12012 посетителей онлайн
34 305 111

"Экономический рост на уровне 5-7% - это наш план на среднесрочную перспективу", - Гройсман. ВИДЕО

Премьер-министр представил на заседании Кабмина план улучшения бизнес-климата в стране.

Как передает Цензор.НЕТ, сегодня, 31 января, на заседании Кабинета министров Украины премьер-министр Владимир Гройсман напомнил о том, что в 2018 году страну ждет продолжение реформ.

Он акцентировал внимание на принятии закона "Об антикоррупционном суде", также на развитии децентрализации.

"В этом году мы планируем экономический рост более 3%. Но этого показателя для быстрых изменений недостаточно,- сказал он. - Экономический рост должен быть на уровне 5-7%". Это наш план на среднесрочную перспективу.

Предпринимательство, бизнес и производство, по мнению премьера, должны стать двигателями этого роста. Поэтому правительство намерено поддерживать предпринимателей снижением давления и изменением устаревших норм законодательства, которые тормозят ведение бизнеса и его развитие.

Топ комментарии
+13
Генеральный прокурор без образования,премьер-министр с липовым дипломом ,морда которого,растёт в ширь гораздо быстрее нашей экономики и лапша на уши о "реформах" и хорошей жизни на Мальдивах и Сейшелах.
показать весь комментарий
31.01.2018 11:48 Ответить
+9
Передайте тому дблу що при кредитній ставці в 35-50% , він може тіко єкономічний спад в 7% забезпечити...країною керують ідіоти.
показать весь комментарий
31.01.2018 11:43 Ответить
+9
Я так понимаю, что кредиты МВФ не нужны при таком блистательном вчонном?
показать весь комментарий
31.01.2018 11:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
нельзя так - все тайны життя по-новому раскрываешь? Начал неплохо, но к середине логика потерялась... "Економічне зростання на рівні 5-7% - це наш план на середньострокову перспективу", - Гройсман - Цензор.НЕТ 1166
показать весь комментарий
31.01.2018 15:36 Ответить
Усі (тобто населення) думають, як завжди, що кожний із керманичів країни повинен бути вумним, чесним, із визначеною базою знань, тому що він приймає ж визначні (доленосні) рішення для країни... а в дійсності, як потім виясняється, що керують нами неуки і бездарі, а рівень пізнання в економіці і розвитку країни у них на рівні бардюру, а ще гірше з прийняттям дійсності і реальної оцінки подій, що відбуваються, а зарозуміння, аж зашкалює... А хочеться виглядати доленосним, але в нього, тобто керманича, не виходить, а із себе вичавити більшого не може, як би він цього не хотім... не може... А всі ці доповіді пише для нього (Вови Гройсмана) якась дівчина років так 25...30 із науковим званням, яка за два-три дні, почитавши щось в Інтернеті, видає на рівень країни уже усім відомі, починаючи із дитячого садка, факти, тим самим приймаючи аудиторію країни за учнів в початковій школі... А Вовочка Гройся розпинається, тичаючи в картинки, тим самим себе умовляючи, що все вдасться, як тільки він це озвучить... імітуючи бурну діяльність...
показать весь комментарий
31.01.2018 16:13 Ответить
"хочеться виглядати доленосним" - "Економічне зростання на рівні 5-7% - це наш план на середньострокову перспективу", - Гройсман - Цензор.НЕТ 3389. Не вірю, що їм такого хочеться. Їм хочеться по-більше мільйонів і подальше життя у власному маєтку десь у Європі чи на власному острові. І за для цього достатньо гарно брехати. Судячи по деяких втікачах-попередниках ******* ще й хизуватися солодким життям
показать весь комментарий
31.01.2018 16:29 Ответить
Так навіщо весь цей піар?.. коли й так завідомо все відомо, що все, що він декларує, є нездійсненним уже зараз, на початку року... а, як показали попередні роки життя і керування, то дерибанити Вовочка навчився ще раніше, починаючи аж із "пелюшок"... і за ці роки, коли здійснював керівництво країною, ще більше розвинув свої здібності...
Сидів би собі тихенько й "працював", не привертаючи до себе увага, так ні, лаври "Великого реформатора" непокоять...
показать весь комментарий
31.01.2018 16:45 Ответить
Гройсман мне все больше напоминает Великого комбинатора из романа Ильфа и Петрова...
показать весь комментарий
31.01.2018 13:50 Ответить
А мені Вовочка Гройсман все більше стає схожим на Льону Брежнєва, коли він з високої трибуни усім обіцяв завтра перемогу соціалізму, а післязавтра -- світле майбутнє і перемогу комунізму над капіталізмом, а сам в той же час вже користувався усіма благами, тобто безкоштовно...
показать весь комментарий
31.01.2018 14:12 Ответить
Грося, щось соснув не то.Грося, подивись на курс долара і на ціни в магазинах.Хоча вам пі*дересам плювати на народ.
показать весь комментарий
31.01.2018 14:22 Ответить
Как же уже достал этот цирк !Вчера Аваков рассказывал о "успехах"пограничников, сегодня винницкий клоун нарисовал "рост".Эпические идиоты! За кого нас принимают ?!Психбольница, да и только.
показать весь комментарий
31.01.2018 16:04 Ответить
Що мені особисто у цій новині не подобається, так це спроба заставити українців емоційно приєднатися до мрій Гройсмана про майбутнє. Росія так вже багато років живе, вона в уявлені свого населення - страшенно розвинена країна, яка постійно створює щось таке, що не має аналогів, але все це завжди у майбутньому. Давайте говорити про те, що вже зроблено і що робиться зараз. А плани на майбутнє мають бити конкретними, з поясненнями, яким чином і за рахунок чого будуть досягнуті ці 5-7 відсотків зростання на рік. Бо це вже вдруге Гройсман натхненно анонсує нам майбутні успіхи, але такий товар мені особисто не продаси, не знаю як іншим.
показать весь комментарий
31.01.2018 17:28 Ответить
Гройсман абсолютно не розуміє, як забезпечити економічне зростання. Дерегуляція, проведена чинною владою нічого не дала, економіка продовжує занепадати. Через дерегуляцію ми споживаємо фальсифіковані продукти, неконтрольовано зростають ціни. Без активної ролі держави в управління економікою та прямого державного фінансування підприємств й інфраструктури, відновити економічне зростання в Україні - не можливо.
показать весь комментарий
31.01.2018 19:40 Ответить
Где обещанные дороги и контроль того что налепили, Вова. О. Телиги сделали два месяца назад, а процесс распада асфальта уже начался...