10178 посетителей онлайн

"Батькивщина" обратилась к правоохранителям с требованием предупредить аферу с украинской ГТС

Фракция "Батькивщина" обращается к Генеральной прокуратуре и НАБУ относительно намерений незаконной приватизации украинской газотранспортной системы.

Об этом заявил народный депутат от фракции "Батькивщина" Сергей Власенко на заседании Согласительного совета лидеров парламентских фракций и комитетов, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу политсилы.

Батькивщина обратилась к правоохранителям с требованием предупредить аферу с украинской ГТС 01

Фото: Александр Прокопенко

Как отметил политик, власть готовит большой "грабеж" украинцев.

"Власть за спиной украинцев планирует абсолютно бесплатно передать 49% нашей ГТС в управление иностранным компаниям. Идеологом этой схемы выступает главный коррупционер Украины - Петр Порошенко", - сказал он.

"Это не инвестиционный проект, это большая афера", - заявил народный депутат от фракции.

По убеждению фракции "Батькивщина", украинской ГТС должна управлять исключительно украинская государственная компания со стопроцентной государственной собственностью.

Сергей Власенко призвал лидеров фракций объединиться вокруг законопроекта, внесенного "Батькивщиной", о запрете теневой приватизации и любых манипуляций со структурой собственности украинской ГТС (№ 8107).

По его убеждению, это будет настоящим тестом для парламента на патриотизм и защиту национальных интересов.

Политик напомнил, что в 2007 году парламент уже защищал газотранспортную систему от продажи. Тогда за закон авторства Юлии Тимошенко проголосовало рекордное количество депутатов - 430.

"Сегодня в Украине осталось два крупных богатства - украинская сельскохозяйственная земля и украинская ГТС. Оба эти богатства уникальны. По оценкам экспертов, газотранспортная система добавляет в государственный бюджет Украины более 2 млрд долларов ежегодно", - отметил он.

Топ комментарии
+32
Коли люля була прем"єром я за газ платив копійки.
показать весь комментарий
12.03.2018 13:57 Ответить
+28
афера буде если к власти придет люля, она такой контракт подпишет что все за долги заберут.
показать весь комментарий
12.03.2018 13:53 Ответить
+23
О кацапская 'родина'завыла.значит все правильно делаем.
показать весь комментарий
12.03.2018 13:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 4 из 4
Украина потратила на адвокатов 300 млн. дол. по этому договору. Кто будет плaтить, жулия?
показать весь комментарий
12.03.2018 23:13 Ответить
По логике Власенко получается , что Киев не стал бы городом - Героем , если бы Гитлер не напал . Вспомним ещё Ленинград и миллион умерших от голода женщин, детей и пенсов , разваленный до основания Сталинград и т.д. Города - Герои благодаря Гитлеру. Шизофрения чистой воды.
показать весь комментарий
12.03.2018 23:24 Ответить
А те деньги,которые выиграла по суду,кто будет получать?
показать весь комментарий
12.03.2018 23:47 Ответить
а коли це вОна "вигравала" ?? І ЩО?? ))) косата хвойда все інтриги плете. срана ж-о-п-о-з-и-ц-і-я...
показать весь комментарий
14.03.2018 13:02 Ответить
"Батьківщина" звернулася до правоохоронців з вимогою запобігти афері з українською ГТС - Цензор.НЕТ 8107 https://censor.net/user/272662
Украина потратила на адвокатов 300 млн. дол. по этому договору. Кто будет плaтить, жулия?"Батьківщина" звернулася до правоохоронців з вимогою запобігти афері з українською ГТС - Цензор.НЕТ 8179 https://censor.net/user/65036
А те деньги,которые выиграла по суду,кто будет получать? ЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ
показать весь комментарий
14.03.2018 19:49 Ответить
Там где тема газа,там и Йуля.
ГТС обслуживает около 100000 тысяч украинцев,а это рабочие места и налоги,что будете изрыгать кога кацапня откажется от поставок газа в ЕС через нашу трубу?
Юлибаты херовы.
показать весь комментарий
12.03.2018 15:43 Ответить
Щоб бути незалежному, треба власну добич не душити, а розвивати. Чому власна добич не росте, Вася? Де термінали LNG під Одесою? Ти знаєш, кому і як шпигун Лоліта збирається продати ГТС? Ти йому віриш?
показать весь комментарий
12.03.2018 15:48 Ответить
Ты эти вопросы сулейман юльке задай! зачем она договор с путлером по самой большой цене в мире заключила ,вместо того ,что бы собственную добычу увеличивать.А трубу я думаю тебе продаст.
показать весь комментарий
12.03.2018 15:54 Ответить
Розрахункова ціна у 450долл. у типовому юліному договорі була меньшою тільки у німців. . Verstehen?
показать весь комментарий
12.03.2018 16:55 Ответить
Цена на тот год была 380$.Базовая 450$
С учётом фирташевского
2009

