7363 посетителя онлайн
2 081 47

УПЦ демонстративно участвует как независимая Церковь в Соборе РПЦ. ДОКУМЕНТ

Со 2 по 5 февраля в Москве пройдет Архиерейский Собор Русской Православной Церкви (РПЦ). Для участия в этом высшем органе иерархического управления РПЦ съедутся почти 300 епископов из государств СНГ, Прибалтики, стран дальнего зарубежья, в которых имеются епархии РПЦ.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Новый регион. Украинская Православная Церковь (УПЦ Московского Патриархата) впервые за всю свою недолгую историю участвует в соборе Матери-Церкви в виде отдельной делегации. Т.е., как группа архиереев, принадлежащих к другой Церкви, которая приехала на съезд в качестве гостя. И это несмотря на то, что каждый епископ УПЦ получает от Московской Патриархии личное приглашение.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Филарет: Москва взялась за старое. В феврале она вновь попытается ликвидировать независимость УПЦ (МП)

Делегаты представляют на Соборе не ту или иную структурную часть РПЦ (каковой является и УПЦ), а епархию, в которой являются предстоятелем. Поэтому и список участников собора строится в алфавитном порядке независимо от гражданства. Таким образом, руководство УПЦ нарушает главный принцип Церкви, заложенный в Символе веры, а именно - её соборность (отсюда и «собор», а не «съезд» или «конференция»). Вот документ, подписанный митрополитом Владимиром:

Цензор.НЕТ Изображение

Требование согласовывать все вопросы, которые желают поднять на соборе архиереи УПЦ с её предстоятелем, - также новшество. По мнению епископов, успевших послужить еще под началом бывшего предстоятеля УПЦ Филарета, такое нарушение соборности невозможно было даже при нём.
Немало вопросов вызывает и назначение митрополита Антония главой делегации. В первую очередь то, что викарный епископ становится над правящими. Но викарий - должность помощника правящего епархиального архиерея, причем, в делах, касающихся исключительно административной работы. Именно пребывая исключительно на административных должностях, Антоний сумел за шесть лет шагнуть от епископа до митрополита, тогда как большинство правящих архиереев (собственно, архипастырей) проходят этот путь за десятилетие-два.
Впрочем, источник Цензор.НЕТ указывает на другой момент: усиление УПЦ выгодно РПЦ для более уверенного участия во Вселенском Соборе.
Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что Московский патриархат выходит в украинский телеэфир.
Топ комментарии
+2
Як ддна пані їхала із Луганська у Київ (уривок)
З усіх пасажирів мені пощастило чи не найбільше, бо в моє купе сіли
священик, його помічниця і з ними - дванадцятирічний хлопець. Тільки-но
потяг рушив з місця, до "батюшки" стали по черзі підходити всі жіночки в
хустках і, склавши смиренно руки й опустивши очі долі, просили в нього
благословення. Батюшка милостиво клав на їхні руки свою правицю, і ті
раболіпно її цілували; у лівій руці священик тримав мобілку, яка часто
дзвонила й переривала таким чином ритуал. Уранці ця процедура
повторилася.
Священик більше обговорював по телефону оргпитання,
пов'язані з пікетуванням "православними" Верховної Ради з вимогою
заборони застосування ідентифікаційних кодів для громадян і впровадження
пластикових паспортів та відвіданням Києво-Печерської Лаври, і побіжно
вирішував питання ночівлі й харчування. Жіночки розмовляли мало, більше
читали Святе Письмо.
Дрімуче невігластво чи мракобісся?
Я ж,
виявивши настирливе бажання поспілкуватися,
отримала від тих жінок
багато цікавої інформації: про те, що їхня церква - єдина канонічна
православна церква, а всі інші - то "розкольники", "відступники"; що
українці та росіяни - це єдиний народ; що старослов'янська є живою мовою
і в неї велике майбутнє, а українська - це штучна мова, і виникла вона з
російської шляхом мікшування з польською та австрійською; що Україні
треба якнайшвидше злитися з великою Росією, бо в нас одне коріння; що
католики та уніати - це породження диявола (про це свідчить такий
"факт": одного разу, коли католики молились у костелі, на них упала
стеля й після цього в них повиростали хвости)... Мені стало шкода не цих
жінок, а хлопчика, який усе це слухав і, напевно, вірив оповідачам.
Просвіщали
мене співбесідниці на повному серйозі, а коли я спробувала спростувати
їхню маячню, в розмову втрутився священик і спитав, де я, така розумна,
працюю. Мені кортіло сказати, що я філолог і викладаю у виші
старослов'янську мову, але я вирішила цього не робити, бо спало на думку
те, що майже 70% православних священиків у радянський час активно
співпрацювало з КҐБ...
Тоді я спитала у батюшки, чи вважає він
правильним те, що його колеги з Луганщини забороняють людям сповідатися
українською мовою, агітують у церкві за певного кандидата у президенти,
перепродують горілку і тютюнові вироби і "псують" місцевих дівчат? До
честі мого співрозмовника, він сказав, що так робити негоже, а от я не
маю жодного права засуджувати "святих отців", бо це - великий гріх. Як,
до речі, є великим гріхом і те, що я вдягнена у штани, а не в спідницю, і
до церкви я, мабуть, ходжу з непокритою головою. Тож мені, як заявив
священик, не бачити Царства Небесного. Єдине, що може мене врятувати -
це навернення до їхньої "єдино правильної церкви".
показать весь комментарий
01.02.2013 18:09 Ответить
+1
ото ти ПРО СЕБЕ й пиши. Та що ти можеш писати крім злоби і хамства...
показать весь комментарий
01.02.2013 18:42 Ответить
+1
Про яку канонічність РПЦ можна говорити? Царь Пьотр ліквідував патріарший чин, а замість нього був
створений «Святєйшій Сінод», що фактично був «особой колєгієй» - тобто
міністерством. На чолі Синоду був поставлений державний службовець -
обер-прокурор. Після таких реформ фактично вся канонічність російської церкви
назавжди скінчилася, бо вона стала відділенням державної ідеологічної машини,
якою залишається й до цього часу. Цей цар-антихрист відмінив таємницю сповіді,
заборонив вішати ікони над дверима будинків, закривав монастирі, обкладав їх
контрибуцією. За наказом Перта в Києві був ліквідований Вознесенський монастир.
За його ж наказом монахам заборонили тримати чорнило та папір у келіях, а в
1723 р. був виданий указ, який взагалі заборонив постриг у монахи.

