11982 посетителя онлайн
665 16

Кириленко: Ликвидация Института национальной памяти - политическое решение

Ликвидация Института национальной памяти является исключительно политическим, а не управленческим решением.

Об этом заявил лидер партии "За Украину" Вячеслав Кириленко в эфире телеканала ТВi, комментируя проект указа президента, которым предлагается такая ликвидация.

"Не начав свою работу, рубится на корню. Это, очевидно, или выполнение какого-то заказа, или собственная политика президента, его правительства, и всей властной команды", - отметил политик.
Кириленко также подчеркнул, что ликвидация института может иметь катастрофические последствия для мемориалов, и музейных комплексов, которые ему подчинены, поскольку в местных бюджетах на их содержание средства отсутствуют.

"Музей "Тюрьма на Лонского" никому не нужен в плане государственных факторов, его якобы передали от СБУ в институт, а сам институт отменяют... Есть еще мемориалы. Быковня тоже, кстати, в управлении института. И так сейчас с деньгами туго, а теперь куда его передадут? А это же свидетельствует об отношении к этим событиям", - выразил обеспокоенность депутат.

Кириленко также подчеркнул, что любые аргументы чиновников в пользу экономии государственных средств в случае с ликвидацией Института национальной памяти не выдерживают критики.
Он рассказал, что все финансирование Института национальной памяти на этот год - 20 миллионов гривен.
"Экономия для государственного бюджета Украины, по сравнению, например, со стоимостью вертолета для президента Януковича, отсутствует. Нет такой экономии, потому, что здесь 17 миллионов долларов, а здесь 20 миллионов гривен неполных на все", - уточнил депутат.

