9278 посетителей онлайн
4 088 56

По факту избиения милиционером девушки на киевском рынке завели уголовное дело

Прокуратура Святошинского района начала уголовное производство по заявлению активистки, протестовавшей против разгона рынка на ул. Зодчих в Киеве, о том, что ее ударил сотрудник Святошинского райотдела МВД.

Об этом LB.ua сообщила сотрудница прокуратуры Киева, передает Цензор.НЕТ.

По ее словам, уголовное производство открыто по части 2 статьи 365 Уголовного кодекса (превышение власти или служебных полномочий, если оно сопровождалось насилием). Санкции по этой статье предусматривают лишение свободы на срок от трех до восьми лет.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Сотни разъяренных предпринимателей штурмуют РОВД с требование выдать милиционера, избившего активистку: "Убежал, как крыса"

Действиям милиционеров будет дана оценка в ходе досудебного расследования.

Читайте также: Штурм РОВД в Киеве продолжается: "Люди настроены решительно. Происходят потасовки. Милиция в панике стягивает "Беркут"

Топ комментарии
+4
Як покарання мєнта переведуть до РВВС сусіднього району на посаду заступника начальника. Хаму такі кадри потрібні, бо вони вирішують УСЕ.
показать весь комментарий
12.07.2013 19:48 Ответить
+4
В рот тем 3,14дорам ноги, что голосовали за ЗЕКА !!!
показать весь комментарий
12.07.2013 20:10 Ответить
+2
штурма Межигорья . Дело может пойти и таким вариантом. Хорошо что есть голубой вертолет. Пепел Чаушеску стучит в сердце и Мамуара тоже..
показать весь комментарий
12.07.2013 19:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ігор Київ
Як покарання мєнта переведуть до РВВС сусіднього району на посаду заступника начальника. Хаму такі кадри потрібні, бо вони вирішують УСЕ.
показать весь комментарий
12.07.2013 19:48 Ответить
Внатуре
Пора бы уже девушкам кисдить паганых мракобесов..
показать весь комментарий
12.07.2013 20:03 Ответить
Ігор Київ
Знаю, що говорю, бо я сам мєнтовський стукачок.
Що, думали, як україномовний, то свій?
Забули скільки вас виловили мої діди та батьки по лісах, вдаючи "своїх".
показать весь комментарий
12.07.2013 20:51 Ответить
саланг
Торгаши загадили весь Киев, но мент поступил не адекватно
показать весь комментарий
12.07.2013 19:52 Ответить
Саланг дружище ты успел
убежать с рынка ? Малацца лейтенант , хорошо бегаешь . Спорт это сила.
показать весь комментарий
12.07.2013 19:55 Ответить
Алекс
Согласен с Вами и по первой, и по второй части предложения
показать весь комментарий
12.07.2013 20:42 Ответить
київ
Ну так.Тиж на інше не здатен окрім мовить,,согласен,,.
показать весь комментарий
12.07.2013 20:48 Ответить
Опасаются уже и
штурма Межигорья . Дело может пойти и таким вариантом. Хорошо что есть голубой вертолет. Пепел Чаушеску стучит в сердце и Мамуара тоже..
показать весь комментарий
12.07.2013 19:53 Ответить
галичанин
Першими почнемо ми галичани,запалюемо у Львовi магазiни,машини,руйнуемо що можно i бьемо мiлiцiю.
показать весь комментарий
12.07.2013 19:54 Ответить
Калічанину
Який же ти галичанин ?
Ти люмпен-бидло, потомок русських НКВДстів ?
Руйнувать він зібрався.
Ти його будував ?
показать весь комментарий
12.07.2013 19:59 Ответить
Для чого тобі ті руйнування
В тебе і так в голові все поруйновано . Маму запитай чи можна таке робити . Палій.
показать весь комментарий
12.07.2013 20:01 Ответить
Та дійсно,що ти мелеш таке,ущербни виродку. Ще Галичанином називаєщся . Не соромно ?
показать весь комментарий
12.07.2013 20:04 Ответить
Лада
Да это же тролль-провокатор
показать весь комментарий
12.07.2013 20:22 Ответить
Ігор Київ
Попалився, так це я, троль-провокатор.
показать весь комментарий
12.07.2013 20:53 Ответить
гость
посадить УБЛЮДКА.Вот к чему видет безнаказанность.
показать весь комментарий
12.07.2013 19:56 Ответить
ХЕЕЕ
КАК ЗАВЕЛИ -ТАК И ЗАКРОЮТ ))))
показать весь комментарий
12.07.2013 19:57 Ответить
Данецкий
"усосаний" , отримав пайку за щоку , то сиди та мовчки медитируй , а за Україну не переймайсь.
показать весь комментарий
12.07.2013 19:59 Ответить
Він ненаситець
однієї пайки такому замало . Певно хайло як цебро.
показать весь комментарий
12.07.2013 20:03 Ответить
Менты у нас похлеще бандюков стали.Не даром рыги всё начальство своими напичкали. Вот те и результат.Страна как пороховая бочка.Похоже,что всё с Врадиевки начнётся(искоренение рыгов на Украине).
показать весь комментарий
12.07.2013 20:02 Ответить
Почему начнеться???