Пьотр - «царь-антіхріст», як його прозвали в народі,
проводив «Всєшутєйшиє, Всєп'янєйшиє і Сумасброднєйшиє Собори». Ці щорічні п'яні
оргії царя і його «височайшего» оточення, до якого входили: Наришкін, Зотов,
Стрєшнєв, Ромодановскій, Меншіков, Апраксін, Головнін, Мусін-Пушкін, Львов,
були цинічною сатанинською пародією на церкву, її обряди та свята.

Після того, як цар Московії Пьотр І ліквідував у 1721
році патріарший чин, РПЦ залишалася «безголовою» аж до 1917 року. З 1925 по
1943 рік церкву знову залишили без патріарха - це був час великого терору з
боку кремлівської влади по відношенню до РПЦ. Тільки в 1943 році вождь «всєх
врємьон і народов» Йосип Сталін дав дозвіл на відновлення РПЦ як «філіала
ВКП(б)»
показать весь комментарий
01.02.2013 18:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ая

Служба Богу под федеральной защитой: Владимир Путин пообещал поддержку и безопасность мусульманскому духовенству


На совещании со своими полномочными представителями в федеральных
округах президент Владимир Путин обещал защиту государства
мусульманскому духовенству, которое терроризируют радикалы. Однако
президент не уточнил, как именно обеспечить безопасность имамов и
муфтиев. Ранее предлагалось обеспечить духовных лидеров охраной и даже
броневиками, однако лучшим средством по-прежнему считается превентивная
борьба с террористами.

показать весь комментарий
01.02.2013 17:59 Ответить
БЮТ
Библейские пророчества начинают сбываться на наших глазах. Мировой заговор и планетарная катастрофа. Украина в эпицентре трагедии человечества. Как выжить каждому из нас среди безумства обреченных?..

