6206 посетителей онлайн
1 543 182

73% мужчин поддерживают равное право женщин на участие в политике, - Климпуш-Цинцадзе

73% мужчин поддерживают равное право женщин на участие в политике, - Климпуш-Цинцадзе

Обеспечение гендерного равенства - это не "сезонное" оживление и не предвыборная риторика. Это общая кропотливая работа.

Об этом заявила вице-премьер-министр по вопросам европейской и евроатлантической интеграции Украины Иванна Климпуш-Цинцадзе во время парламентских слушаний "Предотвращение и противодействие дискриминации женщин из уязвимых социальных групп", информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Правительственный портал.

Иванна Климпуш-Цинцадзе отметила сотрудничество ВР и Кабмина по обеспечению гендерного равенства, а также сообщила, что за небольшой промежуток времени в Украине прошел ряд государственных инициатив в этой сфере.

"Впервые вопросы координации гендерной политики вынесены на общеправительственный уровень - к компетенции вице-премьер-министра по вопросам европейской и евроатлантической интеграции. Впервые разработан и одобрен Национальный план действий до 2021 года во исполнение Конвенции о ликвидации всех форм дискриминации в отношении женщин (CEDAW), принят и обновлен Национальный план действий по выполнению резолюции Совета Безопасности ООН 1325 "Женщины, мир, безопасность" на период до 2020 года" , - сказала вице-премьер-министр, отметив, что Министерство финансов и Министерство экономического развития и торговли интегрировали гендерное бюджетирование в Стратегию управления государственными финансами.

Иванна Климпуш-Цинцадзе сообщила, что гендерная составляющая включена в Государственную целевую программу восстановления и развития мира в восточных регионах Украины и Стратегии интеграции внутренне перемещенных лиц и внедрения долгосрочных решений относительно внутреннего перемещения на период до 2020 года. Кроме этого, принята Государственная социальная программа обеспечения равных прав и возможностей женщин и мужчин на период до 2021 года.

Вице-премьер-министр обратила внимание на то, что усиление деятельности по внедрению государственной политики гендерного равенства отвечает современным ожиданиям общественности. "По результатам опроса Фонда народонаселения ООН, 81% мужчин считают, что женщины должны получать равную с мужчинами зарплату за работу равной ценности. 74% мужчин считают, что женщины могут быть такими же хорошими лидерами общин, как и мужчины, а 73% мужчин считают, что женщины должны иметь равные шансы участия в политике с мужчинами", - сказала Иванна Климпуш-Цинцадзе.

