9611 посетитель онлайн
14 369 690

Львовский облсовет с подачи Фарион запретил русские уменьшительные имена

Депутаты Львовского областного совета запретили всем СМИ областного подчинения употреблять уменьшительные формы некоторых имен.

К примеру, сказать или написать «Саша», «Миша», «Дима», «Лена», «Люся», «Ваня», «Катя», «Петя», «Варя», «Афоня», «Ганя», «Леша» и «Вова» теперь нельзя – можно лишь «Сашко», «Михайлик», «Оленка» и так далее. Как сообщает rock.lviv.ua, запрет распространяется также на все виды наружной рекламы, передает Цензор.НЕТ.

По словам депутата от ВО «Свобода» Ирины Фарион, уменьшительные имена «вредят моральному здоровью граждан и представляют прямую угрозу украинским школьникам, которые будут чувствовать дискомфорт от разницы между официально признанными литературными сокращениями и простонародной реальностью».

На достигнутом депутаты не остановятся: в будущем они планируют распространить этот запрет и на частные СМИ.

Читайте также: Львовским маршруточникам запретили слушать музыку: Фарион предлагает еще и "дресс-код" для водителей

Напомним, ранее Ирина Фарион обвинила мэра Львова Андрея Садового в «холуйстве» и «предоставлении территории города для распространения идеи «русскава мира» из-за рекламы пельменей с «русскими именами».

Также она прославилась своим рвением к обучению детей правильно говорить имена. В начале 2010 года Фарион посетила детский садик, в котором отчитала детей, которые представились ей «русскими именами» и пригрозила, что им придется «паковать чемоданы и уезжать в Московию».

Комментировать
Сортировать:
Страница 7 из 7
Другими словами
Цыкаво, чи московським ЗМІ можна називати Медведева - Дмитрыком?
показать весь комментарий
26.12.2011 22:45 Ответить
ОЛГ
Анекдот в тему:
Следователь: Абрам, откуда у Вас деньги?  - Из тумбочки .
А кто их туда ложит?
-Жена.
-А где деньги берет жена?
-Я ей даю.
-А она откуда их берет?
- Из тумбочки.
- Дык откуда они у Вас?
Гражданин следователь, дык я Вам уже говорил, что из тумбочки!
показать весь комментарий
26.12.2011 22:46 Ответить
Степан Бендера
так їм цим тупим і недолугим москалям
комуняку на гілляку, жида до пічки
гей гей
показать весь комментарий
26.12.2011 22:52 Ответить
Харків
Харківський реґіонал Чернов може будувати "Рускій мір" – у Росії



Русскій мір

23 грудня 2011
Поділитись


23 грудня 2011 р. в Харкові відбулася
урочиста передача літератури та мультимедійних матеріалів фонду "Рускій
мір" у власність бібліотек області. У церемонії взяв участь голова
Харківської обласної ради, реґіонал Сергій Чернов. Ураховуючи те, що
українська культура наразі перебуває поза державною підтримкою, сам факт
співпраці органів місцевого самоврядування України з фондом "Рускій
мір" означає свідоме сприяння експансії чужоземного гуманітарного
продукту на українські терени.
Мета діяльності представництва
фонду "Рускій мір" у нашій держави — це відмивання грошей та
розповсюдження проросійської культурної інфекції. Адже однією із свої
основних задач "Рускій мір" визначає підтримку громадських, академічних,
освітянських організацій, що реально провадять в Україні
антидержавницьку політику. Якщо узяти Харків, то тут кабінет "Русского
міра" функціонує на базі приватного вишу "Народна українська академія".
Сьогоднішня "церемонія" з передачею матеріялів фонду до бібліотек
області свідчить про те, що його очільники мають на меті зросійщити поки
що незросійщену частину Слобожанщини, а саме – села. Неважко
змоделювати, як формуватиметься національна самоідентифікація юних
слобожан, які читатимуть виключно російські книжки (за відсутності
українських через ефективну роботу "табачного" Міністерства освіти й
науки України).
Уважаємо, що діяльність російських культурницьких
фондів в Україні допустиме, якщо ці фонди справді позбавлені політичної
складової та мають на меті підтримку своєї національної меншини, а не
зросійщення титульної нації. Нагадуємо, що згідно з даними останнього
перепису населення 2001 року на Харківщині мешкає 71 % українців та 26 %
росіян. Саме тому обласна влада має перш за все працювати над
задоволенням гуманітарних потреб українства.
Розуміючи, що марно
очікувати на проукраїнську позицію від реґіоналів, нагадуємо їм, що
справжній "Рускій мір" починається усього за 40 км від Харкова. Саме там
(у найкращому випадку) представники біло-синьої адміністрації опиняться
тоді, коли внаслідок соціяльних злиднів та національного приниження
українці влаштують новітню Гайдамаччину.
Наразі ж дії реґіонала
Сергія Чернова в гуманітарній царині засвідчують, що Партія реґіонів
свідомо підтримує будь-який гуманітарний продукт – лише не український.
Те саме стосується і його колег, зокрема – Харківського міського голови
Геннадія Кернеса. Адже 23 грудня у Харкові відбулася презентація
китайської сміттєзбиральної техніки, яку закуплено коштом міського
бюджету. Себто, в царині технологій біло-сині "ординці" теж
підтримуватимуть будь-кого, лише не українців.


