4428 посетителей онлайн
2 153 16

Из Винницкой колонии из-за пожара эвакуировали около 100 человек. ФОТО

В Виннице, 19 августа, горело учреждение исполнения наказаний, из здания были эвакуированы около 100 человек.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом на своей странице в Facebook  сообщила пресс-секретарь ГУ НП в Винницкой области Анна Олийнык.

По ее словам, были эвакуированы около 100 человек,пострадавших в результате пожара нет. Устанавливаются причины возгорания.

Также она отметила, что на месте пожара на территории учреждения исполнения наказаний работала следственно-оперативная группа полиции. Патрульная полиция частично ограничила движение на прилегающих улицах для того, чтобы подразделения ГУ ГСЧС могли беспрепятственно иметь доступ к месту пожара.

Из Винницкой колонии из-за пожара эвакуировали около 100 человек 01
Фото: Вінниця News

Около 17:20 пожар ликвидировали. Потерпевших нет.

В комментариях под сообщениях пресс-секретарь также добавила, что никто из колонии не сбежал.

Из Винницкой колонии из-за пожара эвакуировали около 100 человек 02
Из Винницкой колонии из-за пожара эвакуировали около 100 человек 03

Топ комментарии
+2
давайте их расстреливать - ну а что,украл палку колбасы гражданин -расстрел, вор у власти взял взятку или украл из бюджета - отпустили
в этих сараях элите то,которая миллионы ворует не сидеть,это же все для быдла народа
показать весь комментарий
20.08.2018 10:03 Ответить
+1
Ваша пропозиція - скільки кімнат повинно бути у камері карного злочинця? Як варіант - запропонуйте злочинцям свою садибу з повним пансіоном вашим коштом. Держава неспроможна забезпечити прожитковий мінімум законослухняним громадянам. Нехай злочинці їдуть у держави з п"ятизірковими тюрьмами й там скоюють злочини.
показать весь комментарий
20.08.2018 09:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
не колонии а сараи какие то - позорище совка
показать весь комментарий
20.08.2018 09:21 Ответить
показать весь комментарий
20.08.2018 10:03 Ответить
за палку ковбаси, у нас вже давно не саджають. У нас часто не саджають навіть тих, хто вчинив декілька крадіжок і навіть грабежів. Виключення, ті хто повторно вчинив злочин перебуваючи на іспитовому.
показать весь комментарий
20.08.2018 10:05 Ответить
ага,того кто забашлял и не садят,в курсе
показать весь комментарий
20.08.2018 10:07 Ответить
та кому вони нак.й потрібні? У нас навіть циганота й та по п'ять судимостей має, а так реально і не сиділа... Система правосуддя настільки стала лояльна, що старі судді самі у шокові. Раніше було просто, вчинив тяжкий, або особливо тяжкий злочин - в тюрьму. Може не від 7-12, як санкція пише, по 69 зменшать, але 2-4 роки реально і без варіантів. Тепер, навіть зі розбоями не усі попадають за грати...
показать весь комментарий
20.08.2018 10:10 Ответить
моя всюди одна пропозиція - держава має піти геть. Приватні тюрьми, з встановленими державою мінімальними та максимальними нормами благоустрою, з правом контролю і суттєвими важелями впливу. Держава платить за утримання тюрьмі, що виграла тендер.
показать весь комментарий
20.08.2018 10:04 Ответить
...держава має піти геть... ...держава платить приватній тюрмі... Визначіться що робити жержаві. Тюремщики у державних тюрмах мають шалений гешефт, а що буде у приватних навіть важко уявити.
показать весь комментарий
21.08.2018 04:10 Ответить
та нічого там не буде. Є світові приклади. Втратять право надавати послуги і залишаться без бізнесу.
показать весь комментарий
21.08.2018 14:50 Ответить
Держава неспроможна забезпечити прожитковий мінімум законослухняним громадянам.

Я рахую що держава і не повинна нічого забезпечувати. Її роль встановлювати правила і контролювати їх дотримання - усе! Все решта - маразми УССР.
показать весь комментарий
20.08.2018 10:06 Ответить
Маразми УССР, що створили все що має нарізі держава,(пенсіонери) їх куди подіти, хворі, інваліди?Сподіваюсь не так як свого часу німці виріщували, сталін з інвалідами війни теж радикально вирішив.
показать весь комментарий
21.08.2018 04:17 Ответить
а як німці свого часу вирішували з пенсіонерами?
У чому ваше питання? Рано чи пізно це коло доведеться розірвати. Прийде час і якесь покоління просто залишиться взагалі без будь-якої пенсії. Хіба це так тяжко зрозуміти?
показать весь комментарий
21.08.2018 14:49 Ответить
Это не колония, это тюрма
показать весь комментарий
20.08.2018 11:08 Ответить
вопрос - почему нет таких позорных тюрем в развитых государствах?
да потому что у нас оступившийся народ считают за быдло
показать весь комментарий
20.08.2018 17:16 Ответить
Тому що злочинці у общак сплачують, а податків не сплачують. Тільки не треба розповідати - ЕСТЬ ХОТЕЛ, ХЛЕБ УКРАЛ, А ЗАКОН ПОКАРАЛ ТАК ЖЕСТОКО - там геть всі невинні, а більщість взагалі невинні по-декілька раз.
показать весь комментарий
21.08.2018 04:00 Ответить
А сидельцев куда эвакуировали, в Стрижавку?
показать весь комментарий
20.08.2018 14:57 Ответить