1 кв - $ 360
2 кв - $ 270,95
3 кв - $ 198,34
4 кв - $ 208
показать весь комментарий
12.03.2018 23:52 Ответить
Речь идет о транзите,читай внимательно.
показать весь комментарий
12.03.2018 15:55 Ответить
Якщо твій знайьомий тільки тим і займавсь, що крав у тебе і брехав, ти довіриш йому продати своє майно?
показать весь комментарий
12.03.2018 17:00 Ответить
а что он может продать
на ботофермах жлоб
мальдивский только
на боярышник и рошенку
на закусь подает
без угара такую хрень сторочить
не возможно
показать весь комментарий
12.03.2018 17:47 Ответить
тупые рыгошаКАЛадники
ЮВТ с 2010 года не при
власти красть не может
а они все на нее валят
если бы бкз нее жизнь
улучшилась за эти 8 лет
тогда да можно было бы
обвинять юродивые
показать весь комментарий
12.03.2018 16:06 Ответить
Не може,бо Аніщєнко в бєгах?
показать весь комментарий
12.03.2018 22:12 Ответить
взагалі то самі більші зарплати були в 2013 році
мінімалка в Україні
2007 р - $85
2008 р - $100
2009 р - $87
2013 р - $148
2017 р - $119
https://fakty.ictv.ua/ru/ukraine/20170607-yak-zminyuvalasya-serednya-ta-minimalna-zarplata-v-********-infografika/
показать весь комментарий
13.03.2018 09:47 Ответить
а вы считаете что ей надо
было сделать как королевская
обещала 1000 зеленых
зарплата 500 пенсия
она 1000 дала ссср вкладов
так рыги ей это до этих пор
вспоминают как же не дала
стырить столько денег народу
воровка дала
да сам ваш пример довольно спорный
нужно анализировать размер
квартплаты цены товаров и услуг
и т.д. определят что можно получить
в 2007 за 85 и что 2013 за 148 на мое
мнение примерно одинаково наши
алигаторы строго следят что бы народ
много не получал так они больше
себе стырить смогут
показать весь комментарий
13.03.2018 10:35 Ответить
Так Тимошенко и душила газодобычу украинскую низкой закупочной ценой. С 1993 года до Яценюка ни одного бурового станка не закупили . Предатели !!! А про терминал СПГ в Одессе надо спросить у Турции , пропустит ли она газовозы через проливы .
показать весь комментарий
12.03.2018 23:26 Ответить
Жулькоферма до дрожи боится правды про воною - спамит всех, да нам пофиг - мы ее на голосилке кинем, жульке не привыкать)))
показать весь комментарий
12.03.2018 15:50 Ответить
Вам, платним тролям Стеця, вже стали меньше платити? Бо гроші вже кінчаються в країні? А ви думали, що совістью можна безкінечно торгувати?
Ех ви, продажні душі...
показать весь комментарий
12.03.2018 15:55 Ответить
Іване , правильно, ось ти ж не торгуєш совістю, а просто зовсім" бєсвосмєстно" брешеш в кожній темі, коли це вигідно твоїй бахині, Тільки я тебе ловив на брехні мабуть з десяток разів.
показать весь комментарий
15.03.2018 12:07 Ответить
О кацапа из чувашского дурдома нарисовалась Значит Стэць мобилизовал на тему всех и прикукушеных и отмороженыхъ и даже лишнехромосомных шизов Значит таки да Очень хочет лолита трубу захапать Значит без трубы лолита никак
показать весь комментарий
12.03.2018 16:46 Ответить
Ну баба жюля серанула Как же дерибан без нее
показать весь комментарий
12.03.2018 16:17 Ответить
Юля не вкрала жодної копійчини. Янек це довів. А мінстець тролі будуть повертати зароблене на брехні у десятиразовому розмірі по суду (після дострокових цієї весни)
показать весь комментарий
12.03.2018 16:58 Ответить
Яник посадив Жулю за договір- "бери і плати"
показать весь комментарий
12.03.2018 22:56 Ответить
Нет.
показать весь комментарий
12.03.2018 23:32 Ответить
Іване В тебе ця весна , це літо, ця осінь , ця зима вже 4 роки
показать весь комментарий
13.03.2018 09:59 Ответить
Останнє що залишилось в країні це наша газотранспортна система, котра приносить мільйони гривень доходу. Їі не можна дозволити чипати Петру Порошенко
показать весь комментарий
12.03.2018 16:17 Ответить
Як тільки добудує ***** свої потоки газотранспортна система автоматично в металолом і накрились всі прибутки жіночим органом. А якщо віддати частину ГТС західним фірмам, то на який фіг німцям та іншим будуть ті потоки.
показать весь комментарий
13.03.2018 10:05 Ответить
А хто її ліквідовує. Навпаки якщо передати частину ЄСовцям ГТС буде працювати і приносити податки в бюджет.
показать весь комментарий
13.03.2018 10:11 Ответить
В Україні, як і в кожній пострадянській країна, державне підприємство - це годівничка для "політиків" та джерело корупції. Під наглядом іноземців гірше не буде. Важливо лише зберегти якийсь нагляд над цим ділом з боку держави, але обмежений. А зберігати все в держаній власності не варто. А той, хто цього хоче, напевне, має якісь плани на те, як він це використає, коли буде при владі.
показать весь комментарий
12.03.2018 17:14 Ответить
Авторитетный украинский депутат Иван Крулько сделал срочное заявление: Порошенко продает Украину.В своем обращении Народный депутат прямо заявил, что Порошенко и его банда готовит приватизацию всей газотранспортной системы Украины и продажу Украины.За информацией БЮТ, готовится приватизация газотранспортной системы иностранным компаниям, за которыми будут стоять Порошенко и его российские бизнес-партнеры и кураторы.Депутат утверждает, что пока украинские парни и девчонки гибнут на фронте защищая страну от России, Порошенко продает Украину той же России частями и оптом..
