11938 посетителей онлайн

Украина увеличила количество газа в подземных хранилищах

Украина увеличила количество газа в подземных хранилищах (ПХГ) до 12,614 млрд кубометров. По состоянию на 9 июня, украинские хранилища заполнены на 39,48%.

Об этом свидетельствуют данные Ассоциации европейских операторов подземных газовых хранилищ (GSE), передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ИТАР-ТАСС.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Болгария приостанавливает строительство "Южного потока"

По данным на 2 июня, в ПХГ Украины было закачено 11,747 млрд кубометров газа. Таким образом, за неделю Украина закачала в ПХГ 867 млн кубометров газа. Исходя из текущей цены на газ для Украины в $485,5 за тысячу кубометров, НАК Нафтогаз Украины закачал газ на сумму $420,9 млн.

13 мая зампредправления Газпрома Виталий Маркелов заявил, что объем закачки Украиной газа в ПХГ для бесперебойности транзита в зимний период должен составлять 18,5 млрд кубометров.

Ранее глава правления Нафтогаза Украины Андрей Коболев заявлял, что Украина не имеет достаточных финансовых средств для закачки в ПХГ российского газа по $485,5 для поддержания транзита.

Также читайте: Нас не устраивает российская цена на газ и мы идем в суд, - Яценюк

Украина располагает 12 подземными хранилищами газа емкостью около 31 млрд кубометров. Они являются составной частью системы газоснабжения Украины и транзита газа через ее территорию в Европу.

6 мая стало известно, что Нафтогаз присоединился к системе отображения данных AGSI+ по стандартам ассоциации Европейских операторов подземных газовых хранилищ (GSE). Кроме Нафтогаза, информацию относительно объемов природного газа предоставляет 31 оператор ПХГ из 15 стран - членов ЕС.

Смотрите также: "Газ воруют русские. Они украли "Черноморнефтегаз" и 2 млрд кубометров газа", - Яценюк. ВИДЕО

В конце прошлой недели премьер-министр Украины Арсений Яценюк заявил, что до конца этого года Украина закупит у России дополнительно 7 млрд кубометров газа.

Топ комментарии
+7
09.06.14 10:43 Украина увеличила количество газа в подземных хранилищах

Не так

09.06.14 10:43 Украина увеличила количество ..........долга ................ в подземных хранилищах.........и глубину экономической жопы

