5181 посетитель онлайн
1 746 20

В КГГА будет проведена люстрация, - Кличко

Мэр Киева Виталий Кличко поручил провести люстрацию в Киевской городской государственной администрации.

Об этом сообщает Цензор НЕТ со ссылкой на пресс-службу КГГА.

Так, Кличко поручил собрать информацию о сотрудниках администрации, к которым применяется запрет занимать определенные должности в органах государственной власти и органах местного самоуправления согласно закону Украины "Об очищении власти".

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Около 2 тысяч чиновников могут попасть под трудовую люстрацию, - Минюст

Также Кличко поручил подготовить документы об увольнении некоторых чиновников.

Топ комментарии
+7
Виталька - чтобы люстрировать, надо найти кого люстрировать, да наверное. Т.е. от февраля ну ***** не понятно было кого в "топку бросать". И не прошло и года почти - дал Ц.У. собрать данные. Остался бы спортсменом лучше...

После твоих перл на публику, кажется что ты нашел заначку Лени космоса в кабинете
показать весь комментарий
17.10.2014 17:31 Ответить
+5
Неужели Кличко уходит ?!
показать весь комментарий
17.10.2014 17:27 Ответить
+4
Люсрация - люстрация , проводимая одними ворами против других.....
показать весь комментарий
17.10.2014 17:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Главное что-бы не люстрировали завтрашний день.
показать весь комментарий
17.10.2014 17:26 Ответить
Йди *****.
показать весь комментарий
17.10.2014 21:33 Ответить
Неужели Кличко уходит ?!
показать весь комментарий
17.10.2014 17:27 Ответить
лучше - кастрация..
показать весь комментарий
17.10.2014 17:27 Ответить
Лично мером. Эй чиновник, лови "двоечку".....
показать весь комментарий
17.10.2014 17:27 Ответить
В КГГА можно и люстрацию, главное что-бы депутаты не пострадали
показать весь комментарий
17.10.2014 17:27 Ответить
Люсрация - люстрация , проводимая одними ворами против других.....
показать весь комментарий
17.10.2014 17:28 Ответить
Игры Богов - Акт 2 - Артисты и Зрители: http://www.youtube.com/watch?v=SyJPcpDqbkY
показать весь комментарий
17.10.2014 17:29 Ответить
Цырк и Марсиане уехали, а клоуны остались. Нахрен же ты их брал в КГГА , что-бы потом люстрировать?
показать весь комментарий
17.10.2014 17:29 Ответить
Виталик. Давай исправляйся уже!!! А не то.... огорчимся на тебя окончательно. Сам тогда через проведение люстрации пройдешь.
показать весь комментарий
17.10.2014 17:30 Ответить
Виталька - чтобы люстрировать, надо найти кого люстрировать, да наверное. Т.е. от февраля ну ***** не понятно было кого в "топку бросать". И не прошло и года почти - дал Ц.У. собрать данные. Остался бы спортсменом лучше...

После твоих перл на публику, кажется что ты нашел заначку Лени космоса в кабинете
показать весь комментарий
17.10.2014 17:31 Ответить
главные жулики перебегут из КГГА в Верховную Раду и будет таки люстрация!
"Як правило, те, що справді потрібно Україні, дисонує із тим, що потрібно її олігархам. У цьому Європа, на жаль, ще матиме нагоду переконатися."

http://glavcom.ua/articles/23348.html
показать весь комментарий
17.10.2014 17:33 Ответить
с тебя и начать...
показать весь комментарий
17.10.2014 17:35 Ответить
Виталя , не парся, начинай с себя. Расскажи народу - кто тебя спонсировал, как ты с пэтей летал в Вену на встречу с фирташем и т.д.
показать весь комментарий
17.10.2014 17:40 Ответить
Кличко, ты в районах Киева проведи люстрацию. И убери "хатынки" возле каждого дома, магазина и подъезда.
показать весь комментарий
17.10.2014 17:48 Ответить
Кличко, оголоси список перший 100 незаконних залізобетонних монолітних висоток в центрі Києва, які будуть знесені до кінця твоєї каденції (кінець 2015 р.).
показать весь комментарий
17.10.2014 18:02 Ответить
Київському міському
голові, Голові КМДА


В. Кличку



Борківського
Віктора Вікторовича,

03113, вул. Дегтярівська, 55, кв. 33


067-712-16-67

«Щодо люстрації В. Жукова,
нинішнього

та колишнього, генерального
директора

КК "Київавтодор", який у
період дії

Януковича був призначений на посаду

Першого заступника голови
Голосіївської

РДА м. Києва та, який і
сьогодні, за вашою

згодою розпреділяє бюджетні
кошти київської

громади між членами своєї
родини, у той час

як корпорацію створили ряд
комунальних

підприємств з проведення
робіт по ремонту

вулиць Києва тощо"

Заява

Шановний Віталію Володимировичу!