показать весь комментарий
13.03.2018 00:08 Ответить
Хай авторитетний викладе хоч якісь факти, які можна веріфікувати. За цей час я чув безліч інсінуацій, просто безліч. На відміну від зрадофілів чи порохоботів, мене цей потік лайна не радує. Точніше, мене від них уже верне. Інформація вкидається по принципу: "якщо ти віриш, що Порошенко кінчена паскуда, то оцей факти ти зможеш сприйняти як підтверження твоєї позиції. На, їж!" І всі радісно чамкають, аж у вухах лящить. Подумати про те, що з поданих даних не випливає висновок, до якого їх підводять, ніхто не хоче. А навіщо? Вони ж і так знають, що так воно і є! Хоч би хтось з них подумав про те, звідки він це знає? І чи знає він щось достовірно взагалі?
З порохоботами ситуація така сама, тільки навпаки. Хоча їхні вкиди, як у Леусенко про те, що для якогось заводу українці самі виготовили ГРЩ (Ілон Маск уже заздрить такому недосяжному здобутку) хоча б не відгонять гімном. Мабуть вони далі відійшли від мавп, що кидаються кавалками свого лайна.
Знаєте, у цивілізації Ічма була така чудова мова, у якій вживалися різні форми дієслів для розповіді про те, що оповідач бачив сам, і про те, що йому хтось оповів. Бо то є суттєва різниця. Бо кожна стороння інформація, що потрапляє до нашої голови, має входити туи при ясному усвідомленні, що це тобі хтось сказав. З аналізом того, хто це сказав, і при розумінні, навіщо він тобі це сказав. Лише тоді ці інформація попаде там на потрібну поличку. Наш народ треба було б примусово перевчити на ту мову, хоча б тимчасово. Мозги б трохи поправились. Може б відпало бажання так радісно істи гімно. А "авторитетний" депутат, якій вірить у "московських кураторів" Порошенко, або сам наївся лайна аж стільки, що воно з нього лізе природнім чином, або ж навмисно годує вас таким лайном із якихось своїх міркувань. Бо тої інформації, яку можливо перевірити кожному, читаючи німецькі, американські, нідерландські ЗМІ, чи хто там ще яку мову знає, цілком досить для того, щоб з очевидністю зрозуміти, що "московських кураторів" Порошенка не існує.
показать весь комментарий
13.03.2018 18:29 Ответить
Ви вважаєте що іноземці нас не обкрадають? Іноземні корпорації діють заодно з місцевими олігархами. Ліберальні економічні реформи й проводяться з єдиною метою - грабунку країни. Ініціює ці реформи Захід з метою колонізації України, реалізують олігархи. Державні підприємства не є джерелом корупції. Джерело корупції - це злиття бізнесу з владою. Фактично бізнес приватизує органи державної влади, судову систему та правоохоронні органи і використовує державний апарат для особистого збагачення. Україні потрібна націоналізація великих підприємств та контроль суспільства над капіталом.
показать весь комментарий
13.03.2018 00:39 Ответить
Контроль суспільства над капіталом потрібен у будь якому випадку. Але в наших умовах він стане можливий лише у випадку вдалої судової реформи. А націоналізація підприємств - це шлях у минуле. Де зараз був би Китай, аби досі тримався за державну власність? Десь там, де й ми зараз сидимо. Протекціонізм, якщо він не прив'язаний до особи (куми, однопартійці та інша подібна хрінь), дасть більше, але й він для нас небезпечний.
Путін вбив у голову багатьом ненависть до ліберальних реформ, але лише тому, що в умовах ліберальної економіки він та такі як він ФСБшники виявляться неконкурентоспроможними. Захід не хоче когось "колонізувати", але й думати за нас він не буде. То ж, поки не навчимося думати головою, а не дупою, і не поміняємо всіх керівників на тих, хто це вміє, в ліберальній економіці нам буде важко. Зате в ній є стимули для належних змін - пряма вигода від заміни крутого мажора на кваліфікованого фахівця, дурня із зв'язками на розумного менеджера. Все це займає час, але це єдиний шлях. Ним пройшли і Японія і Корея, і ніхто їх, як бачите, не колонізував. Тому баланс між державною та приватною власністю треба будувати з розумінням предмету, враховуючи і плюси і мінуси. В ідеалі державної власності не має лишитися взагалі. Але це можливо лише у здоровому, стабільному суспільстві.
показать весь комментарий
13.03.2018 18:02 Ответить
https://censor.net/user/389503 - Це ти, Петя?
показать весь комментарий
12.03.2018 17:44 Ответить
Дізнаємось після дострокових президенстьких цієї весни
показать весь комментарий
12.03.2018 18:17 Ответить
Зрадофіли,не діждетеся,у вас вибори 18 марта.
показать весь комментарий
12.03.2018 22:52 Ответить
осенью и зимой 2017 - 18 ты уже провёл досрочные выборы , мы в курсе
показать весь комментарий
12.03.2018 23:27 Ответить
боюсь что на банковой и в кремле другой сценарий.
"ШАТУН"
судя по последним событиям , хотят ввести военное положение или что то подобное, для отмены выборов и сохранности смотрящего.
показать весь комментарий
13.03.2018 08:59 Ответить
Він,він с@ка мордата.
показать весь комментарий
13.03.2018 12:30 Ответить
Украина не должна продавать свою ГТС, потом что она не просто труба, а является инструментом политического контроля над всей Украиной.