Об этом читайте в новой книге Александра Турчинова "Пришествие".
показать весь комментарий
01.02.2013 18:14 Ответить
--

Крещение по-гундяевски: Попы отравили людей "священной" водой


Попы отравили людей "священной" водой
показать весь комментарий
01.02.2013 18:04 Ответить
попы
не первый раз травят воду,помыв в воде останки-кости "святых" а точнее жидов, добовляют в чистую воду эти помои,чем и травят людей
показать весь комментарий
02.02.2013 09:14 Ответить
Та ну їх Н...
показать весь комментарий
01.02.2013 18:04 Ответить
1
Что не договорил и кондратий хватанул, правильно, чтоб неповадно было.
показать весь комментарий
01.02.2013 18:09 Ответить
Як ддна пані їхала із Луганська у Київ (уривок)
це навернення до їхньої "єдино правильної церкви".
показать весь комментарий
01.02.2013 18:09 Ответить
Як одна пані їхала із Луганська у Київ (уривок)

це навернення до їхньої "єдино правильної церкви".
показать весь комментарий
01.02.2013 18:10 Ответить
Офігіларет
А взагалі то УПЦ та УГКЦ це підставні фірми татка римського з декількатисячними приходами!!! Наші діди постійно різалися з цими уніатами, хоч колись у них і були інші церквоназвочки!!!! Як можуть ополячені бендеряки щось говорити проти істинноі православної церкви, яка налічує більше 45 мільйонів прихильників!!!)))))) ви не творили українську історію!!! Ви були постійно на боці австріяк чи поляків і в 1939 році ( настоящий акт злуки украінських земель)вас прийняли до нашої сім"і!!!!! А то б ви вже балякали б не по українському , а своєму свинячоополяченому з канадійським акцентом!!!! Не забувайте про це, УНІАТИ......
показать весь комментарий
01.02.2013 18:10 Ответить
Ага
А монголо-татари під час відомої навали чомусь казали, що ВСЯКА ВІРА ВЕДЕ ДО БОГА і тому навіть храмів християнських не руйнували.
показать весь комментарий
01.02.2013 18:39 Ответить
щщщщщщщ
Найбільш неканонічною є саме РПЦ, бо українську метрополію до неї було проиєднано Указом Петра-1, тобто світською владою. І вселенський патріарх у Києві так це і назвав - аннексія.

РПЦ у особі її керівництва проповідує вибіркове виконання заповідей Господніх на кшталт: "Возлюби ближнего своего, но только если он прихожанин РПЦ. А если нет - плюй ему в лицо, бе его хоругвями по голове и т.д."
показать весь комментарий
01.02.2013 22:46 Ответить
Українець зорозу іуді
Ти це придумав під час маустурбування за клавіатурою , тролляка жидівська???!!!)))))))) подивися краще на католицьку церкву з мільярдними оборотами та педрофілами накшталт Гузара та ін.))))))))) ото віра , тільки встигай низ спини прикривати !!!!))))))))))))
показать весь комментарий
01.02.2013 18:15 Ответить
Ок
!!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))))))))))) истину глаголишь, земляк українець )))))))))))
показать весь комментарий
01.02.2013 18:19 Ответить
Українець

У нас обычно всё заканчивается либо штрафами, либо налогами -
впрочем, разницы никакой! МВД: в РФ заняты проституцией около миллиона
женщин