Прес-служба
Харківської обласної організації
Всеукраїнського об‘єднання "Свобода"
показать весь комментарий
26.12.2011 22:55 Ответить
Харьков
"Експансія чужоземного гуманітарного продукту на українські терени", "проросійська культурна інфекція" и т.д. Узнаю "Свободу". А где нормальные, интересные, незаполитизированные украинские книги? Может Вы их напишите? Я бы с удовольствием буду читать хорошую книгу, даже на украинском языке, но - их нет. Есть либо плагиат, либо политическая агитация. Вот и не хотят издательства выпускать это гавно т.к. его не кто не купит.
показать весь комментарий
20.01.2012 16:11 Ответить
ОЛГ
Ув. Модер? Может, чего не так пошло? Даст Бог день, даст Он пищу.
показать весь комментарий
26.12.2011 22:57 Ответить
серега
Такую как Фарион даже обсуждать не хочется,клиника на лицо,ато что мы русские на западенщине люди --неотличающиеся отговна---это точно...ТОЛЬКО ЭТИ ГА-----ОНЫ НЕ ХОТЯТ ОТ НАС ОТДЕЛЯТЬСЯ... БО ИХ ЗНАЮТ В ЕВРОПЕ..МЫ ИХ КОРМИМ А ОНИ НАМ ГАДЯТ..ЗНАЮТ ЕСЛИ ОТДЕЛЯТСЯ ЧЕРЕЗ ПОЛ ГОДА ПРИДЕТСЯ СМЕРЕКИ СВОИ ЖРАТЬ БО НИЧЕГО КРОМЕ ЛЕСА У НИХ НЕ ОСТАЛОСЬ..,гдето в горах бегает пару десятков овец    и то --показать туристам....КОНЧЕНЫЕ СВОЛОЧИ КАК ВЫ НАДОЕЛИ..
показать весь комментарий
26.12.2011 23:11 Ответить
ВСЕВОЛОД
МОЛОДЕЦ СЕРЁГА!!!
показать весь комментарий
27.12.2011 19:20 Ответить
ТО
Ты ***** конченный, смереки сам будеш жрать!
ОТДЕЛИСЬ *** ОТ УКРАИНЫ И ****** В РОССИЮ-МАТУШКУ! ТАМ ЖИВИ ПОД ПУТИНЫМ ВСЮ ЖИЗНЬ
показать весь комментарий
22.01.2012 17:48 Ответить
Свобода йде до перемоги
У Бучі попри заборону влади "Свобода" провела смолоскипний марш на честь славного отамана Орлика



Отаман Орлик

23 грудня 2011
Поділитись


"Хай живе Орлика справа! Хай живе Українська
держава!", - під таким гаслом свободівці пройшли вулицями міста Буча,
віддаючи честь Отаману Орлику, який боровся проти московської
комуністичної окупації. До речі, фобії місцевих чиновників так і не
справдились (http://www.kyiv.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/026659/):
нікого не підпалили, жодних проблем для руху автотранспорту і пішоходів
не виникло, не було порушено громадського порядку і аж ніяк ніщо не
становило загрозу національній безпеці.
Попри намагання
будь-якими засобами заборонити смолоскипний марш він все таки відбувся.
Бучанська міська організація ВО "Свобода" показала міському голові,
підлабузнику і вірному рабові системи Федоруку велику дулю і довела, що
жодна антинародна влада не зможе зупинити волю української нації. Влада
вдавалась навіть і до залякувань, що десь із Києва їдуть загони Беркуту
для того, щоб зробити усе можливе, щоб захід не відбувся.
Тішить
те, що більшість учасників маршу - молодь. Це свідчить, що незабаром
відбудеться воскресіння Української держави. Скоро впаде ярмо "п'ятої
колони Москви". З таких молодих хлопців при таких умов виростуть нові
отамани орлики, отамани зелені, отамани холодно ярці, які уже будуть
гнати в шию таку антиукраїнську владу.


