9340 посетителей онлайн
1 218 61

Партийный суд "Свободы" проведет расследования относительно деятельности своих активистов, - Тягнибок

Лидер партии ВО "Свобода" Олег Тягнибок хочет распустить ячейки партии в некоторых областях.

Об этом он сказал во время брифинга после 26 съезда ВО "Свободы", передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Gazeta.ua.

Он также отметил, что на съезде обсудили явления, которые были во время выборов.

"Мы поручили политсовету, политисполкому и партийному суду провести несколько партийных расследований для того, чтобы выяснить вопрос пребывания в рядах партии отдельных наших деятелей. Даже мы не исключаем, что некоторые наши организации за нарушение партийного режима будут распущены", - ударения он.


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НА Цензор.НЕТ: Тягнибок нашел позитив в месте возле двери: "Можно запускать народ в Верховную Раду"

Он также добавил, что на съезде отметили активных членов партии и поблагодарили их. Активистам подарили золотые значки "свободы" и часы с символикой партии.

"Во всех областях Украины мы достигли результата, который является даже выше того результата, который мы поставили перед областными центрами. 8 областных организаций получили больше среднего результата, т.е. более 10,44%. 18 - показали результат более 5%, 23 - более 3%. Если бы оставляли старый барьер более 3%, то в 23 областях мы бы получили такой положительный результат. Только 4 административно-территориальные единицы: Донецкая область, Луганская область и Крым, город Севастополь нам не удалось преодолеть 3% барьер. Но несмотря на это, результат, который мы получили, в 10 раз превысил тот, что мы имели на выборах 2007 года. Сегодня в восточных областях Украины мы показали результат выше, чем наш результат на парламентских выборах 2007 в Западной Украине", - сказал Тягнибок.