Около 1 миллиона человек в России вовлечены в занятие проституцией.
Многие из них - несовершеннолетние. Такие данные привел замминистра
внутренних дел РФ Игорь Зубов, выступая в Госдуме, где рассматривался
законопроект о введении уголовного наказания для клиентов
несовершеннолетних путан.
показать весь комментарий
01.02.2013 18:27 Ответить
Українець
А чого ви хотіли? Ну яка церква може бути в зграї жидомаскальських виродків? Правильно,сатаниська і називається маскальський пархіпархат і головнюками в них ,звичайно злодюги та кгбешні сексоти.Одне слово,який приход(жидомаскальська злодійська зграя),такий і в них піп(торговець краденими цигарками та "пальоною" горілкою.Тьфуу,смердючі,богопротивні виродки,щоб ви всі повиздихали,брудні собаки...
показать весь комментарий
01.02.2013 18:28 Ответить
Прикарптський вояцюра
А мені подобається УГКЦ !!!!!! Постійно чиста та прочищена моя омріяноєвродупоінтегрована криівка !!!!! Ніякої секти, лише віра щирі чоловічі відносини!!!! А потаємно в нашу церкву заходить і Філаретушка!!!! То він так православний, для обдурених, а так він наш - істинний геєвірний!!! Отакі ми сурові бандерлоги!!!!! А взагалі нам не подобається коли про нас пишуть брехню... Краще самим про себе написати правду!!!!!
показать весь комментарий
01.02.2013 18:34 Ответить
Ага
ото ти ПРО СЕБЕ й пиши. Та що ти можеш писати крім злоби і хамства...
показать весь комментарий
01.02.2013 18:42 Ответить
427
Два факти:
У світі є автономні і автокефальні Албанська, Польська, Естонська, Фінська, навіть Китайська і Японська церкви, а у нас немає. У цих країнах православні громади мізерні і їм автокефалію дали, а в нас православних мільйони і автокефалію не дають! Де логіка??

Тим більше, що автокефальна церква у нас була з 1919 року, її навіть визнали і дозволили в Москві. Але в 1930 році її більшовики ліквідували.

Чому тоді Москва дозвіл дала, а зараз ні? Де логіка??
показать весь комментарий
01.02.2013 18:43 Ответить
Січовик 01 02
ВКП(б)»
показать весь комментарий
01.02.2013 18:43 Ответить
Гость
Як одна пані їхала із Луганська у Київ . Впечатляет, особенно большое число, судя по описанию, женщин, ( бывших пионерок и комсомолок, кстати) готовых раболепно лобзать руку попу. С таким народом можно творить чудеса.
показать весь комментарий
01.02.2013 19:05 Ответить
УПЦ демонстративно участвует как независимая Церковь в Соборе РПЦ - Цензор.НЕТ 2278
показать весь комментарий
01.02.2013 19:18 Ответить
Січовику
А ви гадаєте вони цього не знають ????? Все вони знають . На те й часи смутні настали що нестало Бога в цій землі . Злоба й ненависть оселилась в церквах по всій Русі . Віряни повтікали в тайгу . Велика трагедія ! А винні в тому програми папства по знищенню Росіі як держави та перетворенню іі в республіку лісорубів . Бо ім дрова потрібні були для опалення ( як зараз нафта ) . Потім був 1917 і знову той самий сценарій і знов ми раби . Я не розумію як зараз папство збирається нас знов поработити ? Га ? Інтернет відключете девальвацію наступну зробите ? Що суки ще ви вигадаєте ? Бідну корею довели до абсурду як колись в украіні вони з голоду ідять один одного і це в той час коли за 2 кілометра звичайне нормальне життя тих самих корейців тільки південних . Ви дограєтесь .
показать весь комментарий
01.02.2013 19:25 Ответить
Українець для ага
Уніате, ти просто ущербна румунополяцька потвора!!!! Ти не любиш читати про себе та тобі подібних правду???? Не ображайся , але нас більше 45 мільйонів православних.... І як ви не намагайтеся в Інтернетпросторі показувати свою " більшість", то все мартишкін( бандерложкін) труд!!! В реальному житті все навпаки.... Не забувай про це, уніате!!!!
показать весь комментарий
01.02.2013 19:33 Ответить
иудеи
ну просто красавцы,натянуть на хвост пушистый почти весь мир,подсунув в виде божества своего соплеменника,шоб потом словяне грызли друг дружке глотки доказывая чья религия правельней.совскм не смешно.
показать весь комментарий
01.02.2013 22:15 Ответить
да ужас
славяне доказывают в какой церкви жиду иссусу сделали правильно обрезание и какая жидовская религия правильная, являсь в этой религии рабами, влучшем случае, но большенство едой,непонятно когда славяне проснуться
показать весь комментарий
02.02.2013 09:22 Ответить
правда
Украина должна иметь свою независимую православную поместную церковь, как это есть в Грузии,Армении и др. государствах. Деятельность РПЦ носит антиукраинский характер ,ее деятельность направлена на межнациональной вражду,ненависть,раскол нашей страны. Ее нужно запретить на Украине.
показать весь комментарий
01.02.2013 19:55 Ответить
Січовик 01 02
******* св'ященники дуже швидко і вміло віддаляються від душі вірянина і не менш швидко наближуються до його гаманця.Церква разом з державою відповідальна за мораль суспільства. Ви ж подивіться на відеосюжети українських каналів - Убий, убий, убий грабуй, убий. І ця відеопродукція на 80% є російським продуктом. І ці кроваві сцени вливають нам в мозги російські ідеологи, що моляться на золотого тільця разом з патріархом всієї Євразії - Кірілом. Що далі? Сумно... Діти ростуть.
показать весь комментарий
01.02.2013 20:37 Ответить
Юрій Романенко
Украинцы, мы великий народ.
Мы перемалываем всех, кто попадается на нашем пути.

