9764 посетителя онлайн
1 483 59

Выпуск учебников по базовым предметам для первого класса завершен, - Минобразования

Выпуск учебников по базовым предметам для первого класса завершен, - Минобразования

Учебники для учеников первых классов по базовым предметам уже напечатаны и переданы для распространения по областям.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом говорится в сообщении пресс-службы Министерства образования и науки.

"Для нас важно, чтобы учебники по базовым предметам - буквари, учебники по математике и курса "Я исследую мир" - пришли в школу быстрее, чтобы учителя могли с ними ознакомиться и начать работу с детьми. Всего 2 недели на доставку - нормальный срок, учитывая опыт предыдущих лет, то есть учебники должны быть в школах до 1 октября", - заявила глава министерства Лилия Гриневич.

Также отмечается, что до 1 октября у первоклассников продолжается предусмотренный программой адаптационный период, все необходимые материалы для которого имеются у преподавателей, а в учебниках не возникает необходимости. Подробная программа, в которой указано, чем должны заниматься дети в течение адаптационного периода в первом классе, обнародована на сайте МОН.

Топ комментарии
+9
"Ви вже вибачайте за пафос, але нема в нас більшого лиха ніж Проста Людина.
Проста Людина як біологічний вид страшніше за п'ятьох сепарів на одному квадратному метрі.
Проста людина не хоче ніколи ні за що відповідати і вирішувати. За Просту людину все має вирішити Президент, Верховна рада, мер, депутати. На крайняк, батьки, "в яких не було грошей, і тому я не пішов вчитись в університет".
Проста людина понад усе любить халяву. Проста людина хоче гречки під час виборів і найчеснішого Президента в світі.
Проста людина охоче вкраде якусь дрібницю з роботи чи без жодного докору сумління братиме хабарі за довідку, бо "депутати он крадуть мільйони і нічо".
Проста людина порушуватиме ПДР, "бо всі порушують", і даватиме на лапу замість сплатити штраф по протоколу. Але, неодмінно, того ж вечора на кухні бідкатиметься про корупцію в поліції.
Простою людиною бути дуже легко і вигідно. Ніякої тобі персональної відповідальності ані за своє життя, ані за країну, бо "ти ж нічого не вирішуєш" і "нічого сам не зміниш". Натворив якусь хєрню і кажи, що "жизь заставила".
Проста людина може махати трикольоровою ганчіркою і бігти на референдум, а потім хаяти українську владу, що по ним п'ятий рік стріляють, а "політики ніяк не домовляться".
Проста людина хоче розкладати пасьянс "косинка" на роботі, але заробляти, як Рокфеллер.
Проста людина молиться на набите пузо, пенсії по сто тисяч, путьовкі каждой уборщіці і ковбасу по 2.20.
Проста людина люто ненавидить всіх "непростих" - тих, хто досяг чогось, крім стандартного життєвого циклу річкового планктону.
Проста людина ніколи не визнає, що чийсь успіх - це результат зусиль і пахання рівня колгоспної коняки. Вона переконана "просто йому пощастило".
Насправді, стрьомно жити в суспільстві, де так багато Простих людей. Вони, крім Нового року, 8 березня, ну, і інших "приводів", перманентно нещасні і злі."
показать весь комментарий
15.09.2018 12:33 Ответить
+4
Офігіти... Раніше я думав, що тільки для комунальників зима зі снігом РАПТОВО починається в грудні, а тепер ще одні ДЕБІЛИ виявились - міносвіти, вони забули що навчальний рік починається 1 вересня, а не жовтня...
показать весь комментарий
15.09.2018 12:28 Ответить
+3
очуметь! а зарплату и премии в Минобразования вовремя получили?
показать весь комментарий
15.09.2018 12:16 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Почти успели..
показать весь комментарий
15.09.2018 12:16 Ответить
очуметь! а зарплату и премии в Минобразования вовремя получили?
показать весь комментарий
15.09.2018 12:16 Ответить
А косяки с рашкиными гербами, или ошибками?
Там им за учебники с СССР не за что премии давать. Что не выпуск, то цирк для родителей.
показать весь комментарий
15.09.2018 12:28 Ответить
Пипец . Бардак в стране.
показать весь комментарий
15.09.2018 12:20 Ответить
даже такую тему на Цензоре засрать у.муд.ряются((
Тут же, в новости не пишет что сделана еще одна дисциплина для детей - основы религии, или какая-то подобная чушь. Но нет - обгадить то, на что возможно и не было денег, - "святое".
Далеко заедем., ув. тварищи.
показать весь комментарий
15.09.2018 12:25 Ответить
показать весь комментарий
15.09.2018 12:33 Ответить

