8085 посетителей онлайн
3 828 62

В подземных хранилищах достаточно газа, чтобы пройти отопительный сезон, - "Нафтогаз"

В подземных хранилищах достаточно газа, чтобы пройти отопительный сезон, -

Украина полностью готова к отопительному сезону, в подземных хранилищах 16,4 млрд куб. м газа.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в сообщении компании в Twitter.

""Нафтогаз" полностью готов к отопительному сезону. У нас в подземных хранилищах достаточно газа, чтобы пройти отопительный сезон. По состоянию на 6 октября в украинских подземных хранилищах 16,4 млрд куб. м газа", - сказано в сообщении.

В подземных хранилищах достаточно газа, чтобы пройти отопительный сезон, - Нафтогаз 01

Топ комментарии
+11
государственная компания нафтогаз приобрела газ для населения на отопительный сезон и полностью оплатила его (по другому быть не может, цена зафиксирована)
с каких херов гройсман собрался повышать цены для населения, если за газ уже уплачено?)
кобелевым, витренко, гросманам и прочим слепым трастам не хватает премий?
пи@оры!
показать весь комментарий
08.10.2018 10:34 Ответить
+10
та да..с такими ценами скоро и 5 лярдов кубов будет достаточно!))))
показать весь комментарий
08.10.2018 10:25 Ответить
+8
У підземних сховищах достатньо газу, щоб пройти опалювальний сезон, - "Нафтогаз" - Цензор.НЕТ 1886
фу таким жадным быть))
показать весь комментарий
08.10.2018 10:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
та да..с такими ценами скоро и 5 лярдов кубов будет достаточно!))))
показать весь комментарий
08.10.2018 10:25 Ответить
Один сосед слева отрезал болгаркой отопление от хаты. Будет зимовать в пристройке на одну комнату. Соседи справа собрались в город к детям в квартиру на зимовку.
Таким темпом действительно скоро и 5 млрд кубов хватит. Норы выроют и там будут зимовать.

Обороты у нафтогаза из-за этого падают. Значит подымут цены, чтобы сохранить прибыля. Это еще сократит потребление. По умному это называется коллапс рынка. А если по дебильному, то "'енергозбереження" і "енергетична незалежність".
показать весь комментарий
08.10.2018 12:05 Ответить
Не надо газ по 4коп., шоб топить хату, веранды и сараи!
показать весь комментарий
08.10.2018 12:24 Ответить
Газ давно уже не по 4 коп.
А скоро будет по 1$ куб. 99% украинцам он по этой цене не нужен. Для барыг это не проблема. Продадут в ЕС по 0.5 оптом. Деньги понятно в офшорах останутся.
По итогу - банальная кража газа, который как бы украинцам принадлежит.
показать весь комментарий
08.10.2018 12:42 Ответить
https://meget.kiev.ua/news/32475-sjurpriz-naseleniju-ot-pravitelstva-v-tarifah-na-svet-3-6-grnkvt-uzhe-v-ijune-2019-goda/?utm_content=433126514&utm_medium=cpc&utm_campaign=redtram&utm_source=206275
тут еще одна радость.ну что бы уже наверняка
показать весь комментарий
08.10.2018 15:02 Ответить
"Обороты у нафтогаза из-за этого падают. Значит подымут цены, чтобы сохранить прибыля. Это еще сократит потребление. По умному это называется коллапс рынка. "

