6173 посетителя онлайн
7 186 219

"Регионал" принес извинения за свои высказывания об украинском языке

Экс-секретарь Донецкого горсовета, а ныне народный депутат (Партия регионов) Николай Левченко принес извинения за свои высказывания об украинском языке, когда он назвал украинский «языком фольклора, необходимость говорить на котором отпадет с приданием русскому статуса государственного».

«Что касается моих резких слов «фольклор, необходимость отпадет», то если я оскорбил чьи-то чувства, то приношу свои извинения. Я бы также обиделся, если бы кто-то сказал так о русском языке», - сказал г-н Левченко, которого цитирует « Радио Свобода», передает Цензор.НЕТ.

При этом нардеп подчеркнул, что его политические взгляды на двуязычие не изменились: русский непременно должен быть государственным.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НА Цензор.НЕТ: "Мы теперь решили говорить в Раде на русском", - "регионалка"

«Как минимум половина граждан страны говорит и думает на русском языке», - посняли г-н Левченко.

Напомним, в июне 2008 года Николай Левченко, который тогда занимал пост секретаря Донецкого городского совета на пресс-конференции в Киеве: заявил «Русский язык - это язык науки, а украинский язык можно использовать дома в песнях и фольклоре, это - красивый, певучий язык».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НА Цензор.НЕТ: "Говори по-русски, не ломайся!" - языковое противостояние в Раде. ВИДЕО

Также он заявлял, что необходимость говорить на украинском «отпадет с приданием русскому статуса государственного». Высказывания г-на Левченко послужили поводом для обвинения Партии регионов в нетолерантности.

Топ комментарии
+2
В РОСІЇ
показать весь комментарий
16.12.2012 18:33 Ответить
+2
хай буде першою або другою але в Росії
показать весь комментарий
16.12.2012 18:34 Ответить
+1
"Регионал" принес извинения за свои высказывания об украинском языке - Цензор.НЕТ 9222
показать весь комментарий
16.12.2012 18:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Хотілось би почути думку в говноязичних недоумків....пройти тест на інтелект..Чи може бути природнім (не принесений з зовні) говнояз (державна мова підорації) в незалежній УКРАЇНІ ? І як природньо буде виглядати наприклад чеченська мова як
друга державна в підорашці, чеська в Польщі, німецька в Франції?
показать весь комментарий
16.12.2012 21:16 Ответить
ТАК
21.07...Дякую. СИЛА . ВЕЛИЧ. ІСТОРІЯ. ...(ця категорія не в тямі - для НЕЇ стєкломой бліже....вони будуть до посиніння скиглити що РОДИНА .......це родіна. жалко стає московитів. "слабоумна особь)".
показать весь комментарий
16.12.2012 21:17 Ответить
Все равно, как он был мудаком, так им и остался! Это на генном уровне!
показать весь комментарий
16.12.2012 21:26 Ответить
немовник
Націоналістична бандерня , у тому числі мовнюкові експерти, політологи,
історики, діячи культури, тощо, ніяк не можуть примиритися з існуванням великої
частини громадян України з протилежними поглядами на життя, рідною руською
мовою та іншим кругозором. Постійні
дзьобання і докори у несвідомості російськомовних українців вимушують не
сприймати бидломову, як державну, і додають більшої впевненності у неможливості
існування самої унітарної країни та домаганні федералізуватись від западенських
резервистів, які прагнуть насильно
панувати у всіх регіонах багатонаціональної
України виключно за своїми націоналістичними поглядами.
показать весь комментарий
16.12.2012 21:42 Ответить
Кому сподобається, коли прийшле, тупориле кацапське бидло (навезене на виморені голодомором українські землі) та їхній опорос, не спроможний вивчити мову країни проживання - починає насаджувати українцям свій говнояз?
показать весь комментарий
16.12.2012 22:27 Ответить
1812
шановний вам ніхто не навязує ваше останнє слово.Російська була останні десятиріччя першою і украінці жили краще.
показать весь комментарий
16.12.2012 22:42 Ответить
Спробуйте написати більш зрозуміло. Да наприклад першою останні десятиріччя, в донецьких копанках ? Яке останнє слово мені ніхто не нав"язує?
показать весь комментарий
16.12.2012 23:05 Ответить
west
конченная тварь
показать весь комментарий
17.12.2012 00:50 Ответить
немовнику
Сам урод научись писать без ошибок. Госуд. язык должен быть украинский. Где хочешь, разговаривай на каком хочешь, хоть и на китайском. Но если человек идет на гос. службу---обязан знать укр. язык. Но если дебил, нехер идти на гос. службу. А все потому, что гос. служащие тупорылые, оно не-то что укр. язык не могут выучить, они-то и рус. язык нормально не знают. Разговаривают на каком-то суржике.
показать весь комментарий
16.12.2012 21:56 Ответить
1812
шановний ти за мову то прошу пана перейти на державну.А не мовою оккупантів на украінському сайті вештатись
показать весь комментарий
16.12.2012 22:44 Ответить
накшталт
тупе радянське г.мно
показать весь комментарий
17.12.2012 09:50 Ответить
наш дім
Україна_це_наш_дім



