11256 посетителей онлайн

Россия инициирует новые газовые переговоры с Украиной

Россия предлагает Украине возобновить переговоры о цене на газ.

Об этом сообщал посол России в Украине Михаил Зурабов, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс.

"В наш адрес поступило письмо, которое мы намерены в ближайшее время передать руководству Министерства энергетики и угольной промышленности Украины от руководства соответствующего министерства РФ с предложением о возобновлении переговоров", - сказал Зурабов.

Читайте также на Цензор.НЕТ, ПР: Путин придет на 12 лет и мы сразу договоримся по цене на газ

Он сообщил, что получил это письмо в пятницу утром. Оно доставлено в посольство РФ в Украине, и в ближайшее время будет передано министру энергетики и угольной промышленности Юрию Бойко.

Зурабов отметил, что в письме речь идет "об инициативе России о готовности возобновить переговоры, о чем руководство Министерства РФ информирует украинскую сторону".

Читайте также на Цензор.НЕТ, ИЗ РОССИИ С ЛЮБОВЬЮ: МОСКВА ОТВЕРНУЛАСЬ ОТ ЯНУКОВИЧА

Посол также сказал, что вопрос газа будет обсуждаться в ходе визита спикера Госдумы РФ Сергея Нарышкина в Украину, но этот вопрос не будет основным.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что "Газпром" сделал 10% скидку на газ для ЕС

Топ комментарии
+1
а ти з цього що маєш????
показать весь комментарий
17.02.2012 23:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ха
Россия просит снизить цену на газ для Украины?
показать весь комментарий
17.02.2012 14:46 Ответить
Бумбараш
Зараз московити блокують видобуток газу у Україні різними шляхами,
примушують купувати тільки їхній, а у нас свого газу вичтачає на все !,
ще й зможемо продавати іншим, але нам НЕ ДАЮТЬ ЦЬОГО РОБИТИ, не дають
розвиватися, вони бояться сильної України, їм потрібна слабка,
розколота, економічно відстала Україна з рабським народом !!!!!!!!

ПРОПОНУЮ
:1 ПОВНА відмова України від газу московії ( їм
немає куди буде його дівати, і вони будуть змушені його спалювати у
повітря, або будуть благати нас купувати їхній газ, але у нас є свій ). 2 Повернути всі
українські родовища у державну власність. 3 Видобутий свій дешевий газ, дешеву
електрику продавати населенню за помірною ціною. 4 Відновити видобуток
законсервованих родовищ.( самі можемо видобувати до 40 млрд кубм) 5
Розробка черноморського шельфу. 6 Видобуток сланцевого газу . 7 Приватні

компанії фіташа, пінчука, ахметова та ін. нехай купують газ у
українських державних видобувних компаній за ринковою ціною ..і
примусити їх платити податок 50% від прибутку, а не 2% як зараз. 8. Розірвати харківську антидержавну змову. 9. За
транзит газу зробити европейську ціну ( негайно) 5-8$, замість 1.7 $ сьогодні. 10. Негайно встановити світову платню за аренду землі ЧФ РФ. 11. У
2017 році вивести ворожу іноземну військову базу з України. 12. Щоб
Московія не почала смердіти, що Україна краде газ, терміново встановити
лічильники на вході і виході ГТС, на українській території.

================================================================

ГТС буде діяти і ні де московити не дінуться, якщо припустити
неймовірне і московити відмовляться від транзиту через Україну, ГТС
можемо використовувати для своїх потреб, а у випадку будь якої аварії нa
північному чи південному потоці, брати з московита за транзит до 20 $, а
то й вище, і ніде він не дінеться, буде платити.
================================================================
Австралійська компанія 20.10.2011 р. Hawkley Oil & Gas збільшила
втричі рівень доведених
і прогнозних запасів газу на родовищі
Сорочинський.

Незалежний експерт - компанія Moyes & Co - підтвердила, що
сумарні доведені і прогнозні запаси газу у Україні збільшилися на 29 млрд
куб.м: з 13,2 до 42,2 млрд куб.м

======================================================================================
Якби
Україна вклала 150 $ млн. у будівництво трубопроводу з Одеського і
Безіменного родовищ, треба прокласти лише 14,5 км трубопроводу, то її
річний газовий баланс збільшився б на 1 млрд куб. 150 $ - це саме та
сума яку бойко поклав собі у кишеню коли придбав першу вишку, проте
держава вже котрий рік не може знайти такі кошти.