Топ комментарии
+11
А к чему она это сказала.Где ущемляют права женщин?Хочешь иди в политику ,хочет в грузчики,копатели траншей, кузнецами, укладчики рельсов,шахтеры.Кто против? Что она *** хочет ?
показать весь комментарий
11.10.2018 01:02 Ответить
+9
Это манипуляций цифрами, лицемерие и пропоганды из-за бабла и власти со стороны борцов против "дискриминации" женщин. Организацйи, финансирующие все эти движения а-ля Метоо, wage gap или того же "равенства" полов, преследуют свои корыстные цели.
показать весь комментарий
11.10.2018 01:37 Ответить
+8
Я не розумію взагалі цієї проблеми. В Україні 63% виборців - жінки. Ніхто ж їм не заважає або забороняє голосувати за жінок. Жінки! Обирайте жінок! Так ні ж! Голосують за "красівих мужчін", а потім бідкаються що обрали тупих, холоднокровних злодіїв...
показать весь комментарий
11.10.2018 02:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Потім попрацювати з тими 10% і України нема?
показать весь комментарий
11.10.2018 01:29 Ответить
4 млн. человек - это очень боеспособная и мотивированная АРМИЯ ГРАЖДАН, которая может противостоять эффективно армии РАБОВ И ХОЛОПОВ превосходящую её в СТО РАЗ по численности!
показать весь комментарий
11.10.2018 01:40 Ответить
У Вас протилежні погляди з українцями, бо наше суспільство по іншому структуроване.
показать весь комментарий
11.10.2018 01:51 Ответить
у меня взгляды разумные, логичные, подтвержденные историческим опытом нынешней цивилизации. на самом деле СВОЁ ГОСУДАРСТВО могут создать только эти 5-10% активного и САМОДОСТАТОЧНОГО контингента, остальная 90% масса тупа, невежественна, недееспособна, инертна и ВЕДОМА ( как бараны) и не важно Украина это или любая другая страна!
показать весь комментарий
11.10.2018 01:59 Ответить
Щоб бути громадянино України треба вивчити не тільки мову та історію, але мати українську ментальність. У нас кожен пан і сам для себе все вирішує. Ваша модель на цьому етапі є російською.
показать весь комментарий
11.10.2018 02:14 Ответить
в паРаше в отличии от Украины 99% РАБОВ И ХОЛОПОВ!
показать весь комментарий
11.10.2018 05:46 Ответить
а 1% ГРАЖДАНАМИ быть не сможет, тольКо БОЯРАМИ!
показать весь комментарий
11.10.2018 05:49 Ответить
Не верьте тому что высказывает яркий представитель гендерного неравноправия. Там всегда цифры пишутся с потолка, ибо гранты штука прибыльная а отчитываться грантодателям нужно всегда с позитивным окончанием спича.
показать весь комментарий
11.10.2018 01:39 Ответить
Это манипуляций цифрами, лицемерие и пропоганды из-за бабла и власти со стороны борцов против "дискриминации" женщин. Организацйи, финансирующие все эти движения а-ля Метоо, wage gap или того же "равенства" полов, преследуют свои корыстные цели.
показать весь комментарий
11.10.2018 01:37 Ответить
100%
показать весь комментарий
11.10.2018 01:56 Ответить
В стране где юля имеет высочайший рейтинг на данный момент рассказывать про неравенство - это бред.
показать весь комментарий
11.10.2018 01:43 Ответить
Юля - "баба с яйцами", которых нет у многих "мужиков" в сегодняшнем политическом бомонде. Нужно людей оценивать ИНДИВИДУАЛЬНО КАЖДОГО (конкретно), а не какого пола. Но, если сделать это, то СЕГОДНЯ по статистике женщины значительно уступят мужчинам, это факт и реалии жизни и их нужно ПРИНИМАТЬ их ОБЪЕКТИВНО (этому есть разумные объяснения)!
показать весь комментарий
11.10.2018 01:51 Ответить
???
У жінок нема яєць. Ви нас уже дістали, що пхаєте їх у борщ і в кашу.

то СЕГОДНЯ по статистике женщины значительно уступят мужчинам, это факт и реалии жизни и их нужно ПРИНИМАТЬ их ОБЪЕКТИВНО (этому есть разумные объяснения)!

А можна, будь ласка, детальніше ? Я тут таких "перлів" від чоловіків поначитуюся - що там розум навіть не ночував.
показать весь комментарий
11.10.2018 01:59 Ответить
вас это ЛИЧНО задело? ничего с этим поделать не могу - это факты, сегодня они таковы, что будет через 100-300 лет не буду гадать, время покажет!
показать весь комментарий
11.10.2018 02:05 Ответить
Про =яйця= на кожному кроці, тим більше, щодо жінок - мене вже не просто =задевает=, воно мене вже дістало до печінок.

Ага, значить, статистики нема.
показать весь комментарий
11.10.2018 02:27 Ответить
А напишіть реально - що жінок не влаштовує ?
показать весь комментарий
11.10.2018 02:37 Ответить
Я в Україні не живу вже 15 років, тому теперішні реалії ринку праці не знаю. З класичною дискримінацією за гендерною ознакою довелося зіштовхнутися один раз після інституту (не хочу називати організацію, добре, що за ці роки ситуація там трохи ніби покращилася, як виглядає).