Насправді ні, при зменшенні споживання населенням в структурі продаж Нафтогаза скорочується частка регульованого тарифу, який вдвічі нижчий комерційних цін реалізації, а в структурі джерел одержання газу зменшується імпорт, який їм обходиться в рази дорожче газу власного видобутку.
показать весь комментарий
08.10.2018 19:45 Ответить
Тобто виручка зменшиться, але прибуток виросте
показать весь комментарий
08.10.2018 19:46 Ответить
хороший повод андруше кобельову премию дать.
показать весь комментарий
08.10.2018 10:29 Ответить
не просто премию, а потужно безальтернативную, мыролюбную премию.
показать весь комментарий
08.10.2018 11:22 Ответить
Тому якось пох які там епітети, лише сума цікавить
показать весь комментарий
08.10.2018 19:47 Ответить
пи@оры!
показать весь комментарий
08.10.2018 10:34 Ответить
Пливли, пливли, а на березі всрались.))
показать весь комментарий
08.10.2018 10:35 Ответить
16 млрд кубов є. А скілько ттрнеба. памятаєьбся , що раніше і 24 млрд мало було. Тепер купляли по одній ціні , а продавати населенню будуть по вищій ціні? Комерція.
показать весь комментарий
08.10.2018 10:35 Ответить
У підземних сховищах достатньо газу, щоб пройти опалювальний сезон, - "Нафтогаз" - Цензор.НЕТ 1886
фу таким жадным быть))
показать весь комментарий
08.10.2018 10:38 Ответить
Новина для пенсіонерів України...
показать весь комментарий
08.10.2018 10:44 Ответить
пенсы, отапливаемые свои дома дровишками , несказанно рады этой новости...посадки еще наростут...
показать весь комментарий
08.10.2018 11:56 Ответить
Если достаточно поднять цену на газ и сократить число получающих субсидии, то в подземных хранилищах хватит газа на четыре отопительных сезона.
показать весь комментарий
08.10.2018 12:34 Ответить
Якщо акцію "прикрути" оголосити безстроковою, то Нафтогаз стане конкурентом Газпрома на європейських ринках, це буде оголошено видатною реформою та перемогою, з обов'язковою премією керівництву
показать весь комментарий
08.10.2018 19:49 Ответить
Газ как недра собственность олигархата и его челяди Не нравтся не бери за бугор отправят Нас варят как лягушку потихоньку но сварят обезательно Всех и субсидиантов в
первую очередь Уже не газ родовища гонят в офшоры Только новый суспильный дрговор и
референдумы по отзыву всех и в любое время Прямая демократия нанимай и контролируй по
другому не бывает Мы как дети хотим как у мамы сопли распустим глядишь и пожалеет и
То не факт Олигархат за 100% мать родную продаст- Карл Маркс
показать весь комментарий
08.10.2018 12:50 Ответить
Как так получилось, что собственность народа стала собственностью олигархата и его челяди и мы должны платить не за добычу газа и его доставку к нам домой, а ещё покупать свой собственный газ у самих себя по цене устанавливаемой олигархатом и его челядью, зависящей от ихней жадности? Можно было бы купить газ у самого себя, но наши деньги не остаются у нас, а уходят олигархату и его челяди, а после в офшоры.
показать весь комментарий
08.10.2018 15:13 Ответить
Они в прошлом году тоже так говорили, а потом попросили прикрутить...
показать весь комментарий
08.10.2018 15:35 Ответить
А, что, по вашему, эеономить НЕ НАДО???
показать весь комментарий
08.10.2018 15:55 Ответить
Звісно треба, а то кобилєву не вистачає на чергову переможну премію
показать весь комментарий
08.10.2018 19:50 Ответить
Причем тут ОДНО К ДРУГОМУ????

Вот, к тебе вопрос вопрос:
Ты работаешь на фирме, делаешь какое-то важное задание, выполняешь его ХОРОШО, фирма экономит/зарабатывает деньги....
Скажи: фирма может выписать тебе премию?
Уверен, что скажешь: может и даже - должна.
Так в чем проблема с премиями в НАФТОГАЗЕ????
Они ВЫИГРАЛИ СЕРЬЕЗНЫЙ СУД, СЭКОНОМИЛИ КУЧУ ДЕНЕГ!!!!!!!!!!!
Почему они не могут премию получить?

Или, ты, просто - ЗАВИДУЕШЬ?
показать весь комментарий
08.10.2018 23:08 Ответить
Я вважаю ціну на газ треба підвищити мінумум до 1$/куб, це значно збільшить прибуток Нафтогаза й дасть підставу виплачувати на порядок більшу премію його керівництву. Це буде ПРАВИЛЬНО і ХОРОШО.
показать весь комментарий
08.10.2018 23:16 Ответить
Ответ из серии "лишь-бы ляпнуть"???

Хотя НИ ОДНОГО ответа на мои вопросы, ты - НЕ ДАЛ!!!
показать весь комментарий
08.10.2018 23:22 Ответить
ОН ОНО ЧЬО МІХАЛИЧ
показать весь комментарий
08.10.2018 23:59 Ответить
Треба економити газ, як це роблять в усіх цивілізованих країнах, а не опалювати атмосферу і сидіти на газовій голці кремля, як до цього нас привчили наші попередні газові шахраї і шахрайки.
показать весь комментарий
08.10.2018 16:25 Ответить
добре тобі ...у казармі ...
показать весь комментарий
08.10.2018 19:22 Ответить
Вспомнилась акция по призыву Порошенко прошлой весной. Как она называлась? Прыкруты вентиль, шоб Европа не замерзла? )))))))))))))))))))))))))))))))
показать весь комментарий
08.10.2018 19:39 Ответить
Заруби себе на носу - Если РФ только попробует "Прыкрутыть вентль Европе", то Европа твоему ***** открутит голову.
показать весь комментарий
08.10.2018 22:58 Ответить
Споживання газу системно скорочується за весь час незалежності України. Але чому, наприклад, в ЄС не ставлять за мету "не сидіти на голці кремля"? Щось знають чого місцевим гоям "не положено" знати?
показать весь комментарий
08.10.2018 19:52 Ответить
"чому ... в ЄС не ставлять за мету "не сидіти на голці кремля"?

