12352 посетителя онлайн

Из плена освобождены еще 26 украинцев, - Порошенко

Президент Петр Порошенко сообщает об освобождении 26 украинских заложников на Донетчине.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в сообщении на его странице в Facebook.

"Только что мне сообщили, что освобождены 6 пленных, содержавшихся в Горловке, среди которых бывший сотрудник Генпрокуратуры, директор детского пансионата. Также освобождены 20 военнослужащих, которые содержались в Донецке.
Мы будем бороться за каждого украинца и освободим всех наших граждан!", - говорится в сообщении.

8 сентября Порошенко заявил, что после перемирия удалось освободить 1200 украинских пленных и заложников.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: На Донбассе в заложниках остается около 460 человек, - ООН



Топ комментарии
+6
Да и самолеты чего-то разлетались...? К чему бы это...? Есть информация от закрытых источников приближенных к генеральному штабу РФ о том, что в ночь с 12-го на 13-е сентября 2014 года готовится удар войсками РФ по всем направлениям фронта на востоке Украины.
перемещения и дислокации армии рф подтверждают данную информацию
подтвердить или опровергнуть полученное не можем, но предлагаем предпринять меры по укреплению наших позиций и доукомплектации их дополнительным тяжелым вооружением

There's an interesting inside information (received in private talk with Russian military officials) that there's a preparation for massive strike in the night from September 12 to September 13 at several directions.
Movements and locations of Russian military forces in Donbass do confirm that thus there's no possibility to confirm or reject information provided.

Wir haben gerade eine Informationen von einer Quellen bekommen, die dem Generalstab Russischen Föderationen nah steht, dass sich in der Nacht vom 12. zum 13 den September 2014 di Offensive von den Truppen der Russischen Föderation in allen Richtungen der Front im Osten der Ukraine stattfinden sollte.
Die Umstellungen und die Versetzungen der Armee der Russischen Föderation bestätigen die vorliegenden Informationen.
Zu bestätigen oder wiederlegen diese Inajrmation können wir nicht, aber es wäre angeboten, die Festigung unserer Positionen unternehmen und verbessert mit zusätzlichen schweren Ausrüstung zu verstärken
показать весь комментарий
11.09.2014 01:30 Ответить
+5
Друзі, спротив, які ми зустріли з боку парламентарів по законопректу "Про очищення влади" цього тижня, лише підтверджує, що ми як ніколи близькі до прийняття нашого люстраційного закону. Тому нам дуже потрібна ваша підтримка у вирішальний день для голосування - 16 вересня. Чому 16-те?

По-перше, в середу навмисно не зібрався профільний комітет Жванії. І навіть якщо ми отримали б закон, правомірність такого голосування могла б бути потім оскаржена в суді. 16 вересня вичерпається двотижневий термін, який відводиться комітету на розгляд поправок, і тоді в парламентарів вже не буде жодних юридичних підстав за нього не голосувати.

По-друге, депутати прийняли рішення працювати у відкритому режимі лише раз на тиждень. Це означає, що засідання Парламенту вчора відбувалося в закритому режимі, а значить, ми не могли контролювати поведінку кожного депутата. Відкрите засідання 16 вересня нам таку змогу надасть.

По-третє, 16 вересня ухвалюватимуть угоду з Євросоюзом. Це буде дуже символічно, якщо в один день Рада узаконить дві ключові вимоги нашого Майдану: європейський вибір і люстрацію.

Дякуємо усім іще раз за те, хто залишається вірним ідеалам Майдану і долучається до наших акцій з вимогою узвалити закон "Про очищення влади". Ми продовжуємо контролювати роботу парламентарів на кожному етапі, щоб вже 16 вересня отримати готовий люстраційний закон "Про очищення влади". Місце зустрічі незмінне - 16 вересня, Верховна Рада. Разом переможемо!
Єгор Соболев
показать весь комментарий
11.09.2014 01:27 Ответить
+5
НУ 26 НЕ 1200, ЦИФРА РЕАЛЬНАЯ, ВЕРЮ ! И СЛАВА БОГУ ! ЛУЧШЕ РЕАЛЬНЫХ ЖИВЫХ 26, ЧЕМ ВИРТУАЛЬНЫХ 1200 ЗА 2 ДНЯ !
показать весь комментарий
11.09.2014 01:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
11.09.2014 01:27 Ответить
Очень поучительное видео!!! Спасибо!!! Еще бы порошенко посмотрел...
показать весь комментарий
11.09.2014 01:51 Ответить
Ото
другий день читаю новини про перемир"я.
Перепости. Відчуваю стриману радість
у сухих констатаціях новин. І питаю себе
- яка буде реакція на відновлення
військових дій і на нові втрати? Сам
знаю яка - обурення. Суворе обурення.
Колосальне обурення та крайня
занепокоєність. І я не про Європу.

Народ
сміється з організації обурених націй,
не помічаючи того, що сам реагує обуренням
в тих місцях, де треба реагувати пострілом
в око.