Про зарплату і прийом на роботу написала вище, про політику - нижче. Це - по темі новини.

В ширшому плані (мене особисто, в принципі, то не торкало, форум не враховую, бо тут мені такого понаписували за всі роки - шо ховайся) скажу від жінок: автоматичне приниження розумових здібностей (тупа, нездала) і сексуальний підтекст (раз жінка - значить, обов*язково шлюха або готова/може/хоче нею бути, звідси: насмоктала, обслужила, підставила ... ).

І ці погані стереотипи передаються і внушаються з дитинства.
Нема ідеальних людей, нема ідеального суспільства. Є розумні і не дуже, порядні і гулящі, добрі і підлі і т.д. серед обох статей.

Прошу не сприймати це як мої особисті нарікання. Знову ж таки, я завжди дружила з хлопцями, добре розуміла їхню психологію, тому, звичайно, жодних персональних негативних вражень не мала. З іншого боку, окремі моменти траплялися (не з друзями).

Але як жінка, я відчуваю, реагую і можу сказати, що зачіпає нас загалом.
Ми хочемо, щоб ви сприймали нас такими людьми, як ви. З нами можна поговорити, порадитися, ми не дурніші, можемо запропонувати іншу точку зору. Ну, і не треба дивитися на нас просто як на шматок м*яса.

Дякуємо.
показать весь комментарий
11.10.2018 03:04 Ответить
На жаль, в тому що ви написали конкретики - нема. А саме про прописані права в законодавстві до прикладу. Є деякі питання що мені знайомі.. - до прикладу жінки на передовій, в армії.. Так - але була б відповідь відповідна. Можливо вам б не сподобалась.
Я власне про себе скажу..Не відповім - за всіх..Як в пісні - "Я вам не скажу за всю Одессу"...
Я міняв в житті думки про жінок як про стать. - Вважаю що вони нічим не гірші за чоловіків. Я за то що їм дозволили воювати, брати ширшу лопату, кидати дальше,робити всю чоловічу роботу, і навіть щоб їм платили за це - навіть більше. Я не протів "лісапетних батальонів" на передовій, але треба порахувати - чи не треба буде возити вагон памерсів, прокладок,губної помади, мягких матрасів , а може потів взяли в полон пробачте за слово "бабський батальон" в полон,і міняти на 1:3 - з формуляром, тож наші жінки...
Щоб так було зрозуміліше, я за все за - лиш щоб був кращий результат.
показать весь комментарий
11.10.2018 03:32 Ответить
Ви перевели все на армію чомусь. Я говорила ширше, так, як спитали.
Я спокійно сприймаю, що є більш чоловічі і більш жіночі роботи. Це - нормально.
Жінка на будівництві і чоловік - нянька/вихователь в садочку - не сприймаю.
Але є ті, хто кидає виклик і йде проти встановлених правил. Написала вище: є служба, а є бойові дії. Є жінки, які воюють. От, напевне, питання рівності полягає в тому, що якщо вона хоче - то може, має право. А не їй кажуть - тебе не можна брати, бо ти жінка. Я не уявляю повноцінних жіночих бойових одиниць. І, думаю, ніхто не уявляє. Думаю, що це - тимчасова данина моді. З іншого боку, вважається що присутність жінок у чоловічих колективах зменшує агресію.

