11349 посетителей онлайн
342 8

Шкиль убежден, что завтра БЮТ разблокирует Раду

БЮТ завтра не будет блокировать трибуну Верховной Рады.

Об этом журналистам заявил народный депутат от БЮТ Андрей Шкиль, передает корреспондент РБК-Украина. По его мнению, политические силы смогут договориться до завтрашнего дня относительно голосования за антиинфляционные законопроекты. "Я убежден, что завтра БЮТ не будет блокировать трибуну Верховной Рады, так как переговорный процесс относительно голосования за антиинфляционные законопроекты, хотя и медленно, но идет. Я считаю, что политическим силам в этом вопросе удастся договориться или сегодня, или, в крайнем случае, завтра утром", - сказал А.Шкиль.

Депутат также добавил, что БЮТ будет настаивать на отставке председателя Фонда госимущества Валентины Семенюк-Самсоненко, "но в настоящее время этот вопрос не стоит так остро".

Источник:  РБК-Украина
Комментировать
Сортировать:
модератор
показать весь комментарий
14.05.2008 10:44 Ответить
Без Имени
бютобрехливая шкилюка!никто ваши дурацкие "антиинфляционные" законы не тормозил! Они ж как мертвому припарки НЕ ХОТИТЕ КОАЛИЦИОННОЕ СОГЛАШЕНИЕ ВЫПОЛНЯТЬ-ТАК И СКАЖИТЕ!
показать весь комментарий
14.05.2008 11:05 Ответить
Lanselot
Заспокойтеся, пане балоголюб. Всеодно вашому пахану і так, і так кришка!
показать весь комментарий
14.05.2008 15:18 Ответить
Без Имени
очень аргументированное опровержение. Очень в стиле бютодурачков.
показать весь комментарий
14.05.2008 15:27 Ответить
сокира
да для таких тупых бютоманов только одно лечение- отсечение башки
показать весь комментарий
14.05.2008 15:42 Ответить
Без Имени
********** уже всех достали. Все им ктото мешает. То Порошенко, то Балога, то Президент. Это уже ни в какие ворота не лезет. Скажите, а почему например Януковичу или Еханурову никто не мешал? Кстати Еханурова таки и убрали по Юлькиной "дружеской" поддержке.
Эту психованую суку уже давно пора от общества изолировать.
показать весь комментарий
14.05.2008 15:46 Ответить
сокира
так я и говорю- бошки тупые мешают. милости просим ...на плаху. для особых бутдебилов -скидки
показать весь комментарий
14.05.2008 15:58 Ответить
Нестор Махно
Пане Ланселот! Тут мова йде про Шкіля і розблокування роботи парламенту, а не про "балогині труси"... І мені здається, що "БИ" - навіть на одному гектарі з "балоголюбами" не сидів. А щодо висловлювань і Президента, і Балоги, то я можу сказати одне: у 2005 році В.Ющенко (зі слів Ю.Тимошенко)"ще 24 серпня називав її уряд найпрофесійнішим, а у вересні відправив у відставку"... Хоч помилок у роботі пані Юлії було "вище голови"!.. Так ось вже зараз Президент вказує на помилки, прорахунки, недопрацювання КМУ... Чи може цих помилок нема? Чи може з боку Юлії Тимошенко виконана коаліційна угода? Чи може Ю.Т з "регіонами" 12.01.2007р. не долала вето на Закон про Кабмін? Чи може вона не допустила інфляції, як обіцяла перед виплатою "хабарів" виборцям (1000 грн)?
Чи може її полум"яність у висловах стала предтечею її професійності і ефективності?
Ну, нема до чого причепитися і все! А "клятий" Ющенко причепився, як ... до штанів
Якщо Ви скажете, що отруєння В.Ющенка було справою рук Кучми або Януковича, то я не повірю! Вони спроможні були відрізати голову, "підставити" КАМАЗ, підкласти вибухівку, "пограти" в бейсбол...головою опонента і т.ін.! А ось отрута завжди була "зброєю" жінок! І якби В.Ющенко не вижив у 2004 році, то на голову Кучми і його ставленника Януковича посипалися б звинувачення у знищенні кандидата від опозиції і... Юля стала б єдиною!.. Ні, я Ю.Т. не звинувачую!.. Це я аналізую...
Пане Ланселот! Це я зробив такий відступ від теми, оскільки у Вас інколи проривається здатність у кожному "регіоналі" бачити "балоголюба"! Або... Ви по різному сприймаєте Томенка, який цілується зі зрадником Морозом і Ющенка, який поцілувався з Ахметовим! А я сприймаю і Томенка, і Ющенка адекватно і нікого з них не засуджую, бо ті "поцілунки" були протокольними. Бо такі як Ви, факт підписання Ющенком меморандуму (пам"ятки) чи універсалу (за своєю суттю - "фількіних грамот") вважають більшою зрадою, ніж подолання Юлею вето!
Тож на цьому слові - бувайте здорові!
показать весь комментарий
14.05.2008 16:26 Ответить