Велико лепная финансовая схема Украины

Получить кредит мвф ( ес) ( США) ..... Заплатить России за газ ....... Получить кредит ...... Заплатить за газ ..... Получить кредит ........ Итп
показать весь комментарий
09.06.2014 10:49 Ответить
+7
Украина увеличила количество газа в подземных хранилищах - Цензор.НЕТ 7438
показать весь комментарий
09.06.2014 11:03 Ответить
+6
А с чего ты взял что в России люди бедные? Я вот не бедный, и друзья у меня не бедные совсем. Живем, работаем, получаем деньги. А нытиков везде хватает.
Это вы стали бедными после своей революции. А вот педро парасенко на вас унылых наварился. Каклы хотели как лучше, а получилось как всегда.
показать весь комментарий
09.06.2014 10:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Маешь яйца,тебе вот не спросили,окупанты мы,а че можешь сделать?да ниче,ток тереть,смотри руки не натри.ха
показать весь комментарий
09.06.2014 11:20 Ответить
Украина увеличила количество газа в подземных хранилищах - Цензор.НЕТ 7945протри глаза, тупой хйлосос, сам же и обзывал.
киздливая фашистская тварь
показать весь комментарий
09.06.2014 11:22 Ответить
Да газа берите больше а то зимой материть будете.сочтемся
показать весь комментарий
09.06.2014 11:22 Ответить
твое дело сосать, дышать хйлососам ни к чему
показать весь комментарий
09.06.2014 11:23 Ответить
Це все казочки. $2млрд - в масштабах економіки херня. Про наступний транш МВФ не забули?
Після падіння на 45% гривні сальдо зовнішньої торгівлі, по словам міністра торгівлі та економрозвитку, стало нульовим. Наприклад, пишуть що ринок компів вдвічі здувся, тобто падіння імпорту через курс і зменшення платоспроможності суттєве, рівень контрабанди сталий - митницю навіть не починали реформувати, хоча, кажуть, корупційні побори з імпортерів зменшились. Зменшення притоку валюти? За рахунок чого? Серед однієї з цілей засилки путлєром козачків на Донбас є порушення роботи промпідприємств та падіння експорту. В Росію експорт може й зменшився, але це вже не перший рік триває, але туди експорт http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D1%96%D1%88%D0%BD%D1%8F_%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B2%D0%BB%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8#.D0.9E.D1.81.D0.BD.D0.BE.D0.B2.D0.BD.D1.96_.D1.82.D0.BE.D1.80.D0.B3.D0.BE.D0.B2.D0.B5.D0.BB.D1.8C.D0.BD.D1.96_.D0.BF.D0.B0.D1.80.D1.82.D0.BD.D0.B5.D1.80.D0.B8 менше 25% від загального. Зато в ЄС експорт збільшиться. ВВП цього року на 5% уряд прогнозує падіння. Пошвидше б повбивали кацапську наволоч на Сході і країна могла повернутись до мирної праці. Зараз люди живуть новинами, а не планами розвитку. Для обвалу гривні фундаментальних причин, окрім "друкарського станка" немає. Ну ще інфляція трохи розкрутилась через номінальне подорожчання імпортної енергії, але теж не галопуюча. Поки що є в населення готівковий доларовий запас, який витончується, але не так щоб радикально.
Коротше, не каркай.
показать весь комментарий
09.06.2014 21:06 Ответить
а "друкарський станок" теж порівняно з кінцем минулого року не так щоб активно використовують. За рахунок бабла МВФ і збору податків наперед бюджет поки що тримають
показать весь комментарий
09.06.2014 21:09 Ответить
Ця фуфлижна кухонна історіософія доморощеного гєополітєга мені побоку. Українці цілком повносправна нація, хай і недостатнім власним досвідом державотворення, фактично зараз вчимось на помилках, головна з яких - недостатньо радикальний розрив свого часу з совєтчиною, потрібно було повністю демонтувати колоніальні структури, зараз вони довели свої цілковиту непридатність, баластність та паразитизм, і будувати державу з нуля.

А з початку допису я так і не побачив "науки", немає обґрунтування тези "долар по 20". Самі кажете - є "підтримка штанів" бюджету і гривні. Падіння експорту некритичне, відплив грошей закордон зменшується. За рахунок зменшення корупційних втрат, деякої дерегуляції і перекриття окремих схем і бізнес і бюджет трохи виграють. Хоча реформи дуже мляві і суспільство незадоволене цим. Але жодних причин для економічного колапсу не видно.
показать весь комментарий
09.06.2014 23:52 Ответить
бгг, в такому профанному (тому що 1. ЗВР це не лише бакси і євро 2. це не максимальна пропозиція валюти всередині країни) підході до валютного курсу використовується не М2, а М1/ЗВР, а Ви ще й http://www.bank.gov.ua/doccatalog/document?id=66232 умудрились підмінити його на М0, так щоб без образ скажу: вчили та не довчили, http://economicka.ucoz.com/index/valjutnyj_kurs/0-38 доучуйте . Співвідношення попиту і пропозиції на валюту, зміна попиту на імпортні товари - це все, через тінізацію, може бути оцінена лише наближено. Відтік капіталу також, хз як застосування схем мухлєжа при експортно-імпорті змінюватиметься.
Щодо "точок росту", та лише через корупцію в енергетиці 3-4% ВВП (реального) розкрадається, а це окрім держбюджету та інвестицій в ґалузь, ще й означає більшу собівартість продукції та зменшення платоспроможності населення. Правда, наведення ладу тут - це війна з найбільшими олігархами.
Маса ґалузей, де лише за рахунок дерегуляції можна отримати суттєве зростання.

про "выпадающих валютных ресурсов" і весь цей абзац, ще раз кажу, зав'язуйте з наркотою))
експорт в Рашу падає третій рік поспіль, ріст експорту лише сільського господарства перекривав це падіння (а зараз ЄС знімає імпортні мита), на ЗВР потрібно дивитись лише в умовах неконтрольованої девальвації, але й тоді в населення "під матрасом" десятки мільярдів доларів, в звичайних умовах - експорт vs імпорт (а імпорт значно скоротився)

За газ посмішив, лише припиненням крадіжок зі сховищ та зменшенням середньої ціни імпорту можна перекрити тих нещасних пару мільярдів минулорічного боргу, за другий квартал теж якось заплатимо (хоча б і МВФівськими грошима). Падіння збору податків немає. І,сподіваюсь, чиновницькі структури почнуть радикально проріджувати. Енергоефективністю в комунальному секторі можливо почнуть займатись всерйоз. Он Світовий банк під це діло дає мільярд.