Как говаривал "горбатый"... процесс пошел...
Нонешняяя "власть" сама себя грызанула за "ахиллесову" пяту...
показать весь комментарий
12.07.2013 20:08 Ответить
Скорее бы этих выродков голубых погнали туда,где им надобно быть.Я с 2004 года их ненавижу. Увижу по телику фейс хряка,аж блевать хочется.
показать весь комментарий
12.07.2013 20:12 Ответить
А ты не смотри "зомбоящик"...

Гляди на них в "натуре"... с тем же рефлексом...
Уверяю.. "эффект" от "увиденого" будет ... потрясающей...
показать весь комментарий
12.07.2013 20:30 Ответить
Гуманітарна порада ригам
Квиток на Дамбас і в копанка для вас.
показать весь комментарий
12.07.2013 20:05 Ответить
гуманитарию
Уж лучше вас в схрон
показать весь комментарий
12.07.2013 21:35 Ответить
В рот тем 3,14дорам ноги, что голосовали за ЗЕКА !!!
показать весь комментарий
12.07.2013 20:10 Ответить
причем - ноги овоча
показать весь комментарий
12.07.2013 20:15 Ответить
Яукр
Эту рыговскую заразу так просто не возмешь, она проросла метостазами в виде почти всей экономики страны. Надо доказать их причастность к тяжелым преступлениям, под давлением всего народа и потом сажать и на долго, мубарек же сидит, некоторые правда лежат: чаусеску хусейн, каддафи ...
показать весь комментарий
12.07.2013 20:29 Ответить
Утримувати буде важко для
нової держави . Всіх на важкі каторжні роботи ,відновлювати країну , дороги будувати , шахти , заводи ,все що розграбували . З повною конфіскацією всього нпграбованого навіть в родичів Особливі трудві загони каторжників формувати з депутатів ПР , КПУ ,БЮТ , суддів , прокурорів , митників , податківців та іншої наволочі , задля самовідданої і безпощадної праці на благо країни.Можна буде себе викупити , віддавши все з офшорів в Державу. .
показать весь комментарий
12.07.2013 20:48 Ответить
Не смеши
клоун! Шахты, заводы, самолеты ты на хохломове строить будешь? Ты на хохломове даже бабу не тра-хаешь так как это цирк! Хотя, на счет баб я может и погарячился дырявый!
показать весь комментарий
12.07.2013 21:09 Ответить
расмешил однако
Так ты, оказывается бабу языком? М-да...
Да и строят больше руками и инструментом, при этом думают головой а не языком...
Но такая у вас козломордых порода, все у вас как не у людей, языком все, языком...
показать весь комментарий
12.07.2013 21:15 Ответить
Руками и инструментом, лопатой к примеру, можно хороший схрон вырыть, не более. А вот аэроплан - он по чертежам строится. Ты чё-нить слышал про укрчертежи в КБ "Южное" в Днепре, к примеру?
показать весь комментарий
12.07.2013 23:49 Ответить
Кацапе недотраханий
в тебе все до одного , до скломийки і бабів , але скажи , що ти з тією бабою робитимеш після скломийки ? Чкеченців попросиш ? Ваші вчені з РАН виявили , що дьерьмояз складається на 70% відсотків з запозичених слів , решта матюччя . Проаналізуй технічні терміни в шахтному будівництві , там ще з часів Петрухи майже все запозичене , починаючи з маркшейдера. Коли ти тупий авіане чогось не знаєш , то це не значить , що такого немає. Менше вживай скломийки , може людиною станеш . Хоча , куди там.
показать весь комментарий
12.07.2013 21:25 Ответить
поцу
ты дашь работу людям они на рынках стоят чтобы как то обеспечить свою семью ане обогатиться как воры оллигархи так что закрой свою пасть и иди подрочи и подумай о том что ты пишешь
показать весь комментарий
12.07.2013 20:53 Ответить
Борис
Ребята, которые пошли против мусорского произвола - ВЫ ГЕРОИ !!! Депутаты - ГОВНО !!!
показать весь комментарий
12.07.2013 20:55 Ответить
Микрорайон
Свободу правильному менту! По почкам провокаторам!
показать весь комментарий
12.07.2013 21:05 Ответить
Данецкий
- "мікрорайону" у "ачко" "максі" дубинку мусорську , щоб став ти "максірване" лайно.
показать весь комментарий
12.07.2013 21:13 Ответить
Олег
На януковича не одно дело заводили и чем это закончилочь - перевоспитали!
показать весь комментарий
12.07.2013 21:19 Ответить
Практик
Сотрудникам МВС!!! В нынешней ситуации сотрудникам МВС нужно взять и всем написать рапорта на увольнение! Вот что бы например завтра утром все УВД, РОВД, остались пустыми! А вот тогда, пускай вонючие журналисты, сволотовцы, яйценюки и прочая шваль включая ПР побегают! Когда беспредел коснется всех их и их семьи!!! Тогда министр захарченко поймет, что некого больше " сливать"!
показать весь комментарий
12.07.2013 21:32 Ответить
Олег
А что, бандиты, до сих пор, не сидят в тюрьме?
показать весь комментарий
12.07.2013 21:47 Ответить
ты не практик
может проктолог. Если бы такое и случилось, тогда приходит народная самооборона, бывшие военные, спецслужбисты,отставники-пенсионеры и т.д. и строится полиция народного доверия. В течении нескольких дней временная структура заработает в полном обьеме. Криминал подождет.
показать весь комментарий
12.07.2013 22:23 Ответить
Киянин
Вся ця
теперішня
мєнтокрила братія з даунів. Всіх їх після подій 2005 року поміняли на лояльних до парашників як колишніх так і теперішніх.