Комментировать
Сортировать:
А что такое партийный суд? В инете глянул, вторая ссылка: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%8B%D1%81%D1%88%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%B9%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D1%81%D1%83%D0%B4_%D0%9D%D0%A1%D0%94%D0%90%D0%9F Высший партийный суд НСДАП
показать весь комментарий
08.12.2012 20:21 Ответить
и в Союзе такое было...Вот значит с кого Тягныбок берет пример
показать весь комментарий
08.12.2012 20:24 Ответить
42
Уважаемый ЗАДУМЧИВЫЙ, в своих 2-х комментариях Вы сделали один верный и один неверный ход. На верный укажу - Вы совершенно правильно провели параллель между фашистами и коммунистами (хотя последних, увы, еще не настиг их Нюрнберг). А неверный ход попытайтесь найти сами.
С уважением.
показать весь комментарий
08.12.2012 20:37 Ответить
29
он не может, он сейчас сидит на жопе/, ка это у него орган ьдля размышлений
показать весь комментарий
08.12.2012 22:24 Ответить
У КОГО ЧТО БОЛИТ
показать весь комментарий
08.12.2012 20:39 Ответить
Свой
Золотые партийные значки еще наци получали.. Тенденция однако...
показать весь комментарий
10.12.2012 02:54 Ответить
Эспрессо
Заберут табельную бандеровку.
показать весь комментарий
08.12.2012 20:35 Ответить
Хе
А партия то с душком оказалась
показать весь комментарий
08.12.2012 20:36 Ответить
хехе
А еще какая-нибудь полит-сила в Украине начинала с чистки своих рядов? Думайте! Господа! Думайте!!!!
показать весь комментарий
08.12.2012 22:03 Ответить
Ну, на Україні - бозна. А про Рема та "Ніч довгих ножів" ще дехто пам'ятає, есесівець ти клятий...
показать весь комментарий
08.12.2012 22:06 Ответить
Человек
А вообще то золотые партийные значки вручили также "панам: Геббельсу, Гиммлеру, Гессу, Гитлеру, Риббентропу, а также другим активним партийцам...Зиг ..." Преемственность!
показать весь комментарий
08.12.2012 20:37 Ответить
И БРЕЖНЕВУ И ко
-
показать весь комментарий
08.12.2012 20:41 Ответить
СВОБОДА
СЛАВА НАЦІЇ, СМЕРТЬ ВОРОГАМ1
показать весь комментарий
08.12.2012 20:47 Ответить
mihalich
Партії слід вичищати регулярно. Їх невід'ємною властивістю є загнивання. Особливо, коли дориваються до влади. Не почистив своєчасно, пиши пропало. СДПУо, Наша Україна, БЮТ, а тепер вже й ПР - приклади загнивання. Їх знищили не зовнішні вороги. Вони згнили самі. Класика жанру - КПСС. Поки Сталін чистив, був прогрес. Далі - тільки деградація. Коли згнила КПСС, не забарився крах її життєвого середовища - СССР.
показать весь комментарий
08.12.2012 20:55 Ответить
Світлана
Свобода -партія українського народу.Все роблять правильно
показать весь комментарий
08.12.2012 20:55 Ответить
Свободу не спинити
Свобода сама послідовна партія і молодці, що очищатимуться від непотрібу і зрадників !
показать весь комментарий
08.12.2012 20:57 Ответить
Ігор Київ
СВОБОДО !!! Народ з тобою !!!!!
показать весь комментарий
08.12.2012 21:00 Ответить
банду геть
надо сделать все возможное чтобы зрада стала нелигитимной, а не заходить туда.
Также где только как только можно поднимать вопрос о фальсификациях на выборах.
Впрочем, ожидать адекватности от противсиханутых укр. нациков придурков не приходится.
Это именно вЫ, укр нацики протывсиханутые придурки, внесли решающий вклад в победу зека
на выборах президента в 2010 году.
Именно вЫ, противсиханути лохи, толкнули Украину в бездну бандитократии.
тягнывсраку, за точто он ездил по западной Украине в 2010 г и агитировал голосовать против всех,
надо выгнать из партии.
Если вЫ хоть немного адекватные, вЫ должны это сделать.
Тем более что тягнывсраак не покаялся за содеянное.
Яценюк и др. те хоть покаялись за свое противсихство.
У всех супер - национальных придурков всех национальностей одна и та же проблема --
ДО БЕЗТЯМЫ САМОЗАКОХАННIСТЬ У САМОГО СЕБЕ И НЕОБХIДНIСТЬ МАТИ ЯКОГОСЬ ВОРОГА и
отсутствие самокритики.
Именно поэтой причине вЫ не адекватные люди.
Именно по этой причине свое у вАс на первом месте свое ЯЯЯЯ и свои шкурные интересы
а страна и народ на втором плане.
Те для кого страна и народ были на первом плане и кто боролся против мафии, сейчас сидят в тюрьме.
В
заключение хочу добавить : эти строки написаны тоже укр, националистом
умеренным, который не страдает излишней самовлюбленностью. И который
допускает самокритику.
И еще одно - самолюбие в разумных пределах есть нормальное чувство для нормального человека,
но только без излишества в этом плане.
И еще одно : ПАРТИЯ НАЦИКОВ ЭТО РАСКОЛ СТРАНЫ
показать весь комментарий
08.12.2012 21:03 Ответить
Світлана
Який ви націоналіст та ще й український? У вас злість на українців зашкалює.А в тюрмах повинно сидіти більше,можливо,красти припинять
показать весь комментарий
08.12.2012 21:10 Ответить