а зате у нас 2/3 світових чорноземів!!!11
і народні пісні
і кабанчики жирні
і .... завжди боролись проти рабовласників!!111
взагалі не розумію, чому у нас ще не Хранція або Канада... кхи-кхи
показать весь комментарий
15.09.2018 12:41 Ответить
показать весь комментарий
15.09.2018 12:51 Ответить
https://www.facebook.com/people/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD-%D0%A1%D0%B0%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE/100001205690197?hc_ref=ARR6hzWHxGs5YiolivpL2uYlbN-GMlnT07Bcvq7VdGRGU-hmjaVmnrMWTKisCKwP1QE&fref=nf&__xts__%5B0%5D=68.ARCicjr65rQYGg1m-AtambU3rpY9GIci1PlFdK1Pq4utjVUyTi-**********************************-KIPDUde4vRkH9qYfIE6Qi_JRCkcq5id1texX1MfVHsMleJNxic7EAJnK1VHFlLUmrSW0Ms-ZXpHHJ0BXOZOIuWqSBqAA3JwQ&__tn__=C-R Антон Санченко https://www.facebook.com/people/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD-%D0%A1%D0%B0%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE/100001205690197?hc_ref=ARR6hzWHxGs5YiolivpL2uYlbN-GMlnT07Bcvq7VdGRGU-hmjaVmnrMWTKisCKwP1QE&fref=nf&__xts__%5B0%5D=68.ARCicjr65rQYGg1m-AtambU3rpY9GIci1PlFdK1Pq4utjVUyTi-**********************************-KIPDUde4vRkH9qYfIE6Qi_JRCkcq5id1texX1MfVHsMleJNxic7EAJnK1VHFlLUmrSW0Ms-ZXpHHJ0BXOZOIuWqSBqAA3JwQ&__tn__=C-R