Головний парашник боїться народу. Його всюди супроводжують годованці рашські. Тому й процвітає в нашій рідній державі ця моксєльська мова.
До таих пір, поки самі себе не будемо поважати..,
показать весь комментарий
13.07.2013 07:27 Ответить
Під
Святошинським РУ кількість людей збільшується в тригонометричній
прогресії. Наразі тут уже з пару сотень активістів. До протестувальників
обіцяють приїхати ряд Народних Депутатів, в тому числі бувший очільник
главку - Ярема.
Вимоги протестувальників радикалізуються. Люди
хочуть взяття під варту кривдника активістки КУПРу, яка наразі з лікарні
поїхала у прокуратуру...
показать весь комментарий
12.07.2013 21:50 Ответить
https://www.facebook.com/kupr.melnychenko?hc_location=timeline Сергій Мельниченко
https://www.facebook.com/kupr.melnychenko/posts/504502512953716 3 мин. назад с помощью https://www.facebook.com/mobile/?v=6628568379 мобильного

АКТИВІСТИ ЗНЕСЛИ ОГОРОЖУ РАЙУПРАВЛІННЯ МІЛІЦІЇ!!!
Йде бійка з міліцією!!!
показать весь комментарий
12.07.2013 21:57 Ответить
Дибилам
Нет в сегодняшнем украинском законодательстве понятия - "заведение уголовного дела"...
показать весь комментарий
12.07.2013 21:59 Ответить
Алекс
Милиция-враг народа?!
показать весь комментарий
12.07.2013 22:05 Ответить
Киянин
А свого ворога народ повинен відсторонити, а якщо пручатиметься, то й джаха́ннам (пекло) з усіма його виплодками і співчуваючими

Волю народу від парашника
показать весь комментарий
13.07.2013 07:37 Ответить
https://www.facebook.com/volodymyr.ariev?hc_location=timeline Volodymyr Ariev
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=535552173174310&set=a.103647476364784.5197.100001585953356&type=1 12 мин. назад