Бачите, пишете "Вважаю що вони нічим не гірші за чоловіків".
От і все Ваше ставлення. Не =такі, як ми, просто інші=, =такі ж люди зі своїми особливостями=, а саме =нічим не гірші=, отже, той стереотип про =меншовартість= у голові Вашій глибоко сидить.
Тільки без образ - я не доколупуюсь, просто зразу по очах.
показать весь комментарий
11.10.2018 03:47 Ответить
ні ні ні і ще раз ні Всі ставлення піднімають ті що порушують тему... Всесвіт, Сонце,Земля,людина, розвиток,..А потім взялося слово - гендерність..Моя думка така - хто вживає слово гендерність - той і ділить людей на повноцінність і на неповноцінність.Для мене - чи дитина, чи може інвалід в колясці, чи пробачте гермафродит чи звичайний чоловік чи звичайна жінка яка несе користь для суспільства, це плюс - чи в мою копілку - чи в копілку громади..Це така широка тема - але це ви ділити чи такі як чинцадзе людей за стаевими признаками. Правильно - по розуму і по спосібностям.
показать весь комментарий
11.10.2018 04:09 Ответить
ОК, я зрозуміла Ваше бачення.

Але зовсім вже не розрізняти не можна теж. Бо від цього залежить багато речей.
Я - жінка, це моя перша ідентифікація. Потім - людина, мама, донька, працівник, член громади, громадянин ... і т.д.
Як жінка я несу в собі окремий світ і свою жіночу енергію.
показать весь комментарий
11.10.2018 04:23 Ответить
Бачите - ви вже пишите - скажем так розмовляєте - про те що ми - різні. Ви вже розділяєте - статі. А потім хочете це все "уравновесить" . Чоловічу - жіночу - і т.д. І ставите питання про відношення, силу сприняття
показать весь комментарий
11.10.2018 04:38 Ответить
Погодьтеся, що дискутувати у віртуалі не просто.
Я мала на увазі, що чоловік і жінка як дві гілки одного виду - людини - є рівними, не так, що хтось на вищому щаблі, а хтось - на нижчому. Просто вони різні.
показать весь комментарий
11.10.2018 05:09 Ответить
Якось так. Але треба розділяти ставлення один до другого яке є в світі. Воно різне. Комусь і корова - свята істота. А для когось - це просто нічого не значить. От думаю якщо Клімпуш вийде заміж за мусульманина, там на сході в неї буде точно не початий край роботи.
А в Європі, на законодавчому рівні я не бачу ніякого ущемлення прав. Можливо я не знаю. Тоді факти хай наведе.
показать весь комментарий
11.10.2018 10:52 Ответить
Слушайте, если Юля смогла то и другие могут.
То что у нас мало женщин политиков - это вина женщин политиков.

А заставлять силой набирать женщин это уже не равенство а какой-то диктат.
Давайте тогда еще обяжем голосовать за одиноких матерей, инвалидов, дебилов и так далее. Они же тоже люди.
показать весь комментарий
11.10.2018 02:11 Ответить
Я з Вами цілком згодна: ніякого примусу бути не може, ні підгонки під цифри. І на роботу треба брати спеціаліста, а не за статтю.
показать весь комментарий
11.10.2018 02:39 Ответить
Погоджуєтеся, що деякі роботи чоловіки і жінки виконують по різному і ніколи не отримають однаковий результат?
показать весь комментарий
11.10.2018 02:43 Ответить
https://censor.net/user/133794 З вами західні феміністки ніколи не погодяться.А просто візьмуть і зацькують і навішають купу ярликів.
показать весь комментарий
11.10.2018 02:49 Ответить
Звичайно, але з цими феміністками не погодяться багато інших жінок. Чоловіки не можуть зробити так як жінки, а жінки просто фізично не можуть виконати деякі роботи, навіть у мистецтві. Тому нічого не зміниться.
показать весь комментарий
11.10.2018 02:55 Ответить
https://censor.net/user/133794 Але феміністки і ліваки,які їх підтримують вже понаприймали диких законів.Навіть московити роблять сюжети і показують у своїй пропаганді.
показать весь комментарий
11.10.2018 03:00 Ответить
Теж побачив таке на заході, але на росії диких законів набагато більше. В залежності від країни жінки мають різні переконання і звичаї. Чомусь існує в європейських країнах упередження щодо мусульманок, які носять хіджаб. Спробуйте їх зняти хіджаб і побачите як вони захищатимуть свої права. Я бачу, що у всіх країнах жінки крутять чоловіками і це теж гендерна нерівність. Краще піду спати, бо через 3 години на роботу.
показать весь комментарий
11.10.2018 03:10 Ответить
Я бачу, що у всіх країнах жінки крутять чоловіками і це теж гендерна нерівність.