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2097500130300156&id=100001205690197&__xts__%5B0%5D=68.ARCicjr65rQYGg1m-AtambU3rpY9GIci1PlFdK1Pq4utjVUyTi-**********************************-KIPDUde4vRkH9qYfIE6Qi_JRCkcq5id1texX1MfVHsMleJNxic7EAJnK1VHFlLUmrSW0Ms-ZXpHHJ0BXOZOIuWqSBqAA3JwQ&__tn__=-R 12 ч. · https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2097500130300156&id=100001205690197#
Дивлюсь на деградацію Росії в стількох галузях і на стількох випадках одночасно, від просвердленого і заклеєного ПВА космічного корабля і ГРУшних "невидимих" ніндзя в соборі зі шпилем до самозабаненої церкви - кожен день приносить чергового півня з гівна, і так дико після цього читати філіппіки на адресу українців від земляків які досі вважають все московське незмірно вищим київського і беззаперечним прикладом для наслідування, і мені здається, що меншовартість їм викладали одразу в першому семестрі в МГУ. Так їх і записую в блокнотик - "покусані МГУ".
показать весь комментарий
15.09.2018 13:35 Ответить
це вороги ліплять тезу, що українці бідні, тому що дурні. Замість того щоб сказати, що проти України ведеться сама передова і нікому на планеті не дуже й кому відома гібридна війна, - простіше сказати - ей, українце, почни з себеІ І дурний українець каже собі - ой, який я дурний і ще й хабарі даю...корупцію розвожу, і війна на сході громадянська мабудь...
показать весь комментарий
15.09.2018 16:49 Ответить
Довгі роки ти жив поруч з ПР, і раптово прокинувся... Чи то «дєкабрісти разбуділі Гєрцена»?
показать весь комментарий
15.09.2018 12:35 Ответить
Пусть премии себе меньшие выписывают, тогда и на учебники деньги останутся. А историю для 10 класса в этом году напечатают ?
показать весь комментарий
15.09.2018 13:11 Ответить
Офігіти... Раніше я думав, що тільки для комунальників зима зі снігом РАПТОВО починається в грудні, а тепер ще одні ДЕБІЛИ виявились - міносвіти, вони забули що навчальний рік починається 1 вересня, а не жовтня...
показать весь комментарий
15.09.2018 12:28 Ответить
Сын прошел обучение 3 месяца в военном центре в "ДЕСНЕ".До этого ОТСЛУЖИЛ СЛУЖБУ В ВСУ(пограничник),принимал участие в АТО.После контузии работает в военкомате.ПРАПОРЩИК-СОВОК 60 лет по возросту из школы привел детей в военкомат на сборку и разборку автомата.Сын начал обучать детей-школьников по прогграмме "Десны"НО,прапорщик достал УЧЕБНИК"НВП ЗА 1986год" ГДЕ НЕ ТАКОЙ ПОРЯДОК РАЗБОРКИ.УСТРОИЛ истерику-скандал.ВОЕНКОМАТ ЕМУ НИ ЧЕМ НЕ ОТВЕТИЛ ПОТОМУ ЧТО,НЕТ ПЕЧАТНЫХ МЕТОДИЧЕК ОТ МО УКРАИНЫ,
показать весь комментарий
15.09.2018 13:45 Ответить
У Вас не адекватное сравнение.... Школьная программа для 1 класса не меняется каждый год и соответственно не меняются новые книги по новой программе обучения (для полного обновления и замены книг старого образца) Создание новой программы обучения, составление новых текстов книг и их печатание заняло время. Готовность всего этого совпало к октябрю месяцу. Поэтому, стоял вопрос внедрять новую программу с октября 2018 года (с опозданием всего лишь на один месяц учебного года) или с 1 сентября 2019 года но в срок начала учебного года.
показать весь комментарий
15.09.2018 14:08 Ответить
А де поділися підручники за минулий навчальний рік?
показать весь комментарий
15.09.2018 12:32 Ответить
Книги старого образца не куда не делись. Книги печатались не по причине их нехватки а печатались книги по причине полного обновления программы обучения с соответственным изменением книг и полной заменой старых книг по старой программе на новые книги по новой программе.
показать весь комментарий
15.09.2018 14:13 Ответить
а почему каждый год новые учебники?????и хуже предидущих????и с идиотскими ошибками????
6+12= 18 - вот возраст телки, которая с обильными молодыми месячными будет как корабль ходить среди детей 1-10 классов!
А если б школа 10-летка с 6 класса, то в 18 эта девушка могла б быть на 2 курсе универа и выйти замуж за мужчину на 2-10 лет постарше и даже родить ребенка, взяв академку, чтоб с малым посидеть годик !
И с парнями такая же мутка.Без школы в ВУЗ не поступишь, а в школу 12 лет переться- и будет чувствовать молодой мужчина в 17 лет себя идиотом-иждивенцем!
показать весь комментарий
15.09.2018 17:04 Ответить
Вы сначала сами сочиняете всякую дурь а потом на свою же придуманную дурь возмущаетесь... А конкретно; сочинили "а почему каждый год новые учебники???? Нет и не было издания каждого года новых новопрограммных учебников (не путать с печатанием новых книг по мере их износа) Программа для первого класса и соответственно книг не менялась больше 10- 15 лет.
показать весь комментарий
15.09.2018 18:22 Ответить
Норвежская революция: страна переходит на электрические самолеты

