6061 посетитель онлайн
4 032 92

Новый глава Союза писателей: Только дурак откажется от сотрудничества с властью

Новоизбранный глава Национального союза писателей Украины Виктор Баранов утверждает, что не является в НСПУ «подставным» от власти.

Об этом он заявил в интервью «Главкому», сообщает Цензор.НЕТ.

«Я действительно еще раз подтверждаю, что я никакой не провластный и не подставной от власти, но Президент поздравил меня с назначением, и я дал ему ответ в «Литературной Украине» - поблагодарил его за поздравления и написал, что мы воспринимаем это как знак доброй воли о сотрудничестве между государственной властью и мастерами художественного слова», - отметил новый глава Союза писателей.

Читайте на Цензор.НЕТ: Новый глава Союза писателей об отношениях с Яворивским: Он включал против меня свой "говномет" При это, по словам Баранова, он не откажется от сотрудничества НСПУ с властью. «Считаю, что от такого сотрудничества только дурак бы отказался, потому что вы знаете, в каких условиях существуют творческие организации. У нас - талант и интеллект, у власти - финансовые ресурсы. Поэтому, если власть идет навстречу, то нужно эти ресурсы использовать, если высокопарно говорить, на благо Украины и украинского народа», - сказал он.

«Я готов к сотрудничеству с властью, но мы никогда не станем в позу прислужника «чего изволите». И более того, если власть будет делать шаги, которые вредят украинской государствообразующей идее, которые будут ущемлять интересы нашей культуры, языка, духовности, мы будем выступать с резкими заявлениями. Но это наша духовная оппозиция, а не политическое противостояние. В лице власти мы не будем искать политического врага, так же, думаю, как и власть в нас», - подытожил Баранов.

Смотрите на Цензор.НЕТ: У союза писателей отбирают помещение на Банковой. ФОТОрепортаж

