
379 35

Тягнибок: визитная карточка избирательной кампании - аресты и фальсификации

Избирательная кампания 2010 года сопровождалась многочисленными фальсификациями, административным давлением и арестами сторонников оппозиционных партий

Об этом заявил в комментарии для «ЗН» лидер партии «Свобода» Олег Тягнибок.
«Визитной карточкой этой компании стали фальсификации; манипуляции с человеческим сознанием; отсутствие равного доступа к средствам массовой информации; безумное административное давление; аресты», — заявил политик.
При этом он отметил, что тактика уголовного преследования оппонентов власти преобрела существенный масштаб.
«У меня 50 человек сейчас под криминалом. Вместо того чтобы ходить по домам и агитировать, они ходят по кабинетам следователей. А моя юридическая служба занимается вытягиванием наших людей из судов, вместо того, чтобы давать отпор на создание властью проблем в Донецке, Киевской области, Тернополе и Ивано-Франковске», — отметил Тягнибок.
По мнению политика, в день голосования на избирательных участках вероятно ожидается жесткое противостояние.
«Со дня голосования и ночи подсчета голосов я жду жестокого противостояния, которого никогда прежде еще не было на избирательных участках. Мы ожидаем выявления многих нарушений. А в момент голосования это могут быть даже самые непредсказуемые случаи — отключение света, сжигание бюллетеней кислотой или другим опасным веществом, самих урн для голосования. Нас ждет Мукачево в квадрате», — убежден Тягнибок.
Источник:  Зеркало недели
Комментировать
Сортировать:
Цензор.НЕТ
показать весь комментарий
29.10.2010 21:43 Ответить
Ігор Київ
Україна - це українська мова. Є мова - є Україна і українці! Смерть мови - зникнення нашого народу. Запорукою життя українців є лише національна держава, без неї ми приречені. Може усвідомлення прийдешньої смерті українства змусить нас надзусиллями здобути таки СВОЮ державу на СВОЇЙ землі? Врешті що ми втрачаємо? Нікчемне рабське життя, приниження, духовні і матеріальні злидні? Готуймося до ВІЙНИ. Для українців вона буде священною і справедливою. Саме тому ми переможемо! Це не заклик до бійні, це об'єтивна оцінка реальності. І дай Бог, щоб ця війна відбулася лише у політичних межах, з розподілом територій у договірний спосіб. На жаль, Луганську і Донецьку області для нас втрачено назавжди. Там зусиллями Московії відбулася незворотна зміна етнічної бази. Крим слід поділити з татарами - Московія з цим нічого не вдіє. На решту земель маємо повернути український ДУХ, інакше українці не матимуть право на існування.
Зросійщення, двомовність - це не здобуток України, це наша національна трагедія, біда! Саме засилля староболгарської (російської) мови є причиною появи так званого суржика - ганебного явища в українській новітній історії. Зросійщений Донбас не є "частиною культурного простору" України, він є важким каменем на шиї НАЦІЇ, чужорідним "раковим" утворенням у її тілі. Усе українське на Донбасі ліквідовано. Звідти, а також через "відкритий" інформаційний простір з московитського сходу поширюється отруйна пухлина, яка уражає ослаблене голодоморами, війнами, репресіями попередніх років українське суспільство. В Україні відсутні патріотичні учительсько-викладацький корпус, державна служба, правоохоронні органи. А це ж основа ДЕРЖАВИ!!! Слід радикально змінити принципи надання громадянства. Не може бути громадянином країни тупак, який у 21 столітті не здатен (або не бажає) володіти мовою державотворчого народу, мовою Конституції! Українцям Донбасу (не хАхлам-малорсам) у майбутній УКРАЇНІ буде надано всебічну можливість для переїзду і оселення у містах і селах Української Держави. Дай Бог нам усім мудрості, сили і натхнення на кардинальні перетворення, зміну ницого існування на повноцінне національне ЖИТТЯ.
показать весь комментарий
29.10.2010 21:54 Ответить
Без Имени
Да не украинская это мова , а галицкая
показать весь комментарий
29.10.2010 22:10 Ответить
Без Имени
Какая патетика! Заговорил по-украински... и в стране мир и благодать! "Бо украиномовный" подразумевается "честный и справедливый"? Ты себе льстишь.
показать весь комментарий
29.10.2010 23:07 Ответить
Скиф
Игорь Киев, Вы напрасно тратите время на агитацию. Миллионы русскоязычных граждан Украины ничего не имеют против украинского языка. Многие из них его знают. НО НИКТО НЕ ЗАСТАВИТ ИХ ДУМАТЬ НА УКРАИНСКОМ ЯЗЫКЕ. И ОНИ, КАК СВОБОДНЫЕ ЛЮДИ, ИМЕЮТ ПРАВО,ЧТОБЫ ИХ РОДНОЙ ЯЗЫК БЫЛ ОФИЦИАЛЬНЫМ, ХОТЯ БЫ НА ЮГО-ВОСТОКЕ СТРАНЫ. ДО ТЕХ ПОР, ПОКА ЭТОГО НЕ БУДЕТ, УКРАИНА НИКОГДА НЕ СТАНЕТ ДЕМОКРАТИЧЕСКОЙ СТРАНОЙ. БОЛЕЕ ТОГО, ВАША ТУПАЯ ШАРОВАРНАЯ ПОЛИТИКА ПРИВЕДЁТ К ОТДЕЛЕНИЮ ЭТОЙ ЧАСТИ СТРАНЫ И ОБРАЗОВАНИЮ НОВОГО ГОСУДАРСТВА МАЛОРОССИЯ.НЕ ХОТИТЕ ФЕДЕРАЦИИ( КАК ПРЕДЛАГАЛИ ГРУШЕВСКИЙ, ЧЕРНОВОЛ) получите раскол. ЧЕХОСЛОВАКИЮ ПОМНИТЕ?.
показать весь комментарий
30.10.2010 10:03 Ответить
Ігор Київ (з сайту Аратта)
Колись, іще за часів СРСР, я за порадою своїх знайомих подивився французьку кінострічку «Двоє у місті». В її фіналі, якщо хтось пам’ятає, колишній в’язень (актор Ален Делон) убиває свого наглядача-полісмена (актор Жан Габен).