https://charter97.org/ru/news/2018/9/15/305360/
показать весь комментарий
15.09.2018 12:51 Ответить
По вашему лучше было бы начать обучение по новой программе с новыми книгами с 1 -го сентября 2019 года но в срок с началом учебного года. Нежели с октября 2018 года с опозданием всего лишь на 1 месяц при том, что по новой программе до 1 октября у первоклассников продолжается предусмотренный программой адаптационный период, все необходимые материалы для которого имеются у преподавателей, а в учебниках не возникает необходимости.
показать весь комментарий
15.09.2018 14:22 Ответить
Бісова ти ковінька,.. Най би тебе пранці з'їли... Бачу що тобі повилазило...бо спілкуюся я повсякденно тільки рідною - українською, і на ЦН також спілкуюсь частково українською. На різних інтернет-форумах в тому числі на ЦН пишу переважно російською що пов'язано з технічними зручностями російськомовних програм і клавіатури для швидкого набору тексту. Та дурний піп тебе хрестив тому й сам нездара як ціп з підлою душею. Бо не маючи розуму відповісти по темі статті, про навчання, пишеш про мову спілкування. А щоб в тебе пір'я в роті поросло…щоб швидкою Настею тут тебе зносило коли тебе так заціпило в нерозумінні мною написаного. Коли тебе вже так муха вбрикнула і не маєш розуму відповісти по темі статті то іди до бісової матері - бевзень та палянт.
показать весь комментарий
15.09.2018 15:48 Ответить
Та не бери ти белькотання цього телепня близько до серця... То "ольгінці" спохватилися и найняли нових "батраків", зі знанням української мови... Правда, все одно не вистачає... Тому основна маса користується гугл-перекладачем. Однак, навіть україномовні "переборщують" у своєму "суперпатріотизмі", і "паляться"... Є "матірна" версія арії Хосе з опери "Кармен" :
"Если красавица
На х.. бросается -
Будь осторожен -
Триппер возможен!...".
А тут деякі навіть Фаріон здатні звинуватить у "українофобстві" і прихильності до Кремля...
показать весь комментарий
15.09.2018 16:41 Ответить
Ну, "кацапську натуру" не переробиш... Твій "нік" - "Листвич"? Ні... А коментар адресувався йому... Чого ти сюди носа пхаєш? І на Михайла Коцюбинського не "клепай" - на відміну від тебе, "батрака внутріМКАДівського", ця людина таких слів не вживала... Це слово, навіть зараз, після повальної "русифікації, ні на його батьківщині, на Вінничині, ні на Поліссі, де він тривалий час проживав, не вживається...
показать весь комментарий
15.09.2018 17:36 Ответить
Ой, не калатай, глечику порожній! Свого носа скрізь де не треба пхаєте саме
ви, ординці, за своєю звичкою, а ще й підло кусаєте, здичавілі мокшанські пси. Коли
відчуваєте безкарність. Будеш, ординцю, повчати своїх друзів-п`янюг під пивним
киоском, второпало? Ти мені, недолугий нікчемо, не
розповідай про мого земляка М. М. Коцюбинського. Це ж оксиморон- московіт, який здатний лише гнути
московитське матюччя, ще повчає
українця, як йому поводитись в себе вдома! Що ти
невігласе читало з його творів, прихвостню рошено-ольгінський?

"Родився мудьом - мудьом і
вмреш!"
- сказав Наум, махнувши рукою (Михайло Коцюбинський, "Ціпов'яз")
показать весь комментарий
16.09.2018 09:45 Ответить
Дурбеликом був дурбеликом залишився... Тобі було задано аргументоване запитання по темі статті як опонента.

"По вашому краще було б почати навчання за новою програмою з новими книгами з 1 -го вересня 2019 року але в термін з початком навчального року.? Ніж з жовтня 2018 року із запізненням всього лише на 1 місяць при тому, що за новою програмою до 1 жовтня у першокласників триває передбачений програмою адаптаційний період, всі необхідні матеріали для якого є у викладачів, а в підручниках не виникає необхідності."



Відповідно, не маючи аргументів і розуму достойно дати відповідь по темі статі ти як баба базарна починаєш гавкати і переходиш на особисті образи до усіх своїх опонентів. Як нездарний телепень опускаєшся до рівня базарної баби одівши на себе її нацицюрника.
Тому виділенне шрифтом питання залишається відкритим. Тож маєш шанс показати себе, свій розум, свої знання, свої аргументи, доводи... як освічена, культурна людина - аргументовано давши відповідь на запитання по темі дискусії статі ЦН.
Хоча... розумної аргументованої відповіді не чекаю бо ти нездара і злидень на розум.
Чи підтверди знову свою свою нікчемну базарно-бабську натуру.
показать весь комментарий
15.09.2018 20:09 Ответить
гЛистовичу, ти,
лгбтешний збоченцю, теж не змінюєшся - так само продовжуєш вилизувати шоколадну
дупуадже твоя натура - продажна, безідейна і безпринципна. Ти ще не не охляло,
наймите безідейний? Скажи, бурсаче,
хто тобі що винен? Скажу тобі одне. Працюю з дітьми вже багато років. І як було
за часів Янукодли, так досі все і залишилося. Як не було нормальних
підручників, коли міністром був Табачник, так само бракує їх за часів
Вальцманату. Як не знали діти навіть 7-8 класів ні про Козацькі Часи, ні
про Коліївщину, ні про ОУН-УПА, ні про Холодний Яр... А навіщо Вальцманату
виховувати дітей патріотами, щоб прийшли до АП і копняками його, злодія і
колаборанта погнали до шибениці? Так само до 1 вересня школи не готові.
Жодної різниці. Життя по-новому вже 5-йрік, а той самий совок панує у школі, що
й був. З початком нового року всі учні в українських школах МАЮТЬ БУТИ
ЗАБЕСПЕЧЕНІ ПІДРУЧНИКАМИ СТАНОМ НА 1 ВЕРЕСНЯ. І ЖОДНИХ
ВИПРАВДАНЬ! КРАПКА!