Напомним, как сообщал Цензор.НЕТ19 ноября Национальный союз писателей Украины переизбрал своего председателя. Им стал Виктор Баранов. За него проголосовал 171 член съезда. За народного депутата от «БЮТ-Батькивщина» Владимира Яворивского, который возглавлял НСПУ 10 лет, - 144
Комментировать
Сортировать:
дед
А малый явно не дурак,хоть и дурак не малый!!!!
показать весь комментарий
24.11.2011 12:52 Ответить
Прахвесар
Первый раз слышу о таком ВЕЛИКОМ украинском писателе, хотя много читаю уже на протяжении 40 лет. Если верить старым людям, что фамилии зря не присваивали, то нам всем "крупно" с этим Барановым повезло.
показать весь комментарий
24.11.2011 14:00 Ответить
Одессит
Только дураки и предатели сейчас сотрудничают с нашей бандитской властью. Эта власть мерзавцев продавили и в  СП своего подонка на пост руководителя СП.  Он или Донецкий, или Енакиевский.
показать весь комментарий
24.11.2011 14:09 Ответить
Не - критерий здесь другой
он тезка проффесора
показать весь комментарий
24.11.2011 14:22 Ответить
Баранов - дурак
По Баранову половина страны - в дураках. А как по мне, то именно Баран как раз и есть дурак!!! Фамилия обязывает!
показать весь комментарий
24.11.2011 14:01 Ответить
13
Баранову в заместители избрали еще двух таких же известных и великих украинских писателя - Козлова и Ослова.
показать весь комментарий
24.11.2011 14:29 Ответить
Не за горами литературные шедевры в брежневском стиле--- Малая земля и... тд Правда названия книг будут примерно такими-- *От украденой шапки до золотого унитаза.*
показать весь комментарий
24.11.2011 12:55 Ответить
Киев
А тебе, убогий, шароварная блевотина больше по вкусу?!
показать весь комментарий
24.11.2011 12:58 Ответить
Вика
Блювота це саме для таких какалів як ти.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:01 Ответить
Твердый ФАК
Эка мовнюка зацепило....
показать весь комментарий
24.11.2011 13:23 Ответить
укр
придурок не позорь місто Київ, холуй, с..ука проплачена
показать весь комментарий
24.11.2011 13:11 Ответить
dimerous
Схоже у Київ уже весь донбас перебрався.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:19 Ответить
Оболонь
ага. тут у нас на оболонской набережной токо донбацкими какахами и ваняе. любят харашо жить, сцуки
показать весь комментарий
24.11.2011 13:30 Ответить
пацан
Завидуешь ....? Но думается что воняешь ты,а они пахнут хорошими духами и иномарками
показать весь комментарий
24.11.2011 13:39 Ответить
13
Духи придумали французы, потому что француженки по природе (без духов) очень вонючие. Вот донецкие запивают дорогим тройным одеколоном, чтобы не так пахло.
показать весь комментарий
24.11.2011 14:03 Ответить
Nik
не позорь Киев голуб.яка рыганутая
показать весь комментарий
24.11.2011 13:28 Ответить
Отож
Убей себя!
показать весь комментарий
24.11.2011 14:08 Ответить
тип
Книга будет объёмом в 1000 страниц под названием "Вышел в степь донецкую... или записки с нар"
показать весь комментарий
24.11.2011 12:58 Ответить
Кузя
Ущербный ты какой-то....жалкий...лузер что-ли
показать весь комментарий
24.11.2011 13:10 Ответить
Преображенский
Союз Писателей - рудимент им. товарища Сталина.
Кто-нибудь слыхал об "Ансамбле песни и пляски Пентагона?"
показать весь комментарий
24.11.2011 12:57 Ответить
можно спросить
А ты свободный гамноед или гамномет? Свои фекальные мыслишки таскаешь по сайтам....не будь нета что ты есть....ничто...тварь дрожащая и бесталанная
показать весь комментарий
24.11.2011 13:15 Ответить
Преображенский
Очень красочно описал свой собственный диагноз
показать весь комментарий
24.11.2011 15:17 Ответить
Чує ти хамло тупориле. Скажи мені будьласка чого ти в цій країні живеш ненавидячі все що з нею звязано. А живемо ми навідміну від бидла яке жде подачо нормально а будемо жити краще тільки одне залишилось позбутись такої бидломаси як ти і тобі подібних. Україна буде великою і багатою европейскою державою Вам козломордим на завість. А Вам посовітував би обстежитись у лікаря бо ви хвора людина з ознаками шизофренії це я Вам як спеціаліст заявляю. І прошу Вас їдьте з країни яку ви так ненавидите не портіть собі життя!!!
показать весь комментарий
24.11.2011 13:11 Ответить
Филя
Говяжемовный сайт по соседству....ошиблись любезный
показать весь комментарий
24.11.2011 13:20 Ответить
укр
филя ти бидло російськомовне іди на .. з України
показать весь комментарий
24.11.2011 13:21 Ответить
Ось Ваша вся натура!!! Хто не знае свого минулого, той не вартий свого майбутнього. (Панас Мирний). А Ви шановний не знаючи мови країни в якій живете не варті цієї країни, і нечого доброго для неї не зробите, тому що ви звичайна наволочь яка  нікого крім себе самого не поважає і не слухае!!
показать весь комментарий
24.11.2011 13:30 Ответить
Можно спросить
Кто такой Панас Мирный...ваш колхозный сторож?
показать весь комментарий
24.11.2011 13:35 Ответить
Такі питання потрібно було задавати своему вчителю. А цім питанням ви показуєте свою безграмотність і неповагу до всього українського і дорогого для кожного українця. І я впевнений що Ви і літераторів росіЇ( такої вами любої країни).
показать весь комментарий
24.11.2011 13:43 Ответить
Можно и ответить
Тебе этого не понять. Ведь ты читаеш, только то , что в туалетах написано. Вот это твое, а Панас Мирный-это ты мимо,умишком не вышел.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:48 Ответить
Ха-ха
Если ты из всего "минулого" Украины одну мову освоил, а если таких, как ты еще и много- трындец стране, отсталый ты наш. В современном мире есть такое определение, как демагог. Так это-ты! Только сельского разлива.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:50 Ответить
Шановний до вашого відома я знаю і вільно розмовляю чотирма мовами не рахуючи Української та Російської і всі їх поважую навідміну від вас козломордих які немають свого роду і племенні. А на рахунок села ви вгадали я родом із с. Гаврилівка (1700р заснування) маю добротну хату не малий пай землі на якій люблю працювати, є свій став  в якому коропи по вісім кілограмів, є баня і т.д а мешкаю і працюю в м.Києві. А у вас що є крім вашої наглості, тупорилості, злості, хамства?  
показать весь комментарий
24.11.2011 14:09 Ответить
петро
Відомо,що :І корова язик має ,та мови не знає. Мова -не коров"ячий язик.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:30 Ответить
Ха-ха
Старый, заезженный, тупой, но еще востребованный среди определенных слоев населения аргумент!
показать весь комментарий
24.11.2011 13:51 Ответить
Укр
Панас Якович Рудченко народився 13 травня 1849 року в родині бухгалтера повітового казначейства в місті Миргороді на Полтавщині. Після кількох років навчання в Миргородському парафіяльному, а потім у Гадяцькому повітовому училищі чотирнадцятилітній хлопець йде на роботу. Чиновницька служба Рудченка почалася в 1863 році в Гадяцькому повітовому суді. Наступного року він переходить у повітове казначейство помічником бухгалтера, а згодом, після короткочасного перебування в Прилуках, займає цю ж посаду в Миргородському казначействі. Так минули перші вісім років служби в невеликих містах Полтавщини.

