9232 посетителя онлайн
2 396 100

СБУ проведет масштабные антитеррористические учения на Закарпатье 15-17августа

СБУ проведет масштабные антитеррористические учения на Закарпатье 15-17августа

В Закарпатской области в течение 15-17 августа пройдут масштабные тактико-специальные антитеррористические учения.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом Еспресо ТВ  сообщили в пресс-центре областного управления СБУ.

Отмечается, что тренировки пройдут на территории Великоберезнянского, Перечинского и Ужгородского районов в максимально приближенных к реальным условиях с использованием специальной техники и вооружения.

Как предполагается, в учениях также примут участие подразделения Нацполиции, Нацгвардии, ВСУ, Госпогранслужбы, ГСЧС, Госспецсвязи, представители местных органов исполнительной власти и органов местного самоуправления.

При этом отмечается, что в ходе мероприятий на отдельных территориях возможно временное введение особого режима, в том числе ограничение или запрещение движения людей и движения транспортных средств, а также проверка документов, удостоверяющих личность, осмотр автомобилей.

Топ комментарии
+8
У ході навчань навчіть деяких мадяр говорити українською
показать весь комментарий
10.08.2018 00:07 Ответить
+7
Сіярто ще нічого не встиг сказати ?

Дуже вітаю проведення навчань. Разом з особливим періодом. І те, що =масштабні= теж подобається.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:44 Ответить
+6
****** на заметку.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В Одессе патрульные полицейские с погоней задержали «брата Путина»

https://news.pn/ru/incidents/203602


показать весь комментарий
10.08.2018 00:05 Ответить
Смущает другое-полное незнание или игнорирование ЗАКОНОВ УКРАИНЫ, руководством СБУ.
"введение особого режима" не входит в компетенцию СБУ и никогда не входило.
И нет "особого режима" есть военное или черезвычайное положение. СБУ создает то с чем должно бороться.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:21 Ответить
На границе со Словакией. Почему не с Венгрией???
показать весь комментарий
10.08.2018 00:07 Ответить
у венгров и к словакам территориальные притязания, также как и на подкарпатье.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:11 Ответить
Я знаю, только почему учения не на венгерской границе а на словацкой?
показать весь комментарий
10.08.2018 00:12 Ответить
Мадяри силовикам вже не наливають і відповідають: нем тудом
показать весь комментарий
10.08.2018 00:18 Ответить
для того, что бы старый сапёр Водичка был спокоен, что мы его не оставим один на один с мадяром.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:23 Ответить
Старий сапер це старпер?
показать весь комментарий
10.08.2018 00:33 Ответить
Навчання щоб містячкові сепари за допомоги угорщини голову не підіймали.
Бо в 39 році війною прийшли до Карпатської України.
Багато Українців з Карпатської Січі полягло від рук угорських окупантів під Хустом.

