4004 посетителя онлайн

Активисты облили краской имение депутата Купчака на Прикарпатье

На Прикарпатье активисты пикетировали дом внефракционного народного депутата Владимира Купчака, который, как правило, голосует в Верховной Раде вместе с Партией регионов.

Об этом сообщает Цензор НЕТ со ссылкой на НБН.

В ходе пикета активисты облили забор возле дома Купчака красной краской.

Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: Автомайдан пикетировал имения "регионалов" Кивалова и Крука: "Мы будем идти до конца, до победы". ВИДЕО

На плакатах активистов была надпись: «Обманывал, обманываю и буду обманывать. В. Купчак».

Топ комментарии
+8
Подзвонили люди з Вінничини, вони впізнали виродків, які роздягли догола і знущалися над Михайлом Гаврилюком.
Прокуратура й міліція досі "не можуть" знайти цих садистів. Це співробітники спецпідрозділу "Ягуар" Внутрішніх військ МВС Хортюк Сергій і Костюк Максим - вони роздягали Гаврилюка. Козацького чуба відрізав майор Фірак Ігор. Серед тих, хто знущався над затриманим також Ругеніус Томас. За катуваннями спостерігав їх начальник - полковник Плахотнюк Олег Миколайович.
Спецпідрозділ "Ягуар" базується у Калинівці на Вінничині, а зараз перебуває на Грушевського.
До речі, для мешканців Вінничини: Хортюк - з села Іванів Калинівського району, Костюк - із самої Калинівки, проживає в районі залізничного вокзалу.
Під трибунал цих янушистів та їх начальника!
показать весь комментарий
01.02.2014 13:39 Ответить
+5
Него кровь!!! ГАЛУБАЯ????
показать весь комментарий
01.02.2014 13:39 Ответить
+4
, облили краской . А поджечь ???
показать весь комментарий
01.02.2014 13:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну
, облили краской . А поджечь ???
показать весь комментарий
01.02.2014 13:38 Ответить
лучше бы напалмом
и гори ясно чтобы не погасло
показать весь комментарий
01.02.2014 13:44 Ответить
еще не вечер
, господа, ещё не вечер
показать весь комментарий
01.02.2014 13:44 Ответить
дурень
мы не кацапы, самим пригодится..
показать весь комментарий
01.02.2014 13:50 Ответить
а ты как думал, от нас не спрячешься
показать весь комментарий
01.02.2014 13:39 Ответить
55
Як лагідно...
показать весь комментарий
01.02.2014 13:39 Ответить
ПоРа ПРоверить какого цвета у
Него кровь!!! ГАЛУБАЯ????
показать весь комментарий
01.02.2014 13:39 Ответить
всем всем
Під трибунал цих янушистів та їх начальника!
показать весь комментарий
01.02.2014 13:39 Ответить
дед Маразм
"Генералу Карбышеву" - медаль "За Отвагу"
Садистам - расстрел
показать весь комментарий
01.02.2014 13:55 Ответить
надо
Было его кровью облить
показать весь комментарий
01.02.2014 13:40 Ответить
Активисты облили краской имение депутата Купчака на Прикарпатье - Цензор.НЕТ 1795