Ні, це зовсім інше. Чи Вам не знати ?

Теплих снів. (Про чарівних жінок).
показать весь комментарий
11.10.2018 03:31 Ответить
https://censor.net/user/133794 Звісно в кацапів повно дурості,але вони майстерно ведуть пропаганду.Ну багато хто з мусульманок боїться зняти хіджаб,бо можуть убити чи покалічити,хоча є повно сміливих жінок там які це роблять.Та й з дитинства це нав'язано.
показать весь комментарий
11.10.2018 03:40 Ответить
Це Ви про мене ?
показать весь комментарий
11.10.2018 03:05 Ответить
https://censor.net/user/165058 Ви говорили,що не феміністка.Та й закони ви начебто на заході не приймаєте.
показать весь комментарий
11.10.2018 03:09 Ответить
Я-то казала. А це шо ?
73% мужчин поддерживают равное право женщин на участие в политике, - Климпуш-Цинцадзе - Цензор.НЕТ 9679 https://censor.net/user/410970

https://censor.net/user/133794 З вами західні феміністки ніколи не погодяться.А просто візьмуть і зацькують і навішають купу ярликів.

Ну, ладно, може, хтось зранку прийде цькувати Алі і чіпляти на нього ярлички.
показать весь комментарий
11.10.2018 03:33 Ответить
https://censor.net/user/165058 Ви західна феміністка?
показать весь комментарий
11.10.2018 03:41 Ответить
Я почекаю до ранку: побачу, хто відгукнеться.
показать весь комментарий
11.10.2018 03:48 Ответить
https://censor.net/user/165058 З ранку ви станете західною феміністкою?
показать весь комментарий
11.10.2018 03:52 Ответить
Блі-і-і-н ...
Добре, поясніть мені, кого Ви мали на увазі. Західні феміністки навряд чи володіють українською / російською мовою, щоб прийти і почитати наш форум. Сильно переживаю, що вони знають про Цензор.
І ?
показать весь комментарий
11.10.2018 04:05 Ответить
https://censor.net/user/165058 Та я ж не за форум цензора писав.
показать весь комментарий
11.10.2018 04:09 Ответить
Ну, ладно вже ... Облишимо.

Відмінності між чоловіками і жінками у сприйнятті інформації та стилях спілкування є.
показать весь комментарий
11.10.2018 04:12 Ответить
https://censor.net/user/165058 Є відмінності і великі.А феміністки кажуть,що немає,тільки статевими ознаками відрізняємось і усе.
показать весь комментарий
11.10.2018 04:16 Ответить
Тому я - не феміністка.
показать весь комментарий
11.10.2018 04:19 Ответить
https://censor.net/user/165058 І не ставайте нею.
показать весь комментарий
11.10.2018 04:23 Ответить
Добре. Не буду.
Дякую за розмову.
показать весь комментарий
11.10.2018 04:25 Ответить
Звичайно.
показать весь комментарий
11.10.2018 03:29 Ответить
от бачите, і ми про то
показать весь комментарий
11.10.2018 03:34 Ответить
У нас чомусь хочуть взяти усе найгірше з західних країн.Сам я толерантний,але зараз у цих країнах твориться якийсь вінегрет.
показать весь комментарий
11.10.2018 01:59 Ответить
Це все бла, бла, бла..Цинцадзе хоче рівності участі в політиці... Може пора вже в політику вибирати не за квотами а за мізками.. За результатом. За ККД .. Курячих мізків і так хватає.
показать весь комментарий
11.10.2018 02:12 Ответить
Я не розумію взагалі цієї проблеми. В Україні 63% виборців - жінки. Ніхто ж їм не заважає або забороняє голосувати за жінок. Жінки! Обирайте жінок! Так ні ж! Голосують за "красівих мужчін", а потім бідкаються що обрали тупих, холоднокровних злодіїв...
показать весь комментарий
11.10.2018 02:30 Ответить
Тут 100%.
показать весь комментарий
11.10.2018 02:40 Ответить
Взагалі слово гендерна та ще й рівність - це просто якийсь дибілізм. Сапіенс - треба вимірювати розумом і можливістю його корисного внеску в розвиток країни чи людства, а не чоловік чи ти жінка , чи може воно...
показать весь комментарий
11.10.2018 02:51 Ответить
Женщин нужно использовать по назначению.
показать весь комментарий
11.10.2018 02:57 Ответить
Так і вони тоже вважають що чоловіків треба іспользовать по назначенію...
показать весь комментарий
11.10.2018 03:35 Ответить