=======================================================================================

Ригоаналам видобувати український газ та продавати його населенню
не
вигідно, вони вже домовився з путіним про сдачу нашої ГТС, цим
цапам на Україну насрати, а на людей ще більше, вони наш дешевий газ
продають за кордон, отримуючі надприбутки, а
людей примушують купувати дорогий московський. За рахунок народу -
утримуються
підприємства олігархів, за рахунок українців купуються для них
енергоносії, списуються борги, утримується їхне житло та купують діамантові унітази.
=======================================================================================


Щоб це здійснити треба щоб у владі були УКРАЇНЦІ,
національна влада, щоб
була національна опозиція, а не жидомосковити, провести ЛЮСТРАЦІЮ.
Щоб межа раздору між сходом та заходом з кожним днем
відступала все далі на схід, доки Україна вся не стане національно
об'єднаною як ЗАХІДНА її частина,
треба всю совковість випалювати каленим залізом, знищити
всі комуністичні пам'ятники, назви, всю згадку про той кривавий
московський режим, треба будувати нові, свої пам'ятники, не німкені
Катькє, а Івану Мазепі і т.д. Відродити єдину національну церкву і
позбутися раз і назавжди присутності та впливу московитів.
Можна
спостерігати за тими країнами які вигнали московитів з своєї землі, та
позбулися їхнього впливу, як народ став жити (Прибалти, Грузія, Польща.
Чехія, Мадьяри, східна Німеччина і т.д.) ! І взяти ті країни які ще
знаходяться під окупацією московитів, як тут народ живе ( Біларусь,
Україна, Казахстан, Ічкерія, Киргизстан т.д.) !!!!! Запам'ятайте, і дітям перекажіть народну мудрість - "Там, куди прийшов московит, життя завмерає та занепадає !!!"