Іван Окоєв
показать весь комментарий
26.12.2011 23:15 Ответить
Свобода йде до перемоги
Миколаївська "Свобода" пікетувала міськраду проти продажу гуртожитків Чорноморського кораблебудівного заводу



Миколаїв. Акція проти продажу гуртожитків

23 грудня 2011
Поділитись


23 грудня 2011 року у Миколаєві під стінами
міської ради перед початком останньої в цьому році сесії свободівці та
мешканці міста провели акцію проти продажу гуртожитків Чорноморського
кораблебудівного заводу.
Ініціативна група, що зібралась під
стінами міськради, "подякували" міському голові за передачу землі,
будинків і гуртожитків у приватну власність, тим самим лишивши людей без
даху над головою.
Голова Миколаївської міської організації ВО
"Свобода" Ігор Дерев'янко підкреслив, що лише об'єднані дії всіх жителів
міста зможуть покласти край беззаконню і махінаціям на Миколаївщині.
Закликав мешканців міста долучатись до проукраїнської діяльності ВО
"Свобода", адже лише українці можуть захистити своїх співвітчизників.



Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"
показать весь комментарий
26.12.2011 23:19 Ответить
серега
А Фарион приглашаю к нам на Южный берег ---пусть двинет хотябы одну из своих пламенных речей ...Вкус морской воды ей наврядли понравится,но народ не удержишь.За тебя красавица многие захотят подержаться и это не шутка...КОНЧЕННАЯ ТЫ НАЦИОНАЛКА Пройдет время тебя порвут твои же земляки за оказание тобой медвежьей услуги...все надоело тратить время..
показать весь комментарий
26.12.2011 23:26 Ответить
Серега, ну где ж ты нашел в русском языке слово "националка"? Переселейся к Путину,он очень просит соотечественников к нему переселяться.Что ты там бунтуешь в нашем Крыму, мы между собой в Украине договоримся,но без тебя.Государственная программа по оказанию содействия добровольному переселению в Российскую Федерацию соотечественников, проживающих за рубежом принята . Программа направлена на переселение людей, оказавшихся после распада за пределами РФ и желающих переселиться в Россию. Рассчитана на период с 2006 по . Поторопись,Серега, уже 2012 - не за горами (крымскими)
показать весь комментарий
26.12.2011 23:31 Ответить
серега
А ТЫ НАВЕРНОЕ ЗАСРАНЕЦ ПОСЕЛИШЬСЯ У МЕНЯ ?
показать весь комментарий
27.12.2011 00:28 Ответить
ВМЕСТО ТЕБЯ,ГОМОДРИЛ
показать весь комментарий
27.12.2011 00:32 Ответить
Михаил
Мистер Киса, ты кто? мальчик или девочка? Наверно просто ***. Так вот мистер ***, Крым никогда украинским не был, как никогда не существовало такого государства, как Украина. Между собой договариваться будешь... 
показать весь комментарий
06.01.2012 10:53 Ответить
Свідоміт з Миколаїва
Серега, хочеш я тебе запрошу на берег Певденного Бугу? Я тобі речугу заштовхаю.
показать весь комментарий
26.12.2011 23:37 Ответить
я его в Рашу приглашаю, а Серегу туда ни в какую... .Что ж это за любовь к Родине такая? Отечество и Пукин в опасности! Серега, домой!
показать весь комментарий
26.12.2011 23:40 Ответить
серега
Нехватит у тебя "свидомит" из Николаева силенок потому что ты там видно учишся и по улицам этого славного города разговариваешь на неприятном для тебя языке--русском,ТЫ наверное был удивлен что не все в Украине разговаривают на твоем языке,....
показать весь комментарий
27.12.2011 00:17 Ответить
логика подростка - Шариков отдыхает! А местное ПТУ ржет над речью Сереги. Пацанчик, не надо мучить русскую речь,тем более грамматику.
Короче, так не надо  : 1) Нехватит у тебя  силенок потому что ты там видно учишся
                      2) по улицам этого славного города разговариваешь
показать весь комментарий
27.12.2011 00:38 Ответить
Шариков
по сравнению с тобой просто эрудит-интеллектуал
показать весь комментарий
27.12.2011 06:51 Ответить
Матросов
Да правильно парень всё говорит и никто не собирается никуда ехать а сунетесь...загоним на Говерлу там будете в норах жить до тех пор пока не перестанете борзеть Слишком много гонору у вас пацанчики 
