10696 посетителей онлайн
8 970 28

Законопроект "О национальной безопасности Украины" поступил в Раду, - Парубий

Законопроект

В Верховную Раду Украины внесен президентский законопроект о национальной безопасности Украины.

Об этом сообщил председатель Верховной Рады Андрей Парубий во время открытия пленарного заседания, передает Цензор.НЕТ.

"Только что в Верховную Раду поступил законопроект о национальной безопасности. Это документ является, безусловно, приоритетным, и я безотлагательно направляю его в профильный комитет и даю поручение немедленно его рассмотреть", - сказал он.

Спикер парламента подчеркнул, что данный закон очень важен в для реформирования сектора безопасности в условиях борьбы Украины с российской агрессией.

"Я надеюсь на быстрое рассмотрение законопроекта, который подан президентом в Верховную Раду", - подытожил он.

Как сообщается на сайте украинского парламента, законопроект о национальной безопасности Украины (№8068) авторства президента Украины Петра Порошенко зарегистрирован в Раде 28 февраля 2018 года.

Как сообщалось, 17 января Совет национальной безопасности и обороны одобрил законопроект "О национальной безопасности Украины", который должен стать основой для разработки и обновления законодательства в сфере национальной безопасности и обороны. С.Полторак удовлетворен проектом закона и отметил, что тот учитывает все предложения украинского оборонного ведомства.

5 февраля П.Порошенко ввел в действие это решение СНБО.

Топ комментарии
+7
вул. Грушевського - скажіть мені, що змінилося?

Законопроект "О национальной безопасности Украины" поступил в Раду, - Парубий - Цензор.НЕТ 6662
показать весь комментарий
28.02.2018 10:30 Ответить
+4
ну да, на хрен тогда будет та Европа с рашкой вместе....

Законопроект "О национальной безопасности Украины" поступил в Раду, - Парубий - Цензор.НЕТ 9991
показать весь комментарий
28.02.2018 10:36 Ответить
+4
Законопроект "О национальной безопасности Украины" поступил в Раду, - Парубий - Цензор.НЕТ 6219

Законопроект "О национальной безопасности Украины" поступил в Раду, - Парубий - Цензор.НЕТ 9083
показать весь комментарий
28.02.2018 10:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Хм...... и видео с поздравлениями на Рождество.....а сам рыбок раасматривало............
показать весь комментарий
28.02.2018 10:30 Ответить
Гена, зараз знаєш, як техніка пішла вперед?!
можуть не тільки загіфіть/отфотожопіть), а й відео збацати!
показать весь комментарий
28.02.2018 10:37 Ответить
Закони які пише банда порошенки абсолютно неякісні, протирічать Конституції України та здоровому глузду. Складно очікувати від цього закону чогось цікавого чи справді корисного! Достатньо згадати закон "Про реінтеграцію Донбасу" який фактично заборонив бойові дії в АТО та відмінив останні дозволи на застосування зброї проти терористів! Таке враження що ці дебільні закони пишуть самі терористи прямо в Кремлі!
показать весь комментарий
28.02.2018 10:47 Ответить
не качай будку, папа нудить!
і взагалі, як ти таке), про таргових партньорів кажеш?!
ти ахент *******!
показать весь комментарий
28.02.2018 10:53 Ответить
Фактично закон "Про реінтеграцію Донбасу" не містить в собі навіть таких термінів як Супротивник, Терористи, Колаборанти, Бойові дії, Бойова обстановка, Бойовий наказ, Бойовий устав, Бойове управління, Ведення бойових дій, Оборона! Ми втратили АТО і з ним втратили останні правові підстави щоб стріляти в терористів! Раніше це все було поза правовим полем, оскільки АТО не передбачає використання зброї невибіркової дії - далекобійної артилерії, ракетних систем залпового вогню, балістичних ракет, мінних загороджень на місцевості, а зараз в законі "Про реінтеграцію Донбасу" взагалі є тільки застосування сили, спецзасобів та зброї "проти ПРАВОПОРУШНИКІВ, ЗГІДНО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ" і тільки в "зонах безпеки" навколо лінії зіткнення, тобто ми маємо спочатку устно попередити терориста в танку, так щоб він нас почув, потім вістрілити вгору і тільки потім можна стріляти з пістолетика чи автоматика по тракам танку, тільки щоб його зупинити і щоб не поранити пасажирів танку чи БМП (згідно закону про поліцію). Застосування мінометів, гармат, РСЗВ, балістичних ракет, бойової авіації та кораблів ВМСУ проти ПРАВОПОРУШНИКІВ в законі про поліцію чи СБУ не передбачено, тому застосовувати їх (згідно законодавства України) не можна! Ще одна проблема це знищення терористів поза межами "зон безпеки", тобто якщо терорист стріляє з гармати чи Смерча за 20км від лінії фронту, то це за межами "зони безпеки" і тому знищувати терориста контрабарейним вогнем -- не можна! Цей закон писали самі терористи під головуванням путіна і якщо подивитись на авторів цього законопроекту - Бойко, Папієв, то все стає зрозумілим!
показать весь комментарий
28.02.2018 11:42 Ответить
вул. Грушевського - скажіть мені, що змінилося?