На цей час припадають його перші спроби літературної творчості та фольклористичної діяльності. Частину зібраних П. Рудченком фольклорних матеріалів згодом опублікував його брат Іван Білик у збірниках «Народные южнорусские сказки» (1869, 1870) та «Чумацкие народные песни» (1874).

З 1871 року Панас Рудченко живе і працює в Полтаві, займаючи різні посади в місцевій казенній палаті. Його зовсім не приваблювала чиновницька кар'єра (хоч сумлінне, ретельне виконання службових обов'язків і дозволило досягти високого чину дійсного статського радника). І. П. Рудченко починає пробувати свої сили в літературі. Прикладом для нього був старший брат Іван, що вже з початку 1860-х років публікував свої фольклорні матеріали в «Полтавских губернских ведомостях», друкувався в «Основі», а пізніше видав окремі збірники казок і пісень, перекладав оповідання Тургенєва, виступав у львівському журналі «Правда» з критичними статтями.

Літературна праця стає справжньою втіхою і відрадою П. Рудченка. Уриваючи час від відпочинку, просиджуючи вечори за письмовим столом, він з натхненням віддається улюбленим заняттям. Перші його твори (вірш «Україні» та оповідання «Лихий попутав»), підписані прибраним ім'ям Панас Мирний, з'явилися за кордоном, у львівському журналі «Правда» в 1872 році. Незважаючи на те, що в 1870 — 1880-х роках письменник продовжує інтенсивно працювати, його твори, в зв'язку з цензурними переслідуваннями українського слова в Російській імперії, друкувались переважно за кордоном і в Наддніпрянській Україні, тому були майже невідомі широким колам читачів.

Панас Мирний (праворуч) та Іван Білик. 1881 рік.

Так, 1874 року в журналі «Правда» побачили світ нарис «Подоріжжя од Полтави до Гадячого» та оповідання «П'яниця», а в 1877 році в Женеві з'являється повість «Лихі люди». Ще 1875 року в співавторстві з братом Іваном Біликом було закінчено роботу над романом «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» і подано до цензури, але в зв'язку з так званим Емським указом 1876 року в Росії цей твір не був опублікований і теж вперше з'являється в Женеві у 1880 році.

Тільки в середині 1880-х років твори Панаса Мирного починають друкуватися на Наддніпрянщині: на сторінках альманаху «Рада», який видавав Михайло Старицький у 1883 — 1884 pp., публікуються перші дві частини роману «Повія» та два оповідання з циклу «Як ведеться, так і живеться». 1886 року в Києві виходять збірник творів письменника «Збираниця з рідного поля» та комедія «Перемудрив». Одночасно Мирний продовжує виступати і в західноукраїнських збірниках та журналах, де друкуються такі його твори, як «Лови», «Казка про Правду та Кривду», «Лимерівна», переспів «Дума про військо Ігореве».

Літературні інтереси Панаса Мирного тісно поєднувалися з його громадською діяльністю. Ще за молодих років він був зв'язаний з революційним визвольним рухом, з 1875 року брав участь у нелегальній роботі революційного гуртка «Унія», який був утворений у Полтаві; під час обшуку в нього були знайдені заборонені політичні видання.

Підтримував Мирний тісні зв'язки з багатьма діячами української культури — Лисенком, Старицьким, Карпенком-Карим, Кропивницьким, Коцюбинським, Лесею Українкою, Заньковецькою, Білиловським, Жарком. Як член комісії міської думи він бере активну участь у спорудженні пам'ятника Івану Котляревському в Полтаві.

Особливо посилюється громадська діяльність Панаса Мирного напередодні і в період першої російської революції. Він виступає з відозвами, в яких закликає до боротьби за свободу й рівноправність жінок. Співпрацює з журналом «Рідний край», який 1905 року почав видаватися в Полтаві. У ряді своїх творів («До ******** музи», «Сон», «До братів-засланців») відгукується на революційні події.

