8565 посетителей онлайн
770 10

Средняя зарплата в столице вдвое выше, чем по Украине, - Басс

Рост цен в Киеве с начала года, по данным Госкомстата, оказался самым низким в стране (4,6%).

Об этом заявил первый заместитель главы Киевской городской государственной администрации (КГГА) Денис Басс.

"В столице не дорожал коммунальный транспорт, хлеб остается самым дешевым в Украине. У нас не взлетели, как в других городах, цены на коммунальные услуги. Пока в правительстве и в регионах говорят о борьбе с инфляцией, в Киеве идет системная работа, которая позволяет киевлянам не беспокоиться по поводу роста цен в целом по стране", - отметил чиновник. Его слова процитировали в пресс-службе КГГА.

Также первый заместитель главы КГГА напомнил, что малообеспеченные киевляне получают от города муниципальные доплаты, а средняя зарплата в Киеве в 2 раза выше, чем по Украине.

По данным Госкомстата, самый существенный рост цен зафиксирован в Херсонской области, а самый низкий - в Киеве.
Напомним, рост потребительских цен в Украине по итогам 2007 года составил 16,6%, в декабре - 2,1%. В январе 2008 года инфляция в Украине составила 2,9%. Рост потребительских цен в Украине в марте достиг 3,8%, в январе-марте - 9,7%.

Комментировать
Сортировать:
модератор
показать весь комментарий
09.04.2008 08:27 Ответить
Черновецкому
Почему в Киеве у врача ставка 900-1200 грн? Почему администрация Черновецкого забрала льготный проезд у участковых терапевтов? Почему районные поликлиники укомплектованы в лучшем случае на 60%?
показать весь комментарий
09.04.2008 08:33 Ответить
Кержак
А вы проедьте по районным ценрам любых регионов и пообщайтесь с врачами, да и посто с населением, а потом вопросы задавайте!
показать весь комментарий
09.04.2008 09:19 Ответить
Без Имени
В некоторых то местах и больниц то уже нет.
Народ посылают в областные центры. Не наездишся.
показать весь комментарий
09.04.2008 11:15 Ответить
Ісраєль- будьмо об"єктивн
Логіка залізна !
Висновок , давайте як ті більшовики , які були нібито за рівність через штучне зниження рівня самих заможніх .
Так я зрозумів Вашу думку .

А ось люди сучстні бажають , щоб інші тягнулися до рівня заможніх .
А кияни аніколи не будуть обираючи мера рівняти себе з Конотопом , чи Весіліновкою ... Лише з рівнем , який був в Київі рік тому, п"ять років и т.д.
А у галузі медицини в Київі положення лише погіршується . Інша справа, яка доля вини в цьому банди Льончика ?!
Я зе те , щоб бути об"єктивним - ця доля складає лише половину .
Державна (тобто бюджетна) медицина в жодній країні не може бути нормальною за визначенням . Навіть в дуже заможній Британії безкоштовна медицина перманантно перебуває у критичному стані . Черги на операції доходять до 2-3 років . Лікарні ледь-ледь впораються з куцим бюджетом ... Койко-місць завжди не вистачає . Зловживання громадянами цією безкоштовною послугою доходять до абсурду . Найбільш забеспеченні громадяне іздять лікуватися за кордон .

Україна а ніколи не впорається з проблемами , якщо не перейде на медіцину страхову, яка реалізує принцип , що здорові платять за хворих , молоді за старих , богаті за бідних .
показать весь комментарий
09.04.2008 13:15 Ответить
Картаус
Исраэль, как всегда лжёт:
"Державна (тобто бюджетна) медицина в жодній країні не може бути нормальною за визначенням"
В гитлеровской Германии медицина была одной из лучших в мире.
показать весь комментарий
09.04.2008 13:28 Ответить
Без Имени
На КУБЕ медицина лучшая в мире, и это признали и американцы и канадцы и прочие.

А исраэля читать может только шизофреник,так как это сошедший во время майдана с ума - шизофреник.
показать весь комментарий
09.04.2008 13:41 Ответить
Ісраєль-смішно від прикладів !
Ну якщо пограбування судідніх країн й є добрим прикладом фінансування безкоштовної медицини , тоді йой . Перші три роки рівень був не аби який, хоча майже зразу режим пограбував десь 2 мільона свого населення - відібравши майно, гроші й робочі місця . Так вони дотягли до року 37 . Потім пішли інші джерала грабування .
Відібрати усе в одних й дати трохи іншим це шлях ********* ... Хочу нагадати лише , що на завойованних теріторіях населення жило в надголодь . Нацисти відбирали найже усе . А потім йще , почали вивозити людей у якості рабів .
Так що , щоб в Вас язик повідсихав
за такий блюзнірськийприклад "зразкової" державної медіцини .

Щодо Куби . Той режим більш гуманий . Бо паразитує лише за рахунок властного населення . Втім так само відбувалося й в совку .
А принцип відомий : за безкоштовний труд "бидло" отримує від держави (з панського плеча) певну толіку безкоштовної освіти й безкоштовної медіцини .
Просто , якщо у робітникам давати лише 5% від тієї реальної вартості , що вони дійсно заробляють , то дійсно можно витрачати на медіцину й 10% , й навіть 20% бюджету . Я просто "випадаю в осад" , коли у якості зразка приводиться країна , де тільки в уцьому році влада дозволила громадянам мати мобільні телефони й купляти комп"ютери .
Крім того, на Кубі так прсто співпало , що й досі живі й навіть працюють ті лікарі , що вчилися в кращих вузах США й Европи . Совковій Кубі найсправді не так багато років й вона йще не розгубила той потенціал , який залишився їй від попередньої влади в галузі наукової еліти .
Й крім всього іншого , кубинська медицина дійсно добра лише в певних окремих галузях . Усе , що пов"язанно з передовими технологіями й фармакологією в неї дуже в жахливому стані .
показать весь комментарий
09.04.2008 14:16 Ответить
Без Имени
шизик ты ж писал что "Державна (тобто бюджетна) медицина в жодній країні не може бути нормальною за визначенням", а оказалось на Кубе медицина - добра...
показать весь комментарий
09.04.2008 14:26 Ответить
Ісраєль-мої тапки ржуть !
Шановний хворий .
Я думаю , що для вашого диагнозу (як й для диагнозу попереднього оратора) достатньо буде лише назви тих країн , яки ви обидва видали як зразок .
Навіщо мені та Ваша Куба ? Ви придіть до свого роботодавця й запропануйте йому таке , мовляв він Вам зарплатню так , що ледь вистачало на шматок хліба , чай з цукором й кілька гдзиків , а він вам в замін бескоштовне медобслуговання .
Впевненний , що за таку пропозицію ви отримаєте таке обслуговання , що Вам сам Фелель з Раулем позаздріть !
показать весь комментарий
09.04.2008 14:43 Ответить