показать весь комментарий
01.02.2014 13:42 Ответить
та прям там ...
показать весь комментарий
01.02.2014 13:43 Ответить
Классно да
Они нам машины жгут, пытают, убивают, а мы им имение краском обольем. И мы - фашисты.
показать весь комментарий
01.02.2014 13:41 Ответить
не классно
а кто вы ?
показать весь комментарий
01.02.2014 13:57 Ответить
Интересно
А у Дон Симона тоже есть особняк пролетарский?
показать весь комментарий
01.02.2014 13:42 Ответить
22
Згинь, йолопе!
показать весь комментарий
01.02.2014 13:48 Ответить
Совість
Дякую нашій владі ЛИШЕ за об'єднання України і народу! Вони своїми протиправними діями сплотили українців
показать весь комментарий
01.02.2014 13:43 Ответить
пора
бы уже не краской обливать, а делать так как делают их титушки.
показать весь комментарий
01.02.2014 13:44 Ответить
титушка
мы счас в штаны делаем
показать весь комментарий
01.02.2014 13:51 Ответить
злой дед
Хочеш сказать что очень смелый? А почему тогда на форуме такой НАБАТ стоит от твоих яиц?!УЙМИ ДРОЖ - УБОГИЙ ТРУС!
показать весь комментарий
01.02.2014 14:03 Ответить
біолог
Вони ж мальчікі.
показать весь комментарий
01.02.2014 13:52 Ответить
а
чем отличается нацизм от национализма ?? А как называются люди , которые просто очень любят свою страну и на Востоке и на Западе??
показать весь комментарий
01.02.2014 13:51 Ответить
тю
просто любят? - засранцы! Её надо защищать от даунбаских бесов!
показать весь комментарий
01.02.2014 13:53 Ответить
88-й
Шибздунюші.
показать весь комментарий
01.02.2014 13:51 Ответить
нэ свыдомый
называйте вещи своими именами:хулиганье залило краской забор громадянына украины.
показать весь комментарий
01.02.2014 13:51 Ответить
да
а пробить голову дубинкой и прострелить грудь человеку, это защитники прав человека? Да?
показать весь комментарий
01.02.2014 13:56 Ответить
дед Маразм
Мы мирные майданщики! Мы спиваем и танцюем!А краска то не наша -это титушки постарались. Это провокация!Хто нэ скачэ тот москаль!
показать весь комментарий
01.02.2014 13:53 Ответить
просто у них месячные.....наступили....
показать весь комментарий
01.02.2014 13:55 Ответить
та не вже
у Януковича месячные? А казалы грыпп!
показать весь комментарий
01.02.2014 13:57 Ответить
ЯЗВА И ХОЛУЙ
показать весь комментарий
01.02.2014 14:04 Ответить
N
Кивалова хатынка на оболонкой набережной самая крайняя, возле гольф клуба
показать весь комментарий
01.02.2014 13:54 Ответить
знаемо
вже придивляемось..
показать весь комментарий
01.02.2014 13:58 Ответить
Мда
Що робить влада? Дискредитує опозицію,усі 3 партії хочуть зробити терористами !!!
1. Батьківщина - нібито на серверах які були вилучили,найшли план для розробки революції ???
(Це виходить,що Батьківщина дала команду беркуту розігнати майдан на 1 грудня???)