https://www.youtube.com/watch?v=aqcTbygwcY0 Понад Хустом
показать весь комментарий
10.08.2018 00:52 Ответить
Це мені добре відомо, як і те, що було далі
показать весь комментарий
10.08.2018 00:58 Ответить
У ході навчань навчіть деяких мадяр говорити українською
показать весь комментарий
10.08.2018 00:07 Ответить
Словаков - "Отмечается, что тренировки пройдут на территории Великоберезнянского, Перечинского и Ужгородского районов". Чем словаки провинились?
показать весь комментарий
10.08.2018 00:11 Ответить
У свій час словаки теж там дулі українцям крутили. Треба Марію-Дуглас питати, бо вона у Словаччині і Закарпатті буває
показать весь комментарий
10.08.2018 00:16 Ответить
можливо але словаки могли і почекать. Я там також буваю. Мама моя гуцулка.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:19 Ответить
Історію гуцулів знаєте, бо там дуже непроста історія?
показать весь комментарий
10.08.2018 00:21 Ответить
Що Ви маєте на увазі? В усіх українців історія непроста. Навіть у всіх народів вона не проста
показать весь комментарий
10.08.2018 00:32 Ответить
Коли, звідки гуцули прийшли до Карпат, як називалося їх плем'я?
показать весь комментарий
10.08.2018 00:36 Ответить
Гуцули жили в Карпатах завжди. Це один з небагатьох автохтонних європейських етносів. Походження гуцулів насправді ніхто тому і не знає.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:47 Ответить
2000 років підходить? Завжди не існує взагалі
показать весь комментарий
10.08.2018 00:49 Ответить
Так але й справді гуцули автохтони і таких в Європі дуже мало. Є лужицькі cорби ще наприклад. Звісно що і вони звідкись взялись але того напевно ніхто не знає із вчених.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:54 Ответить
Але сармати були каспійським іраномовним народом, дійсно відомо про таке переселення більш,як 2000 років тому.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:01 Ответить
Те що гуцулів залишилося близько 25 тис у всьому світі це дуже сумно.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:35 Ответить
Я бачив їх, розмовляв. Моя баба їх лікувала у Ужгороді
показать весь комментарий
10.08.2018 00:37 Ответить
Так що там з історією? В Ужгороді до речі гуцулів майже немає, там моя бабка говорила, живут гайналі
показать весь комментарий
10.08.2018 00:40 Ответить
У 1944 вони спустилися з гір і босоніж пройшли по Ужгороду. Колишня академія УРСР стверджувала, що вони із сарматів - язигів, яких загнали у карпати сармати - роксолани. Наскільки така весія вірна?
показать весь комментарий
10.08.2018 00:45 Ответить
"У 1944 вони спустилися з гір..."
показать весь комментарий
10.08.2018 00:48 Ответить
Моя баба і мати це бачили на власні очі.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:50 Ответить
Не такі вже гуцули і дикі щоб ходити без взуття. То є перебільшення.
То Bи маєте закарпацьке i магометанске коріння виходить.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:01 Ответить
Так, але багатьом це незрозуміло
показать весь комментарий
10.08.2018 01:02 Ответить
Я Ваш нік мав на увазі
показать весь комментарий
10.08.2018 01:06 Ответить
Нік є нік, а про своє різне походження я раніше писав. Повторювати це не хочу, бо у деяких з'являється розрив шаблонів та вони з'їжджають із здорового глузду, повторюючи про команду Пахтакор, яку я ніколи не бачив
показать весь комментарий
10.08.2018 01:12 Ответить
Я не читав але все буває. як кажуть "Шляхи Господа несповідимі"
показать весь комментарий
10.08.2018 01:16 Ответить
Так і мадяри прийшли з Уралу до Панонії.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:20 Ответить
і османи прийшли з Алтаю .. але гуцули вже були в Карпатах і варили кулешу
показать весь комментарий
10.08.2018 01:27 Ответить
Османи дійсно колись жили на Алтаї, але прийшли через Схід, Анатолію...до Європи. Гуцули дійсно були там значно раніше, але теж прийшли до Карпат.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:34 Ответить
До Закарпаття магометани мають дуже мало відношення, звичайно, якщо не рахувати короткий період османської окупації.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:09 Ответить
Мадяри були 140 років під османами, ось такий "короткий" період.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:14 Ответить
І гуцули також десь так, бо були під мадярами. Для історії 140 років то ніщо. Звісно вплив був але мабуть менший ніж na подніпровську Україну. Якщо оцінювати національне вбрання.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:22 Ответить
Османський вплив на мадяр був дуже сильний, бо їх кухня тюркю та османська, а не уральська.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:30 Ответить
Вчені генетики довели що перша людина з'явилася близько 200 тис років тому в Африці. А що було між сьогоденням і появою людини ніхто толком і не знає. З ісТорією те саме. Більшість ******** людей не знає навіть своїх прадідів і прабабусь. Історію пишуть переможці.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:39 Ответить
Була не одна гілка людства, говорять про основну 60 тис років тому. Щодо прабабусі, то я свою знав і прожив із нею поруч 14 років та маю її документи видані 132 роки тому назад.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:46 Ответить
"Була не одна гілка людства",-Але люди навіть віруючі дивляться та не бачать. Те саме говориться в Біблії (Торі) :
https://www.biblegateway.com/passage/?search=%D0%91%D1%83%D1%82%D1%82%D1%8F+1&version=UKR Буття 1 26 І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі.
Буття 2
5 І не було на землі жодної польової рослини, і жодна ярина польова не росла, бо на землю дощу Господь Бог не давав, і не було людини, щоб порати землю.
6 І пара з землі підіймалась, і напувала всю землю.
7 І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею.
8 І насадив Господь Бог рай ув Едені на сході, і там осадив людину, що її Він створив.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:58 Ответить
Тору, Біблію, Коран...писали люди, які теж всього не знали. Залишки різних за походженням людей неодноразово знаходили, були ДНК дослідження...
показать весь комментарий
10.08.2018 02:07 Ответить
Все вірно, треба в такій послідовності - Тору, Біблію, Коран. Все так, але якщо ці книги читати з відкритими очима то можна дуже багато для себе відкрити. Далеко не все але достатньо і не мало в Земних мірках.