Тоді, ще в далекі сімдесяті, я вперше і востаннє бачив, як у моєму Луганську кіноглядачі аплодували по завершенню фільму. Я теж аплодував разом зі всіма, розчулений трагічною долею людини, яка до кінця виборювала своє право на вільне життя. Але, як показав час, абсолютна більшість моїх земляків у тому луганському кінотеатрі аплодувала зовсім не з цієї причини…

У той самий час декілька моїх приятелів, як виявилося, опинились у Луганську зовсім не зі власного бажання. Усі вони (а їх було троє) до свого тюремного ув’язнення жили в Ростові-на-Дону, який для них після строку став закритим містом. Незважаючи на те, що то було їхнє рідне місто і там жили їхні батьки, їх там не прописували. А от на Донбасі прописували щойно звільнених зеків не тільки з Ростова, але й зі всього СРСР.

Але «кримінальний елемент» з усієї радянської імперії концентрувався в Донецькій і Луганській області не тільки таким чином. Як відомо, саме на Донбасі була тоді (і залишається зараз) найвища концентрація підприємств хімічної промисловості. А «хімія» в СРСР була одним із варіантів карного засудження. Зеки, які працювали на шкідливих виробництвах, жили там не в таборах, а у звичайних робочих гуртожитках серед цивільного населення міст і селищ. І єдине, що відрізняло їх від мешканців тих населених пунктів, – умовна плата за примусову працю «на хімії» та комендантська година з перекликом під контролем міліціянтів у їхніх гуртожитках.

Але ці заходи, звичайно, не дуже вже впливали на високий рівень злочинності в тих гуртожитках та містах у цілому. Так, у Луганську, на кварталі з вельми промовистою назвою імені Пролетаріату Донбасу, в часи СРСР було кілька таких зеківських гуртожитків. Пам’ятаю, що майже щомісяця там скоювався резонансний карний злочин або ж самогубство.

Після «хімії» зеки отримували право не тільки на прописку за місцем своєї примусової роботи, але й право запису до черги на так зване безкоштовне житло. У своїх рідних містах та селищах вони не мали ані того, ані іншого і, звичайно залишалися на постійне проживання в Донбасі.