2. Удар - Кличкові хочуть заборонити брати участь у виборах Президента (навіть ПР прийняли такий закон)
У Кривому Розі нібито член партії (той самий який кинув гранату під ноги Вітренко у 1999 році))) Удар їхали з коктейлями і намагалися підпалити міськраду ??? Їхали через місто і кидали по дорозі коктейлі ??? Знімали бойовик???
відео - http://www.youtube.com/watch?v=7ljhH1qQpao
відео 2 - http://www.youtube.com/watch?v=-wBCR0fZK4I
3. Свобода - з цієї партії влада робить фашистами і нацистами і екстремістами і т.д... Ну так скажемо : при владі одна партія Президент -ПР ,ВР - ПР,голови ОДА - ПР,голови РДА - ПР !!!
Хто винен у бардаку і корупції в країні ? Звичайно фашисти)))
Що до викрадених міліціонерів,теж спихають на Свободу - Свобода їх мучить,знущається,навіть себе записала на аудіо,як вони з них знущаються ??? Аудіо появилося 27 січня?
Аудіо - http://www.youtube.com/watch?v=iNM8kdVOtBA
Ну опозиція у нас і крута))) а влада слабка і немічна )))
Сподобалося як пишуть білоруси про те,що у нас відбувається (це так розказує їх ТБ))) -
"У нас в Беларуси новости с Майдана преподносят примерно так:
"Мирный отряд Беркута проходил мимо Майдана, собирал цветочки, кормил белочек, но тут, откуда не возьмись, с Майдана на них бегут разъяренные бендеровцы, националисты, террористы, феминистки и свидетели Иеговы, они безжалостно закидывают Беркут коктейлями Молотова, а те всего лишь защищаются, изредка пуская слезоточивый газ с запахом фиалок"
показать весь комментарий
01.02.2014 13:58 Ответить
Козаки
Потрібно нарощувати тиск на банду Януковича. 1.Обов'язково потрібно спалити маєток видного бандюгана. 2. З трибуни Майдану 24 години на добу розповідати підтвердженні злодіяння банди. 3. Обов'язково відловити бандита який підпалює автомобілі активістів. 3. Якщо серед бандитів є дійсно громадяни Підарасіі іх обов'язково потрібно відловити і отримати публічні признання від них щодо організаторів.4.Вести широку роз'яснювальну роботу серед силовиків, щодо вимог мітингуючих і методів управління краіною бандитом Януковичем. 5.Готувати людей до всеукраінськоі акціі непокори владі шляхом відмови виконувати будь- які злочинні політичні, економічні, правові накази і розпорядження.Подавляюча кількість людей, які активно не мітингують, підтримують вимоги Майдану, ненавидять режим Януковича і розуміють, що витворяє банда. Для іх активноі участі в заходах по ліквідаціі банди Януковича потрібно добитися від активних мітингуючих, опозиціі довіри, солідарності і побільше інформаціі з Майдану про плани на кжний день, про щоденні досягненя в боротьбі з режимом.
показать весь комментарий
01.02.2014 14:00 Ответить
Фріц
Натрись гімном, щеня!
показать весь комментарий
01.02.2014 14:02 Ответить
-
слава козакам!
показать весь комментарий
01.02.2014 14:48 Ответить
А за підпал
Менше дають ніж за масові заворушення !
показать весь комментарий
01.02.2014 14:00 Ответить
дед Маразм
И шо это за революция?Ни спаленых имений ни раскулаченных олигархов ни казненых комиссаров(можно еврокомиссаров)Классика жанра предусматривает при этом море крови а у нас вот уже 2 недели революционеры топчутся на ул.Грушевского и без толку.А простому народу вся эта тягомотина уже осточертела! Какая-то оперетточная получается классовая борьба!
показать весь комментарий
01.02.2014 14:02 Ответить
ЗЛОЙ ДЕД
А какой дед Маразм - такая и революция! Где же взять лучше?! А ты-ПРОВОКАТОР!!!
показать весь комментарий
01.02.2014 14:06 Ответить
Анна
До яких пір ці дебіляки будуть знущатися з тих,хто не думає так як вони.Де влада? Чому ці нероби ще не на Соловках?Зібрався криміногенний елемент,немиті нероби,шаровики,які хочуть за чужий кошт нажертися і диктують свою волю.Подивітьсявони шкарпетки просять,жруть за чужий рахунок,якщо такі ідейні то за свій кошт сидіть на площах,ну точно як бандери.
показать весь комментарий
01.02.2014 14:10 Ответить
ха ха
смотри дибил .Земля круглая
показать весь комментарий
01.02.2014 14:49 Ответить
Дормидонт
Смотри не сгори в той машине вместе с западенцами. ******* сидя у клавы хорошо. получать по ***** за свои слова куда менее приятно
показать весь комментарий
01.02.2014 14:59 Ответить
НЕ КРАСКОЙ НУЖНО БЫЛО, А МАШИНА С ФЕКАЛИЯМИ
показать весь комментарий
01.02.2014 14:14 Ответить
отака
у нас демократия, малята
показать весь комментарий
01.02.2014 14:18 Ответить
Наташа
Свобода-це партія народу.не смішіть,це відморозки,яких треба не тільки роздягати,а ще голими по Києву пустити бігати,подивіться на іх вираз обличчя-гітлер віддихає.
показать весь комментарий
01.02.2014 14:27 Ответить
ні
кацапів там немає. лише Українці.
Хоча декілька рагульоналів є,але це тимчасово.
А ти рогуль звідки?
показать весь комментарий
01.02.2014 14:51 Ответить
купчак
нагадай, як ти їздив з поважними людьми по організаціях і випрошував нашу милість, щоби за тебе проголосували. Ти підставив багатьох шанованих людей, які ручалися за тебе. Ти зрадив їх, ти зрадив виборців, які покладали надії на справедливість. Не маєш бажання ще раз проїхатися по окрузі і покаятися?
показать весь комментарий
01.02.2014 14:52 Ответить
саша
У Тягныбока есть брат 1973 г.р., который тоже народный депутат, имеет судимость за неумышленное убийство сроком на 3 года (случайно два раза однокласснику в шею ударил, от полученных травм тот скончался).Коррупция налицо.
показать весь комментарий
01.02.2014 15:06 Ответить