10297 посетителей онлайн
13 127 331

"УДАР" призывает киевлян на субботник для уборки Майдана

Субботник для уборки центра Киева после массовых акций протеста состоится 9 августа

Об этом сообщает пресс-служба партии "УДАР" передает Цензор.НЕТ.

"Я приглашаю всех киевлян в субботу, в 9:30 выйти на субботник на Майдан. Будут депутаты, выходите, будем убирать за собой. Я считаю, что каждый интеллигентный человек должен за собой убрать. Мы начали этот Майдан, ставили палатки, баррикады, давайте за собой уберем", - сообщил депутат Киевсовета от фракции "УДАР-солидарность" Юрий Крикунов.

Также читайте: У обитателей Майдана изъяли большое количество оружия и паспорта РФ, - Кличко

По его мнению, сейчас на Майдане Независимости остаются люди, которым там удобно жить.

"Виталий Кличко фактически с первого дня пытался вести диалог, он общался со всеми, кто был более-менее организован. Результатом его усилий является то, что часть людей переехала в Киевскую крепость, самостоятельно, добровольно. Тогда была существенная очистка Майдана. А дальше можно и трижды к стенке обращаться, но если не слышат?" - добавил он.

Как сообщалось, в четверг, 7 августа, произошли стычки и столкновения людей, поселившихся на Майдане, с работниками коммунальных служб, которые попытались разобрать баррикады, и бойцами батальонов "Киев-1" и "Киев-2". В результате до 10 человек были задержаны, 50 бойцов батальона получили ранения.

Также читайте: Коммунальщики начали разбирать баррикады у Дома профсоюзов в Киеве

Топ комментарии
+24
"УДАР" призывает киевлян на субботник для уборки Майдана - Цензор.НЕТ 7555
показать весь комментарий
08.08.2014 00:23 Ответить
+14
Гнати той непотріб з Майдану негайно. ЯК киянин, повністю підтримую рішення мера. Треба столицю до ладу приводити було ще на початку літа. Чого чекали. НА нинішньому Майдані 200-300 алкашів,наркоманів,безробітних та повій. ********* памьять Небесної Сотні
показать весь комментарий
08.08.2014 00:26 Ответить
+11
"УДАР" призывает киевлян на субботник для уборки Майдана - Цензор.НЕТ 4666
показать весь комментарий
08.08.2014 00:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 4 из 4
Кугва! Ще не очистив столицю від РиГоАнАлІв а вже взявся за Майдан. Згідний, що на Майдані серед достойних людей багато "Швалі" і бруду але НІХТО НЕ ПОКАРАНИЙ ЗА ЖАХЛИВІ ЗЛОЧИНИ ВЧИНЕНІ протягом листопада-лютого!!! В МІНОБОРОНИ купа зрадників (в т.ч. сват Соломатіна). Кияни! Ви мудрі люди не робіть дурниць!

P.S. Краще поможіть сотникам дотриматися обіцянки сухого закону на Майдані.
P.P.S. І не вже ви вірите в зброю яка зберігалася на Майдані?!
показать весь комментарий
08.08.2014 09:45 Ответить
І як ти пропонуєш киянам вплинути на дотримання майданівцями сухого закону ? Заборонити торгівлю ? Створити кордони з киян ? Самим вижерти усі запаси алкоголю в Києві?
Не повторюйте чужих дурниць, шановний. Якщо перед вами свинота, то вона болото знайде хоч де.
Якщо теперішній Майдан не здатен сам себе організувати, то як взагалі може хоть щось змінити на краще в державі ???
Нафіг з поля!!!
показать весь комментарий
08.08.2014 10:11 Ответить
"УДАР" призывает киевлян на субботник для уборки Майдана...

