6465 посетителей онлайн

Оппозиция: "Мы обнародуем биографию всех кандидатов в депутаты"

Об этом сообщил журналистам Арсений Яценюк после Форума объединенной оппозиции, передает корреспондент Цензор.НЕТ.

Читайте также: Луценко: На этих выборах межигорский Карфаген должен быть разрушен

"Мы обнародуем биографию о всех полностью кандидатах в депутаты, которые пойдут как по пропорциональной так и по мажоритарной системе. Мы обнародуем ведомости про то, как эти люди жили, с чем они жили, где они работали, и для чего они идут в парламент", - пообещал Яценюк.

Топ комментарии
+3
Об'єднання українського народу врятує нас від навали московитів та знищення нації антиукраїнською владою.
У Україні відбудуться зміни тільки в тому випадку, коли у державі буде національна влада і національна опозиція. Щоб межа раздору між сходом та заходом з кожним днем відступала все далі на схід, доки Україна вся не стане національно об'єднаною як ЗАХІДНА її частина, треба всю совковість випалювати каленим залізом, знищити всі комуністичні пам'ятники, назви, всю згадку про той кривавий московський режим, треба будувати нові, свої пам'ятники, не німкені Катькє, а Івану Мазепі і т.д. Відродити єдину національну церкву і позбутися раз і назавжди присутності та впливу московитів. Можна спостерігати за тими країнами які вигнали московитів з своєї землі, та позбулися їхнього впливу, як народ став жити (Прибалти, Грузія, Польща. Чехія, Мадьяри, східна Німеччина і т.д.) ! І взяти ті країни які ще знаходяться під окупацією московитів, як тут народ живе ( Біларусь, Україна, Казахстан, і т.д.) !!!!! Запам'ятайте, і дітям перекажіть народну мудрість - "Там, куди прийшов московит, життя завмерає та занепадає !!!"
У нашому ж випадку влада дісталася не національній політичній силі . Це купка жидомосковитів, та їхніх яничар, які захопили Україну, і тепер мають час на її розграбування. Вони розуміють, що скоро їх виженуть, тому швидко грабують, ґвалтують, знищують, на користь собі та Росії, вони вже мають і російські паспорти і майно у Росії та за кордоном, та й звісно ж не збираються жити у Україні після повалення їхнього режиму. А щоб було все без заперечень і питань з брку кремля, треба виконувати накази кремля, а це - знищення України як держави, знищення українців як нації, повернення України назад у кабалу до кремля, у кабалу до орди.
ВО Свобода - єдина партія яка позбулася комуністів, московитів та жидів і складає виключно з українців.
Праграма ВО СВОБОДИ - http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/
Тільки з такою програмою у нас буде майбутне !!!!!!!
показать весь комментарий
12.05.2012 14:50 Ответить
+1
Оппозиция: "Мы обнародуем биографию всех кандидатов в депутаты" - Цензор.НЕТ 6920
https://censor.net/user/23390 А что пишет Жириновский ???
показать весь комментарий
12.05.2012 14:48 Ответить
+1
Я смотрю, ребятки разошлись не на шутку. Видать, нынешнее кредитование оппозиции идёт из того же источника, который финансировал и Майдан. А ведь деньги придётся отдавать обратно взад, причём с процентом.
Или Вы считаете, что половозрелый еврей просто так отдал СВОИ деньги? )))
показать весь комментарий
12.05.2012 14:56 Ответить

Загрузка...