"Сколько нужно еще отменить институтов национальной памяти, чтобы компенсировать стоимость лишь одного вертолета? Экономятся несколько десятков миллионов, а уничтожается гораздо ценное дело - национальная память украинцев", - добавил Кириленко.
Источник:  УП
Комментировать
Сортировать:
Поход в туалет Кириленки
Политический поход
показать весь комментарий
08.12.2010 23:00 Ответить
craftmail
что за такой институт памяти? Бред!
Чем это таким конституционно обороноо и тп важным
он занимается? Штаны там просиживаются!
Этого же эффекта можно достичь в рамках истфаков вузов...
и не нужно выпячивать эту идейность!!! а тем более тратить на это
пусть даже не очень большие но деньги за которые можно например улучшить быт
детей в детских домах....
И последнее! Кому уж он так дорог, тот может прийдя через 4 или 8 лет к власти
восстановить этот институт рассказав к примеру предпринимателям и пенсионерам,что для содержания его прийдется повысить налоги и снизить пенсии
показать весь комментарий
08.12.2010 23:24 Ответить
Идеологические бредни СВИДОМЫХ бандеровских рогулей пускай кириленки и ющи
со СВОЕГО кармана оплачивают!
показать весь комментарий
08.12.2010 23:48 Ответить
валик
шановні громадяни України! скільки ви будете наступати на одні і ті ж грабельки? вас штучно провокують на конфлікт, якого в природі не існує, бо в нашій країні ніхто російську мову не утискає, вона вільно використовується в побуті, більшість друкованих видань на російській, 90 відсотків населення володіє нею...тоді як в росії, де проживає близько 12-15 відсотків етнічних українців, наша культура і наша мова практично забороняється, як от нещодавнє рішення Верховного суду росії...але не про це хотів сказати!!! Народ!!! поки ви відволікаєтесь на різного роду маніпуляції, які вам підкидає влада, відбувається справжня біда - бандити олігархи та їх маріонеткові уряд, рада та президент, як глисти - паразити присосались до країни та перетворюють нас на бідноту. для цього була сплюндрована конституція, проведено закріпачення судів (чого вартий один лише конституційний - проституційний), скрізь розставлено донецьких "смотрящих", сфальсифіковано місцеві вибори без вибору (чого вартий один лиже жидомасон кернес), створена тушкована послушно-дресирована "рукою чечетова" більшість в парламенті, а в засобах масової інформації одні лише "танці со звьоздамі"... і пішло-поїхало - кредити мвф, які тут же воруються клюєвими,рішення стокгольмського суду, яке увійде в світові підручники по праву як приклад безпрецедентної корупції верхівки влади і за яким фірташу тепер винна вся Україна, 200 мільйонів долларів президенту на межигір,я та вертольоти і оффшори, оффшори, оффшори, куди щорічно осідають 5 бюджетів України успішно вивезених олігархами у вигляді інвестицій в "кіпрську та барбадоську економіку". а чому це відбувається? бо ми з вами так і не дозріли до справжнього громадського суспільства, в країні немає верховенства законів, відсутні дійові механізми народного контролю за владою, журналісти та опозиційні депутати не виконують свої функції "санітарів лісу"... наближається катастрофа, дефолт країни, а ми з вами тут про русскій язик один одному дулі тикаємо... бідною зашореною масою набагато легше маніпулювати, бо вона дуже залежна від корита в стойлі, куди турботливий олігарх час від часу буде наливати помиї з барського столу у вигляді обіцянок податкових канікул для малого бізнесу, підвищення соціальних стандартів, обіцянок дешевого газу, второго государствєнного язика і тому подібної лапші для народу... а лохторат ведеться і голосує знову і знову за олігархічні партії, набільш агресивною з яких виявилась фашистська по своїй суті "Партія Рабів", наша любима "РигіАнальна"... добре, що дрібний бізнес не мовчить, але ставити питання потрібно ширше - не тільки вето на податковий кодекс, а повне перезавантаження влади і створення ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, яке в майбутньому не спускатиме жодного прояву неповаги до себе та Закону з боку владних інституцій... і найголовніше - обов,язково повинен відбутись суд над тими, хто зараз узурпує владу, грабує бюджет, не платить податків з надприбутків, тобто над олігархами!!! механізм простий - ввести податкову амністію і за рік запропонувати всім сплатити те, що вони не доплатили, в тому числі справедливу ціну за приватизовані в свій час за фантики державні підприємства... пройде рік, а потім по повній програмі - визначення прибутків чиновників за їх витрататами, а не так як зараз - коли у чиновника мізерна зарплата, а він будує коттеджі і їздить на "лексусі", повний аудит бізнес імперій українських нуворишів, включаючи і оффшори за допомогою інтерполу, рішуча та послідовна боротьба з корупцією та контрабандою, коли за найменші прояви цих ганебних явищ людина понесе реальну відповідальність і заборону займати державні пости, і найголовніше - ПРОВЕСТИ ЛЮСТРАЦІЮ ВЛАДИ, повне перезавантаження, щоб відсунути від неї тих людей, які заражені вірусом бандоолігархії...я сподіваюсь, що так воно і станеться, бо ми з вами живемо не в африці, а в європі... особисто я буду голосувати за "Свободу", вірю в них, їх програма найбільше відповідає тому, що зараз потрібно Україні для того, щоб вижити!!! якщо ми з вами не перейдемо до рішучих кроків, ми загинемо...слава Україні!!!
показать весь комментарий
09.12.2010 00:03 Ответить
index
меньше слов и больше дела
показать весь комментарий
09.12.2010 00:42 Ответить
ще не то придумають
безбатченки та безпамятки...
показать весь комментарий
09.12.2010 00:12 Ответить
валик
7 грудня 2010 року Центральна виборча комісія скасувала рішення та визнала протиправними протоколи Білоцерківської міської виборчої комісії про результати виборів 31 жовтня до Білоцерківської міської ради. Також ЦВК припинила повноваження усього складу Білоцерківської міської виборчої комісії, тим самим підтвердивши факт грубих фальсифікацій під час виборів до місцевих рад 31 жовтня у Білій Церкві.

Своєю постановою ЦВК також зобов'язала утворити новий склад Білоцерківської міської виборчої комісії та встановити істинні результати виборів до Білоцерківської міської ради на Київщині.

