За атакой на Цензор.НЕТ стоят люди в погонах, - главред
Наши источники подтверждают - взлом Цензор.НЕТ - дело рук людей в погонах.
Об этом заявил главред Цензор.НЕТ Юрий Бутусов.
"Уважаемые друзья! Цензор.НЕТ частично восстановил работу. К сожалению, значительная часть информации не восстановлена, временный хостинг не будет грузиться так же быстро, приносим свои извинения за эти неудобства. В ближайшие дни мы будем проводить работы по восстановлению корректной работы сайта на украинском хостинге. Нам поступает информация об организаторах, заказчиках и исполнителях этой атаки. К сожалению, наши источники подтверждают - это дело рук людей в погонах", - сообщил Бутусов
"12 часов назад на серверах Цензор.Нет возникла такая надпись. Это означает - на сервере не инсталлировано какое-либо программное обеспечение. Это результаты взлома и уничтожения баз данных. Точно такая же атака была предпринята на сайт "Главком". Есть подозрения, что такие же проблемы угрожают и другим информационным ресурсам", - написал на своей странице в Фейсбуке главред "Цензора".
"Председателю СБУ Александру Якименко -... хотел многое написать. Но скажу пока так - большой привет", - резюмировал Бутусов.
Суд відмовив міськвиконкому у забороні євронаметів у Чернівцях
Чернівецький окружний адміністративний суд своїм рішенням 26 листопада повністю відмовив у задоволенні позову виконкому Чернівецької міської ради про заборону встановлення наметів на Центральній площі міста та біля приміщення облдержадміністрації та обласної ради. Про це molbuk.ua повідомив депутат міської ради, член фракції "За Батьківщину"Олег Стецевич.
- Рішення суду було оголошено вчора о 19.45, позов виконкому відхилено повністю, - сказав О.Стецевич.
Представники опозиції в суді наголосили, що жодного обмеження на встановлення наметів у буферній зоні не існує, а під час проведення різноманітних свят на площах і вулицях у центрі постійно встановлюються торгові намети.
Нагадаємо, виконком міської ради подав позов до Адміністративного суду з проханням обмежити право на проведення мирних зібрань у Чернівцях. Зокрема, заборонити встановлення наметів з 25.11 по 01.12 на Центральній площі міста, а також біля приміщення облдержадміністрації на вулицях Грушевського, Котляревського та Ватутіна. Влада аргументувала заборону тим, що площа і вулиця Грушевського входять до буферної зони резиденції - пам'ятки ЮНЕСКО.
Опозиція подала заявку на проведення цілодобових мітингів у центрі міста до 24.00 першого грудня.
Никакой хакерской атаки.
НАШ ДОМ В ЕВРОПЕ!
Сердец… 50 грам нежности на сдачу-моей улыбки вам в придачу. И ярких красок расписать такую серую и хмурую зиму... ОГО-ГО...Нам бы взять и смешать
Венеру, Марс еще Юпитер…
И влить на Магадан и Питер такой заманчивый коктейль…Ага…И лишь бы граждане не сбилися с пути , и хорошо б не
спились,
И не забыли угольками … закидать такую серую и нудную зиму
(от англ. Distributed Denial of Service, распределённый отказ от
обслуживания) - это разновидности атак на вычислительную систему, целью
которых является доведение системы до состояния перегрузки, при которой к
ней не смогут получить доступ легитимные пользователи, либо этот доступ
затруднён.
такую нежную зиму - У-гуй…У-гуй,такую серую, но нежную зиму -
У-гуй....
Так само приазовські греки, чорноморські німці і болгари, поляки Правобережжя - всі вони теж потрапили під каток Голодомору, бо жили в Україні, яку вважали своєю радянською - але державою…
І, нарешті, автор поняття «геноцид» і концепції геноциду Рафаель Лемкін вважав дії російських більшовиків з метою «пристосувати українця до прокрустового зразка ідеальної радянської людини», у контексті чого і слід розглядати Голодомор, «класичним прикладом геноциду». То варто бути послідовними: якщо Лемкін не знав, про що говорить, якщо його думка мало чого варта, то і Голокост аж ніяк не може зватися геноцидом і відповідним чином оцінюватися.
Геноцид - це не лише крематорії і розстріли, а й терор голодом. До речі, однією з найважливіших складових Голокосту також був терор голодом, і значна частина євреїв Європи у 1939-45 роках загинула саме від голодної смерті у гетто та концтаборах. Схожим чином і частина жертв Голодомору загинула від куль чекістів чи у в'язницях і концтаборах. А величезним гетто з грудня 1932 по літо 1933 року була вся Радянська Україна, кордони якої більшовицька влада міцно закрила для запобігання «неконтрольованим переміщенням».