Законопроект "О национальной безопасности Украины" поступил в Раду, - Парубий - Цензор.НЕТ 6662
показать весь комментарий
28.02.2018 10:30 Ответить
ШО изменилось? В кресле на 4-м этаже на Банковой........дерьмо то и осталось.
показать весь комментарий
28.02.2018 10:34 Ответить
Многое изменилось...в 2014- м на майдан вышли люди .. за Украину.....в 2018-м вышло проплаченное паРашей быдло.....
показать весь комментарий
28.02.2018 10:42 Ответить
минстэць...минстэць.......
показать весь комментарий
28.02.2018 10:47 Ответить
В 2014 рыго боты также писали что на Майдан вышли проплаченые люди
показать весь комментарий
28.02.2018 10:58 Ответить
Эти же боты сейчас поддерживаю быдло проплаченное паРашей вышедшее под раду .....
А те люди которые говорили в 2014-м что на Майдан вышли люди за Украину...говорят об этом и сейчас....
показать весь комментарий
28.02.2018 11:03 Ответить
Эти же боты перекрасились , а тезисы в комментариях остались одни и те же что и в 2014 , проплаченое быдло , бомжи , алкаши и.т.д....
показать весь комментарий
28.02.2018 11:12 Ответить
ну да, на хрен тогда будет та Европа с рашкой вместе....

Законопроект "О национальной безопасности Украины" поступил в Раду, - Парубий - Цензор.НЕТ 9991
показать весь комментарий
28.02.2018 10:36 Ответить
Когда все крысы убежали,корабль перестал тонуть
показать весь комментарий
28.02.2018 10:40 Ответить
Борьба с шатунами, агентами Кремля, желающими перевыборов и не любящими сладости?
показать весь комментарий
28.02.2018 10:42 Ответить
Законопроект "О национальной безопасности Украины" поступил в Раду, - Парубий - Цензор.НЕТ 6219

Законопроект "О национальной безопасности Украины" поступил в Раду, - Парубий - Цензор.НЕТ 9083
показать весь комментарий
28.02.2018 10:43 Ответить
Законопроект "Про національну безпеку України" надійшов у Раду, - Парубій - Цензор.НЕТ 5095
показать весь комментарий
28.02.2018 10:46 Ответить
включив зомбоящик ,подивився трохи на "роботу" "парламенту"
в залі одні українці судячи по жирнючим хліборізкам ..........................
слуги українського народу з трибуни кажуть що треба під парламеном цивілізовано виказувати свою точку зору....а не калічити беркут влади .
.....це кажуть ті хто вбиває українську націю.........

народи півночі расії зникають завдяки російській горілці .
український народ зникне завдяки по№уізму,
і тому що він Терпіла народ
показать весь комментарий
28.02.2018 10:48 Ответить
рф продовжує проводити окремі спеціальні інформаційні операції. Після введених обмежень на трансляцію російських телеканалів ця діяльність зосереджена в соціальних мережах або в тих ЗМІ, які лише обмежено регулюються. Ці зусилля спрямовані на дискредитацію українського керівництва, зовнішньополітичного курсу держави. Стратегічною метою такої діяльності є штучне ініціювання «Майдану 3.0», який Москва розглядає як важливий етап послаб лення Української держави в умовах невирішеного питання збройної агресії.
показать весь комментарий
28.02.2018 10:50 Ответить