8466 посетителей онлайн
3 398 127

Фарион: Уголовно-регионаловское отродье заходит в святая святых - душу украинского ребенка...

Нардеп от «Свободы» Ирина Фарион раскритиковала парламентские слушания в Верховной Раде «Доступность и качество общего среднего образования: состояние и пути улучшения».

Выступление министра образования Дмитрия Табачника в своем блоге она назвала совковым и лживым, харьковского губернатора Михаила Добкина - бездарным, присутствующих - тупой ордой, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на «Главком».

«Сегодня я эту орду имела возможность увидеть вблизи: жалкий образ совка, взлелеянный коммуно-большевистским режимом и захваченный уголовно-регионаловским отродьем. Подумалось: они заходят в святая святых - душу украинского ребенка... Боже, как мне повезло с моими учителями, и то вопреки всем вместе взятым советским министерствам», - с удовлетворением отметила нардеп.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Фарион обещает "неизбежную боль" представителям "патологического коммунизма" и "бандитского регионализма"

При этом она выразила уверенность, что в итоге победа будет за ней и «Свободой».

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: В день святого Николая Фарион подарила "великому знатоку украинского языка" Азарову книжку: "Он же у нас Николушка". ВИДЕО

Топ комментарии
+6
Фарион: Уголовно-регионаловское отродье заходит в святая святых - душу украинского ребенка... - Цензор.НЕТ 1884
показать весь комментарий
24.10.2013 07:33 Ответить
+5
Фарион: Уголовно-регионаловское отродье заходит в святая святых - душу украинского ребенка... - Цензор.НЕТ 9886Фарион: Уголовно-регионаловское отродье заходит в святая святых - душу украинского ребенка... - Цензор.НЕТ 2016...
показать весь комментарий
24.10.2013 07:48 Ответить
+4
Если Фарион - олицетворение украинского, то украинское отвратительно, безобразно, убого (((((((((((((
показать весь комментарий
24.10.2013 07:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
127
ПАСКУДАМ КРЕМЛЯ НУЖЕН НИЩИЙ.Вот когда БИРЮЛЁВО,они не знают что делать.Следующее Бирюлево будет совсем не таким. А Фарион ПРАВА на все 100.!!Бирюльки это вам не пятаки по карманам тырить.
показать весь комментарий
24.10.2013 10:19 Ответить
Другой
С головой у тебя агрессивный фанатик Фарион так-же не в порядке. Укуси себя за локоть, может отвлечешься не на долго
показать весь комментарий
24.10.2013 10:47 Ответить
Секундочку!
Новодворская с юности боролась с коммунистами и многия страсти претерпела от них. В отличие от.
Собчаковна же - умная женщина-тролль.
показать весь комментарий
24.10.2013 10:32 Ответить
ну пост мой "демократический" админ удали - дабы не оскорбить фротменшу сравнением с "маскальскими" тетьками.
демократия п.л.е.а.....
показать весь комментарий
24.10.2013 12:31 Ответить
Хи
Можно подумать что к власти в 1917 пришли сами паиньки большевистские образованнейшие во всём мире..У каждого 3-5 ходок по царским застенкам. Физдота)))))))))))))
показать весь комментарий
24.10.2013 10:26 Ответить
F
Гнобите нас украинцев вы по полной программе!Если среди вас и попадаются наши ,так это такая же мразь как и вы!А Фарион умничка,она четко выражает и мое мнение,простого и ничем незапятнаного украинца!
показать весь комментарий
24.10.2013 10:33 Ответить
Душа укр ребенка
Ой,тетка Хвариён,не свисти! Ты ж сама топтала наши души,когда доводила до слёз в садике.....А мы виноваты,что нас так назвали-Вовами,Танями,Наташами и т д.? Вот за ЭТО тебя,старую уродливую,бабку-черти в аду жарить будут
показать весь комментарий
24.10.2013 11:01 Ответить
старший брат
«… Українці за 350 років "дружби" зі
"старшим братом" наїлися такого, що й у найстрашніших снах не
насниться. Ми знаємо, чого нам коштував той союз і "вічна дружба" і
чим би все це закінчилося для нас, якби не розпалася імперія. Подальшим
суцільним фізичним знищенням, розстрілами, голодоморами, насильними
переселеннями в зелені, сірі клини, несходиму Сибір, злиттям мов, знищенням
культури, зміною генофонду і як наслідок - українець-манкурт, украінець-яничар,
українець-мутант. Це щодо нинішнього "українського характеру" чи то
пак - ментальності, як нині модно писати, де, мовляв, той бунтівний наш
козацький характер? Його знищила імперська ідеологія. Таким продуктом українця
зробили царі й цариці упродовж 350 років асиміляції…» (Олег Чорногуз , «Діти колонії»,
Стор. 297)
показать весь комментарий
24.10.2013 11:59 Ответить
esmo
не надоело еще эти клише постить?
показать весь комментарий
24.10.2013 12:03 Ответить
это вам бандэрским выродкам не
знавшим правды рабам , втирают эту ахинею ваши хозяева.Открою вам один секрет,который ваши хозяева от вас тщательно скрывают :украинцы тоже русские,просто проживающие на этой территории. Так,ясно,что в еще детской душе фарион потоптался бандэрлог.
показать весь комментарий
24.10.2013 12:43 Ответить
Это вам слезшим из деревьев
страны Дамбасы, это вам иванам , родства не помнящим, перекатиполям и жополизам уголовников , это вам не понять никогда, что украинцы НИКОГДА снова не станут "хохлами" в путлеровско-гундяевской Орде ! Вам Ничего не светит в ВОЛЬНОЙ УКРАИНЕ, потому что вы ненавидите все украинское . Уезжайте к себе в Рашу и не воняйте тут. И не нужно делиться "секретами". Воняйте путлеру и остальным кремлядям прямо под нос ! Чемодан , вокзал, паРаша !!! Там деревьев доюха, залазьте опять в родную среду !!!
показать весь комментарий
19.11.2013 22:32 Ответить
esmo
а ей значит можно шастать по детским садикам и ломать неокрепшую психику детей? фу, падаль, на себя бы посмотрела
показать весь комментарий
24.10.2013 12:04 Ответить
цілі
А цілі і методи уже не приховуються. Якщо не вдасться накинуть ярмо на всю Україну, то хоч
розламати її, посіяти розбрат, смуту, послабити і, в кінцевому рахунку,
прив'язати до імперської колісниці.