Да, среди нас нет Наполеонов или Александров Македонских. Но и не нужно. Мы берем крепости с черной калитки.

Мы действуем как сладкий яд - нас приятно пить, чтобы потом … долго и мучительно умирать.

Мы легко рождаем Глушко, Королева, Паскевича и Рыбалко.

Это подкупает империи. Они любят масштабных людей.

Но это приманка. Проглотив ее, империя умирает. Рано или поздно.

Речь Посполитая, Австро-Венгрия, Российская империя, СССР.

Везде наш след.

Если вы растущий имперский организм - не трогайте Украину.

Сдохнете.

Неизбежно. Неотвратимо. Поучительно.
показать весь комментарий
01.02.2013 21:04 Ответить
Січовик 01 02
Романенко Ви праві на 100%. Та все ж, наша біда в тому, що ми розколена нація а тому і даємо себе ковтнути. В будь-якої нації її етнічним якорем є історія а в нас нашої, нами написаної немає. За нас завжди писали інші і пишуть до цього часу. Друга біда наші патріоти не стратеги, от і ловлять їх на дрібязкових питаннях та дрібязкових діях. Прокричали про позачергову сесію і що, один піар - ніякого результату. Наша еліта не продукує стратегії розвитку країни зате сусіди вже втілюють стратегія розвалу економіки України.
показать весь комментарий
01.02.2013 21:32 Ответить
Січовику
А в дійсності ви й не писали історію, оскільки вас приєднали в 1939 році до території нашої краіни!!!! А зараз нам випала можливість писати історію разом, але такі як ти та тобі подібні зациклилися на мовній проблемі та проблемах сусідньої краіни!!!! Одні русофобні картинки та поригані коментарі!!!! А можливо такі як ти і не хочуть бути разом зі своіми братами украінцями, бо вам мабуть простіше знайти спільну мову з поляками чи румунами, які вже переписали частину нашого причорноморського шельфу собі!!!! Ото румуняки пишуть і я розумію.... Ото тобі й мова з москалями.... Іудеєкатоликопідармотовіри ******** Україну (((((((
показать весь комментарий
01.02.2013 22:55 Ответить
Січовик 02 02
Ні мені ні моїх предків ніхто й нікуди не "прісоедінял". Як жили вони століттями на цих степових замлях Запорозького кошу так і я тут на Дніпроперовщині живу - вони захищали цю землю, мову, церкву і я буду захищати від різних зайд. Ти сам звідки приїхав сюди? З Бурятії, Мордовії, чи Улан-Уде. До Полтавської катастрофи наша церква підпорядковувалася напряму Ієрусалимському патріарху. Почитай Яворницького - на Січі заборонялися всі мови крім української, що тоді мала назву руська (не россійская).Якби Россія хотіла добра українцям то не викручували б руки заставляючи кожен раз підписувати невигідні для України угоди. 7 міліардів, що вони виставили нам це отой імперський звіриний оскал. В них уже гроші скінчилися платить кавказу дань.
показать весь комментарий
02.02.2013 12:41 Ответить
Правді від православного
А можливо потрібно заборонити твою педровірну УГКЦ ???????
показать весь комментарий
01.02.2013 22:57 Ответить
Фотиния
"Возлюби Бога, і ближнього свого, - як самого себе" Наслідуючи Бога, виконуй свій поклик , а поклик людини - «чинити любов'ю», тобто активно й конкретно любити. Історія християнства свідчить про те, що справжні християни не розділяли такі поняття як служіння Богові та служіння своїй вітчизні, наша євангельська історія багата чудовими прикладами справжнього патріотизму! Християни, це ті люди, які знають Бога, Який є Світло ЛЮБОВІ - і народиться істинний світ Божий, бо де розгориться те, що від Бога, там і буде весь Бог.