А тому, що вони вже давно цієї мети досягли, бо в них поставки газу диверсифіковані, а на ту частину, яка йде з РФ укладені такі договори, які РФ роздягнуть і розують, якщо москалі їх порушать, бо ці договори укладала не газова принцеса, а звичайні європейці.
показать весь комментарий
08.10.2018 22:53 Ответить
Якщо такі "диверсифіковані", то чому в ЄС оптові ціни втричі вищі ніж в США?
показать весь комментарий
08.10.2018 22:56 Ответить
Я Вам "щоб 2 рази не вставати" відповім, тому що диверсифікація - фейкова, 90% європейського споживання газу забезпечують зовнішні держмонопольки - Газпром, Еквінор, Сонатрак, Катар петроліум. Це називається олігополія.
показать весь комментарий
08.10.2018 22:59 Ответить
Це навпаки у США вони нижче, ніж в Європі, бо там газ дешевий бо він сланцевий і США вже обігнали Росію за видобутком нафти і газу.
показать весь комментарий
08.10.2018 23:06 Ответить
Яке значення обігнали вони когось чи має до рівня цін? Середня собівартість видобутку газу в РФ нижча ніж в США. Захіллноєвропейські споживачі значно ближчі до газових родовищ Північого моря ніж до ямальських чи західносибірських, але отримують з цих джерел за приблизно однакову ціну й набагато дорожче собівартості видобутку та транспортування
показать весь комментарий
08.10.2018 23:11 Ответить
Значення в тому, що Європа готова купувати газ саме у американців і уже побудовані термінали у Польщі і країнах Балтії, а собівартість газу в РФ постійно зростає і перспектив через санкції нарощувати видобуток у них немає. І ціна дешевого американського газу цілком влаштовує європейців і вони готові повністю відмовитися від газу з ерефії.
показать весь комментарий
09.10.2018 15:04 Ответить
Терміналів для прийому ЗПГ вже в ЄС збудовано на сумарно понад 220млрд м3 річного імпорту газу, але вони на 75-80% потужностей простоюють, хоча світова торгівля зрідженим швидко росте. Це доводить, що європейці не "горять бажанням" переплачувати за газ понад ту ціну, яку пропонують традиційні постачальники, зокрема й відмовлятись від рашенського на користь ЗПГ. Й заяви окремих політиків про буцімто "велику потребу" саме в такому напрямку торгівлі метаном залишаються порожнім струсом повітря.