При відновленні імперії будемо знову завойовувати і утихомирювати Кавказ, захищати
Куріли, стояти на Амурі, засівати своїми кістками чужі землі. Ми потрібні
імперії як людська і інтелектуальна потуга.
показать весь комментарий
24.10.2013 12:12 Ответить
немає другого Дніпра
Давайте говорити правду.

Україна_це_наш_дім.



Питання бути чи не бути українській незалежній державі,

яке маячило перед
нами останні двадцять років, і яке спричинило Майдан, знову

стало гостро
актуальним. Намагання В. Ющенка будувати національну

державу були вщерть
зруйновані підривними діями двох етнічних груп.



Захопивши панівні
позиції в Україні,, опираючись на потенціал своїх етнічних держав і їх
спецслужб, вони поставили собі за мету негласними методами творити тут ще одну
Росію, або ще один Ізраїль.

Виходить щось
середнє...Таке собі російськомовне "щось" на окупованих українських
територіях... І при цьому вони силоміць нав язують мільйонам українців
російську мову, російську "попсу", російські серіали.

Вибору ж немає...все
українське нищиться... Згадаймо
композиторів Володимира Івасюка, Ігоря Білозіра, Миколу Мозкового…Згадаймо
українських кінематографістів: Іван Миколайчик, Сергій Параджанов, Леонід
Биков, Станіслав Брондуков, Костянтин Степанков, Лесь Сердюк, Юрій Ільєнко. Тому
така дика атака на українську

мову, як на
визначальну рису національної держави...І тому у нас розвивається

не українське
телебачення, не український шоубізнес, знімаються не українські фільми...



Ми опинилися в становищі сім"ї, яку пограбували, а тепер
витісняють з власної території. Нас

витісняють з газет і
телеканалів, з церков і храмів, з українських міст і

української
землі...Ну і що ж нам тепер робити, пограбованим і гнаним? Починати все з
початку...



Треба сказати цим
людям - ми не бажаємо вам зла... Але ми не хочемо

вашого панування над
нами
. Ми не хочемо ваших партій, створених чужими

спецслужбами. Ми не
хочемо ваших російськомовних лідерів, які вчать українську

мову, щоб прийти до
влади, а потім все роблять, щоб знищити її...



Ми повинні самі на
своїй землі навести лад... Україна - це наш дім...

І другої історичної Батьківщини, іншої землі на планеті Земя у нас немає.

Нема на світі України,

Немає другого Дніпра.
показать весь комментарий
24.10.2013 12:18 Ответить
Хварионша
ты не женщина, ты пацюцка. Какая душа. Брысь. Згынь. Не вон...й. Забыли тебя, на твое же благо.
показать весь комментарий
24.10.2013 12:50 Ответить
проня
ригоанали захоплюють не тільки душі дітей, вони вже організували гітлерюгенди, до яких втягують дітей з 10 років, а свастику малюють чомусь свободівцям
показать весь комментарий
24.10.2013 14:09 Ответить
Віктор
Примітивний націоналізм потихеньку перетворюється в звичайний фашизм. Ще ніколи і ніде в світі нічого не створили чистого і потрібного для людей озлоблені, самовпевнені, пихаті ідіоти. Я маю на увазі саме вас - панове галицькі націоналісти. Саме ви, галичани збурююте Україну, стикаєте лобами різні краї держави. Саме ви, через свою ущербність, посіяну віковими традиціями бути наймитами в поляків, литовців, австрійців і т. д., робите спробу підім"яти під себе всю Україну. Але даремно пнетесь - не вийде!
показать весь комментарий
24.10.2013 17:37 Ответить
Зачем постить
записки из палаты №6 ?
показать весь комментарий
25.10.2013 14:36 Ответить
Хоть
Кто то в этой стране должен обьяснять Казлам что они Казлы!!!.Молодец Фарион,гаси мразь из 5-й колонны!!!
показать весь комментарий
29.10.2013 15:06 Ответить
Страница 2 из 2