На
Святошино бунт проти райвідділу визрівав. Кілька днів тому я відправив
звернення на Захарченка з вимогою розібратися зі Святошинським РОВС
через велику кількість скарг на дії місцевої міліції. Ось звернення
батьків вбитого хлопця. Є підстави вважати, що хлопця, якого почали бити
битами невстановлені особи, добили садисти зі Святошинського РОВС. І
там списують вбивство на ішемічну хворобу серця.
показать весь комментарий
12.07.2013 22:06 Ответить
опять
менты дуркуют...сначала возбудят против мента а потом против предпринимателей как во Врадиевке....Все очень просто работают по правилам зека !!!!!
показать весь комментарий
12.07.2013 22:18 Ответить
патриот
Вот девушку и посадят.., за самоизбиение.
показать весь комментарий
13.07.2013 06:29 Ответить
Орел Беркут
Як що Мусора б"ють Баб то це ознака того що Українські Мусора Слабко розвинені фізично і розумово! Оскільки Справжній Мужик ніколи не підніме руку на Жінку але в Мусарні служать одні баби які спочатку вдарять Дівчину а потім швидко втічуть від фізичної розправи! Насправді Реформувати МВС неме сенсу! Треба змінювати повністю систему МВС!
показать весь комментарий
13.07.2013 07:07 Ответить
Киянин
На "Видать хорошо мусора и прокуратура держат за Жабры нашего Сраного Преза - видать ЕСТЬ за что. Сcучился, падла, что аж СЕЙЧАС ССЫТ всего и всех."

Хто працював в совковій правоохоронній системі пам"ятає, що з параші був вихід хіба-що на "хімію". В срср було дві амністії: в наприкініці 1950-х та на початку 1990-х.
Раніше судимого, коли він довів свою відданність, могли реабілітувати тільки за клопотанням кґб Береговий виконавець волі кОНТОРИ. Справа щодо виправдання гопника шита білими нитками.АЛЕ кґб І ТЕПЕР ВСЕСИЛЬНИЙ Дивись у Вікіпедії щодо судимостей:"8 лютого 2005 Донецька обласна прокуратура, за вказівкою Генпрокуратури України, відновила розслідування у справі про можливі фальсифікації при знятті судимостей з Віктора Януковича. У липні 2005 року в ході перевірки, проведеної Донецькою обласною прокуратурою, було встановлено, що протягом 2002-2004 років співробітниками Донецького обласного апеляційного суду були підроблені дві постанови президії Донецького обласного суду від 27 грудня 1978 року про скасування стосовно Віктора Януковича вироків народного суду Єнакієве за ст. 141 ч. 2 («грабіж, пов'язаний з насильством») і ст. 102 («свідоме нанесення тілесних ушкоджень»). Експертиза, проведена Науково-дослідним експертно-криміналістичним центром Керування МВС у Донецькій області, як і наступна, проведена Державним науково-дослідним експертно-криміналістичним центром Управління МВС України, факт фальсифікації архівної справи № 386 Р-3410 підтвердила."
показать весь комментарий
13.07.2013 07:50 Ответить
Киянин
Отож, наш ХАМ стукачок КҐБ і працює на них до сих пір. З лабет цієї контори вирватися можна хіба-що в пекло. З таким гріхами до раю не приймуть, скільки б він не молився своїм соратникам з контори в особі церковних наставників, починаючи з очільника митрополита, а пізніше патріарха Сергія. Восени 1936 року Московську Патріархію надійшло повідомлення (як виявиться багато пізніше, помилкове) про кончину Місцеблюстителя митрополита Петра в ув'язненні 11 вересня 1936. 27 грудня того ж року Патріархією було видано «Акт про перехід прав та обов'язків Місцеблюстителя Патріаршого престолу Православної Російської Церкви до Заступнику Патріаршого Місцеблюстителя, Блаженнішому митрополиту Московському і Коломенському Сергія (Страгородського)». Тоді ще майор НКҐБ Сергій разом із своїм наставником полковником НКҐБ Георгієм Карповим підпорядкували цю патріархію службі НКҐБ і з тих пір церковна патріархія підрозділ Ґосбезопасности, постійно доповідала всі таїнства сповіді своїм начальникам з Лубянки, як і очільники нижчих церковних православних громад.
показать весь комментарий
13.07.2013 08:37 Ответить
Патріот
Правильно Киянине! Совкова виконавча і судова влада реабілітували тільки заслужених ЗК, що вірно служили КГБ.

До тепер нами керує всюдисуще КГБ, а відтак полковник Путін Вован
показать весь комментарий
13.07.2013 08:42 Ответить
ПР
Повідомляю тобі, кацапоязичнає бидло, шо не в прокурорах і міліціянтах справа, а в такому бидлі, як ти. Нічого не зміниться в Україні, доки в Україні буде кацапська штучна мова. В кацапоязичних вся проблема, оскільки міліцейські і інші керівні посади в правоохоронних органах затверджуються владою, а влада - це регіонали. Регіоналів вибрало у владу кацапоязичнає, таке, як ти, бидло. То ж думай: бути громадянином України, українцем, чи кацапоязичним бидло-рабом.
показать весь комментарий
13.07.2013 07:54 Ответить