Коли 1914 року було заборонено вшанування пам'яті Шевченка, письменник у відозві, написаній з цього приводу, висловлює глибокий протест і обурення діями російської влади. Не дивно, що в 1915 р. поліція розшукує «політично підозрілу особу» Панаса Мирного.

Через те, що письменник, не бажаючи ускладнювати свої службові стосунки, весь час конспірувався, його особа для широких кіл читачів та й для офіційних властей була таємницею. Та справа ще й в тому, що Панас Мирний, як людина виняткової скромності, вважав, що треба дбати не за популярність своєї особи, а за працю на користь народові.

Після встановлення Радянської влади в Україні Мирний, незважаючи на свій похилий вік, іде працювати в Полтавський губфінвідділ.

Помер Панас Мирний 28 січня 1920 року. Поховано його в Полтаві.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:45 Ответить
укр
100%
показать весь комментарий
24.11.2011 13:20 Ответить
Письменник
Усе зрозуміле.Вибили з-під Юлі ще одного стовпа, чи стовпчика, й руками противсіхів призначили "правильного" голову СПУ. Яворівський хоч не дурень і, зрештою, непоганий письменник. Що трохи крав, - а хто не краде? Що змінював переконання? А хто їх не змінював?.. Спитайте Кравчука Леоніда Макаровича.
показать весь комментарий
24.11.2011 12:58 Ответить
Писю-меннику
Трошки пописуєш,  то який смердючий селюк зара не пише... 
показать весь комментарий
24.11.2011 13:01 Ответить
Писюсю-меннику
Пишуть навіть такі смердючі городяни як ти і нічого
показать весь комментарий
24.11.2011 13:05 Ответить
Сава
О пан яворівський,  і ви тут, читаю коменти тут, і пізнаю ваш стиль. 
показать весь комментарий
24.11.2011 13:10 Ответить
Письменник
Якийсь ти, друже, неадекватно злий. Спокійнішим будь, вдумливішим, - може й напишеш щось путнє.     
показать весь комментарий
24.11.2011 13:33 Ответить
Поет
Які ж то барани могли вибрати цього лакея та дуполиза Баранова???
показать весь комментарий
24.11.2011 12:59 Ответить
читач
а він же тезка нашого президента, також Віктор Федорович.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:01 Ответить
Гелла
Это все в корне меняет...Это вам не баран чихнул на скатерть!!
показать весь комментарий
24.11.2011 13:08 Ответить
укр
а які барани могли проголосувати за УНІТАЗА ФЕДОРОВИЧА
показать весь комментарий
24.11.2011 13:26 Ответить
Киевлянин
Рад быдло пускает слюни - значит власть все делает правильно! 
показать весь комментарий
24.11.2011 13:03 Ответить
Киянин
Стосовно бидла ти про себе
показать весь комментарий
24.11.2011 13:08 Ответить
Резерфорд
А где же столп Украинской литературы Яворивский? Зачем обидели этого выдающегося писателя современности и великого знатока атомной энергетики. Видно Муза его покинула - отправилась в СИЗО
показать весь комментарий
24.11.2011 13:03 Ответить
вк
Тільки імперський дурень кланяється владі на ьеспартнерській основі.До речі 0 а що наваяв великий письменник гєрр Баранофф і де видавалися його опуси?
показать весь комментарий
24.11.2011 13:05 Ответить
Налогоплательщик
Оказывается и писателям нашим нужен Председатель....Прискорбно(((( Сильно сомневаюсь,что Харуки Мураками состоит в каком-то японском союзе творителей.До этого дня о таком писателе,как Баранов и не слыхивал...Может и к счастью....
показать весь комментарий
24.11.2011 13:07 Ответить
dimerous
Тому й не чули, що він пісатєль баранов.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:21 Ответить
сеня
да, и будете своим длинним украинским язиком лизать ПР-жопу (а уккр.язик тут абсолютно не причем как и идея- не **..те людям мозги)
показать весь комментарий
24.11.2011 13:07 Ответить
И шо
этот ПИСЬменнык написЯв?
Баранофф кто это?
показать весь комментарий
24.11.2011 13:09 Ответить
Сава
проте всі знають, що таке яворівський - це НЕбарига, НЕкрадій, НЕзлочинець, НЕренегат, НЕчлен КПРС, це диво сучукрліт))))
показать весь комментарий
24.11.2011 13:13 Ответить
Кировоградец
Фамилия обо всем говорит.))) ТОлько такие с этой властью сотрудничают. А остальные эту власть проклинают и не навидят, так же как и тех, кто за них голосовал.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:10 Ответить
Кировоградцу
Прячься чмошник....Лозинский на охоту вышел
показать весь комментарий
24.11.2011 13:30 Ответить
ГІСТЬ
   ПРИЗВІЩЕ ГОВОРИТЬ ВСЕ ЗА СЕБЕ!
показать весь комментарий
24.11.2011 13:11 Ответить
Сава
Точно, друже: яВОРІВський. В точку
показать весь комментарий
24.11.2011 13:14 Ответить
Коля
Антон Павлович Чехов. "Лошадиная фамилия". Типа того. А ещё - А.П.Чехов -"Хамелеон". Почитайте, и получите удовольствие. Это вам не барановы какие-нибудь. Это ПОЭТ!!! 
показать весь комментарий
24.11.2011 13:13 Ответить
ЗАРИГАНА ВИШИВАНКА
Так! Хотілось узнати - шо-ж наваяв цей баранофф ?????
показать весь комментарий
24.11.2011 13:13 Ответить
Спілка прислужників
Сотрудничество с властью предполагает восхваление власти. Фамилия Баранов для этого подходит. Ждем новых книг от имени президента. Только не берите псевдоним Шлеппер.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:15 Ответить
Сава
Про Баранова ще в Український літературній енциклопедії була стаття, а де був яворівський???
показать весь комментарий
24.11.2011 13:17 Ответить
Гость