Нагадаємо, що 8 листопада 2010 року Київський окружний адміністративний суд визнав протиправним постанову Білоцерківської міської виборчої комісії "Про результати голосування і підсумків виборів", а також її бездіяльність щодо внесення змін до протоколу про підсумки голосування в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Білоцерківської міської ради. Також суд зобов'язав Білоцерківську виборчу комісію повторно перерахувати голоси виборців.

Довідка. Результат "Свободи" до Київської області у зведеному протоколі Білоцерківської міської виборчої комісії значно менший за той, який отримала "Свобода" згідно з протоколами ДВК з мокрими печатками (у зведеному – 1729 голосів – 1,5%, по протоколах ДВК – 6500 голосів – 9,1%). Така ж ситуація з результатом "Свободи" до міськради, де за протоколами ДВК з мокрими печатками за "Свободу" проголосували 4796 виборців, а у підсумковому протоколі Білоцерківська міська виборча комісія намалювала 3823 голоси .
Прес-служба ВО "Свобода"
показать весь комментарий
09.12.2010 00:53 Ответить
Ха-ха
Да, Валик, по-началу было похоже на крик души... Но во второй части стали видны ослиные уши национализма.
показать весь комментарий
09.12.2010 01:59 Ответить
Хи -хи
Лучше быть националистом чем *********!
Стаду привет!
показать весь комментарий
09.12.2010 02:06 Ответить
О, це вирно - Стаду привет!
Стадность - основопологающая черта нациков, в стаде каждый "чайка" - бесстрашный герой.
Национальная память - она, либо, есть, либо ее нет. И реально она поддерживается не НАСАЖДЕНИЕМ идеологических "институтов", а в стенах родительского дома - из поколения в поколение, с фотографиями предков...
Проблема нациков в том, что они возомнили: ИХ "национальная память", должна превалировать над памятью людей, не разделяющих их взглядов на историю и роль "героев" - головорезов. А фактически, эта "национальная память" - сугубо местечковое явление относительно всей территории Украины.
С какой пьяной рабости государство должно насильно расходовать средства, полученные со всей страны, на амбиции нескольких процентов огалтелых "фарионов" - а они этого ТРЕБУЮТ.
В свободной стране, со свободной экономикой самофинансирование своих местечковых пректов и является, как раз, проявлением демократии. Или "национальная память" схронов может существовать только за чужой счет?
показать весь комментарий
09.12.2010 04:56 Ответить
1
Кириленко: Ликвидация Института национальной памяти - политическое решение - Цензор.НЕТ 2069
показать весь комментарий
09.12.2010 07:45 Ответить
Единодушное оживление в голубятне!
харклы - однозначно мудачье, судя по их президенту
показать весь комментарий
09.12.2010 02:03 Ответить
из России
А что, министерства культуры в Украине нет Оно и должно следить за всем этим, это их работа
показать весь комментарий
09.12.2010 07:00 Ответить
Killer daunov
Та цэ шо, ци прАсты щэ й гыршЭ выдУмалы. вОны выдмовылЫся ХВЫНАНСУВАТЫ З БЪЮДЖЭТУ "всэствИтню" канадИянську ДИЯСПОРУ. Аскольд ЛозЫньськый на повнэ инмнО зийшОв вэрэщачЫ про пЁвну антыукруиньськисть зАгарабныцького промОскальського рЭжыму. Оцэ точно повнА гОвньба. А з цым "Ынстытутом" дармА хэройични укрУйиньськи хЫсторыкы, у пидпиллИ опышУть хысторЫю й уславЭтнять хэройЫчну дИяльнисьти кОжного хэройЯ-упЫривця. УзагАли всЯ дЫяльнисьть цэ узурпАторив цэ чырьгОвый наступ на выжывАнкызьм, глэчыкЫзьм, говэрлЫзьм, ц стрАшно скАзаты на свъятЭ на баааандЫрызьм.
показать весь комментарий
09.12.2010 08:12 Ответить