4995 посетителей онлайн
4 636 18

В Мариинском парке появились люди в масках

В Киеве в Мариинский парк от здания Кабмина прошли молодые люди в масках.

Об этом сообщает "Громадське TV", передает Цензор.НЕТ.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Начался штурм Банковой

Также по его словам, на стоящих возле Кабмина автобусах с "Беркутом" - луганские номера.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Митингующие задержали на Майдане группу "титушек" с железными палками

Топ комментарии
+2
ПР - это фашисты
показать весь комментарий
01.12.2013 14:09 Ответить
+2
Спасибо жителям Донбасса, Одессы, Керчи, Харькова - знаете откуда ноги растут.

Привели к власти банду..
показать весь комментарий
01.12.2013 14:11 Ответить
+1
Захарченко уже пишет очередное извинение...
показать весь комментарий
01.12.2013 14:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Захарченко уже пишет очередное извинение...
показать весь комментарий
01.12.2013 14:09 Ответить
чс45
Спасибо жителям Донбасса, Одессы, Керчи, Харькова - знаете откуда ноги растут.

Привели к власти банду..
показать весь комментарий
01.12.2013 14:11 Ответить
Нелюди
ПР - это фашисты
показать весь комментарий
01.12.2013 14:09 Ответить
бандиты просто так не сдаются
показать весь комментарий
01.12.2013 14:09 Ответить
НЕ ДАВАЙТЕ ТИТУШКАМ УЧИНЯТЬ
ПРВОКАЦИИ! ЛИДЕРЫ ОППОЗИЦИИ КОНТРОЛИРУЙТЕ СИТУАЦИЮ!

СРОЧНО

НЕ ДОПУСТИТЕ СИЛОВОГО СЦЕНАРИ БАНКОВОЙ!
показать весь комментарий
01.12.2013 14:13 Ответить
-
СМЕРТЬ ТІТУШКА
показать весь комментарий
01.12.2013 14:14 Ответить
-
ТІТУШКИ КИНУЛИ БЕРКУТ. ЗАХИСНИКИ ЗЕКА БІЖАТЬ
показать весь комментарий
01.12.2013 14:18 Ответить
Відловити
Титушка і за яйці прив'язати до кровавоі йолки.Ві-******** так, щоб кров'ю ригав. Він нас не ощадить.
показать весь комментарий
01.12.2013 14:18 Ответить
в Мариинском парке
замечен Азаров в женском платье
показать весь комментарий
01.12.2013 14:20 Ответить
показать весь комментарий
01.12.2013 14:21 Ответить
Вночі буде бійня
!!В ПОЛОН РИГА І ТІТУШКУ НЕ БЕРИ!!!
показать весь комментарий
01.12.2013 14:22 Ответить
Андрей Кисов
Что, рыги, теперь стыдно без масок по улицам ходить? Скоро вообще в паранже ходить будете
показать весь комментарий
01.12.2013 14:24 Ответить
Молодь України
Щоб вам не було соромно
колись перед вашими дітьми.Памятайте ви несете енергію незалежності України. Ви
її майбутнє. Вам розбудовувати Україну. За ради вас ваші однолітки йшли в бій,
приймали мучинецьку смерть в сибірських таборах. Нас українців хотять
розєднати, поділити, сіють ворожнечу між нами.Знайте, одна нація, одна мова,
одна Україна. Одна мова, одна Батьківщина, одна Україна. Ради Бога не здайтесь нашому запеклому історичному
ворогу-Росії. Незалежність найдорожче, що в нас є. Той факт що ви повстали і є
відповіддю чужим людям. Ви невольничі діти, які виросли під синьо-жовтими
прапорами, уже не захочете ходити в московському ярмі.Слава Україні!
показать весь комментарий
01.12.2013 14:28 Ответить
Oleksandr
Відкритий лист до всіх мас-медіа , до народу до опозиції і тимчасової влади!
Влада, ви гвалтували нас всі ці роки, ви зруйнували українські цінності, вам не має довіри
Опозиція,
якщо вам дійсно не байдужий народ і все що ви зараз робите і
відстоюєте, обіцяєте і агітуєте все від вашого щирого серця то ми вас
підтримаємо
Рідні Українці, Ви сила і нація... Зараз,
сьогодні будується нова країна, країна без корумпції, демократична
Європейська країна яка буде найсильнішою європейською країною і наше
геополітичне розташування підтверджує це.
Більшість з Вас зараз на
Євромайдані, але я не можу сьогодні приєднатися до вас....ми плануємо
їхати через 2-3 дні коли вирішим питання с авіа квитками.. Нас
психологічно зґвалтували в Китаї за те що ми підтримуємо свою країну, в
мене відібрали мою роботу і заробітню плату за те що я попросив
відпустку щоб допомогти своїм браттям і сестрам відстояти наші вимоги.
Мені сказали : just stupid people fight for freedom( тільки дурні воюють
за свободу)...В 1989 році коли китайська влада розстріляла 100 000
студентів на майдані в Пекіні, всі сховалися і тремтіли від страху...Я
не хочу щоб це повторилося на нашій землі. Я буду відстоювати інтереси
громадян України перед Богом і народом! Я не бізнесмен і не політик, я
вчитель англійської мови і активіст за Європейську Україну...
Звернення
до народу: якщо ви дійсно хочете змін, то в першу чергу ми повинні
розпочати з себе....Я хочу щоб кожен українець став нормальною,
адекватною, Європейською людиною....Зрозумійте правильно, навіть якщо ми
зараз підпишемо угоду про європейський союз, наші зарплати не зразу
підвищаться, багато людей втратить роботу, не буде грошей, буде
паніка.... І ось головне: Краще 2-3 роки прожити в бідності, але
потрібно бути згуртованими і не залежними у всіх економічних питаннях,
відмовитися від всіх економічних зв'язків з Росією. Як кажуть, вони нас
шантажують Газом, це не проблема, у нас є запаси газу на рік, на
крайній випадок в селі і вугіллям потопимо а в місті можна і
електричними батареями погрітися. За рік ми зможемо з економити
колосальні гроші які ми вкладемо в розвиток промисловості України .
Просто необхідно йти до нашої цілі рішуче і разом, допомагати один
одному і тоді ми виберемся с цієї ями, потихеньку але виберемся. І
разом Ми українці відбудуємо нашу Україну для наших дітей і внуків...
Я
обрав свій шлях, я їду до дому, на свою землю. Їду підтримати народ
України і відстоювати наші громадські інтереси.. Я ризикнув всим що в
мене зараз є, я втратив роботу, свої чесно зароблені гроші але я обіцяю
чесно служити Україні і тим хто зараз відстоює нашу Країну... Я краще
буду працювати в сільській школі на 1000 гривень в місяць але я не
зраджу наших дітей і дам їм європейську освіту, я побудую для них вікно
до справедливості, відваги і патріотизму, я хочу будувати майбутнє наших
дітей.. Слава України
До мас- медіа: прошу вас звернути увагу і опублікувати відкритий лист до народу України, тимчасової влади і опозиції
Українська громада в Китаї...
+8618571225823
Олександр Хряпак
показать весь комментарий
01.12.2013 14:39 Ответить
zzzz
Богословская сказала что деньги выдают люди Медведчука и ФСБ России ВЫШИБАЛАМ