Буду закругляться на сьогодні. Було приємно поспілкуватись. Дякую. На добраніч
показать весь комментарий
10.08.2018 02:19 Ответить
Я бачу що Ви не більшість. Дуже добре що Ви знаєте своїх предків.
показать весь комментарий
10.08.2018 02:06 Ответить
Думаю Ви не Кроманьйонців та Неандертальців маєте на увазі
показать весь комментарий
10.08.2018 02:08 Ответить
Якраз в першу чергу про них.
показать весь комментарий
10.08.2018 02:13 Ответить
Інквізиція та наука є породженням релігії і без релігії їх би не було. Не всі це хочуть визнавати, бо бачать суттєві суперечки між ними. В той же час треба ставитися до всього критично, хоча і допускати припущення із різних джерел. Особливо це стосується історії. яку досконало ніхто не може знати. Якщо хтось стверджує про свої точні і досконалі знання історії, то це означає брехливу та штамповану за гроші історію.
показать весь комментарий
10.08.2018 02:30 Ответить
Згодний. В свою чергу релігія до Творця не має ніякого відношення. Релігію створили люди. Це моя приватна думка.
показать весь комментарий
10.08.2018 02:37 Ответить
Я особисто не дуже вірю науці офіційній бо вона по суті інквізиція
показать весь комментарий
10.08.2018 02:23 Ответить
лучше не спорь он даже знает родственников Махно
показать весь комментарий
10.08.2018 01:14 Ответить
Твоїх родственников?
показать весь комментарий
10.08.2018 01:17 Ответить
та хз?
показать весь комментарий
10.08.2018 01:20 Ответить
я тут на цн, встречаю иногда ещё одного Махно может его)
показать весь комментарий
10.08.2018 01:22 Ответить
Так Махно у кожному селі та містечку півдня України мав жінку. Багато вас тепер і як не плюй, але ви всі родичі
показать весь комментарий
10.08.2018 01:28 Ответить
ты плохо знаешь историю Украины, и не понимаешь о чём трепешься, впрочем я на больных зла не держу, тем более на форуме, но в реальных условиях твоё здоровье может ещё больше пострадь
показать весь комментарий
10.08.2018 01:33 Ответить
*пострадать
показать весь комментарий
10.08.2018 01:33 Ответить
Тобто звинувачуєш мене і не опонуєш стосовно історії. А я тобі скажу, що я про Махно просто вивчав історію. Так, що просто помовчи.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:36 Ответить
зачем мне спорить, с латентным шовенистом?) твоя адекватность вызывает большие сомнения у меня доброй ночи - не болей
показать весь комментарий
10.08.2018 01:40 Ответить
І тобі не хворіти, хоча вже бачу симптоми твоєї хвороби.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:47 Ответить
извини что ты обиделся, но уверен что в любой части мира подобная твоя "шутка" в отношении "аборигенов" как минимум была бы неуместной, как максимум имела бы последствия)
показать весь комментарий
10.08.2018 02:03 Ответить
Наслідки можуть бути завжди, навіть тоді, коли ти і гадки не маєш. Особливо цікаво чути твої подібні думки на Цензорі. Скажу так, що якби ти жив у традиційних східних країнах, то після таких слів тобі нічого не продали, навіть би не розмовляли з тобою.
показать весь комментарий
10.08.2018 02:12 Ответить
Ще у Гуляй Поле їздив. Це турбує?
показать весь комментарий
10.08.2018 01:19 Ответить
****** на заметку.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:09 Ответить
Я знаю, що мадяри мають вино, коньяки, паленку...і споживаючи таку кількість спиртного не встигають щось вивчити, особливо мову
показать весь комментарий
10.08.2018 00:13 Ответить
хай собі мають, ніхто ж не заважае.
але якщо до додатку ти також маеш громадянство Украіни? - вчи мову,
ні тобі ні дітям не завадить.
а для тих хто принципово не хочуть - завжди е масштабні антітеррорістичні
навчання у Закарпатті.
Радуе, шо Украіна зробила висновки після мордви.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:23 Ответить
Мадяри якраз близькі по крові до мордви, тільки не такі зіпсовані.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:28 Ответить
Фіни також
показать весь комментарий
10.08.2018 00:37 Ответить
Дійсно, бо у Будапешті бачив як легко вони між собою порозумілися.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:40 Ответить
та хз - все раньше тоже думали даунбасятники те же кацапы,
тока не такие испорченые.
оказалось испорченые и еще как - оказалось они всегда были гордые одрловцы.
тот случай когда перебдеть лучше чем недобдеть....
показать весь комментарий
10.08.2018 01:01 Ответить