...вже у Києві повний порядок. Залишилося навести "порядок" на майдані. Не довів майдан справу до кінця... От і пре "ДЕРЬМО" знову. Доречі Яник теж закликав на суботник на майдан.... "НОВА" влада швидко переймає досвід ПАПЕРЕДНІКІВ...
показать весь комментарий
08.08.2014 09:49 Ответить
1
показать весь комментарий
10.08.2014 12:00 Ответить
До подій на МАЙДАНІ. На мій погляд МАЙДАН зарано
знімати. Основні причини, які призвели
до народної ініціативи по зібранню людей на Майдан не подолані. В додаток
Агресор зі СХОДУ України Росія на чолі з Путіним та злодійкуватою владою Росії перешкоджають створенню ефективної
системи контролю сьогоднішньої влади в Україні. Ті політичні сили які завдяки
народу і МАЙДАНУ прийшли до влади сьогодні вже задаються питанням чи потрібні
представники народу на МАЙДАНІ сьогодні.
показать весь комментарий
10.08.2014 12:03 Ответить
2
показать весь комментарий
10.08.2014 12:00 Ответить
Вони
дозволяють собі ганебні висловлювання про те що МАЙДАН не той і люди не ті,і в
них багато зброї і там антисанітарія. Так, в їхньому розумінні МАЙДАН себе вичерпав.
Вони сьогодні вже у владі і прикидаються дурнями, що начеб-то не розуміють, а
чому ж люди з МАЙДАНУ не розходяться. Народ України на МАЙДАН збираеться задля
запровадження в Україні Европейських, загальнолюдських цінностей для
встановлення в нашій державі справжньої ДЕМОКРАТІЇ. Що це таке? Це
правопорядок, який передбачає реальне забеспечення ПРАВ ЛЮДИНИ.
показать весь комментарий
10.08.2014 12:03 Ответить
2
показать весь комментарий
10.08.2014 12:01 Ответить
Зверніть увагу. Не народу, не суспільства і ні
яких інших обєднань, а саме ЛЮДИНИ, як особистості. А чи створені передумови
для запровадження і розвитку ПРАВ ЛЮДИНИ
в Україні? Чи створені правоохоронна система, судова система, суспільні,
громадянські організації для КОНТРОЛЮ ВЛАДИ?. Чи створена система заходів для
невідворотності демократичних змін в Україні.
Не кажучи вже про недопущення до КОРИТА ЗЛОДІЇВ. НІ. Жодних змін в
Державі не відбулось. Зявилась тільки НАДІЯ, що люди яких до влади привів
ГРЕБІНЬ МАЙДАНУ запровадять позитивні зміни в державі.
показать весь комментарий
10.08.2014 12:04 Ответить
4
показать весь комментарий
10.08.2014 12:02 Ответить
А доти
поки ніщо, реально, не відбулось і потрібен КОНТРОЛЮЮЧИЙ орган - МАЙДАН.
Хотілося б щоб ні УДАР на чолі з КЛІЧКО ні БЮТ, ні СВОБОДА не забували, що не
вони в Україні ВЛАДА. А влада Є НАРОД обєднаний МАЙДАНОМ. І тільки ЛЮДИ мають
вирішити чи потрібні палатки На МАЙДАНІ,
а не політичні партії і чиновники від влади. Обовязок ВЛАДИ ЗАБЕСПЕЧИТИ
цивілізоване облаштування МАЙДАНУ, дотримання правопорядку, та притягнення до
віповідальності порушників правопорядку, підтримання санітарного стану, щоб у
місцевих мешканців не виникало нарікань
до мешканців МАЙДАНУ. ПРЕДСТАВНИКІВ НАРОДУ які знаходяться на МАЙДАНІ
для виконання КОНТРОЛЬНОЇ місії, покладеної на них НАРОДНИМ ВІЧЕ - ДЖЕРЕЛОМ
ВЛАДИ в УКРАЇНІ
показать весь комментарий
10.08.2014 12:05 Ответить
В Україні править не ПРЕЗИДЕНТ, а світа ТИМОШЕНКО поки та отоварюється в бутіках СПОКІЙНОЇ, ЗАМОЖНОЇ, ПРАВОВОЇ ЕВРОПИ. Якщо ПРЕЗИДЕНТ не візьме віжжі правління в свої руки і не ЗАХИСТИТЬ МАЙДАН він програє парламентські вибори. Навіть якщо на МАЙДАНІ не збереться сьогодні багато людей на захист МАЙДАНУ все одно КЛІЧКО ВТРАТИВ ОБЛИЧЧЯ. Людина, яку привів до влади у КИЄВІ НАРОД виявилась зрадником МАЙДАНУ, загальнолюдських цінностей. Якщо до Майдану є нарікання то завдання влади їх УСУНУТИ, а не ЛІКВІДОВУВАТИ