Таким чином, комуністична радянська влада цілеспрямовано й послідовно криміналізувала цей край, вирішуючи в такий спосіб дефіцит робочих рук на шкідливих для здоров’я людини підприємствах Донбасу (мета у комуністів, як завжди, виправдовувала засоби).

Як формувались електоральні уподобання

Додайте сюди й без того традиційно високий рівень злочинності в реґіоні, і стане цілком зрозумілою та жахлива статистика, яка стверджує, що кожний третій дорослий мешканець Донбасу чоловічої статі має карне минуле. Це, за Ламброзо, цілком достатньо для того, щоб нав’язувати всім довкола стиль життя «по понятіям».

Наскрізь корумпована міліція, суди та прокуратура тільки сприяли становленню ідеалів карного світу серед широкого загалу населення Донбасу. І повірте мені: якщо сьогодні пересічний донбасівець має «края» (знайомства) серед криміналітету, він ніколи не звернеться до державних інституцій при вирішенні тих чи інших власних проблем. А знаєте, чому? Та тому, що при зверненні до «авторитета», на відміну від того ж таки суду, його кривдника не врятують від відповідальності (хай і «по понятіям») ніякі гроші, і він отримає «своє» не через півроку (як, зазвичай, у кращому випадку буде після звернення до суду), а вже через кілька днів.

І коли, скажімо, Київський районний суд міста Донецька визнає невинним ватажка відомого на весь СНД організованого злочинного угруповання, то він таким чином забиває останнього цвяха у свою власну труну – як інституція правового захисту мешканців столиці Донбасу. Не розуміти цього може тільки неповносправний або суддя, який безпосередньо взяв хабар у тій справі чи був нагнутий братками при владі .

Звичайно, що при такому правозахисті громадян на Донбасі ідеалами для його пересічних мешканців є зовсім не міліціянт Могильов або прокурор Потебенько, а, швидше, їхні соціальні антиподи з нелегкою долею та сильним характером. Такі, як колишній керівник Донецької облдержадміністрації Віктор Янукович, бізнесмени Ринат Ахметов та Борис Колесников.

А коли останні об’єднались у добре відому партію й попросили електоральної підтримки у своїх земляків, на Донбасі їм, звичайно, повірили всі або майже всі. Вірять і по сьогодні, бо лідери Партії регіонів для них – це живе втілення їхньої власної кар’єрної мрії.
Тепер Ви здогадались, шановний читачу, чому тоді в кінотеатрі луганці аплодували Делону? Та просто тому, що свій пацан завалив «мусора». В іпостасі останнього в українському політикумі для моїх земляків завжди буде будь-хто з тих, хто пішов проти своїх (їхніх) пацанів.
показать весь комментарий
29.10.2010 22:01 Ответить
Без Имени
"Переживают «свидомые»?
Боятся, что «погибнет мова»?
Совершенно правильно боятся!
Их искусственный язык обречен на вымирание и ни одна сила, ни один циркуляр и «державный статус» не сможет сдержать этот естественный процесс смерти синтетического языка! Потому что бред и несуразица, если большинство населения говорит на неправильном языке. Если государство навязывает народу чужую для него «мову», то это неправильное государство"
показать весь комментарий
29.10.2010 22:11 Ответить
Ігор Київ
Кацапе, невдовзі будеш розмовляти китайською мовою. Це для тебе вона правильна. Твоя нинішня кацапська мова є модифікованою староболгарською (штучною) мовою. Ніякого руссскага язика немає, як і немає і не було ніякого руссскага народа. Все - омана, все штучне і вигадане.
показать весь комментарий
29.10.2010 22:17 Ответить
Без Имени
Мож назовешь мовных Толстых , Достоевских , Чеховых и т.д. и т.д.
показать весь комментарий
29.10.2010 22:19 Ответить
Без Имени
Ну дак от хохлов даже обезьяны произошли 140 000 лет назад
показать весь комментарий
29.10.2010 22:23 Ответить
Скиф
Игорь из Киева.ЗАЧЕМ ВЫ ОПУСКАЕТЕСЬ ДО ОСКОРБЛЕНИЙ. ЭТО НИЗКО И ПОДЛО, ЭТИМ ВЫ ТОЛЬКО КУЛЬТИВИРУЕТЕ В СТРАНЕ УКРАИНОФОБИЮ. НЕУЖЕЛИ ВЫ НАСТОЛЬКО ГЛУПЫ, ЧТО НЕ ПОНИМАЕТЕ ЭТОГО? ИСКОРЕНИТЬ РУССКИЙ ЯЗЫК НА УКРАИНЕ НЕВОЗМОЖНО. ДА И НЕ НУЖНО. В МИРЕ ПОЛНО ДВУЯЗЫЧНЫХ СТРАН, КОТОРЫЕ ЗДРАВСТВУЮТ И ПРОЦВЕТАЮТ. ПРАВДА ТАМ НЕТ ТАКИХ ОТМОРОЗКОВ, как ЮЩЕНКО, ТИМОШЕНКО, ТЯГНИБОК, ЯЦЕНЮК И... ВЫ.
показать весь комментарий
30.10.2010 10:25 Ответить
Ігор Київ
Був і є РУСЬКИЙ народ - українці зі своєю руською (українською) мовою. Кацапи (русскія) - нащадки диких угро-фінських племен. Цієї дикості кацапи й досі не позбулися. Кацапи - безперспективний народ, глухий кут людського розвитку. Це факт!
показать весь комментарий
29.10.2010 22:23 Ответить
Без Имени
Посмешила чурка , он руський народ .
Что токо отребье без роду и племени не придумает