А тебе,
примітивного демагога, ще не нудить від власних фекаліїв, обумовлених моральною
і духовною неповноцінністю?

"Баба
базарна гавкає
"? Ти - блазень-самоучка, з рівнем інтелекту несвідомої
протопазми! Куди ти лізеш, надолобню?
показать весь комментарий
16.09.2018 09:30 Ответить
АндрЮшенька... ось ти й підтвердив своє нікчемне нутро. Ти пишеш що працюєш з дітьми багато років і все без змін і т.д. по тексту. А чому ж ти промовчав що працюєш з особливими дітьми ..."із стійкими інтелектуальними та/або психічними порушеннями," хіба це не підле лукавство порівнювати знання таких дітей із знаннями звичайних першокласників і старшокласників? Такаж сама в тебе "правда" в про книги і все інше. Твоє виття на Вальцмана що це він а не ти повинен виховувати дітей "А навіщо Вальцманату
виховувати дітей патріотами...", ані не трохи не дивує. враховуючи що ти місцева депутатка самої найменш рейтингової партії яка є в опозиції до президента і маєте 2.4 % підтримки. В тебе Вальцман - завжди злодій і т.д. Скажи чому ти сам по сплаті єдиного соціального внеску (ЄСВ) мав борг біля 13 000 грн.? Це ж з твого боргу не виплатили пенсіонерам, ветеранам... Ти не виконуєш перше і головне правило законослухняного громадянина: сплату податків! І як можна від когось щось вимагати, якщо ти сам не виконуєш вимоги податкового законодавства?
Подивився твою декларацію то ти виявляеться ще й бомж.... бо не вказано жодного місця, в якому ти б міг мешкати. Крім, хіба що в не прийнятому в експлуатацію у 2016 році недобудованому житловому будинку. Це тоже така твоя "правда". Я не вказую данних по яких тебе можна було б індитифікувати. не будеш проти до повної відкритої інформації про себе щоб і форумчани самі побачиии з відкритих джерел хто ти є насправді і тут на ЦН.?
показать весь комментарий
16.09.2018 13:10 Ответить
Андрюшеньками мариш, лгбтешний збоченцю? Що це за чухня, жертво
шизофренії? Либонь ти геть обжерлося соєвих комбікормів… чи ти під бутиратом?! Ясна річ тобі, потворному викидню мінстеця, до вподоби
життя по-новому дюргою до гори. А
знедолений народ поволі втікає з пограбованої і "реформованої"Вальцманом
країни:

04.09.18 З України щороку ви їжджає мільйон громадян.
Це справді катастрофічна ситуація, - Клімкін
https://ua.censor.net.ua/news/3084351/**********************************************************************************************

07.09.18 Украина
теряет квалифицированные кадры из-за увеличения потока трудовых мигрантов, -
экономист Бураковский

https://censor.net.ua/news/3084984/ukraina_teryaet_kvalifitsirovannye_kadry_izza_uvelicheniya_potoka_trudovyh_migrantov_ekonomist_burakovskiyi
показать весь комментарий
17.09.2018 08:57 Ответить
Да что гаваришь, Малятка?
Ты бы, тупица, посмотрел бы например доклад МОН в ВР, а ПОТОМ гавном плевался....
показать весь комментарий
15.09.2018 16:52 Ответить
О, ти знову вилізло? Хіба твій цирк ще не поїхав?
показать весь комментарий
16.09.2018 19:59 Ответить
Привет, дарагой! Своим г...... не подавился ещё?
А относительно учебников:
https://fakty.ictv.ua/ru/ukraine/20180829-1-veresnya-grynevych-skazala-chomu-v-shkolah-nemaye-************/
показать весь комментарий
16.09.2018 21:38 Ответить
Хто про що, а рошенівська глиста про екскременти. Тамбовські вовки тобі
"дАрАгіє". Шо ти мені тицяєш що кожен і так знає?!! "Необхідно
буде виходити на міжнародні ринки
"...В них проблеми із судами
почалися вчора?