З війни навіть не витрати на бойові дії основна проблема, а 1) збитки спаду економіки Донбасу і витрати на відновлення руйнувань, 2) затягування конфлікту відлякує іноземні (та й внутрішні) інвестиції.
показать весь комментарий
10.06.2014 14:23 Ответить
Немає ніякого падіння рівня життя в рази.

Взагалі в Україні основні джерела притоку валюти були: руда+металопродукція і гроші заробітчан (переважно з Європи), зараз основний - агросектор.
Природний потенціал країни значний. Базова інфраструктура є. Географічна близькість до ЄСівських ринків збуту, зарплати нижчі ніж в Китаї, а культурно/ментально/мовно до Європи ми ближчі, Європі ми цікаві не лише як ринок збуту. Людські ресурси можливо стосовно класичних індустрій 20ст. частково розтрачені, але "обучаємість" людей висока (базова освіта відносно нормальна). Зате в нових професіях типу програмістів -- суттєвий прогрес в "якості" і кількості роб.сили.
Грузія зі значно гірших стартових умов змогла реформами добитись середньорічного приросту ВВП 10%.
"Самостійно-несамостійно" - це все лірика. Україна -- відкрита економіка зі всіма витікаючими особливостями (але й ризиками). Головне забезпечити базовий функціонал держави - оборону, суд, поліцію, інститут приватної власності, а тоді без всяких вигадок "на чому можна швидко підняти 500%", а нормальним поступовим економічним розвитком ми за 5-7 років вийдемо на середній рівень достатку (коли перевага дешевизни праці зникне).

З капінвестиціями взагалі в країні, якщо вірити офіційній статистиці, не все гаразд. Але треба сказати, що багато бізнесменів останні роки "сиділи на баксах" і боялись щось розпочинати/розвивати, режим Януковоща однако демотивував.
Якщо брати крупні підприємтва, які давно захапали олігархи, то вони вже не боялись, що їх передерибанять і потрохи їх модернізували. Нові виробництва теж створюються, часто вигідніше збудувати нову фабрику за містом, де дешева земля, по ******** технологіям, аніж возитись зі старими виробничими площами.
Совєцка промислівсть, та яка була умовно високотехнологічна, яка впала - впала вже давно, а хто перебудувався - працює. Є багато промисловості, яка прив'язана до джерел сировини - хімія, металургія - знову ж таки - що не порізали на металолом 15-20 років тому - працює і працюватиме (питання лише щодо вугільних шахт), хоча там якраз частенько заповідник совкових виробничих відносин, орієнтація на план, а не на якість.
А багато переробних підприємств - нові, падати нікуди не збираються)

Критична маса люмпенів працездатного віку, які не бачать перспектив - лише на Донбасі, який і так був кримінально-депресивною жопою, тому там і вдалось розкрутити цей бардак. На решті території нікому це не потрібно і ні на якого закордонного дядю не надіються.

Ну і подякувати Путлєру за вражаючий ріст української національної самосвідомості серед населення Сходу та Півдня країни після початку аґресії можна окремо. Краще за все кулею.))
показать весь комментарий
10.06.2014 15:06 Ответить
http://www.mekh.hu/gcpdocs/91/HEPI_Press_Release_April%202014_Reviewed%20A%202.pdf Тут можна глянути ціни.

Правда залишається питання переводу одиниць з кубометра газу в kWh, я рахую з коефіцієнтом 10, дехто каже 10,5
показать весь комментарий
09.06.2014 15:16 Ответить
своєрідний пруф: " поведение России вполне согласуется с христианской верой: любите врагов своих. Украина к России - с ненавистью, а Россия к Украине - с любовью." жесть)))
Але по цифрам може й не набрехав.

Оплата за поставлену енергію - це правильно, але http://www.encharter.org/fileadmin/user_upload/Working_Papers/OP_2004_2.pdf в Німеччині, як видно , нижча допустима калорійність доволі мале значення має

Цікаво, як в них проводять поточний контроль теплотворну здатність газу, і головне як вносять поправки в обліку споживання кінцевим споживачем. Чи просто "середнє по палаті" пихають?

