Ляшко требует срочного созыва сессии ООН для освобождения Надежды Савченко
Об этом политик написал на своей странице в соцсети Facebook. пишет Газета по-украински. Ляшко убежден, что подлый захват в заложники штурмана украинских ВВС Надежды Савченко российскими эфэсбэшниками в очередной раз продемонстрировал всему миру истинное лицо современной России. "Отныне Путин без преувеличения стал для всего мира террористом № 1. Ведь больше никто в мире - немец, американец, француз или белорус - теперь не может чувствовать себя в безопасности, потому что его могут в лучших традициях НКВД похитить на территории собственной страны и вывезти в подвалы Лубянки ", - отметил политик.
Народный депутат уверен, что оккупировав украинские территории и начав на них войну, путинский режим посягнул на самое святое - жизнь украинских граждан. "Надежда Савченко - это флаг нашей борьбы за Украину, символ всех украинских патриотов, которые, рискуя собственной жизнью, защищают Родину", - пишет Ляшко.
Поэтому, Радикальная партия требует срочного созыва сессии ООН по обсуждению вопроса освобождения Надежды Савченко из российского плена. А также обращается к Генсеку ООН Пан Ги Муну и международным организациям с требованием приложить все усилия для освобождения нашей героини. "Надежда Савченко - украинский "рядовой Райан"! И я требую от наших руководителей государства спасти ее любой ценой!", - подытожил политик.
и наследующий день утром вернулся с Надеждой в Киев.., да и войну бы закончили..
школу ВДВ, відслужила в Іраку,
після чого в 2009 році скінчила Харківський
університет повітряних сил імені Івана
Кожедуба. Надія Савченко була бійцем батальйону " Айдар", брала
участь в "антитерористичній операції", в якості добровольця і потрапила у полон
до ополченців біля міста Щастя під Луганськом 18 або 19 червня. Зараз вона знаходиться в слідчому
ізоляторі у Воронежі. Льотчиця Савченко, яка стала відома після оприлюднення
відео її допиту ополченцями, зникла близько тижня тому - про його
місцезнаходження не було ніякої інформації. Її підозрюють у вбивстві російських
журналістів. 17 червня в селищі Металіст під Луганськом загинули працівники
всеросійської державної телерадіокомпанії Ігор Корнелюк та Антон Волошин.
За словами українських силовиків, російські журналісти надавали
інформаційний супровід однієї з терористичних груп. Обидва загинули, потрапивши
під обстріл разом з групою ополченців, що атакували позиції українських
силовиків. Заголовок останній публікації Ігоря Корнелюка на сайті російського
державного телеканалу "Вести" був такий: "Україна: у селищі
Щастя карателі вирізали майже все місцеве населення"
Страшно навіть і подумати, як така тендітна
дівчина може вбивати людей. Я все розумію, солдат повинен вбивати ворога, але ж
це були журналісти. Я прирівнюю їх до звичайних громадян, вони ні в кого не
стріляють, просто пишуть правду про все, що відбувається.
Виходить так, коли вона вбиває людей - молодець, героїня, усі рівняйтеся на неї, а як в полон потрапила відразу усі заверещали та згадали, що вона жінка. Їй би заміж, та дітей народжувати, а воюють нехай
чоловіки. Нехай
Вам буде земля пухом - хлопці. Мої співчуття рідним і близьким. Вибачте, що
позбавили Вас життя наші співвітчизники. як говоритися в сім'ї не без виродка. А про Надію
хочеться сказати: судити і засудити до самого сурового покарання. Шкода
звичайно, що не можливо закликати до відповіді тих, хто віддав їй наказ вбивати
журналістів. Пробачте нам за все брати росіяни!
а ваши предложения?
циркадыныры?! в чём КОНКРЕТНО и в каких единицах выражается увеличение крепости любви?Вы там прислушиваетесь к мнению гомосеков?
https://www.facebook.com/O.Liashko/posts/671573982911202 3 годин(-и) тому
Підле
захоплення у заручники штурмана українських ВПС Надії Савченко
російськими ефесбешниками у черговий раз продемонструвало всьому світові
справжнє обличчя ******** Росії. Відтепер Путін без перебільшення став
для всього світу терористом №1. Адже більше ніхто у світі - німець,
американець, француз чи білорус - тепер не може почуватися у безпеці,
тому що його можуть у кращих традиціях НКВС викрасти на території власної країни та вивезти у підвали Луб'янки!
Окупувавши українські території та розпочавши на них війну, путінський
режим посягнув на найсвятіше - життя українських громадян! Надія
Савченко - це прапор нашої боротьби за Україну, символ всіх українських
патріотів, які ризикуючи власним життям, захищають Батьківщину.
Радикальна партія вимагає термінового скликання сесії ООН з обговорення
питання звільнення Надії Савченка з російського полону. Ми також
звертаємося до Генсека ООН Пан Гі Муна та міжнародних правозахисних
організацій з вимогою докласти всіх зусиль для звільнення нашої героїні.
Надія Савченко - український «рядовий Райан»! І я вимагаю від наших очільників держави врятувати її будь-якою ціною!
У протилежному випадку, Радикальна партія залишає за собою право так
само поводитись із громадянами Росії, які перебувають на території
України.
Свободу Надії Савченко!
Слава Україні!
Смерть ворогам!