19.08.2014 року я подав
до Вас дві заяви, ксерокопії додаються (арк..
3-6 дод.) Йдучи на вибори мером міста Ви так багато били
себе у груди, обіцяючи чесну і безкомпромісну роботу, що я, дурень, навіть
повірив Вам.

Але, отримавши
16.10.2014 року так звану відповідь (1-2 дод.), датовану 16.09.2014 року, до того ж одну і зразу аж на дві заяви - то зрозумів, що я
дійсно дурень який повірив Вашим безпідставним словам. При цьому доводжу до
Вашого відома, що дана брехлива відписка, хоча і підписана директором ДТІ КМДА
О. Бортником, насправді нав'язана йому Вашим підкришним Жуковим, є безспірним
доказом цого, Жукова, самоуправством, яке спричинило 220 автоаварій, що складає
2.5% від усіх автоаварій в Україні за цей же період

Чому безспірним доказом
гарно продуманого злочину Жукова? А тому що він наперед продумав собі захист у
вчиненні ним злочину посиланням на норми ДТП. Мовляв, водії самі винуваті, що
не рухалися зі швидкістю 40 км/на годину, а на набагато більшій швидкості. Так,
це є злочином водіїв, але вторинним злочином після злочину Жукова, який грубо знехтував
обов'язкову організацію безпеки руху - не організував нанесення дорожньої розмітки,
острівка безпеки на перехресті шириною 4 метри, так за не передбаченою законом
тимчасовою організацією безпеки руху на перехресті вул.. Набережно-Рибальської
та вул. Електриків (арк.. 7 дод).

Безспірним доказом
злочинної дії Жукова є Державний акт з прийняття у експлуатацію перехрестя КМДА
16.01.2009 року (арк. 8-10 дод.), у якому вказано, що держкомісія приймає в
експлуатацію об'єкт завершений будівництвом на підставі акту робочої комісії
від 27.02.2008 року, що доводить незаконність, підложність, акту Жукова за
жовтень 2005 року. До речі, у Держакті
чітко написано, що дозвіл на проведення робіт видано 29.11.2005 року. Тобто, це
був самобуд, тому і писав Жуков фальшиві накази від імені КК «Київавтодор». Не
зайвим буде сказати і про те, що за Держактом - проектна документація
затверджена лише 05.09.2008 року.

Вина Жукова як
самоуправця, який привласнив собі повноваження колегіальних органів КМДА та
Київради, доведена слідством та прокуратурою
м. Києва (арк.. 11-12 дод.).

У листі прокуратури
чітко встановлена вина Жукова, який не контролював безпеку руху шляхом не поновлення
дорожньої розмітки. Це тому, що Жуков усім брехав, що він дозволив експлуатацію
будівельного майданчика з виконанням дорожньої розмітки, у той час як проектний
інститут чітко зазначає, що розмітку на перехресті не наносили узагалі (арк. 13
дод.). А у поданні слідчого, хоча він і виконує замовлення родини Пшонок по
звинуваченню А. Борківського, у той час як ДТП вчинила «кришована» Пшонками І.
Васильченко, як Вами Жуков, але ДТП стало у наслідок злочину Жукова з не
контролювання організації безпеки руху.

Я вимагаю надати мені
відповідь на кожну окрему заяву з чітким викладенням на кожне поставлене
питання. А щодо посилань Ваших нукерів на норми ПДР, то нехай вони краще
вивчать закон про будівництво та здачу об'єктів у експлуатацію. Тобто, не
потрібно базарити про дотримання ПДР водіями, оскільки це мене не цікавить, а
дати відповідь на поставлені питання, як це і передбачено ст.. 40 Конституції
України.

Мене, до речі, не
цікавить інформація КК «Київавтодор», а цікавить юридична сторона приналежності
названого у заявах перехрестя. Я надіюся отримати відповідь без мого позову у
Окружний адмін. суд М. Києва до Вас особисто з вимогою відповісти на поставлені
у моїх заявах питання та сплатити мені мільйон гривень за моральну шкоду.

Тобто, не прикривайте свого
спонсора В. Жукова бо він того не вартий, а навіть шкідливий у Вашій амбітній
тязі до посади Президента України.

Додаток: на 13-ти
арк..

В. Борківський

16.10.2014

показать весь комментарий
17.10.2014 18:05 Ответить
информацию пусть о себе представит-полную и...иллллюстрация !!!
показать весь комментарий
17.10.2014 18:07 Ответить
http://image2you.ru/46903/1323939/ В КГГА будет проведена люстрация, - Кличко - Цензор.НЕТ 9547