" Слава богу , что мы русские " - Гоголь
показать весь комментарий
29.10.2010 22:28 Ответить
Без Имени
Мифологический Руський народ?.

Которого отродясь не было и если есть то только в украинских учебниках.
Название "Русский" хотя бы имеет место быть в истореографии(первое упоминание 1053 ),в отличие от "руський" сколько живу в первоисточниках,хошь по кацапски,хошь по старобелорусски,хошь на латыни -не видать...
Украинец вообще появился в конце 19 века
показать весь комментарий
29.10.2010 22:46 Ответить
Скиф
Игорь из Киева. ДИСКУССИЮ С ВАМИ ПРЕКРАЩАЮ, ПОТОМУ ЧТО ВЫ КРУГЛЫЙ ДУРАК. А ВАШ ТАБУРЕТОЧНЫЙ ИНТЕЛЛЕКТ И КОШМАРНОЕ ЗНАНИЕ ИСТОРИИ СМЕШНЫ.НАС РАССУДИТ ВРЕМЯ.
показать весь комментарий
30.10.2010 10:32 Ответить
Як кацапи нищили українську мову
http://forum.meta.ua/viewtopic.php?t=10363
показать весь комментарий
29.10.2010 22:27 Ответить
Без Имени
Все то у бедных бестолковых хохлов украли , и язык и даже название народа
показать весь комментарий
29.10.2010 22:29 Ответить
Нерусский русский язык
http://www.personal-plus.net/244/2604.html
показать весь комментарий
29.10.2010 22:29 Ответить
Історія Расссєї-Кацапії - суцільна фальсифікація
http://galgai.com/forum/archive/index.php?t-3977.html
показать весь комментарий
29.10.2010 22:32 Ответить
Без Имени
Сейчас Экономика Украины 60% от экономики УССР 1991 года и треть трудоспособного населения батрачит в других странах
Во успехи то 20 лет незалещалости , получи 2-ю Францию Обещанную нациками
показать весь комментарий
29.10.2010 22:15 Ответить
Без Имени
«Коротка граматика української мови» П. Залозного (1906 ) - первая грамматика украинского языка !!!!!!!
показать весь комментарий
29.10.2010 22:22 Ответить
Скиф
Игорь из Киева. Не пишите так длинно. Никто не трогает украинский язык. Никто на него не покушается. Пусть он остаётся первым государственным. НО НЕ НАДЕЙТЕСЬ, ЧТО ВАМ УДАСТСЯ СЛОМИТЬ ВОЛЮ ПОЛОВИНЫ НАСЕЛЕНИЯ СТРАНЫ И НАВЯЗАТЬ СИЛОЙ СВОИ СРЕДНЕВЕКОВЫЕ, ПРОВОНЯВШИЕСЯ НАФТАЛИНОМ, ВЗГЛЯДЫ РУССКОЯЗЫЧНОМУ НВСЕЛЕНИЮ. ВЫ СМЕШНЫ В СВОЁМ "ПАТРИОТИЧЕСКОМ" ИДИОТИЗМЕ. ЕСЛИ ВЫ ХОТИТЕ В ЕВРОПУ, ТО ПОТРУДИТЕСЬ УЗНАТЬ, КАК РЕШЕНА ЯЗЫКОВАЯ ПРОБЛЕМА В ФИНЛЯНДИИ, БЕЛЬГИИ, ИРЛАНДИИ, ШВЕЙЦАРИИ, БЕЛОРУССИИ, ИСПАНИИ и... даже РОССИИ.ТАКИЕ НЕДОУМКИ КАК ВЫ РАЗВАЛИВАЕТЕ УКРАИНУ, КОТОРАЯ ВСЕГДА БЫЛА ДВУЯЗЫЧНОЙ СТРАНОЙ.
показать весь комментарий
30.10.2010 10:15 Ответить
Свободолюбний
Дух Святой есть истинно Свобода
показать весь комментарий
29.10.2010 22:05 Ответить
Без Имени
Кожен 8-й українець хворіє психічними розладами. Про це заявив виконавчий директор асоціації психіатрів України та член гуманітарної ради при президенті Семен Глузман.