Так, пані Світлано, згоден з вами - якомога більше українців повинні сидіти в тюрмах!!!
показать весь комментарий
08.12.2012 22:08 Ответить
Світлана
Не перекручуйте.Це несолідно. Я мала на увазі тих,хто грабує Україну і народ.Всі знають,хто це
показать весь комментарий
08.12.2012 22:51 Ответить
Віктор
Поживемо - побачимо! Доки були лише одні гучні заяви і словесні переспіви.Ось як в роботі себе покажуть -тоді і ... !
показать весь комментарий
08.12.2012 21:04 Ответить
Віктор
Поживемо - побачимо! Доки були лише одні гучні заяви і словесні переспіви.Ось як в роботі себе покажуть -тоді і ... !
показать весь комментарий
08.12.2012 21:04 Ответить
mihalich
На виборах я голосував за УДАР. Нещодавно один антиукраїнський коментатор наштовхнув на думку прочитати програму ВО "Свобода". Прочитав. Чудова програма. Вразив несподіванкою - ретельно відпрацьованим економічним блоком. Повірте, це не примітивні шароварники, як їх намагаються виставити. І їх здібності не обмежуються лише демонстрацією бійок з комуністами. ВО "Свобода" - єдина реальна партія в Україні, котра має програму на засадах ідеології. Саме ідеології, а не шкурних інтересів.
показать весь комментарий
08.12.2012 21:13 Ответить
свидомым недоумкам
Выдумщики быдломовы, этого русско-польского суржика бывших панских холопов почему у вас дом - дим а школы не шкила? Мозгов не хватило?
Кстати Тягнибок-Фротман имеет жидовские корни и ссылка жидовского Цензора на жидовскую газетку Gazeta.ua филиал Gazeta.ru Ходорковского жидовского смотроящего по России.
показать весь комментарий
08.12.2012 21:14 Ответить
Ти, провокаторе, не триндів би, не заважав би людям оновлювати відношення між нами та українцями.
показать весь комментарий
08.12.2012 21:19 Ответить
Партийный суд "Свободы" проведет расследования относительно деятельности своих активистов, - Тягнибок - Цензор.НЕТ 7745 свидомым недоумкам
показать весь комментарий
08.12.2012 21:24 Ответить
No coment
No coment
показать весь комментарий
08.12.2012 22:05 Ответить
неужто провинившимся будут выдавать пистолет с одним патроном ? как у нас в чека
показать весь комментарий
08.12.2012 21:18 Ответить
неужто провинившимся будут выдавать пистолет с одним патроном ? как у нас в чека
показать весь комментарий
08.12.2012 21:21 Ответить
у нас ??? .............. точніше буде, У ВАС !!!
показать весь комментарий
08.12.2012 21:25 Ответить
Світлана
СВОБОДА-партія,яка зараз необхідна українському народу.Саме така націоналістична патріотична смілива.По-перше ,до неї тягнеться молодь Це партія здорової нації і фізично,і психічно,і духовно.По-друге-саме її більше всього боїться ПР.Логіка,здоровий глузд,адекватність лідера не викликають ПОКИ ЩО сумнівів.Тому українському народові єднатися треба саме навколо них.І,безумовно,вимагати бути дійсно справедливими і служити народу України ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ
показать весь комментарий
08.12.2012 21:27 Ответить
я и говорю У НАС чекист я.
показать весь комментарий
08.12.2012 21:28 Ответить
Ммммм дя
показать весь комментарий
08.12.2012 21:33 Ответить
Те що СВОБОДА займеться чисткою своїх рядів ...це дуже правильно !!!
показать весь комментарий
08.12.2012 21:32 Ответить
світлане
А кто дал оценку, тому, что Свободовцы здоровы духовно, где и кто это определил ? а про физическое и психическое здоровье, в свое время говорили руководители Рейха!
показать весь комментарий
08.12.2012 21:33 Ответить
Світлана
Любити свою землю,свою країну-це духовне здоров"я,відстоювати справедливість,права та гідність людини демократичним шляхом-це психічне.А фізичне- природно і зусиллям волі зміцнюється,якщо у людини є ціль і мотивація
показать весь комментарий
08.12.2012 21:41 Ответить
мАцкальні це не зрозуміти .....Зброд є Зброд !!!
показать весь комментарий
08.12.2012 21:54 Ответить
Слава Україні
Найуспішніше виборчу кампанію "Свободи" провела Львівська обласна
організація - 38,02% голосів. Це єдина область, де "Свобода" перемогла.
Також ми здобули перемогу в закордонному виборчому окрузі. Другий
результат, попри оббріхування й замовні "чорнушні" кампанії, які
звалилися на "Свободу" з боку опонентів, показала Івано-Франківська
область із результатом 33,79%. Третій результат - за Тернопільською
областю - 31,22%. Варто зазначити, що 2007 року усі ці три області
здобули понад 3 відсотки. Четвертою за успішністю результату є Волинь -
17,5%, далі - Київ - 17,32%, тоді Рівненська область - 16,63%,
Хмельниччина - 11,79%, Київська область - 10,84%, Черкаська область -
9,48%, Чернівецька область - 8,71%, Вінниччина - 8,40%, Житомирщина -
7,47%.
показать весь комментарий
08.12.2012 21:43 Ответить
Слава Україні
Голова Київської міської організації ВО "Свобода" Андрій Іллєнко,
який здобув перемогу в столичному 215-му виборчому окрузі, зазначив:

"Уже в липні ми поставили перед собою завдання набрати в Києві на
виборах 80 тис. голосів. У результаті - майже втричі перевищили цей
план. Можемо вже констатувати: Київ довів, що є фортецею націоналістів
на берегах Дніпра.
Дякую свободівцям з усієї України, які приїхали
захищати результати виборів у Київ. Вибори були надскладними.
Характерно, що Київ для "Свободи" став своєрідною моделлю: за
націоналістів голосували як у центрі, так і в робітничих районах
столиці. У Києві було два найважчих мажоритарних округи: 223-й і 215-й.
Тільки свободівці стали тут до боротьби - решта опозиціонерів побоялися
зійтися в протистоянні зі ставлениками влади. Соціологи теж в унісон зі
ЗМІ заявляли, що у свободівських кандидатів тут немає жодних шансів. Але
ми втерли усім їм носи. Ми перемогли, а в 223-му окрузі, переконаний,
на перевиборах Юрій Левченко переможе - тепер уже з розгромним
результатом.
Але довго святкувати не можна, бо вже за півроку буде
справжня битва, коли в Києві обиратимуть міську раду й міського голову.
На цих виборах маємо ставити найамбітніші цілі. Впевнений, що у
Київській міськраді "Свободі" цілком до снаги сформувати найбільшу
фракцію.
показать весь комментарий
08.12.2012 21:46 Ответить
Слава Україні
Виступаючи перед присутніми, голова Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка підкреслив:
"Наші вороги забирають землю в людей, виселяють людей із їхніх хат.
Захист людей, яких грабують і виселяють, - це предмет нашої щоденної
депутатської роботи.
Ми, свободівці, йдемо до зміни обличчя
Харкова. Він має стати націоналістичним. Кожен українець міста невдовзі
зможе почути радіокомпанію "Голос Свободи". Харків, Донецьк, Луганськ -
це ті регіони, які дадуть масовий приплив у лави націоналістів. Наша
мета - 10-15 відсотків за "Свободу" на Харківщині, Луганщині,
Донеччині".
показать весь комментарий
08.12.2012 21:47 Ответить
все тоталитарные партии скроены по одному и тому же уставу. партийный суд. фарионы. расстрел несогласных. фашисты и нацисты и большевики основа основ у них.
показать весь комментарий
08.12.2012 21:52 Ответить
Ти краще суди сам себе і тим кому служив ............. в таких як ти, руки по локті в крові !!!
Ад про вас памятає !!!
показать весь комментарий
08.12.2012 21:55 Ответить
вообще то я служил в итальянской армии поваром.
показать весь комментарий
08.12.2012 22:02 Ответить
перепуганный
Шо кого-то расстреляли? Или я шо то пропустил?
показать весь комментарий
08.12.2012 21:56 Ответить
свидомым недоумкам
Окремя лозунгов вы еще что можете говорить свидомые попугаи?
показать весь комментарий
08.12.2012 21:56 Ответить
Світлана
Читайте 21.43,21.46,21.47
показать весь комментарий
08.12.2012 22:01 Ответить
Отаман Іван Сірко
Правильно Партію треба вичищяти регулярно! Оскільки як що Партію не вичищяти то буде процес загнивання! ПР і НУ приклад загнивання і чим це може закінчитись! Треба залишати в Партії тільки Перспективних Політиків а не Політиків які хочуть прийти, до Влади! Свобода все-правильно робить вичищення із Партії зрадників і Маргіналів!
показать весь комментарий
08.12.2012 22:19 Ответить
Ну и
мне лично что нравится на западенщине,так это пожрать нат. продуктов
показать весь комментарий
08.12.2012 22:23 Ответить
Хочу
вступыты в партию, а что ж мэнэ визимэ,в КПСС не взяли,потому как был неудобный,в ПР-нет денег,в Свободу,да нет уж,избавте,так что теперь делать ХОХЛУ
показать весь комментарий
08.12.2012 22:32 Ответить
Слава Україні
Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, звертаючись до учасників З'їзду, підкреслив:
"Ейфорія має швидко минути. Від нас очікують не просто результату, а
конкретних дій. Ця відповідальність лягла на плечі кожного свободівця:
чи зможемо ми зреалізувати наші плани. Сьогодні люди на вулицях вітають
нас. Ми змогли подолати розчарування після "помаранчевої" революції.
Тоді їм не вдалося реалізувати свої гасла. Ми зуміли розтрощити це
розчарування. Тому сьогодні не просто вітають нас, але навіть ті, хто не
є нашими прихильниками, вітають одне одного з перемогою. Нам вдалося
зруйнувати міфи щодо "Свободи". Тепер ніхто не скаже, що "Свобода" -
непрохідна: і соціологи, і влада брехали. Це один із механізмів
фальсифікацій. Але "Свобода" зуміла, не маючи підтримки ЗМІ, побороти
усі ці негаразди на шляху до перемоги.
Ніхто тепер не скаже, що
"Свобода" - галицька партія. Результат, який здобула "Свобода" на
Донбасі - не відповідає дійсності. Але навіть той результат є таким, як
2007 року в Галичині. 4-5 років знадобилося "Свободі", аби результат в
осерді "Свободи" перенести в найтяжчий регіон.
Сьогодні всі визнають, що найбільша лава людей, які є ідеологічно підкованими, освіченими, - у "Свободі".
За
нашими підрахунками, ми мали сформувати третю за чисельністю фракцію - з
44 депутатів. Але вибори - це і здатність зберегти результати виборів.
Нагадаю вам, що "Свобода" - це єдина сила, яка мала результат ЦВК значно
менший від даних екзит-полів. Але попри все фракція українських
націоналістів є не просто в парламенті, а є більшою за фракцію
комуністів.
Головною перевагою нашої політичної сили над іншими є
те, що в нас є стратегія. Зараз деякі критикани кажуть, що результат
"Свободи" є випадковим, але на попередньому З'їзді ми стверджували, що
здобудемо 10 відсотків, і отримали їх.
Ще одним стратегічним
рішенням була позиція: "жодної області не маємо залишити без
свободівського округу". І тому в кожній області ми мали щонайменше один
округ, де балотувався представник "Свободи". Скажімо, наш кандидат у
Єнакієвому Ігор Славгородський набрав більше трьох відсотків! На Волині
єдиний опозиційний кандидат, який переміг в окрузі, - це саме
свободівець Євген Мельник. Те ж саме - на Хмельниччині та Рівненщині.
Хочу
наголосити, що наймолодшим депутатом парламенту є націоналіст Андрій
Іллєнко, а символічно найстарішим - "регіонал" Єфим Звягільський.
Відзначу,
що перемогли ми не завдяки грошам, а завдяки принциповості. Адже
загалом на виборчу кампанію "Свобода" витратила стільки, скільки
витрачали провладні мажоритарники на один свій округ. Ми витратили 23
млн. гривень. А для порівняння зазначу: "регіони" - 340 млн. гривень.
Серед лідерів розтранжирювання коштів також і комуністи.
показать весь комментарий
08.12.2012 22:32 Ответить
mihalich
Не зрозуміло,чому так названа стаття. Тут більше інформації про "успіхи", а не про недоліки. Якби йшлося про недоліки, та про необхідність чистки, то можна й заголовок такий ставити.
показать весь комментарий
08.12.2012 22:54 Ответить
Світлана
Дуже хочемо всією сім"єю,щоб СВОБОДА виправдала сподівання народу.Українці заслуговують на краще життя
показать весь комментарий
08.12.2012 22:56 Ответить
mihalich
Всім дуже рекомендую уважно прочитати програму ВО "Свобода".