Даунбасята зовсім інші люди ніж горді лугандонці, кожний горлівець, що знає про Пахтакор і крутить нервово шоферку це підтвердить
показать весь комментарий
10.08.2018 01:07 Ответить
когда я говорил "даунбасята" - подразумевал и лугандоцев тоже.
различaть даунбасских и лугандонских бандюков и предателей - не собираюсь,
та и бесполезно ето - там разницы ноль как для меня.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:19 Ответить
Звичайно, що різниця між даунбасятами та лугандонцями є жарт, але вони створили дві псевдореспубліки
показать весь комментарий
10.08.2018 01:26 Ответить
причем обе процветающие
не поверите, Али, може я наивняк такой, но хочу верить - все буде Украина.
И еще хочу верить - падлюк 14го найдут и будет всем по делам.
Не всех конечно - кого рашка спрячет, кого сама прижмурит,
для остальных в Украине достаточно смерек - такое не прощается...
показать весь комментарий
10.08.2018 01:36 Ответить
какой публь сегодня молодец. Все ольгинцы помчались зарплату менять на доллары, и на форуме их заметно поменьшало.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:09 Ответить
Правильно, пора йовбаков на место немного поставить.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:14 Ответить
Давно, ну ножно всё делать ПО ЗАКОНУ, а не создавать очередные прецеденты. Так нельзя это путь в никуда. Есть ЗАКОНЫ, есть КОНСТИТУЦИЯ и там нет "особого положения" дающего право СБУ шманать всех подряд. Есть "военное положение", но оно вводится не СБУ.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:25 Ответить
Вот смотрите, взять тот же Майдан, всю ответственность за который вешают на януковича, хотя ЕСЛИ ПО ЗАКОНУ, то его вина там минимальна и заключается она лишь в бездействии. Все упреки аля-он отдал приказ, а мы чё, мы ж на работе, с точки зрения ЗАКОНА абсурдны.
Вот если завтра Ваш начальник Вам скажет-пойди Кузьмич убей сторожа Васю, или Кузьмич ты больше пенсию моему куму на карточку не зачисляй-мы с ним вчера посорились.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:41 Ответить
виновен тот, кто отдал приказ стрелять по безоружным. так же, как и виновны те, кто не отдал приказа стрелять по вооруженным. (а также те, кто исполняли преступные приказы в первом и втором случаях + всяческие прокацапские сми, обсе,продажные политики поддерживающие оккупантов и т.д. и т.п.). конечно, во втором случае условно есть смягчающие обстоятельства за которые можно с чистой совестью в идеальном мире дать не пожизненное, а лет 5-10 после всяческих экспертиз. в первом случае таких обстоятельств нет.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:07 Ответить
Вы рассуждаете как бабка на базаре. Президент есть главнокоммндующий, но не министр МВД,у нас не монархия, ПО ЗАКОНУ его приказ обязана исполнять армия но не МВД, мвд подчиняется министру которого назначает ВР. Так что это всё глупые отмазки для глупого населения, те кто реально нарушили закон сейчас остались при должностях и вешают всё на януковича. ПО ЗАКОНУ януковичу можно вешать только одно-бездействие, т.е. он МОГ ввести военное положение и отдать приказ армии нейтрализировать ментов и их министра которые нарушали конституцию гарантом которой он является.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:23 Ответить
внешняя агрессия и аннексия территорий это как раз дело армии. а так - да, законом тупо утерлись, и продолжают утираться, по-привычке.
показать весь комментарий
14.08.2018 11:23 Ответить
президент Украины НЕ НАДЕЛЕН правом управлять ментами, и менты НЕ ОБЯЗАНЫ исполнять его приказы. Вспомните ситуацию при Юще, когда чуть не подрались менты которые выполняли приказ министра белоконя и внутренние войска которых вызвал новоизбранный президент. Да, дело дошло до абсурда, но с точки зрения закона все были правы. В том и суть парламентско-президентской республики, власть (силовики) не в одних руках.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:30 Ответить
а янык разве не вернул президентско-парламентскую с полномочиями кучмы?хотя в целом согласен, янык просто самоустранился от ситуации
показать весь комментарий
10.08.2018 01:44 Ответить
Правильно, но не словаков же
показать весь комментарий
10.08.2018 00:16 Ответить
Бий своїх, щоб чужі боялися
показать весь комментарий
10.08.2018 00:20 Ответить
Еге, тому так і живемо
показать весь комментарий
10.08.2018 00:21 Ответить
А зрадобот так сможЫт?

