9240 посетителей онлайн
2 075 17

Азаров решил повысить зарплату Лавриновичу и его заму

После повышения зарплата Лавриновича составит свыше 22 тысяч гривен

Кабинет Министров увеличил заработную плату главе Высшего совета юстиции с 17 до 18,4 размеров минимальной зарплаты. Об этом говорится в постановлении правительства № 914 от 27 ноября, информирует Цензор НЕТ со ссылкой на Украинские новости.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Рада отменила повышение должностного оклада судей с 1 января 2014 года

Также, согласно документу, оклад заместителя председателя увеличен до 15 размеров минимальных зарплат и определена зарплата секретаря секции в виде 13 минимальных размеров оплаты труда.

Согласно законодательству, с 1 декабря 2013 размер минимальной зарплаты составляет 1218 гривен.

Таким образом, зарплата главы ВСЮ Александра Лавриновича должна вырасти с 20706 гривен до 22 411,2 гривен.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Госстат обнародовал данные о том, кто в Украине получает самые низкие и самые высокие зарплаты

Как сообщалось, Верховная Рада решила отменить запланированное на 1 января 2014 повышение должностного оклада судей с 10 до 12 размеров минимальной зарплаты.

Комментировать
Сортировать:
Ну вот, а вы всё сгыглите, что пАкращення не видно. Брехня! Всё есть.
показать весь комментарий
23.12.2013 14:52 Ответить
Не нажрутся эти собаки никак, какой-то зампредседателя получает больше президентов некоторых стран
показать весь комментарий
23.12.2013 14:55 Ответить
Народ
Страна дебилов.. 8-) Гы..
показать весь комментарий
23.12.2013 15:02 Ответить
666
Як можна підвищувати зарплату на позичиних грошах вижибраними у пукіна , правітельство на позиці і дефолді підвищує зарплfти злодіям а ви прості українці платіть податки аби віддавати борги на пенсію деда гнати і у відставку довів державу до нещети геть з уряду
показать весь комментарий
23.12.2013 15:02 Ответить
антон
ну он же и КО получает госзаказы на миллиарды... Как жить без этого повышения?? Стыдно Надо вообще от льгот и зарплат и неприкосновенности отказаться? А от кого у них неприкосновенность? От нас??
показать весь комментарий
23.12.2013 15:08 Ответить
Саша Белый
Может стоить малёхо детям бльным подкинуть на операции, медикаменты и т.д? Ведь эти твари никогда не нажруться! С ума сойти 27 тысяч доллароов.
показать весь комментарий
23.12.2013 15:09 Ответить
Ну так ясно! 15 лярдів отримали. Почали їх на "розвиток" пускати!
показать весь комментарий
23.12.2013 15:10 Ответить
Народ
На себя сцуки пустят, а отдавать долг мы и наши дети будем.. Дармоедов до .. и больше.. а мы оплачивай и прогибайся под них.. им все мало.. на минималку их цук, на полгода, кто выживет, спросить, что они думают теперь о жизни рядового "быдла" в стране?
показать весь комментарий
23.12.2013 15:13 Ответить
НЕМНОЖКО НЕ ТАК
Это только ОКЛАД!!
А зарплата будет около 35-40 тысяч!
Видать это пряник а отнятый лукш госреестр!
Снова все бабки "амым обездоленным"!
Ссуки когда вы уже нажретесь червями землянными?!!
показать весь комментарий
23.12.2013 15:14 Ответить
пакращив даунбасу
о вот оно покращення рыгобыдла пошло, чинуши уже почувствовали, а ты данбась жди, надейся и верь, батяня своих не обманет, и главное дохните в шахтах дальше стадом на благо паханата! копайте уголь дебильчики - политика не для вас
показать весь комментарий
23.12.2013 15:19 Ответить
Ветеран
Так подрастает общая статистическая "зароботная плата" по Украине. С покращенням!
показать весь комментарий
23.12.2013 15:36 Ответить
Грабарь
Калян , выдели всему КМ по 22тыс. на похороны,"вечная " вам ,твари ,память .
показать весь комментарий
23.12.2013 15:48 Ответить
Бухгалтер
А где наше повышение с 01.12.2013 ? От минимальной з/платы считаются все остальные разряды в бюджете. А мы з/плату начисляли по старому.
показать весь комментарий
23.12.2013 16:20 Ответить
ССАЛНАЯНУКА
А АВЦЕ лутковской?ССАСАЛИНЕ лавриновеча,за балду в сасальнике до сего мамента кто даплатит?
показать весь комментарий
23.12.2013 21:14 Ответить
Оля Арабелла
Сейчас надо обсуждать в первую очередь то, чтоб в Украине "стараниями" оппозиции не приключились сирийские события!
показать весь комментарий
24.12.2013 00:57 Ответить
Працівник суду
Президенту
України В.
Ф.Януковичу 01220
,м.Київ , вул.Банкова ,11

Прем"єр-міністру України М.Я.Азарову 01008,
м.Київ ,вул.М.Грушевського 12/2

Голові Верховної Ради України


В.Рибаку


01008,
м.Київ ,вул.М.Грушевського ,5


Народним депутатам України 01008,
м.Київ ,вул.М.Грушевського ,5

Голові ДСА України


Р.Кирилюку


01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5

5 КАНАЛ
телерадіокомпанії НБМ
04176 м. Київ, вул. Електриків,26




Відкритий
лист - звернення працівників Долинського районного суду Кіровоградської області


Шановні отримувачі нашого звернення !