От і дійшли консенсусу !
Ще б оце знать, яке воно - ваше призначення. А то живу на світі і взагалі ніколи не замислювалася над таким питанням.
Отже, шановні українські чоловіки, скажіть мені, будь ласка, у чому полягає призначення чоловіка для жінки.
показать весь комментарий
11.10.2018 04:08 Ответить
Современной женщине от мужчины нужна "экономическая поддержка" её репродуктивной физиологии. Это основное. Остальное - семечки.
показать весь комментарий
11.10.2018 04:54 Ответить
Ви годитеся з цим ? Чи вважаєте інакше і просто озвучили версію жінок (вони, певно, Вам сказали).
показать весь комментарий
11.10.2018 05:04 Ответить
Это мои выводы. И не только мои. Учёный я. Поэтому выводы делать умею. Как гритси, проанализировав огромный массив экспериментальных и литературных данных пришёл к твёрдому убеждению.
показать весь комментарий
11.10.2018 05:11 Ответить
Ваші висновки - Ваше право, але не істина в останній інстанції.
Тим більше, як це корелює з тим, що основна маса жінок працюють і заробляють, часто - не в рази менше чоловіка, а буває - й більше.
показать весь комментарий
11.10.2018 05:16 Ответить
Два пункта. 1. Вы кавычки заметили? 2. Не вижу противоречия между моим тезисом и фактом, что многие женщины имеют значительный заработок. Если видите, то покажите и мне.
показать весь комментарий
11.10.2018 05:20 Ответить
Не сліпа, побачила. Перш, ніж я Вам показуватиму суперечності - прошу надати обгрунтування, а то Ваша теза дуже загальна.
А по-друге, я запитала, у чому чоловіки вбачають своє призначення для жінки в тому значенні, як вважають вони самі (звичайно, тут може бути розбіжність між бажаним і реальним). А Ви перевели це на іншу, жіночу сторону і висловили жіночу версію і сформулювали жіночі потреби.
А я хочу знати, як це уявляють і бачать чоловіки. Ким би вони хотіли бути для жінки ?
Перепрошую, якщо питання було не так сформульоване.
показать весь комментарий
11.10.2018 05:30 Ответить
Какое может быть обоснование? Проанализировано огромное количество реальных историй отношений и сделаны выводы. Как обосновать 2-й закон Ньютона? Отож!
Твёрдые обобщённые выводы у меня есть только в отношении женщин. Мужчины в этом смысле мне неинтересны. Могу сказать только про себя. Меня устраивает роль "разового" равноправного партнёра.
показать весь комментарий
11.10.2018 05:50 Ответить
Соціальне призначення чоловіків за останні сотні тисяч років не змінилося, і змінюватися не повинне.
Добування і захист.
показать весь комментарий
11.10.2018 12:48 Ответить
а не треба всіх поєднувати...Але ви спитали - від себе відповім - призначення одне - продовження - виду - роду. - Якось так.
показать весь комментарий
11.10.2018 04:13 Ответить
Так рід продовжують двоє, обоє (в ідеалі) цього хочуть і потребують.
показать весь комментарий
11.10.2018 05:07 Ответить
И снова нет честной формулировки, за что борцуны (и борцухи) борются! И снова это всё замаскировано обилием словесного поноса!
показать весь комментарий
11.10.2018 04:49 Ответить
Чергова тема по відволіканню суспільства від більш нагальних проблем.