показать весь комментарий
27.12.2011 19:26 Ответить
Иван
Так давай я тебя приглашу в Киев на берег Днепра и кое шо тебе кое куда затолкаю... Почитаешь сколько вас геев-побратимов развелось, надо вам с бандерштата в Эвропу тикать - там гомиков любят
показать весь комментарий
27.12.2011 13:26 Ответить
east
там даже гей парады разрешены, вперед в родную стихию ))))
показать весь комментарий
27.12.2011 19:14 Ответить
Факт
На зустрічи з Тягнібоком йому поставили питання: *Чому Ви так погано
ставитися до російського народу?*. Його відповідь була такою: *
Шановний, Ви помиляєтесь! Я гарно ставлюсь до російського народа, але
погано до кремлівськоі влади!*.
показать весь комментарий
26.12.2011 23:46 Ответить
а зараз ми бачимо на власні очі,що сам російський народ погано ставиться до кремлядської влади.Висновок такий: у нас багато спільного з російським народом
показать весь комментарий
26.12.2011 23:53 Ответить
Fred
Російська імперія чи то царська чи совєтська повинна 100
років на колінах прощення просити в українського народу за всі свої
злочини і звірства проти нашого народу.
Гори трупів і море крові мільйони невинно убієнних хліборобів
половина з яких діти -це створений Москвою голодомор-
-геноцид.Маючи
руки по плечі в крові українців російські фашстсько-КГБ шні потвори
дозволяють собі паплюжити світлу п'амять цих не винних жертв.Немає їм
прощення!
показать весь комментарий
26.12.2011 23:49 Ответить
так пам"ятаймо це завжди!
показать весь комментарий
26.12.2011 23:54 Ответить
серега
РЕБЯТА ---ВЫЗОВИТЕ СКОРУЮ
показать весь комментарий
27.12.2011 00:20 Ответить
СКОРАЯ
Серега,заходи!
показать весь комментарий
27.12.2011 00:40 Ответить
им не поможет
показать весь комментарий
27.12.2011 06:53 Ответить
КО
ОНИ УМЕРЛИ
показать весь комментарий
27.12.2011 18:34 Ответить
Михаил
Ага, Фред, как же. Кто это кому должен? Ты забыл, благодаря кому ты можешь говорить на своем собачьем галичанском диалекте, который ты называешь украинским языком? Ты забыл кого ты в жопу целовать должен за то, что ты живешь в государстве, имеющим свои границы и свою территорию? Ты забыл, кто создал Украину, благодаря таким как ты сейчас находящуюся в глубокой жопе? То-то, историк померанчевый. Нах со своим Ющом к Бушу в дворники!
показать весь комментарий
06.01.2012 11:00 Ответить
Ха
ти совок нещасний, ніхто Україну не створював і вона є не завдяки комусь, а наперекір всім ворогам.
показать весь комментарий
06.01.2012 11:02 Ответить
7
правильно Фаріон говорить поназивали дітей гидкими москальськими іменами противно слухати Наші Марічки Петрики Тарасики і Надійки набагато миліші
показать весь комментарий
26.12.2011 23:51 Ответить
зато ты
7? просто ШЕСТЕРКА
показать весь комментарий
27.12.2011 06:54 Ответить
ВВП
Фарион- это тетичка похожая на эсэсовку? Ей только  шляпы штандартерфюрера  не хватает и револьвера у виска. Если бы эта тварюка посмела моему ребенку впаривать  такую бредятину, я б ее без всякого суда  за  космы да об стену. Кстати, а почему  эта **** до сих пор Ириной зовется? Она ж Ориська. Срочно чюмодан в зубы и в московию!
показать весь комментарий
05.01.2012 14:44 Ответить
Михаил
Ага, видел я ваших галичан - черные, низкорослые, кривоногие. Красота!
показать весь комментарий
06.01.2012 11:01 Ответить
Шаман
Киса,ты не перекручивай....Скажи прямо-влюблен в Фарион?И еще вопрос произношения...Надо говорить:  Хельсинки-Гельсинки,Хельмут-Гельмут,Харкив-Гаркив?Лучше бы об экономике подумали,дятлы,чем о межнациональной розни...
показать весь комментарий
26.12.2011 23:59 Ответить
Шаман, так что ты думаешь об экономике?
показать весь комментарий
27.12.2011 00:30 Ответить
Шаман
Киса,ты не думаешь об зкономике, хочешь признаться,что ты дятел?
показать весь комментарий
27.12.2011 01:04 Ответить
east
Владу
Эстонцы так классно!!!!!! знают русский?????????????????
Или за них кто-то пишет?
У меня дочь знакомых учится в Эстонии, где получает стипендию 300 евро.