Ще таке знайшов:

Украина увеличила количество газа в подземных хранилищах - Цензор.НЕТ 1681

І виміри для однієї газової мережі:

Украина увеличила количество газа в подземных хранилищах - Цензор.НЕТ 9975
показать весь комментарий
09.06.2014 20:32 Ответить
Якщо не в ЄС, то куди саме збираєтесь газ подіти???
показать весь комментарий
09.06.2014 11:25 Ответить
Швидше ЄС підпише коцесію з Україною на ГТС України.
показать весь комментарий
09.06.2014 11:34 Ответить
Главное, не сколько закачали, а когда будет оплачено?
Какое отношение здесь к Путину? Негативное. Что это означает? Означает, что газ надо покупать и покупать дорого. Россия не заинтересована в кредитовании Украины, которая крайне негативно относится к нам. Вопрос: почему мы так делаем? Ваше мнение, дорогие украинцы
показать весь комментарий
09.06.2014 11:24 Ответить
Но тем не менее Россия отдает газ Украине без денег. Вопрос: почему мы так делаем? Ваше мнение, дорогие украинцы
показать весь комментарий
09.06.2014 11:25 Ответить
А куди саме крім ЄС ви маєте постачати газ???
показать весь комментарий
09.06.2014 11:26 Ответить
при чем тут Украина и ЕС??? вообще никакой связи
показать весь комментарий
09.06.2014 12:00 Ответить
простите, но я не бачу на мове.
показать весь комментарий
09.06.2014 12:51 Ответить
До 1970 р. газ качали з УРСР в РРФСР.
показать весь комментарий
09.06.2014 11:32 Ответить
Да ты что....
показать весь комментарий
09.06.2014 11:34 Ответить
По гуглі
показать весь комментарий
09.06.2014 11:35 Ответить
а ты не знал?
показать весь комментарий
09.06.2014 12:06 Ответить
платить все-равно придется
показать весь комментарий
09.06.2014 11:31 Ответить
пошел слух, что газпром нанял чеченский спецназ, чтобы выбить долги из нафтогаза
показать весь комментарий
09.06.2014 11:34 Ответить
Украина увеличила количество газа в подземных хранилищах - Цензор.НЕТ 5033
показать весь комментарий
09.06.2014 11:39 Ответить
Снова хотят халявы.. знают, что не смогут выплатить долг так .. нужно больше стырить.. Но все равно придется Платить..

А Крыс Россия не Воровала а Приняли после проведенного референдума ( А Вот в 1954 году Крым - ДА просто взяли и подарили Украинской ССР - не учитывая мнения Народа) ... вашего Же президента Выбрали с нарушением Вашей Же Конституции ...... так что Басню Крылова Помните "Мартышка и Очки"..

Вывод: Так что Посеяли то и пожинайте ....
показать весь комментарий
09.06.2014 11:40 Ответить
начинайте питацца исключительно горохом та цибулей, тому що газа потрибно много, очень много!
показать весь комментарий
09.06.2014 11:41 Ответить
Різниця в тому, що газові війни газпрьом зазвичай починає в грудні, а зараз літо - власного видобутку вистачає і можна домовлятись, показуючи, що в грудні ви нам подлянку хер влаштуєте
показать весь комментарий
09.06.2014 14:37 Ответить
Це якраз логіка газпрьома, який своїми надвисокими цінами ріже гіляку, на якій сидить
показать весь комментарий
09.06.2014 15:22 Ответить
ретроактивні платежі газпрьома, нє, не чули ))
показать весь комментарий
09.06.2014 23:54 Ответить
учитывая стремительный рост альтернативной энергетики в мире, начался необратимый цепной процесс который уже к 2020 году окончательно уничтожит монополию России на энергоресурсы. ***** вам кремлевским *********
показать весь комментарий
09.06.2014 12:09 Ответить
А долг по газу на сколько увеличился?
показать весь комментарий
09.06.2014 12:12 Ответить
Точно, ******** ****** в Криму 2 млрд кубів газу! Одне слово - кацапи.
показать весь комментарий
09.06.2014 20:35 Ответить
Страница 2 из 2