Жінок, по статистиці, більше ніж чоловіків, і тому у них є більше можливостей проштовхути свої інтереси загальнопринятим способом -голосуванням. А штучне створення їм якихось переваг - є недемократичним і дискримінаційним для другої половини. Крім цього таке повинно бути образливим для осіб, які вважають себе рівними з іншою половиною.
показать весь комментарий
11.10.2018 07:54 Ответить
це для сильних може бути образливим. слабкі, за те що їм дають фору не переживають
показать весь комментарий
11.10.2018 08:44 Ответить
Лишень, якщо вони "слабкі" по моральних якостях.
показать весь комментарий
11.10.2018 09:02 Ответить
для жінок поняття совісті невідоме. Ломброзо про це писав ще 100 років тому.
показать весь комментарий
11.10.2018 10:08 Ответить
Оопять борьба за права китов. Много пара, и весь в гудок.
показать весь комментарий
11.10.2018 08:16 Ответить
я за смешаные бои в боксе. пускай бабы покажут силу
показать весь комментарий
11.10.2018 08:41 Ответить
Серед жінок є і такі. Але, на мій погляд, для розвитку гармонійно розвинутого суспільства краще, коли кожен займається тим, для чого у нього є відповідні якості. А штучне проштовхування на "несвої" місця занять є шкідливим для суспільства.
показать весь комментарий
11.10.2018 09:11 Ответить
Ничего не имею против женского пола. Есть прекрасные и достойные женщины,но если говорить о полном равенстве в принятии политических решений, то тогда женщины должны воевать наравне с мужчинами за последствия етих политических решений. К примеру, любые решения по войне на Донбассе, ето будет несправедливо если женщины будут только принимать решения, а мужчины умирать за ети решения на фронте. Окаком равенстве может идти речь в етом случае???7
показать весь комментарий
11.10.2018 09:54 Ответить
да ни о каком равенстве речь и не идет. ожп хотят бабла побольше а работать поменьше, все остальное маскировка намерений.
показать весь комментарий
11.10.2018 10:04 Ответить
Я не против участия женщин в политике. Я даже не против участия там мужчин. Но я против, когда мной рулят политики, кторые туда попадают не по делам, а по квотам наличия определенных органов в штанах. И от этого проигрывает государство, (деградация Евросоюза как пример). А внаУкраине пример такого назначения Климпуш-Цинцадзе.
показать весь комментарий
11.10.2018 10:06 Ответить
Оказывается Климпуш-Цинцадзе феминистка, вот почему ее так тянет в ЕС, который поддерживает, рекламирует извращенцев, подрывает все устои нормального общества.
показать весь комментарий
11.10.2018 10:45 Ответить
а якщо навпаки ? у жінок більша, а у чоловіка меньша на тій самій роботі??
показать весь комментарий
11.10.2018 11:00 Ответить
Обман это основное оружие женщин . Почему б не соврать про 120 % мужчин поддерживающих ? ))) Шо за идиотизм ! То есть качества политика не имеют значения - лишь бы баба ??? Идиотизм !
показать весь комментарий
11.10.2018 11:15 Ответить
Суспільство, в якому чоловік і жінка є нерівними у першочергових правах щодо виховання дитини, не може вирішувати і вирішити питання рівності у інших сферах.
показать весь комментарий
11.10.2018 12:52 Ответить
Страница 2 из 2