Неодноразово працівниками
судів України були направлені звернення на адресу Президента України, Прем"єр-міністра , ДСА , народних депутатів, засобам масової інформації,
відносно оплати праці працівників апарату суду, але жодного разу
конкретної , обґрунтованої відповіді ми не отримали .

19.12.2013 року відбулося пленарне засідання Верховної ради України
, в порядку денному було зазначено проект Закону України № 3726 «
Про внесення змін до додатків 3 і 8 до Закону України про Державний
бюджет на 2013 рік» (щодо збільшення видатків Державної судової адміністрації
України) (проект н.д. Є.Гєллера надано 05.12.2013, подання Комітету -
06.12.2013) якщо б вказаний законопроект було прийнято то це дало
б можливість нам працівникам апаратів
судів отримати заробітну плату в грудні 2013 року на мінімальному рівні. Але з незрозумілих нам причин вказаний
законопроект не було поставлено на розгляд . Нас цікавить чому ? Чому Голова
Верховної Ради України навіть не зачитав вказаний законопроект і не поставив
його на голосування ? Весь рік ми
отримували мінімальну заробітну плату з
надією в кінці року отримати матеріальну допомогу на вирішення соціально побутових
питань , але не прийняття вказаного законопроекту не дало нам такої можливості
. З початку року ми отримуємо мінімальну
зарплату в розмірі 1147 грн без надбавок
і премій , але починаючи з жовтня ми отримуємо наші копійки з затримкою ,
станом на сьогоднішній день ми отримали
аванс в розмірі 400 грн кожен, 600 грн заробітної плати можуть не виплатити в
зв'язку з відсутністю коштів на оплату праці .

Ми працівники апарату суду , ми не судді , ми отримуємо
копійки в розмірі мінімальної заробітної плати , ми люди з вищою освітою , ми
державні службовці , не маємо права на страйк , але хочемо гідної оплати
праці , і ми дуже просимо Вас , пам'ятати що в судах України працюють не тільки
судді , в судах України працюють державні службовці з вищою освітою а заробітну плату отримують на рівні з
прибиральницею .


Якщо сказати , що громадянин України , державний службовець , з вищою
юридичною освітою , і стажем роботи більше 10 років отримує чистими на руки 420
грн авансу і 670 грн зарплати , ви повірите в це ? так повірьте , тому що саме
від Вас усіх залежить розмір нашої заробітної плати , але чомусь відповідної реакції на наші
звернення не має .

Надія була на ЗУ «Про державну службу» який мав вступити в силу
з 01 січня 2014 року , але Проектом Закону № 3769 про внесення змін до Закону
України "Про державну службу" (щодо набрання чинності) (проект н.д.
С.Гриневецького надано 17.12.2013) він
зупинений до 01.01.2015 року , тому
ми втратили надію на гідну оплату нашої праці .

Ми працівники апаратів судів України спілкуємося між собою , тому впевнено
можемо сказати що всі чекали вступу
нового ЗУ «Про державну службу» в дію з 01.01.2014 року , але наші надії не
справдилися , і тому в багатьох судах
України працівники апаратів судів
починають писати заяви про звільнення за власним бажанням, багато хто вже
звільнився , тому що на таку заробітну
плату жити не можливо , кожен з нас розмірковує як жити далі?

Якщо Ви думаєте що робота суду залежить тільки від суддів , то ви помиляєтеся
, Ви можете уявити , що працівники масово почнуть звільнятися ? судове
засідання не зможе відбутися в зв'язку з відсутністю секретаря судового
засідання , пошта не зареєструється в зв'язку з відсутністю секретарів ,
рішення суду не будуть написані в
зв'язку з відсутністю помічників , статистична робота зупиниться , навіть
табель суддям на заробітну плату не буде кому написати в зв'язку з відсутністю
кадрової служби , і хто буде працювати
? щоб прийняти нового працівника
потрібно оголосити конкурс а це як найменше 30 днів , щоб прийняти людину на
роботу потрібно провести спец перевірку а це як найменше ще 30 днів , а щоб навчити нового працівника
, хтось знає скільки потрібно часу ?
Можливо тоді Ви зрозумієте , що суд це не тільки судді . Чому про суддів
Ви пам'ятаєте а про апарат забули всі і вже давно ?

В цей нелегкий для країни час , в час соціально-
економічних перетворень , суди
відстоюють інтереси громадян , а де ж нам працівникам суду шукати захисту,
кого зацікавлять болючі питання нашого існування ! !!?

Дивлячись на таке відношення до нашого звернення ,
складається враження, що якщо ми є державними службовцями, страйкувати нам
заборонено, то нам можна створити будь-які умови праці і оплачувати нашу
працю самою низькою платою,
розмір якої навіть менший
за розмір мінімальної пенсії.

.

Шановні
отримувачі нашого звернення!
Не будьте до нього байдужими і цього разу. Прийміть
необхідні міри для виправлення нашого
катастрофічного положення.


З повагою працівники
Долинського районного
суду

Кіровоградської області
показать весь комментарий
25.12.2013 17:13 Ответить