А ты думаешь они с неба падают? Вся Европа ****** что бы жить хорошо а лохи и лодыри думают, что при вступлении в Европу манна посыпиться....Так как относимся к работе мы нам еще долго ни чего не светит. Схалтурить съ***ся по раньше с работы заныкаться и сделать вид что работаю. А потом возмущаться"че платят так мало?", а с чего больше платить? что мы создаем своим трудом? сравните ВВП Европы и наш
показать весь комментарий
27.12.2011 19:19 Ответить
серега
У нас что в Крыму --мистер киса--разговаривают на языке Пушкина? Или ты не выезжала за пределы полуострова?Главное чтобы люди понимали о чем ты ведешь речь.Поедь поговори--- сразу скажут что ты не русская.....куда угодно кроме бывшего СССР
показать весь комментарий
27.12.2011 00:02 Ответить
Серега,Атвечаю: 1) В Крыму разговаривают на языке Пушкина многие люди
                              2) За пределы полуострова я выезжал и в пределы полуострова въезжал
                              3) Я не понимаю о чем ты ведешь речь
                               4) никуда ехать и говорить не хочу - в Киеве мне нормально, отдыхаю не в Крыму
                               5) я не русская, а слово "Мистер" относится к людям мужского пола(без исключений)
Серега,будь другом, перестань соединять буквы в слова, а слова - в предложения.
показать весь комментарий
27.12.2011 00:46 Ответить
.... для этого нужен особый талант !!!
показать весь комментарий
27.12.2011 00:53 Ответить
YouTube
" Украiнофобiя  як  вона  е..." Настольное  пособие  для  свидомни , ОСОБЕННО  ФИНАЛ ЗАЧЕТНЫЙ... Видео  старенькое , но образовательное...
показать весь комментарий
27.12.2011 06:47 Ответить
to M1
Че  истеришь , дурко, узнал  себя в  heppy endе?
показать весь комментарий
27.12.2011 06:57 Ответить
M1
Че, че... Не за че или иче в оче? Али че...
показать весь комментарий
27.12.2011 07:09 Ответить
Ванк
Ой рябята чай спалося вам гарнэ провяселили...ну провясялили...
показать весь комментарий
27.12.2011 09:02 Ответить
Та
Просто надо деткам на западенщине ,присваивать номера!!!
показать весь комментарий
27.12.2011 09:20 Ответить
Свобода вперед


показать весь комментарий
27.12.2011 09:22 Ответить
Свобода вперед
У Миколаєві "соколята" привітали дітей зі святом Миколая



Миколаїв. Свято Миколая

19 грудня 2011
Поділитись


19 грудня 2011 року з нагоди свята Святого
Миколая представники Миколаївської обласної організації МГО "Сокіл"
завітали на свято у Будинку дитини, що виконує функції Центру
медико-соціальної реабілітації. На півтори години миколаївські патріоти
занурились у атмосферу дитячої доброти, довіри та радості. Діти добре
підготувались до свята – читали вірші, співались пісні, виконувались
різноманітні танці.
"Страшно подумати, який важкий шлях чекає на
цих малят, які ще не приймали самостійних рішень, не грішили, а вже
зазнали біди – вони позбавлені батьківської опіки, самотні. Ми маємо
зробити все, що від нас залежить і навіть більше - для того, щоби
посмішки, які ми викликали на цих обличчях, сяяли якомога довше. Маємо
дедалі частіше бачитись з ними, дарувати їм увагу та тепло"- зауважив
старший групи "соколят", голова Новоодеської районної організації
"Сокіл" Артур Кравченко.
Молоді націоналісти привітали дітей зі
святом та висловили сподівання на те, що малята зростатимуть здоровими й
сильними, розумними й кмітливими, добрими й щасливими.
"Ми
віримо в молоде покоління, і сподіваємось що ці малята любитимуть свою
країну так само, як ми. Віримо, що вони знайдуть своє місце під Сонцем
та щастя", - наголосив Артур Кравченко.
Наостанок "соколята" передали дітям подарунки від Святого Миколая - банани та яблука.
показать весь комментарий
27.12.2011 09:24 Ответить
ВВП
А какого х*ера ваша "свобода" толчется на юго-востоке Украины? В чужой монастырь со своим уставом влезть пытаетесь? А ну как мы к вам пожалуем с русским языком , со своими героями.... Понравится вам? 9 мая мы уже видели кто вы и что вы. Хоть бы Путин быстрее президентом становился, может Украина наконец-то определится с кем ей по пути, а с кем в разные стороны.
показать весь комментарий
05.01.2012 14:52 Ответить
Свобода вперед
На Херсонщині в селі Трохимівка селяни повстали проти сільського голови, який вимагає платити за випас худоби по 300 грн.