Сподоби нас, Господи, досягти такої єдності і світу Божого!
показать весь комментарий
01.02.2013 23:00 Ответить
А филаретушку наф послали- раскольников с их сектой не признала ни одна православная Церковь мира.
показать весь комментарий
01.02.2013 23:44 Ответить
Да везде такое есть, начиная со справки в вики.

Филаре́т (в миру Михаи́л Анто́нович Денисе́нко, http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA укр. Михайло Антонович Денисенко; http://ru.wikipedia.org/wiki/23_%D1%8F%D0%BD%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%8F 23 января http://ru.wikipedia.org/wiki/1929 1929 , село http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%28%D0%90%D0%BC%D0%B2%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD%29 Благодатное , http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BC%D0%B2%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD Амвросиевский район , http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C Донецкая область , http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%A1%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%A1%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0 УССР ) - http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C предстоятель http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B5%D1%82_%28%D0%94%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%29#cite_note-.D0.A3.D1.81.D1.82.D0.B0.D0.B2-1 [1] неканонической http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%8C_%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D1%80%D1%85%D0%B0%D1%82%D0%B0 Украинской православной церкви - Киевского Патриархата с титулом http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D1%80%D1%85_%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%B8_%D0%B2%D1%81%D0%B5%D1%8F_%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%B8-%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B Патриарх Киевский и всея Руси-Украины ;http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B5%D1%82_%28%D0%94%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%29#cite_note-.D0.A3.D1.81.D1.82.D0.B0.D0.B2-1 [1] бывший http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BF епископ http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%8C Русской Православной Церкви (лишён сана в http://ru.wikipedia.org/wiki/1992_%D0%B3%D0%BE%D0%B4 1992 году ), http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%82%D0%BB%D1%83%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%BE%D1%82_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B8 отлучён от церкви и http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%84%D0%B5%D0%BC%D0%B0 анафематствован Русской православной церковью в http://ru.wikipedia.org/wiki/1997_%D0%B3%D0%BE%D0%B4 1997 году .http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B5%D1%82_%28%D0%94%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%29#cite_note-2 [2]
------------------------
Украи́нская правосла́вная це́рковь - Киевский патриархат
Учредительный (по мнению канонических православных церквей мира - http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%85%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0 раскольнический http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%8C_%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D1%80%D1%85%D0%B0%D1%82%D0%B0#cite_note-.D0.9F.D0.BE.D1.81.D1.80.D0.B5.D0.B4.D0.BD.D0.B8.D0.BA.D0.BE.D0.B2.E2.80.942009.E2.80.94.E2.80.94113-6 [6] ) собор состоялся http://ru.wikipedia.org/wiki/25_%D0%B8%D1%8E%D0%BD%D1%8F 25 -http://ru.wikipedia.org/wiki/26_%D0%B8%D1%8E%D0%BD%D1%8F 26 июня http://ru.wikipedia.org/wiki/1992_%D0%B3%D0%BE%D0%B4 1992 года в http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2 Киеве http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%8C_%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D1%80%D1%85%D0%B0%D1%82%D0%B0#cite_note-7 [7] .
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%8E%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F Не признана ни одной из канонических православных церквейhttp://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%8C_%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D1%80%D1%85%D0%B0%D1%82%D0%B0#cite_note-8 [8] http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%8C_%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D1%80%D1%85%D0%B0%D1%82%D0%B0#cite_note-9 [9] .
показать весь комментарий
02.02.2013 01:06 Ответить
СоБОР
РУССКИХ ПОЦОВ,На цьому сходняку підар-архат Кирило буде ділитися досвідом в продажі
алкоголю, табаки, наркоти , осв*яченої ним особисто. За це йому належить 20 % відкату від
кожної парафії.
показать весь комментарий
02.02.2013 15:02 Ответить
Лео
"Христианство-уродство есть!" .Эти слова ,сказаные Святославом,одним из самых блестящих князей Киевской Руси к сжалению не были услышаны потомками. Приняв Христианство,Русь подхватила смертельный вирус,который убивает её потомком через тисячелетия.Не думайте, что Я пришел принести мир на землю; не мир пришел Я принести, но меч. В этих словах-истина христианства.И веками режут и бют ,сжигают и распинают друг друга славянские народы доказывая друг другу,чья вера в божественность сына еврейского плотника более истинна и праведная.ибо Я пришел разделить человека с отцом его, и дочь с матерью ее, и невестку со свекровью ее . И разделились,и невестка режет мать а сын предает отца .Хочешь завоевать и превратить народ в раба -внедри христианство.Огнем и мечом.И "в Венчике из белых роз-впереди-Иссус Христос" Нет в мире преступления,которе не совершило-бы христианство..Так-же,как нет бед и напастей,от которых спасло кого-нибудь Христианство,будь то народ или отдельный человек.