Життя по-новому вже 5-й рік, а той самий совок панує у школі, що

й був з а часів янукодли. І завше знаходять відмазки. Щороку діти до жовтня-листопада мають проблеми із підручниками. З початком нового навчального року всі учні
в українських школах МАЮТЬ БУТИ ЗАБЕСПЕЧЕНІ ПІДРУЧНИКАМИ ДО 1
ВЕРЕСНЯ! І ЖОДНИХ ВИПРАВДАНЬ!
А як ні , то нехай йдуть геть, гельмінти.
показать весь комментарий
17.09.2018 08:52 Ответить
Дурак дураком, но упорный! УКРАИНСКИЕ типографии не справляются по времени с большим объёмом. Так чтоб ты выбрал - печатать в УКРАИНСКИХ типографиях, но с задержкой 1,5 месяца или к 1 сентября отдать заказ иностранным (расейским?) типографиям?
А, мой маленький патриот?
показать весь комментарий
17.09.2018 11:34 Ответить
Якщо вам здається, що навколо вас
одні дурні-значить ви центральний ...
Я з тобою, дискусії не збираюся вести. Чи Україна ніколи не замовляла і не замовляє нічого за кордоном? В чому зрада, якщо і замовлять десь в Чехії чи Німеччині, га, великий рошеномізкий шмат г...? Все одно ці гельмінти через оффшори і корупційні оборудки крадуть в сотні разів більше. Не на московії ж замовляти (як петя зовсім не цурається робити під час війни)! З початком нового навчального року всі учні
в українських школах МАЮТЬ БУТИ ЗАБЕСПЕЧЕНІ ПІДРУЧНИКАМИ ДО 1
ВЕРЕСНЯ! І ЖОДНИХ ВИПРАВДАНЬ!Крапка!
показать весь комментарий
17.09.2018 12:19 Ответить
Ты там на своём диване совсем охренел.
Скорая помощь должна приехать мгновенно!
А если не мгновенно - пусть вообще не приезжает!
показать весь комментарий
17.09.2018 12:33 Ответить
тобі і лікарі вже не допоможуть - рошен головного мозку невиліковний! цікаво, ти таке було до мед "реформи" чи теба так підлікували?
показать весь комментарий
17.09.2018 12:43 Ответить
Лежит наша Малятка в кроватке, сучит ножками и кричит: "Сволочи! Падонки! Хачю всё и сразу!"
показать весь комментарий
17.09.2018 19:14 Ответить
так от таке і керує освітою в Уркаїні. Війна ж блін гібридна!
показать весь комментарий
15.09.2018 17:07 Ответить
Издание "учебников" - самая благодатная почва для коррупции. Победившим конкурс авторам учебников нужно ЕДИНОРАЗОВО заплатить оговорённую конкурсом сумму (из бюджета минобразования) и выложить в инет электронный вариант для СВОБОДНОГО скачивания. Останется лишь обеспечить школьников электронными книгами (система куда дешевле и эффективнее) и экологически оправдана. Не нужно таскать детям тяжелые сумки и рюкзаки.
показать весь комментарий
15.09.2018 13:11 Ответить
Молодці, до 15 вересня впорались із друком. Поки роздадуть по школах, буде вже початок жовтня. А це тільки для першачків. Гадаю, до кінця травня 2019 р. дійде черга і до одинадцятого класу.
показать весь комментарий
15.09.2018 13:20 Ответить
Млять. Сон разума порождает дыбильные комментарии.
Вы же НИХРЕНА не знаете, а воняете.
Всю ситуацию с учебниками МОН СПЕЦИАЛЬНО пояснил в выступлении в ВР на прошлом дне правительства.
Если вы ДЕЙСТВИТЕЛЬНО интересуетесь вопросом - можете полюбопытствовать!
показать весь комментарий
15.09.2018 16:57 Ответить
Учебники на кацапском или на государственном? С этого нужно начинать, начинать учить государственный язык и никаких отговорок не должно быть.
показать весь комментарий
15.09.2018 21:16 Ответить