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

А РАБИ ВСЕ МОВЧАТЬ І СИДЯТЬ ПО ХАТАХ, СПОСТЕРІГАЮТЬ ЯК РИГОАНАЛИ НИЩАТЬ МАЙБУТНЕ НАШИХ ДІТЕЙ !!!
показать весь комментарий
17.02.2012 15:16 Ответить
Lf
да пошла уже эта параша пол года народ разводит нет им веры ни на грошь
показать весь комментарий
17.02.2012 14:47 Ответить
Евпропе скинули цену, надо компенсировать траты
показать весь комментарий
17.02.2012 14:50 Ответить
Стоимость бочки нефти наконец-то перевалила за 120 баксов https://www.theice.com/homepage.jhtml
показать весь комментарий
17.02.2012 14:52 Ответить
На данном этапе этот тот предел, после которого становится вполне вероятным обвал цен на нефть. Вряд ли это Россию радует.
показать весь комментарий
17.02.2012 15:49 Ответить
Гость
во первых уже отскочила и во вторых КАКОЙ нефти? Брент стоит 119 баксов (это роснефть) а ЛАЙТ (США, Персидский залив, Мексиканский залив и т.п.) стоит 102 бакса...
показать весь комментарий
17.02.2012 17:39 Ответить
а ти з цього що маєш????
показать весь комментарий
17.02.2012 23:59 Ответить
and65
По 1000...
показать весь комментарий
17.02.2012 14:53 Ответить
Похоже, наших соседей ожидает новое открытие: справедливая цена на газ для украины 800$
показать весь комментарий
17.02.2012 14:53 Ответить
хм
опять лапотные гтс будут клянчить...
показать весь комментарий
17.02.2012 15:08 Ответить
НУ
дык очередная брехня кто же этим козломордым казлам поверит
показать весь комментарий
17.02.2012 14:56 Ответить
млять, эт так, мы им южный поток сами построим?
показать весь комментарий
17.02.2012 14:56 Ответить
ККК
ПРастовские иезуиты пообещали надовесок газопроводам отдать кацам и нефтепроводы тоже.Вот и засуетилась козлоцапня в предвкушении укроГТС.
показать весь комментарий
17.02.2012 14:57 Ответить
Ну
дык параше в перде по самые помидоры бабок нет свою ахинею строить вот и опять брехать начали про переговоры
показать весь комментарий
17.02.2012 15:13 Ответить
know-how
"З 10 літрів коров'ячого молока виходить усього кілограм твердого
сиру, -- каже менеджер "Селизької сироварні" Наталя Грига. -- У
спеціальному котлі молоко пастеризується та охолоджується до 38
градусів, додається сичужний фермент, вироблений зі шлунку молодого
теляти, який сквашує молоко. Масу підігрівають, за годину -- зціджують у
спеціальні форми, які ставлять під прес".
показать весь комментарий
17.02.2012 15:13 Ответить
справедливый
Млять ну сколько уже можно вести переговоры с этим кацапским кремлегазпромовским жульём бандитами и шантажистами??? "Опять за рыбу гроши" типа : МЫ ВАМ СНИЗИМ НА 100$ ЦЕНУ НА ГАЗ, А ВЫ НАМ ЗА ЭТО СВОЮ ГТС + ГАЗОХРАНИЛИЩА+ОБОРОННЫЕ И АВИАЗАВОДЫ+МЕТ.И ХИМ. КОМБИНАТЫ И ВСТУПИТЬ В НАШ ТС И ВСЕГО ТО ДЕЛОВ!
показать весь комментарий
17.02.2012 15:16 Ответить
Внимание
Блажен, кто верует.
показать весь комментарий
17.02.2012 15:16 Ответить
Гы
А нефть уже почти $ 120, а газ на сппотовом уже почти $ 600.
показать весь комментарий
17.02.2012 15:19 Ответить
А знаете
Блажен, кто верует!
показать весь комментарий
17.02.2012 15:19 Ответить
ssss
маскалики поняли, что их газ скоро нахер никому не будет нужен? , торопяца снизить цену? ну да, что бы наркотик хорошо продавался нужна низкая цена , а я бы на месте наших сказал бы "Да пашли вы..." мы будем свой газ добывать , а вы свой (маскальский) засунте себе в анал
показать весь комментарий
17.02.2012 15:30 Ответить
sssу
а я бы на месте наших сказал бы "Да пашли вы..." мы будем свой газ добывать , а вы свой (маскальский) засунте себе в анал ------------------------------------------Ты пока на своём месте.Где?В жопе
показать весь комментарий
18.02.2012 08:54 Ответить
BVZ
Если наша власть опять завалит свою добычу, модернизацию и альтернативную энергетику, надо требовать введения статьи в УК "За сознательное причинение ущерба государству через разрушение энергетики"- и давать пожизненное.
показать весь комментарий
17.02.2012 15:44 Ответить
Українець
Та Пошла РФ *** зі своїми Переговорами по Газу! *** Проводити Переговори по Газу з Рашею, якщо Результат один буде і всім Відомий! Хай РФ іде лісом! Кацапам повірити себе не поважати! Хай Росія веде переговори по Газу с Зурабовим!
показать весь комментарий
17.02.2012 15:44 Ответить
BVZ
Зависмость от импорта нефти и газа может привести к тому, что в случае войны в том же Иране умрем мы, так как цены мировые, а свой газ почти не добываем. Там войну объявят, цены взлетят до небес, а мы пострадаем - заводы закроются, люди дойдут до голода, а Газпром будет требовать миллионы по своей формуле и согласно контракта. При том, что сейчас происходит в мире, самое лучшее топливо- то, что ближе всего и свое.
показать весь комментарий
17.02.2012 16:00 Ответить
ага
А нє послать би нам...............................................................................................................гонца.
показать весь комментарий
17.02.2012 17:08 Ответить
M1
Перемога? Уже можно кричать УРА?
показать весь комментарий
17.02.2012 17:12 Ответить
Гость
собсно россия пошла в атаку... удивитесь но последует наглое предложение за очередную виртуальную скидку очередное лакомство... собсно задача россии захватить энергосистемы Украины... индустрия после такого захвата сама прилетит в их руки... кстате татарин должен репу чухать, рос.оллигархат раздавит ахметку как клопа...
показать весь комментарий
17.02.2012 17:42 Ответить
Лютий
Які нахер переговори? У нас рот зайнятий. Поки незїмо весь сир від якого москальня відмовилась, діла *** , небуде. Як же добру пропадать . Тай ще просраться треба . А то сідайте , разом їсти будемо , тільки пурген у кожного свій .
показать весь комментарий
17.02.2012 23:42 Ответить
Юрий
Вы не поняли, какелы.

Вован хочет цену на газ еще поднять.

Зима сейчас. Не согласитель - выморозит вас, как тараканов.

Потом выметит веником.
показать весь комментарий
17.02.2012 23:51 Ответить
Вуйко
Він так з Европою зробив недавно ,прикрутив газок під час морозу,тепер відхаркає всьо.
показать весь комментарий
18.02.2012 01:01 Ответить
добрый
Путин-красава,повелитель стихий.Такие морозы по всей Еуропе неспроста. КраваГебня рулит.
показать весь комментарий
18.02.2012 09:19 Ответить
12345
Просто нефть растет в цене , ну и соответственно партнеров нужно предупредить , чтоб деньги на ерунду всякую не переводили.
показать весь комментарий
18.02.2012 13:55 Ответить