За офіційною статистикою Міністерства охорони здоров'я України в країні 1,2 млн людей з психічними розладами, говорить експерт. Методом нескладних арифметичних дій легко підрахувати, що на сьогоднішній день в Україні близько 6 млн психічно хворих, і кожен 8-й українець хворіє психічними розладами.

показать весь комментарий
29.10.2010 22:11 Ответить
Без Имени
Кому интересно , что сказал этот опущенный еврей имеющий 1,5% сторонников
показать весь комментарий
29.10.2010 22:07 Ответить
Без Имени
Ну, не тебе, вонючка шота гаффкать на лидера партии, которую (даже при твоих подсчетах) поддерживает, как минимум миллион граждан. Да и не в нем дело, а в идеологии. Ну, исчезнет Тягныбок, "скамейка запасных" у него ОЧЕНЬ длинная. И это люди, которым держава дороже бабла. Как минимум. А многим и жизни. Назови других хоть близко стоящих.
показать весь комментарий
30.10.2010 06:39 Ответить
Без Имени
Ну, не тебе, вонючка шота гаффкать на лидера партии, которую (даже при твоих подсчетах) поддерживает, как минимум миллион граждан. Да и не в нем дело, а в идеологии. Ну, исчезнет Тягныбок, "скамейка запасных" у него ОЧЕНЬ длинная. И это люди, которым держава дороже бабла. Как минимум. А многим и жизни. Назови других хоть близко стоящих.
показать весь комментарий
30.10.2010 06:41 Ответить
Насчет того,что-
"держава БЛИЖЕ бабла"-особо развеселило! Спасибо тебе,недружок! С утра ТАКОЙ заряд смеха-это что-то! О мой наивный и,наверняка,очинна юный рагулёк-идеалист! запомни,малыш--ВСЯ ЭТА ПРОГНИВШАЯ недострана-повязана ИМЕННО на вонючих и подлых деньгах,ради сытной кормушки твои"идеалы" и мать свою продадут и в цнркви пёрднут! аякже-ш...
показать весь комментарий
30.10.2010 06:51 Ответить
Без Имени
Незачет. Слишком эмоционален и театральных штампов многовато. Но это хорошо. Значит осознаешь, смешливый, что я прав. И читай внимательнее, я ж тебе по-русски написал. Там ДОРОЖЕ. А насчет "прогнившести" мы уже это о капитализме слышали.
показать весь комментарий
30.10.2010 07:57 Ответить
Спостерігач
Ігор з Києва
Даремно ти кидаєш бісер перед свинями,воно ж бидло-окупант, воно
не розуміє поняття ДЕРЖАВА.На жаль воно розуміє тільки команди на бидлопанятном і його паталогічно тягне до паРаші,воно хоче бути рабом,воно ненавидить Україну.Вихід тут один,час розмов вичерпується.
показать весь комментарий
30.10.2010 11:52 Ответить
Без Имени
Вот если бы Вы в 91-м сказали прямо, что при независимой Украине говорящие на русском языке будут людьми второго сорта, я посмотрел бы на результаты референдума