Пікетування Іванівської райдержадміністрації

19 грудня 2011
Поділитись


19 грудня 2011 року Херсонська обласна
організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода", а також "Студентська
Свобода" провели пікетування Іванівської райдержадміністрації проти
знищення села Трохимівка, яке проводять "регіонали" – сільський голова
В.Чукаєва та Іванівська РДА. Селяни висловлюють недовіру сільському
голові, яка забирає у них останні гроші.
Склалася дивна ситуація.
Навколо села Трохимівка – родючі землі (рілля), тому, як запевняють
керівники райдержадміністрації, вони, згідно з нинішнім законодавством,
можуть надати землю в суборенду, але при цьому оплата за випас однієї
корови складатиме більш ніж 300 грн. Це неприйнятно для селян, які ледь
зводять кінці з кінцями. При цьому в сусідніх селах, де є менш родючі
землі, оплата за корову становить 30–60 грн.
Гасла "Ні – знищенню
українського села!", "Статтю 34 Земельного кодексу – в дію!", "На
Трохимівку насувається соціальна катастрофа", "Для Чукаєвої закон – що
дишло" привернули велику увагу мешканців, котрі з цікавістю підходили до
учасників пікету та висловлювали свою солідарність. Також селяни
одностайно підтримали позицію націоналістів щодо недопущення торгівлі
землею сільськогосподарського призначення.
"До мене як до голови
Херсонської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода"
звернулися селяни Трохимівки. Вони розповіли мені, як нищать їхнє село.
Більшість селян є безробітними і виживають тільки за рахунок худоби.
Трохимівці
дотепно, але з болем жартували, мовляв, "доведеться їм вимирати, бо в
їхньому селі занадто родюча земля". Ця ситуація ясно показує – закони,
які ухвалила окупаційна влада, створені проти українців. У селі знищено
майже всю інфраструктуру. Роботи немає. При ціні на молоко не більш ніж 2
гривні за літр потрібно віддати сотні гривень (а де їх узяти
безробітному?) лише за можливість випасати свою худобину.
Зараз
все більше людей розуміють – нинішня кримінально-олігархічна влада,
переслідуючи винятково свої бізнесові інтереси, веде до руйнації села.
Тільки люстрація влади зможе докорінним чином змінити цю ситуацію" –
заявив голова Херсонської обласної організації ВО "Свобода" Олег
Гаврилко.
"Сьогодні відбувся не просто пікет, це – реакція селян
на антинародні дії влади. Народ вже доведено до передреволюційного
стану. І якщо влада не почує їхні вимоги – можна очікувати будь-яких дій
з їхнього боку.
"Свобода" підтримує селян, адже заможне
українське село – запорука заможного життя української держави. Ми
сподіваємось, що своїми діями та акціями ми зможемо подолати цю
українофобську владу, і в країні запанує соціальна та національна
справедливість", – додав голова Херсонської обласної молодіжної
громадської організації "Студентська Свобода" Євген Матковський.
показать весь комментарий
27.12.2011 09:26 Ответить
Свобода вперед
Херсонська "Свобода" підтримала виступ підприємців проти антинародного режиму Януковича



Херсон. Виступ підприємців проти режиму Януковича

1 грудня 2011
Поділитись


1 грудня 2011 року активісти Херсонської
"Свободи" підтримали мітинг підприємців проти антинародної політики
режиму Януковича. Захід було організовано громадською організацією
"Добро".
Кілька сотень херсонців зібрались на площі Свободи для
обговорення ситуації в Україні. Речники наголошували, що впровадженням
"реформ" Азарова-Тігіпка фактично весь малий бізнес був приречений до
тотального знищення.
Також на мітингу були присутні військові
пенсіонери та афганці, які під час виступів перед громадою однозначно
показали своє негативне ставлення до чинного окупаційного режиму. Не
добираючи слів, вони на конкретних фактах доводили, що в країні триває
політика нищення українців.
"Українці хворіють на дуже тяжку і
підступну хворобу, яка називається "толерантність". Ця хвороба не
дозволила об'єднати акції протесту, які пройшли і продовжуються по всій
Україні, в потужний загальноукраїнський рух за відставку нинішньої
влади. В середовище протестувальників було підкинуто ідею: "Ми
виступаємо без політики!". І "толерантні" керівники цих рухів підхопили
її, зробивши акції яловими. Рух окремими колонами, без політичних вимог,
неодмінно дозволить владі тягнути час і "розводить" український народ.
Тільки відсторонення чинної влади, її люстрація дадуть можливість
докорінно змінити ситуацію в Україні" – сказав у своєму виступі голова
Херсонської обласної організації ВО "Свобода" Олег Гаврилко.
показать весь комментарий
27.12.2011 09:27 Ответить
Хі-хі
ти чурка кацапська йди чеченів та інгушетів вчи як їм називатись, а ми без тебе розберемось.
показать весь комментарий
27.12.2011 09:42 Ответить
Донецька свобода
У Донецьку відбувся вишкіл місцевого "Соколу"



Вишкіл донецького "Соколу"

4 грудня 2011
Поділитись


4 грудня 2011 року у Донецьку відбувся
черговий вишкіл місцевого "Соколу". Донецькі хлопці займалися
спортивними вправами, удосконалювали свої навички у боксі та рукопашному
бої, займалися бігом.