Грибоедов "Горе от ума", из монолога Чацкого: "Служить бы рад - прислуживаться тошно", но это не про вас, г-н Баранов. Теперь по-поводу "резких" заявлений. Это вы шутите так? Запомните: рот открыл - с поста слетел. И напоследок хотелось бы поинтересоваться, что напИсал этот писатель?
показать весь комментарий
24.11.2011 13:18 Ответить
сеня
..только дурак будет лизать у этой уголовной власти..и  будет шестерить и подмахивать зэкам..вот это ближе к ему вонючему рту
показать весь комментарий
24.11.2011 13:19 Ответить
фыва
явор ив ский уже тут на самом честном ресурсе....Слав Украине!
показать весь комментарий
24.11.2011 13:20 Ответить
сп-не-сп
Молоді і талановиті письменники переважно не є членами НСПУ, яка стає з кожним роком все більш заскорузлою організацією, зовсім не таким локомотивом, що тягнув Україну в кінці 1980-х - на початку 1990-х. Тому те, що там твориться не може суттєво вплинути на хід літературного процесу в Україні. Та й на будь-які інші процеси НСПУ навряд чи зможе якось вплинути зараз. Хіба брошюри і книги про головних кандидатів на виборах будуть майстерно писати... Зміна керівництва там не може не бути політичним актом, це показово - влада всюди ставить своїх або тих, хто може її підтримувати. Хоч і пан Яворівський не був "медом"...
показать весь комментарий
24.11.2011 13:21 Ответить
Интересно, откуда родом сей Баранов? Надеюсь из донбасса, а не какой-нибудь лох-киянин.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:21 Ответить
Национальная идея
Заказывайте, покупайте и прочитайте книгу Владимира Чередниченко "Национальная идея" издательство "Монолит" (г. Днепропетровск). В книге рассказывается о жизни, судьбе великого Человека - Виктора Федоровича Януковича. Очень нужная и полезная книга. Произведение достойное Шевченковской премии. Возможно Владимира Чередниченко выдвинут на Нобелевскую премию в области литературы, очень хотелось бы этого. Эта книга должна стать настольной.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:21 Ответить
сеня
..ну разве что идею поддержать..и купить такую книку вместо туалетной бумаги..вот это  буде норма
показать весь комментарий
24.11.2011 13:25 Ответить
сеня
..ну разве что купить..когда не будет туалетной бумаги...и пускай она висит в туалете..на всякий случай
показать весь комментарий
24.11.2011 13:27 Ответить
Oblom
Писулькин еще не понял, кто у власти. Объясняю, - бандюки. Дадут денежек и подождут пока они растаят. Потом нагнут. И будет он отрабатывать, пока на свалку не выкинут.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:22 Ответить
Mina
Яворівського "заказали" .баран виконавець
показать весь комментарий
24.11.2011 13:24 Ответить
Сава
убей регионала- спаси природу!))
показать весь комментарий
24.11.2011 13:25 Ответить
УКР
а які барани могли проголосувати за УНІТАЗА ФЕДОРОВИЧА ???
показать весь комментарий
24.11.2011 13:27 Ответить
интересно
а какой смысл деятельности этого союза писателей вообще? чем они занимаются, что и где пишут, чего решают вместе. какая разница? нам простым смертным хуже чем есть от того кто там заправляет  уж точно не будет
показать весь комментарий
24.11.2011 13:29 Ответить
Остается
опросить самих баранов , может быть они знают , что-таки написал их однофамилец !
показать весь комментарий
24.11.2011 13:30 Ответить
Roman
Жополизы власти.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:33 Ответить
нік
Перше чим чось писати про людину,треба хоча би поцікавитись. Я виписувала журнал "Київ" ,де Баранов є головним редактором. Дуже цікавий журнал.Я зберігаю всі номери,бо жалко викинути.Часто чула по радіо зустрічі з цією людиною.Повірте він того вартий,щоб його вибрати на цю посаду.Яворівського я теж поважала, але після того як він захищав Лодзінського, я не можу.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:37 Ответить
Алекс
Только дурак будет сотрудничать с бандитской властью.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:42 Ответить
Tersh
Один персонаж із фільму 'внедрял культурку' в маси, а цей баранов - 'будет внедрять
литературку'. Не дарма ж згадував фінансові можливості новоявлених олігархів. Їм ж
потрібні зосереджені на шлунковому перетравлюванні обивателі, духовні послідовники
Проні Прокопівни, глибокодумаючі цінителі шансона. Ось і піднатужились. Тепер під проводом
баранова вперед, до нових висот 'соцреализма'!
показать весь комментарий
24.11.2011 13:48 Ответить
Ха-ха
Ну, и что вас колбасит? Человек и дня не проработал на должности, еще и оценивать- то нечего. С ума посходили?
показать весь комментарий
24.11.2011 13:55 Ответить
нику
Не прочитал ни одного номера этого журнала . Может быть , и зря . Ты не подскажешь , а что я , собственно , потерял ?
показать весь комментарий
24.11.2011 13:51 Ответить
Руслан
вот гавнюк !!!!!!!!!!! и носит таких земля !!!!!!!! хоть бы рот закрыл !!!!!!!
показать весь комментарий
24.11.2011 13:53 Ответить
АКУЕТЬ
брат Пушкин№2 у коего личный цензор царь я. - сотрудняк, типо
показать весь комментарий
24.11.2011 13:54 Ответить
Українець
Не знаю,що ти за письменник і чи є в тебе літературний талант,але твоє бажання співпрацювати з нинішньою владою нагадує таку собі співпрацю з окупаційним режимом і має відповідну назву.Тому вітаю письменників з таким вибором.
показать весь комментарий
24.11.2011 13:57 Ответить
Українець
Виктор Баранов-заляканий регіАнальний баран
показать весь комментарий
24.11.2011 13:58 Ответить
321
Не дивись козак у степ