Чи Бог бачить із-за хмари
Наші сльози, горе...
Може й бачить, та помага,
Як і оті гори...

Идеальный христианин-это покорный раб,идущий с молитвой на заклание. Идиальный народ для рабовладельца-это народ христианский.Вот почему Христианска церьковь пользовалась небывалыми льготами при татаро монгольском иге. Загляните в историю-большинство православных храмов построено во времена ига.Вот почему и в Украине и в РФ сегодня власть не жалеет милионов на постройку церквей и поддержку духовенства-народу кроме экономического ярма нужна духовная узда . Всякая власть от бога-гласит христианство И христианин едет в ту-же церковь,куда ходит привластный упырь и оба благодарят Бога что так здорово все устроил в этом мире.И молится нищий,чтобы Бог ближнему своему-упырю при власти, дал сил и разумения,как высосать остатки денег,свободы и крови .И так столетиями..

. ...Нема

Господа на небі!

А ви в ярмі падаєте

Та якогось раю

На тім світі благаєте?
Немає! немає! Т. Шевченко.

показать весь комментарий
02.02.2013 18:05 Ответить
християнство
це гені-анальний винахід жидви по вихованню безмозглих овець-рабів божих.А православні попики
таким вченням задоволені; за жидівського бога паства платить неабияке бабло для жируючих
пастирів божих. Своїх же жидиків Тора і СВИНАГОГА виховує як активних, не гребуючих нічим
аморальних свиноністів, які живуть за рахунок обмана, здирництва недолюдей-гоїв.
Істинна віра в язичництві, у вірі у Бога, який є самою Природою !
показать весь комментарий
02.02.2013 22:27 Ответить
Січовик 04 02
Велика заслуга Святослава Хороброго в тому, що він розгромивши Хозарський каганат зупинив поширення влади іудаїзму на словянських землях. Святослав практично врятував словянство. До речі він же і приєднав землі "Залесья"(нинішню Московію) до Русі. Він несприймав християнство і громив християнські країни - Візантію та Болгарію. Візантія не змогла в чесному бою перемогти його - перемогла підлістю, найнявши печенігів. Як не прикро але пам'ятника рівноцінного його подвигу немає. В Києві він малий а на Хортиці взагалі принижує велич його подвигу. Там він передеє меч, тримаючи його вниз лезом, наче здається переможцю, Руківя меча утворює хрест і складається враження, що він хрестить нащадків. Принижуючи Святослава принижують і нас тому, що ми даєм себе принижувати.
Слово язичники - це болгарський варіант нашого терміну - Слов'яни.
показать весь комментарий
03.02.2013 11:17 Ответить
й
Апостол Андрій Первозванній заснував Автокефальну Київську Православну Церкву. На Вселенських соборах четвертого століття були присутні наші архієреї.
Князі Аскольд і Дир за сто років до Володимира були православними християнами. Княгиня Ольга його бабуся молилась в православних храмах Києва, а Ільїнський храм на подолі називався Соборним, бо там служив предстоятель патріарх нашої не державної ПЦ. "Вибір віри" при князі Володимирі це проведення через боярську думу питання встановлення державної релігії єдиної для всіх приєднаних племен . Херсонес Володимир захопив, пригрозив зруйнуванням Константинополя вимагаючи архітекторів, книг, утварі, проповідників, щоб ніхто ніколи не сказав що християнство прийняти нас хтось заставив.