Народный депутат от Блока
Петра Порошенко Алексей
Гончаренко заявил, что готов
прилететь в Москву, если
президент России Владимир
Путин согласится обменять его
на украинского режиссера
Олега Сенцова.
Facebook Народный депутат от
Блока Петра Порошенко и член
украинской делегации в
Парламентской ассамблее Совета
Европы Алексей Гончаренко
написал письмо президенту
России Владимиру Путину, в
котором предложил обменять его
на украинского режиссера Олега
Сенцова, находящегося в
российской колонии. Об этом
Гончаренко написал в Facebook.
показать весь комментарий
10.08.2018 00:24 Ответить
шо то рано сообщили, не нужно было торопиться с сообщением
показать весь комментарий
10.08.2018 01:08 Ответить
Очень хорошо. На границах государств, чье руководство на подсосе у вофки- нужно не только проводить учения, но и постоянно держать воинский контингент.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:16 Ответить
Сіярто ще нічого не встиг сказати ?

Дуже вітаю проведення навчань. Разом з особливим періодом. І те, що =масштабні= теж подобається.
показать весь комментарий
10.08.2018 01:44 Ответить
якось сіярту забули спитатись - не помітили мабуть поважного...
показать весь комментарий
10.08.2018 01:59 Ответить
The Wall Street Journal назвала Будапешт "базою російських шпигунів".

Російський вплив в Угорщині збільшується, російські шпигуни вільно пересуваються країною, використовуючи Будапешт як базу для підготовки до завдань в Європі. Про це повідомляє The Wall Street Journal, посилаючись на американських і угорських чиновників.

Як приклад видання наводить недавню ситуацію: "На одному з прикордонний навчені на Заході угорські контррозвідники отримали інформацію про російського оперативника, який збирається в'їхати в Угорщину. Вони попросили дозволу на його переслідування. У дозволі відмовлено, говорилося в твердому наказі з Будапешта".

За твердженням видання, російські енергетичні компанії підписують "неафішовані угоди в Угорщині", які, на думку критиків, спрямовані на збагачення місцевих олігархів. У тексті надалі згадується АЕС "Пакш-2", яка Росія побудує в Угорщині за 12 млрд євро. Угорщина заробить на продажі російської електрики німецьким заводам, говорив прем'єр Віктор Орбан. У той же час станція може залишити Угорщину в боргах і зробити її залежною від Москви, зазначає The Wall Street Journal.
Крім того, ділова газета пише про приховану угоду від 2011 року, за якою російський газ, що постачається в Угорщину, "недорого" продавався місцевим енергокомпаніям, контрольованим "угорськими і російськими олігархами". Потім компанія, газета називає одну з них - MET Hungary, перепродає газ споживачам із "хорошою вигодою".
http://www.unn.com.ua/uk/news/1746078-the-wall-street-journal-nazvala-budapesht-bazoyu-rosiyskikh-shpiguniv
показать весь комментарий
10.08.2018 02:35 Ответить
идёт полная зачистка в регионах от врагов режима....
показать весь комментарий
10.08.2018 04:53 Ответить
Давно пора, а то на этой неделе шото сиярта ничего не блеял про закарпатских венгров
показать весь комментарий
10.08.2018 07:51 Ответить
***** деньги не превело, поэтому молчит.
показать весь комментарий
10.08.2018 08:11 Ответить
А как же Береговский и Виноградовский?
показать весь комментарий
10.08.2018 09:24 Ответить
Выявляют владельцев зарубежных паспортов?
показать весь комментарий
10.08.2018 11:59 Ответить