Питання бути чи не бути українській незалежній державі,

яке маячило перед
нами останні двадцять років, і яке спричинило Майдан, знову

стало гостро
актуальним. Намагання В. Ющенка будувати національну

державу були вщерть
зруйновані підривними діями двох етнічних груп.



Захопивши панівні
позиції в Україні,, опираючись на потенціал своїх етнічних держав і їх
спецслужб, вони поставили собі за мету негласними методами творити тут ще одну
Росію, або ще один Ізраїль.

Виходить щось середнє...Таке
собі російськомовне "щось" на окупованих українських територіях... І



при цьому вони
силоміць нав язують мільйонам українців російську мову, російську
"попсу", російські серіали.

Вибору ж немає...все
українське нищиться... І тому така дика атака на українську

мову, як на
визначальну рису національної держави...І тому у нас розвивається

не українське
телебачення, не український шоубізнес, знімаються не українські фільми...



Ми опинилися в становищі сім"ї, яку пограбували, а
тепер витісняють з власної території. Нас

витісняють з газет і
телеканалів, з церков і храмів, з українських міст і

української
землі...Ну і що ж нам тепер робити, пограбованим і гнаним? Починати все з
початку...



Треба сказати цим
людям - ми не бажаємо вам зла... Але ми не хочемо

вашого панування над
нами. Ми не хочемо ваших партій, створених чужими

спецслужбами. Ми не
хочемо ваших російськомовних лідерів, які вчать українську

мову, щоб прийти до
влади, а потім все роблять, щоб знищити її...



Ми повинні самі на
своїй землі навести лад... Україна - це наш дім...

І другої історичної Батьківщини, іншої землі на планеті Земя у нас немає.
показать весь комментарий
17.12.2012 13:11 Ответить
левченко
В Україні десь 80% за переписом українці, але є якась кількість генетичних інвалідів по національності: українець-хохол, українець-малорос,
українець-манкурт, українець-яничар, українець-гнучкошиєнко, українець-
українофоб, українець-українонімий, українець-рускоязичний,українець-генетичнозбочений, українець-запроданець,
українець-мутант.Ось Левченко такої національності.
показать весь комментарий
25.01.2013 19:07 Ответить
мова
Російська мова в Україні не має ніякої переспективи- це мова
не міжнародного спілкування, сфера її поширення постійно звужується. За часів
СРСР в Польщі в школах 100% учнів вивчали російську мову. А тепер тільки 8-9%
учнів обирають для вивчення російську мову. Як би Москва через агентуру і 5-у
колону не навязувала Україні свою мову, все рівно українці повернуться до
прарідної мови.
показать весь комментарий
25.01.2013 19:08 Ответить
наследие
Двуязычие не "исторически сложилось", а стало
«наследием московской оккупации, репрессий, геноцида, смешанных браков, запрета
украинского языка, спланированную и естественную миграцию. Русский язык в
Украине не может быть ни региональным, ни вторым государственным, а лишь
оккупантским.
показать весь комментарий
25.01.2013 19:10 Ответить
незворотньо
Відносно російськомовних українців, то я думаю, із
відчуття меншовартості, в умовах шаленної русіфікації і асіміляціїї, в якомусь поколінні відбувся генетичний злам і щоб пристосуватись,відказався від прарідної
материнської мови і перейшов на **язык,**ставши хохлом, малоросом, манкуртом, яничаром. Це трагедія української нації, що декілька поколінь
недостатньо володіють прарідною мовою. Але зараз відбувається одуження нації.
Молодь вивчає і користується мовою дідів і прадідів. І це незворотньо. Я надіюсь на молодь вона повинна нести енергію незалежності.
показать весь комментарий
25.01.2013 19:11 Ответить
йопт
далбайоп ты! украинство -это секта! Кагановичи прочувствовали идею и загнали необразованный люд внеё для своей выгоды.
показать весь комментарий
25.01.2013 19:21 Ответить
пля
культурный человек, аж удивительно.
показать весь комментарий
25.01.2013 19:14 Ответить
Страница 3 из 3