Міліція
била людей як скотину - українці у
відповідь вийшли з мирним протестом, і
завдяки кільком невідомим "провокаторам"
багаття хоч якось змогло розгорітись,
але і далі лобові сутички з дерев"яним
щитом зараховувались як геройство. Не
убий. Підстав щоку. Вони стомляться
махати кийками.

Добровольчим
батальйонам не дали зброї? Не дали
статусу, не дали взагалі ніхера, а
використали як безкоштовний фон для
того, щоб показати заходу, що ми таки
чиним опір і нам таки треба допомога. В
довершення всього спробували загнати
їх всіх на убій як невигідних жодній зі
сторін? Були, мабуть, опасіння, що не
приймуть назріваючих "домовленностей".

Ну
на винуватців тепер в суд подати - оце
по нашому. Причому цар тут ні при чому,
ясно. Це все бояри-бюрократи.

А
домовленості таки прийняли, дарма на
вищому рівні боялись бунту. Де не змогла
куля - змогли карамельні слова з шоколадною
начинкою.

Я
не політик, але коли треба - то не менший
цинік і прагматик ніж вони. І я знаю, що
не можуть домовитись люди, коли мають
діаметрально протилежні цілі. Не тече
вода знизу вгору. А якщо ви бачите, що
тече - значить вас тримають догори ногами
без вашого відома.

Вцілому
ж знову назріває жертвоприношення, коли
домовленості виявляться черговим
троянським конем (саме коли, а не якщо).
Чи сприйме суспільство це як те, що можна
пробачити головнокомандуючому? Десять
проти одного, що саме так і сприйме. Бачу
в новинах чи шустер-студії цілу купу
сепаратистської погані цілими та
неушкодженими - і розумію, що товариство
надто толерантне щоб вижити в суворих
умовах природнього відбору.

http://anrikelman.livejournal.com/530.html
показать весь комментарий
11.09.2014 03:08 Ответить
показать весь комментарий
11.09.2014 01:30 Ответить
До закінчення «перемир'я», можливо, залишилися лічені години, - розвідка
Олена Ярмолюк 10 вересня 2014, 17:03
Из плена освобождены еще 26 украинцев, - Порошенко - Цензор.НЕТ 4384

Незважаючи на заяви політиків про відведення російських військ від українських кордонів, ймовірність повномасштабного російського вторгнення сьогодні все так само висока, як і раніше. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук відомий волонтер і активіст Юрій Касьянов, новину передає Преса України.

Волонтер стверджує, що згідно із розвідданими з передової, російська армія має намір атакувати відразу три українських населених пунктів: Щастя, Дебальцеве, Маріуполь.

«За даними української розвідки, 70% військ Російської Федерації вийшли з території України». (Порошенко) А за інформацією з передової до закінчення «перемир'я», можливо, залишилися лічені години. Російські війська приготувалися до наступу на Щастя, Дебальцеве, Маріуполь. Перепочинком вони скористалися сповна - щоб замінити пошарпані підрозділи, підтягнути тили», - стверджує Касьянов.

Поспішність Путіна пов'язана з наближенням холодів, вважає волонтер. Російський агресор сподівається, що країни Заходу «не помітять» вторгнення в Україну, так як будуть зайняті проблемами опалювального сезону, що настає.
показать весь комментарий
11.09.2014 02:23 Ответить
http://obozrevatel.com/author/pavel-nuss.htm Из плена освобождены еще 26 украинцев, - Порошенко - Цензор.НЕТ 9118

Павел Нусс iШО ТО МНОГО ИНФЫ НА ЭТУ ТЕМУ
Режим припинення вогню може припинитися з 12 вересня

http://obozrevatel.com/blogs/31084-rezhim-pripinennya-vognyu-mozhe-pripinitisya-z-12-veresnya.htm#
10 сентября 2014, 10:00
13 вересня, в 17:00, в Москві збираються провести мітинг на підтримку проросійських терористів "ДНР і" ЛНР ". Саме в ніч з 12-го на 13-те вересня може відбутися масоване вторгнення військ РФ на територію України з метою поглиблення дестабілізації ситуацій, і що найголовніше, в цей раз Росія може виступити відкритим гарантом встановлення державності "ДНР" та "ЛНР" військовим шляхом, фактично окупувавши Схід України або значну його частину. В Росії назрівають масові акції протесту рідних загиблих солдатів окупаційних російських військ на війні з Україною. І запланований мітинг потрібний лише для того, аби мобілізувати громадськість Росії навколо загальної ідеї - війни з Україною, аби уникнути невдоволень та акцій прямої дії проти режиму Путіна. Продовжуючи свій коментар хочу окремо зупиняється на "Мінському протоколі".
"Мінський протокол, підписаний і російською стороною, фактично базується на імплементації "Мирного плану Порошенка", і гарантує в подальшому вийти з кризи виключно дипломатичним шляхом. Але, ми забуваємо, що Путін пропонує реалізувати свій "мирний план" , який не співпадає з національними інтересами України, тому режим тимчасового припинення вогню може бути порушено Росією, в тому числі, використавши свої диверсійні плани по дискредитації України.