"Ми завжди відстоювали та будемо
відстоювати здоровий спосіб життя, пропагувати відмову від шкідливих
звичок серед молоді нашого міста. Натомість ми підносимо фізичне
загартування людини.

Українська молодь має бути добре
розвинена фізично та розумово, аби у майбутньому стати повноцінною
складовою суспільства і рушійною силою змін у своїй державі", - заявив
голова Донецького осередку "Соколу" Микола Запорожець.

Донецький "Сокіл" запрошує до своїх лав патріотичну українську молодь.
Контакти: тел. 099-065-19-62.
показать весь комментарий
27.12.2011 09:42 Ответить
Донецьк
"Не називайте нас "данєцкіми!", – просять "чорнобильці" Донбасу



Зустріч з чорнобильцями

3 грудня 2011
Поділитись


3 грудня 2011 року з робочою поїздкою в
Донецьку побували заступник голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода",
голова Волинської обласної організації ВО "Свобода" Анатолій Вітів та
голова партійного суду, депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор
Янків. Свободівці прийшли підтримати голодуючих "чорнобильців", які
спорудили наметове містечко під Пенсійним фондом у Донецьку.

Між
керівниками партії та голодуючими відбулася щира й відверта зустріч.
Обговоривши ситуацію, "чорнобильці" висловили думку, що проблема, яка
склалася в Україні з "чорнобильцями", "афганцями" та іншими
пільговиками, є типовою для всієї країни, тож боротьба за соціальні
права цих верст населення об'єднує всіх: від Донецька й Луганська – до
Луцька і Львова.

Анатолій Вітів та Ігор Янків
поінформували донеччан-"чорнобильців" про те, що місцеві ради на
Західній Україні, де є фракції ВО "Свобода", намагаються зробити все
можливе, аби привернути увагу уряду Азарова-Тігіпка до проблем
"чорнобильців" та допомогти їх вирішити. Для прикладу, Луцька міська та
Івано-Франківська обласна ради на своїх сесіях прийняли звернення на
захист "чорнобильців".

Натомість у Донецьку, як повідомили
голодуючі, депутати обласної ради навіть не захотіли вислухати
голодуючих, коли ті прийшли під стіни обласної ради. А комендант табору
Володимир Деркач узагалі попросив передати волинянам та галичанам
прохання: "Не називайте нас "данєцкіми"! Ми – не "данєцкіє", ми –
донеччани…"