Перше тисячоліття після різдва Христового православні християни українці молились без імператорських облаченнь, в храмах подібних на хати. Але по нині збереглось богослужіння наших пращурів Акафісти.
А Ярослав Мудрий предстоятелів визнавав наших і це грекам не подобалось вони мріяли підпорядкувати собі Апостольську Автокефальну Київську Православну Церкву. До речі на Київських Соборах засновники Лаври Антоній і Феодосій лукавим грекам доказували що не можливо постуючи святкувати .В боротьбі за данину з Києва розкололось християнство на католиків і православних.
Ісус Христос син Божий. Бог казав що євреї найжорстокіші з людей, але навіть серед них Бог виховав праведну дівчинку Марію. Майже дві тисячі років православіє наша релігія. Тупо головним визнавати Римського, Стамбульського, чи Московського ієрарха. Євангеліє від Матвія 28:19 і 34-й апостольський канон наказують щоб в кожного народу була своя автокефальна церква.
Кирило запевняє що нема українського народу, що ми з кацапами єдиний народ , а це перечить Конституції України за це треба персоною нон грата величати і в Україну не пускати. За це ж і московських попів з України в Росію заслати.
показать весь комментарий
03.02.2013 23:22 Ответить
й
Московського Патріархату лжеавтокефальні 14 церков-сестер це КДБ утворені розкольники що в супереч канонам перейшли на новий календарний стиль і єврей Феофіл випускник МДА ФСБ.
Предстоятелі народних(Мф.28:19, 34-й апостольський канон) автокефальних православних церков Абхазький Дорофей, Австралійський Яків, Азербайджанський Роберт, Албанський Алехандро, Американський Михайло, Англійський Серафим, Бенінський Жан-Пьєр, Білоруський Святослав, Болгарський Фотій, Бразильський Луіс, Вірменський Гарегін ІІ, Грецький Каллінік,Грузинський Миколай, Еквадорський Хризостом, Еритрейський Діоскор, Ефіопський Павло, Індійський Матвій ІІ, Індонезійський Данило, Ірландський Майкл, Іспанський Пабло, Італійський Віталій, Канадський Йосип, Кенійський Матвій, Кіпрський Севастьян, Коптський Тавадрос, Косовський Артемій, Македонський Степан, Молдавський Антоній, Пакистанський Іван, Португальський Іван, Румунський Василь, Сербський Дамаскін, Сирійський Закка, Турецький Ефтим IV, Український Філарет, Фінляндський Лев, Французький Вігілій, Хорватський Еміль, Чорногорський Михайло закликають Російського Кирила до покаяння.
Немає канону котрий би дозволяв не визнавати православну народну помісну автокефальну церкву. Глава вічний Вселенської Православної Церкви визнавав навіть того чудотворця котрий іменем Ісуса виганяв нечисту силу, але не був серед апостолів.
Лжепатріарх Кіріл покайся !!!
показать весь комментарий
04.02.2013 00:18 Ответить
ъ
Значит сорок Автокефальных ПЦ ! Кстати у Иисуса Христа, вечного главы Вселенской ПЦ апостолом был даже в диаконском сане святой мученик Стефан.
Но пока у России есть нефть и гас, Киря будет проклинать Филю. И плевал он на православных иерархов всех народов.
показать весь комментарий
04.02.2013 00:32 Ответить
на рахунок грекокатоликів, хто не знає ми тіж православні, тільки підпорядковуємося не москві а Риму