 Правди не сховаєш

 Серед лиха, та дуреп

 Долі не придбаєш

Зараз шаблю не виймай

 Бо не загострилась

 Душу Богові віддай,

 щоб не загубилась

Треба лють свою та біль

 У собі стримати

 Щоб докласти ще
зусиль


 І запанувати

В серці жалю не шукай

 Нема більше жалю

 Добре друже памятай

 Як сідав на палю

Не кажи козак, що вмер

 Бо й не народився

 Без братів та без
сестер


 Та й не одружився

 Матір тільки є одна

 Ненька Україна

 Все чекає козака

 Все чекає сина..
показать весь комментарий
24.11.2011 14:08 Ответить
анатоль
Молодцы делегаты съезда Союза писателей Украины Они поняли что я ВОРививський национальний депутат что изволите за деньги Что он наПИСАЛ со врмен предательства идей человеколюбия за которые он был обласкан властью А свержение этого писятеля с престола не получило в комментариях негативной оценки ни одного из Великих -   ИВАНА ДРАЧА и др Ато что критически оценивают избрание БАРАНОВА это только подтверждает правильность выбора 
показать весь комментарий
24.11.2011 15:16 Ответить
-
Как как вы выружувывались союза писятелей, совершенно с вами согласен.
 
 
показать весь комментарий
24.11.2011 15:35 Ответить
Ну и "интеллигенция" пошла))) Самое интересное, что им даже не стыдно.  
показать весь комментарий
24.11.2011 15:36 Ответить