А тоді вже вирішувати, хто вони такі. Як на мене, в них є речі, з якими я не погоджуюся. Але в інших партій такого ще більше. А ще більше такого, що відсутнє.
показать весь комментарий
08.12.2012 23:38 Ответить
да неКуй там читать
а тема сводится к тому что "кошка бросила котят, пусть Ипуться как хотят"!
показать весь комментарий
09.12.2012 00:02 Ответить
DrK
Абсолютно правильный ход. Без партийной дисциплины любая партия -добровольный дискуссионный клуб по интересам.
показать весь комментарий
09.12.2012 07:49 Ответить
Человек
Галичанская партия. Фашистского покроя.О возможных последствиях деяний которых официально говорят политики Європы и США.Економическая и социальная часть программы просто скопирована у коммунистов(просто сравните - обе писали Троцкий с Бронштейном). А такую поддержку на выборах получили - по стечению обстоятельств: перманентный политический кризис на территории бывшей УССР с 1991года, общенациональная коррупция, обнищание масс и даже циничное отсутствие в бюллетнях графы "против всех"(то есть в любом случае - выбора у огромного количества граждан просто нет!) И структура руководящих органов и факельные шествия, даже цвета флага и даже золотые партийные значки - всё очень напоминает Германию конца 20 начала 30годов прошлого столетия.
показать весь комментарий
09.12.2012 09:11 Ответить
ту134
У "Свободы" есть шанс стать народной партией. Но для этого нужно искать и находить хороших организаторов и преданных бойцов. И еще: надо сделать так, чтобы Азаров продолжал руководить ПР и правительством. Его "работа" и патологическое вранье - самая лучшая агитация за "Свободу" за национальное возрождение.
показать весь комментарий
09.12.2012 09:19 Ответить