"Власть за спиной украинцев планирует абсолютно бесплатно передать 49% нашей ГТС в управление иностранным компаниям. " Теперь представьте, что эти компании возможно через подставных будут российскими, а если и нет то россия просто покупает эти компании ...Пару "терактов" от самой же фсб и россия вводит охрану своей собственности и размещает свои гарнизоны по всей Украине. https://www.google.com.ua/search?q=%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0+%D0%B3%D1%82%D1%81+%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B&rlz=1C1AOHY_ruUA760UA761&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjO_sfKs-fZAhWG_KQKHQHFBzwQsAQINA карта гтс украины .... со всеми вытекающими для Украины ....

С барыгами все ясно, у них дома и паспорта по всему миру, а нам тут жить. Оно нам надо?
показать весь комментарий
12.03.2018 20:26 Ответить
Пече батьківщині газ і все.
показать весь комментарий
12.03.2018 22:00 Ответить
Бабі Йулі перекрили канал фінансування?
показать весь комментарий
12.03.2018 22:09 Ответить
Яценюк сравнял цены на импортный и украинский газ , снизил нормы расхода для домов без счетчиков газа , лишил мафию Тимошенко и компанию без 600 - 700 миллионов долларов в год , подонок .Сразу стал " чеченцем" , 23 виллы в Майами и прочая туфта.
показать весь комментарий
12.03.2018 23:30 Ответить
Яценюк сравнял цены на импортный и украинский газ

ЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ
Так вот почему мы стали платить больше.
Это победа.
показать весь комментарий
12.03.2018 23:38 Ответить
Досить брехати, ніякого відношення до газу Тимошенко вже давно не має. В результаті зрівняння цін на український та імпортний газ різко зросли тарифи. Відбулось падіння промисловості та зубожіння народу. Натомість зросли статки наближених до газових схем, зокрема Порошенка, Авакова, Коболєва, Фірташа та інших. Ціни, до речі, зрівняв не Яценюк, а Гройсман. Але за свою діяльність та грабунок українського народу як Яценюк, так і Гройсман будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.
показать весь комментарий
13.03.2018 00:46 Ответить
Смішно тай годі!!! Бізнес--це коли по трубі йде газ,а коли її ріжуть на металолом--це дібелізм!!!Ось другий варіант нам і пропонує ЮВТ. Я ось думаю,а навіщо це карлик будує Пів.-1,та Пів.-2,мабуть немає чого робити.!!!
показать весь комментарий
12.03.2018 22:33 Ответить
Починаємо з Лазаренко-прем'єрмініср,Тимошенко-газова королева і т.д.
показать весь комментарий
12.03.2018 23:24 Ответить
костюк.Тоді ти звичайний пиз@юк.Найди мені Юлю серед цих трупоєдів.

Названы имена "газовых королей" Украины.
http://economics.lb.ua/state/2012/08/20/166607_nazvani_imena_gazovih_koroley.html
........................................
Фірташ,Ахметов,********,Мартиненко,Кононенко,Порошенко, Злочевскій,Нарбут, Іванна Клімпуш Цинцадзе,І.Коломойский,Г. Боголюбов,компаніі дніпровських бізнесменів належить пакет акцій в 25.54%.А розрекламованної фсб і деякими нашими "честними" політиками,а також проплаченними ікспердами,журнашлюхами,а також зсученним «патріотичним» середовищем, Ю.Тимошенко серед королів, королев і принцес нафтогазового бізнесу,я не знайшов.
https://biz.censor.net/resonance/8017/import_gaza_v_pervoyi_polovine_2016_goda_menedjery_firtasha_i_34treyidery_martynenk
показать весь комментарий
13.03.2018 12:34 Ответить
Звиздеж про "неэффективных государственных менеджеров" тянется с начала первой преватизации.
А никого не шкерит вопрос - А НАХРЕНА ТАКОЕ НЕЭФФЕКТИВНОЕ ГОСУДАРСТВО НУЖНО???
Неэффективных управленцев нужно эффективно менять, и с полной компенсацией нанесенного ущерба за их счёт - тогда вопрос отпадет сам собой.
показать весь комментарий
12.03.2018 23:35 Ответить
Ось з таких депутатів як Власенко повинен складатися уряд України! Розумний,конкретний і відповідальний!Українець!!!.
показать весь комментарий
12.03.2018 23:52 Ответить
юля и косой как всегда печутся за газ)))) больше ничего не интересует
показать весь комментарий
13.03.2018 00:56 Ответить
как тема о газе, сразу Тимоха выскакивает, как черт из табакерки.
показать весь комментарий
14.03.2018 00:50 Ответить
як це як безкоштовно? , може барига нехай спочатку поверне території які здав і тепер країна велику ціну платить за це ,чи віддасть комусь безкоштовно свої рошени-богдани і ще 120 підприємств які прихватизував , ХВАТИТЬ ДАРУВАТИ НАРОДНЕ І ЗА ЦЕ МАРЖУ ОТРИМУВАТИ !!!!!!!
показать весь комментарий
13.03.2018 09:14 Ответить
Страница 4 из 4