"ціна дешевого американського газу цілком влаштовує європейців і вони готові повністю відмовитися від газу з ерефії."
Ага, тільки торговці амергазом нижче європейських цін його продавати не готові, тому-то 85-95% експорту ЗПГ з США йде куди завгодно, крім Європи...
показать весь комментарий
09.10.2018 15:59 Ответить
Як би ти не відстоював інтереси паРашки, єдиною супердержавою є США (с) Це цитата з *****. А тому США будуть нарощувати свої енергетичні поставки в Європу, а паРашка зменшувати допоки не подохне. І це об'єктивний процес розвитку людства.
показать весь комментарий
10.10.2018 06:28 Ответить
Ти забув додати ритуальні слова: "скоро" та "алілуя"
показать весь комментарий
10.10.2018 08:41 Ответить
Підгораєш? Це добре.
показать весь комментарий
10.10.2018 12:04 Ответить
Так коли побачимо "США будуть нарощувати свої енергетичні поставки в Європу, а паРашка зменшувати"? Бо в цьому році все рівно навпаки, амерЗПГ імпортують в ЄС менше, ніж торік, навіть попри суттєвий ріст його виробництва в США, а росгазу - більше
показать весь комментарий
10.10.2018 12:41 Ответить
Моя версія - ті, х то формує політику в Європі зацікавлені в дороговизні енергії з традиційних джерел щоб просувати "зеленку".
показать весь комментарий
08.10.2018 23:02 Ответить
"в дороговизні енергії з традиційних джерел" зацікавлені в першу чергу продавці, тобто москалі, які не хочуть, щоб розвивалась "зеленка".
А в розвитку "зеленки" зацікавлено все населення планети (крім москалів), бо "зеленка" по-перше, дармова, а по-друге, невичерпна бо відновлювальна.
показать весь комментарий
09.10.2018 15:14 Ответить
"Даром за амбаром", поки що основні відновлювальні джерела, які використовує людство є енергія води та біомаса, погодозалежні ВДЕ обходяться дорого як й самі по собі потужності (високі початкові витрати) так й заходи по нарощуванню їх частки в енергосистемі до помітного рівня вимагають значних додаткових інвестицій в мережі, а згодом й в акумуляцію чи в резервуючі види генерації.
показать весь комментарий
09.10.2018 16:06 Ответить
Ти сказав щось нове, чого ніхто не знає?
показать весь комментарий
10.10.2018 06:22 Ответить
Навіщо брешеш, що "зеленка дармова", ти ідіот?
показать весь комментарий
10.10.2018 08:43 Ответить
Зеленка дармова. Лише її отримання дороге, але воно швидко дешевшає і скоро більшість енергії буде надходити з відновлювальних джерел. Це неминуче. Прикро, що в тебе не вистачає розуму зрозуміти цієї простої істини.
показать весь комментарий
10.10.2018 11:52 Ответить
"Скоро" - це коли? Здешевлення "зеленки" уповільнилось, вітер й так нешвидко дешевшав, фотовольтаїка підходить до "полиці" коли зниження собівартості майже не буде, адже ціна панелей стане відносно невеликою частиною вартості створення СЕС. Зате подорожчання обслуговування цих непостійних джерел в енергосистемі буде тривати. Паливні ВДЕ - біомаса та гідроенергія обмежені ресурси, синтез палива - з великою втратою енергії та й схема "сезонне виробництво на надлишках сонця й вітру" підвищує собівартість продукту в рази. Ніяким "скоро" тут і не пахло, чергові фантазії...
показать весь комментарий
10.10.2018 12:55 Ответить
Не доганяєш початкову тезу, що дешевизна викопного палива уповільнює ріст використання "зелених" джерел? То таки ідіот та невіглас на додачу.
показать весь комментарий
10.10.2018 08:45 Ответить
А хтось з тобою хіба сперечався, що це не так? Ти намагаєшся доводити те, що і так всі знають. Твоя помилка в тому, що ніхто не зацікавлений в "дороговизні енергії", а навпаки - всі зацікавлені в стимулюванні зеленої, щоб вона стала масовою, технологічною і дешевою. І так воно і буде.
показать весь комментарий
10.10.2018 12:02 Ответить
Твоя помилка, що ти щоразу розписуєшся у власному невігластві. Хто "всі зацікавлені в стимулюванні зеленої"? В ЄС зелені тарифи прибирають, й загальні темпи встановлення нових потужностей ВДЕ обвалились в рази.
показать весь комментарий
10.10.2018 12:38 Ответить
А як дискутувати з шизіком , який погоджується з тезами, які повністю заперечують його попередні висловлювання, але на його картинку дійсності, в якій хотілки підмінили реальність це ніяк не впливає...
показать весь комментарий
10.10.2018 12:44 Ответить
В подземных хранилищах них...я нет!
показать весь комментарий
08.10.2018 17:44 Ответить
И как всегда осенью мысли только о том, как пережить отопительный сезон. Уж сколько лет, а воз и ныне там.
показать весь комментарий
08.10.2018 19:37 Ответить
Ну так це всюди так більшою чи меншою мірою, недавно http://blogs.platts.com/2018/10/05/us-natural-gas-coal-markets-calm-low-inventories/ читав таке
В Україні проблема, що без імпорту газу покривати зимове споживання за рахунок лише видобутку та підйому зі сховищ неможливо, хоча максимальний об'єм сховищ для цього достатній, але максимална продуктивність викачки з ПСГ незадовільна. Й ніякої серйозної модернізації сосуни тразитного бабла так й не почали, хоча перекриття газпромовського крану в 2014 мало б до цього спонукати як першочергового завдання. "Реверсний" імпорт, хоч і росгазу, був до того часу (в основному стараннями папєрєдніків зі "злочиної панди") технічно реалізований.
показать весь комментарий
08.10.2018 20:37 Ответить
В зиму 2008-9го, коли були екстремальні морози і Росія перекривала газ, в сховищах було накопичено 27 млрд. кубів. Тоді це дало змогу цілий тиждень тримати тиск у мережах реверсу з Заходу на Схід. Але всі виробничі підприємства були майже позбавлені газу, окрім комунальників. Гройсман сподіваєтся на м'яку зиму?
показать весь комментарий
08.10.2018 22:14 Ответить