"Ми, звичайні донеччани, не маємо нічого
спільного з представниками цього клану. "Данєцкіє" – це ті, хто зараз
при владі, і хто грабує і нас, і всю державу. А донеччани – такі ж
прості люди, як і в Луцьку чи у Львові, вони так само страждають від
непомірних апетитів цього клану. І нам зрозумілі ті проблеми та настрої,
які охопили сьогодні всю Україну", – заявляють учасники голодування під
стінами Пенсійного фонду в Донецьку.
показать весь комментарий
27.12.2011 09:43 Ответить
он думает
что его простыни читают....но это он так думает
показать весь комментарий
27.12.2011 10:48 Ответить
Хі-хі
Та нас..рати мені на твій список і на тебе з твоїми  недолугими заключеннями
показать весь комментарий
27.12.2011 09:50 Ответить
...........
показать весь комментарий
27.12.2011 17:13 Ответить
серебро
Зачем запрещать то, что не используют. Луганский облсовет сделал проще - присвоил русскому языку статус регионального в пределах своей области
показать весь комментарий
27.12.2011 11:01 Ответить
Донецьк
стінами Пенсійного фонду в Донецьку.
показать весь комментарий
27.12.2011 10:07 Ответить
Леапольд
Ребята давайте жить дружно!  Всем ясно(хотя ясность есть одна из форм полного тумана) что видиние проблемы у представителей западных областей Украины резко отличаются от жителей восточных областей а в чём дело а дело в том что сегодня в мире идёт борьба за мировые оазисы нет не за рынки сбыта(это само собой) а именно за мировые оазисы т.е. те участки суши и не суши которые будут способствовать дальнейшему выживанию и совершенствованию человечества, и Украина является одной из таких зон(кстати Россия тоже) Страны которым забыли, а они в свою очередь постеснялись попросить обратно то что у них забрали после договора Молотова-Робентропа очень заинтересованы в возвращении как они считают своих территорий и соответственно они проводят очень агрессивно свою политику на территориях входящих в круг их интересов, это очень широкий спектор деятельности... я не буду развивать эту мысль думаю вы догадываетесь о чём идёт речь. Может быть было бы правильно отдать эти территории в аренду этим государствам(как Гонконг в своё время) так лет на 100 представляете живущие в этих областях сразу бы попали в Еврозону то есть  они моментально бы попали как они говорят в цивилизованный мир а мы бы за ними внимательно наблюдали и делали выводы а нужно ли нам стремиться туда правда есть одно маленькое НО дышать они стали бы так как от них это потребовали те государства куда они бы вошли то есть конечно им бы объяснили кто в доме БОСС особенно это здорово получается у поляков и особенно по таким вопросам как Бандера и Шухевич но я думаю наши представители западных областей к этому быстро бы приспособились(это видно как они  прелестно ведут себя и в России и в Европе)
показать весь комментарий
27.12.2011 14:31 Ответить
Зачем кацапам мАскаль язык
Результатом
бюрократического молчания и необоснованных репрессий стал фактический провал
госпрограммы переселения в Россию, о котором писал недавно «Новый Регион».
Амбициозная госпрограмма, принятая в 2006 году с подачи тогдашнего президента
Владимира Путина, оказалась провальной: в ФМС подсчитали, что в 2011 году в
рамках госпрограммы по переселению соотечественников в РФ переехали 29 тысяч
бывших граждан
, а всего за пять лет действия программы – более 61 тысячи
человек. Одновремено из России навсегда (то есть, отказываясь от
гражданства) ежегодно уезжает 100-120 тысяч человек. И это без учета
тех, кто, получает вид на жительство и право на работу в другой стране, не
отказываясь от паспорта РФ. Уровень образования «беглецов» и их квалификация
несопоставимы с «качеством» тех, кто сегодня въезжает в Россию – в основном,
это низкоквалифицированные работники. В ФМС соспоставлять эти цифры и признать
провал отказываются.
показать весь комментарий
27.12.2011 15:38 Ответить
АННА
С ТАКИМ ПОЛИТСОВЕТОМ И ВРАЧОМ НЕДОУМКОЙ СВОБОДА РОЕТ СЕБЕ МОГИЛУ.
показать весь комментарий
27.12.2011 16:57 Ответить
мдаа
Ви що всі *******? Стаття - фейк...
показать весь комментарий
28.12.2011 12:49 Ответить
отчет
"свободы" о деятельности на юге слегка или сказать честно-традиционно завышен.Скажу за Одессу(был в гостях у сестрички) на Николая,по Куликову полю бродила стая недоумков,бренчала что-то,теребенькала.Кто на них обращал внимание?Я вас умоляю--свободовцы,не пыжтесь!Вы никому не интересны,нам есть чем заниматься.Теребенькайте у себя,в то время-когда настоящие мужики ваши бабки для семей за бугром зарабатывают---вы КАСТРАТЫ жметесь к бабам и детям.Вымучиваете привилегии--в дальнейшем раскладе управления-обворовывания нашей страны.Топить вас,по инструкции бандеры.Пошли на хер,КАСТРАТЫ
показать весь комментарий
20.01.2012 16:28 Ответить
Полтавець
Москаль гоу ту зе Раша ю параша!
показать весь комментарий
27.02.2012 10:13 Ответить
тебе в обмороке пребывающему
с месяц назад было опровержение этой утки
показать весь комментарий
23.01.2012 10:18 Ответить
ВОТ
НЕДОУМКИ, нам, с нашей же земли, кодло националистов предлагает гоу ту зе Раша. Сиди у себя дома, в бандеростане или как полтавець у полтави, не суйся к нам со своим дурдомом. НЕдочеловеки с отсутствующей молекулой ДНК, ГЕНЕТИЧЕСКИЕ УРОДЫ.
показать весь комментарий
27.02.2012 12:18 Ответить
151
А этот бедный, но гордый галицкий Эвропейский городок, ну все успевает. И в радах у них одни шизофашисты - НЕДОУЧКИ( дипломчики сами себе выписывают) и памятники извращенцам и нелюдям ставят, да Фарионше не забудьте монумент возвести. да по креативней - ступа и Фарион в ней с метлой, очень реалистично будет смотреться)))) Бендерье - да шош вы за люди, ну чисто МУТАНТЫ, а не мудрено , столько кровей там смешалось, там такая каша из неновисти ко всему славянскому на генетическом уровне заложена, что нормальным людям остается только пожалеть убогих, да позабавиться над их потугами с примесью национализма и фашизма.!
показать весь комментарий
27.02.2012 13:25 Ответить
ага
Цирк уехал, а циркули ( фарион) остались.
показать весь комментарий
27.02.2012 13:27 Ответить
Страница 7 из 7