показать весь комментарий
10.08.2014 12:14 Ответить
matrosov77. Если некоторым холуям не нравится то, что мы славим свою Украину, это их проблема. Думаю у них самих этой самой родины просто нет (сироты). А вот салко кушать им скоро не придется (медвежонок запрещает), кушайте репу Рашиды!
показать весь комментарий
08.08.2014 10:13 Ответить
Скажу без зайвого пафосу...ТАК, щоб всім стало зрозуміло. ЯКЩО ХТОСЬ ПОПРЕ НА МАЙДАН ТО БУДЕ ЖОРСТОКЕ ВАЛЕВО, ХЛОПЦІ, БО НА МАЙДАНІ ЗАРАЗ СТОЯТЬ В ТОМУ ЧИСЛІ І ЛЕВИ З АТО....Мілості прошу....((
показать весь комментарий
08.08.2014 10:25 Ответить
Зрозумійте, люди, це робиться саме зараз і саме останній раз. Якщо не зараз, то будуть знов Ющенкі, Янукоаичі і різна інша нечість. Майдан - це МИ. З нами треба рахуватись. Порох - през, без сумнівно. Але, є ще багато питаннь. Нехай Майдан ще постоїть. Приїдьте на Майдан завтра...І ви не побачите там жодного п"яниці. Там буде чисто і прибрано. Бо там будуть воїни. Воїни свєта........ЯКІ ВАС ЗАХИЩАЮТЬ.......АЙДАР, НАЦГВАРДІЯ...Вони всі там...А вам БРЕШУТЬ....
показать весь комментарий
08.08.2014 10:35 Ответить
Ты, что реально не понимаешь, что майдан, в настоящем виде, потерял поддержку народа? Или вам настолько пофик? Так от кого вы стоите сейчас? Или пригрелись в центе Киева?
показать весь комментарий
08.08.2014 11:15 Ответить
Я тобі Ретров повірю, якщо ти мені повернеш все те,що було вкрадене м-ць назад в моїй квартирі вашим "честним" майданівцем.
показать весь комментарий
08.08.2014 11:51 Ответить
Слава АНТИМАЙДАНУ! Кличко - был лидером Майдана, который, как сейчас выяснилось, есть "проект ФСБ" , теперь - лидер АнтиМайдана, который тоже "проект ФСБ" ))) Оборжаться как вы это умом понимаете ))))
показать весь комментарий
08.08.2014 10:43 Ответить
Против вооруженных уголовников? Да введите туда несколько батальонов, и прогоните ту нечисть!
показать весь комментарий
08.08.2014 10:52 Ответить
поддерживаю!!!!
показать весь комментарий
08.08.2014 13:28 Ответить
MAEDAN i MAEDANCI uzhe sdelali svoe delo, Sas nado zaSiSat ne maidan a GRANICU UKRAINI, te kto protiv etogo, eti predateli i vragi naroda i ukraini, ix nado ili posadiT, ili otpraviT v svaix PORasu, ne nastupaite na totzhe grabli, i ne soverSaite totzhe oSibki, cel UKRAINI eto stat SILNIM, KREPKIM i SVOBODNIM GOSUDARSTVOM.
показать весь комментарий
08.08.2014 11:10 Ответить
Цікаво, а коли ми нарешті почнемо закликати владу до відповіді? Взяли собі моду чужими руками розвалювати країну, забороняти партії опонентів, розганяти мітинги. А що ця влада зробила сама для країни?
показать весь комментарий
08.08.2014 11:41 Ответить
1)
А доти
ВЛАДИ в УКРАЇНІ
показать весь комментарий
10.08.2014 11:50 Ответить
4)
А доти
ВЛАДИ в УКРАЇНІ
показать весь комментарий
10.08.2014 11:52 Ответить
3)
Зверніть увагу. Не народу, не суспільства і ні
ГРЕБІНЬ МАЙДАНУ запровадять позитивні зміни в державі.
показать весь комментарий
10.08.2014 11:53 Ответить
2)
Вони
показать весь комментарий
10.08.2014 11:54 Ответить
1)
До подій на МАЙДАНІ. На мій погляд МАЙДАН зарано
знімати. Основні причини, які призвели
представники народу на МАЙДАНІ сьогодні.
показать весь комментарий
10.08.2014 11:55 Ответить