Щодо реакції наших західних союзників і міжконтинентального альянсу, на мій погляд, в разі порушення миру, ЄС невідкладно введе санкції проти РФ, а Сполучені Штати перейдуть до реалізації плану "А", який скоріш-за-все був опрацьований в ході Уельського саміту НАТО. Військова допомога Україні.
показать весь комментарий
11.09.2014 02:32 Ответить
И топливо возят и возят... К чему бы это? Кернес точно знает...
показать весь комментарий
11.09.2014 01:32 Ответить
Легко звать большую войну сидя дома, да? Неужели действительно так хочется повоевать? Это ведь не игра и гибнут в конфликтах люди. Молиться надо чтобы не было этой "большой войнушки".
показать весь комментарий
11.09.2014 01:42 Ответить
Як то кажуть американці, краще воювати за щось, чим жити нізащо.
показать весь комментарий
11.09.2014 01:53 Ответить
ТАК НАКУЙ ВЫ ****** ЗАЛЕЗЛИ НА ТЕРИТОРИЮ НУВОРИШИ КАТСАПСКИЕ ДАЖЕ ПРАЙДЫ БЕЗ БОЯ НЕ СДАЮТ СВОЮ ТЕРИТОРИЮ
показать весь комментарий
11.09.2014 02:37 Ответить
Натрудився, гепаний підкацапник. Проблема заручників вирішується на диво просто. Треба лише заґратувати Ахметова, Медведчука, Льовочкіна, Фірташа тощо і обміняти на всіх людей і всі гроші.
показать весь комментарий
11.09.2014 01:41 Ответить
это хорошо, но это не оправдание того, что в стране все по-старому, без изменений, воры все на местах, судьи те же, прокуроры
показать весь комментарий
11.09.2014 01:42 Ответить
Надежда на свободу

http://goo.gl/ankbcn
показать весь комментарий
11.09.2014 01:45 Ответить
Порошенко - здесь, Порошенко - там. Скоро начнет танки водить и самолеты, а потом смотри и стаю журавлей научит летать. Что-то это мне напоминает.
показать весь комментарий
11.09.2014 01:58 Ответить
Да,как будто пиарщики из России.
показать весь комментарий
11.09.2014 02:19 Ответить
Дорогой Леонид Ильич Порошенко....
показать весь комментарий
11.09.2014 02:57 Ответить
Из плена освобождены еще 26 украинцев, - Порошенко - Цензор.НЕТ 3714
показать весь комментарий
11.09.2014 05:51 Ответить
Что-то давно не было новостей про десятки Камазов с грузом 200 в Россию? Устали *******?
показать весь комментарий
11.09.2014 06:25 Ответить
И КУЙЛОВЫЕ ФАНТАЗИИ ТОЖЕ
показать весь комментарий
11.09.2014 07:09 Ответить
Самая простая работа в интернете без вложений и с мгновенной оплатой. Подробности http://url24.co/rabota ЗДЕСЬ
показать весь комментарий
11.09.2014 06:30 Ответить
СОВИНФОРМБЮРО СООБЩАЕТ...
показать весь комментарий
11.09.2014 07:08 Ответить
Как объявлять об освобожденный из плена- так Порошенко , как говорить о потерях- так всякие спикеры АТО - ну, не козел? Когда будут сняты все литвины?
показать весь комментарий
11.09.2014 08:18 Ответить
Порошенко освободил, Порошенко Украинский флаг в освобожденном населенном пункте повесил, Порошенко по телефону поговорил. Да здравствует наш дорогой Леонид Ильич.......... пардон, Петр Алексеевич!
показать весь комментарий
11.09.2014 08:23 Ответить
Кожний, хто підтримує порошенко,- є ворогом України й відповідальний за всі його злочини !!!
показать весь комментарий
11.09.2014 08:24 Ответить
Мирный план Порошенко! Ура! Только все забыли, что путин с самого начала предлагал этот же план, который состоял в том, что- не дергайтесь, мирные переговоры с террористами, признание 'народных республик' в составе Украины. В Крыму и не было никаких пленных, которых надо было менять, только Порошенко в своей пламенной предвыборной речи обещал нам , что Крым наш, что АТО будет моментальным и люстрация беспощадной. Где хоть одно самое маленькое из обещанного? Люстрационный комитет стал просто каким- то совещательным органом, на который никто не обращает внимания. Все аплодируют стоя мирному плану Порошенко. Почему тогда не приняли мирный план путина? Фашисты тоже не разрушили страны , которые не сопротивлялись. Но почему- то был не мирный план , а полная капитуляция фашистов. Петя со своим мирным планом и постоянными телефоными консультациями с путиным просто тормозит ввод санкций против раши. Что бы это значило? Ведь санкции- это и есть самый настоящий мирный подход к обузданию путинга.
показать весь комментарий
11.09.2014 08:30 Ответить
http://image2you.ru/46841/1318479/ Из плена освобождены еще 26 украинцев, - Порошенко - Цензор.НЕТ 9928 http://image2you.ru/46841/1318115/ Из плена освобождены еще 26 украинцев, - Порошенко - Цензор.НЕТ 1572