9552 посетителя онлайн

Семочко впервые прокомментировал связи семьи с РФ и многомиллионное состояние. ВИДЕО

Заместитель главы Службы внешней разведки Украины Сергей Семочко заявил, что в материалах журналистского расследования о его доходах нет "ни одного доказательства".

Как передает Цензор.НЕТ, об этом он заявил в эфире телеканала ЗІК

По его словам, он не считает случайностью выход этого сюжета через месяц после назначения на должность.

Также он продемонстрировал украинский паспорт своей жены.

Читайте на Цензор.НЕТ - Суперскандал по делу Семочко: позор государства, молчание президента, угроза недоверия НАТО

Напомним, после расследования проекта "Наші гроші" стало известно, что семья замглавы внешней разведки Украины Семочко владеет элитной недвижимостью на $8 млн, пользуется вертолетом и дорогими внедорожниками. Кроме того, 8 родственников замглавы внешней разведки Украины Семочко имеют российское гражданство. Вместе с тем, по данным СМИ, более 200 человек умерли из-за вмешательства экс-руководителя экономической контрразведки СБУ Семочко в закупку лекарств для диализа.

Национальное антикоррупционное бюро начало уголовное производство в отношении первого заместителя главы Службы внешней разведки (СВР) Сергея Семочко.

Топ комментарии
+93
І моторошна тиша від завжди говіркого петі.. Навіть службового розслідування немає.. Оце так довіра до сємочко.. Потужно!
показать весь комментарий
16.10.2018 19:36 Ответить
+83
"Какие ваши доказательства?" (с)
показать весь комментарий
16.10.2018 19:35 Ответить
+71
Он получил инструкции от куратора, а там всего одна методичка - какие ваши даказательства, ихтамнет, смотрели на шпиль.
показать весь комментарий
16.10.2018 19:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
ПОЧЕМУ НЕТ ВИДЕО?
показать весь комментарий
17.10.2018 04:54 Ответить
В нормальных странах за 5% известного про эту семечку с работы вылетают. В лучшем случае. Но у нас страна "суцiльних перемог".
показать весь комментарий
17.10.2018 05:00 Ответить
Таких гандонов и их подельников надо уничтожать иначе порядка не будет.
показать весь комментарий
17.10.2018 06:21 Ответить
Ну так займись, сколько ещё мы ждать будем?
показать весь комментарий
17.10.2018 12:22 Ответить
если семечка не видела за собой одну-единственную машину журналистов, ездившую за ним в течение года, то грош цена и семечке, и его аперитивному вадитилю, и разведке с контрразведкой в целом... прозаседавшиеся в кабинетах так и не освоили оперативной работы...
показать весь комментарий
17.10.2018 06:30 Ответить
Одне слово - ДЕГРАДАЦІЯ! Це стосується і "семочків" і "журнашлюх" та і всієї України! Це навіть крутіше ніж "шпили Солсбери посмотреть"! Вони просто вже харкають нам в обличчя а ми мовчимо! Немає в нас жодних шансів стати нормальною країною! ДЕГРАДАЦІЯ!!!
показать весь комментарий
17.10.2018 08:11 Ответить
козлы все, кто мешает "семочкам" жить......)
показать весь комментарий
17.10.2018 08:13 Ответить
Хочу, після цього, звільнитись з роботи, щоб не платити податки, щоб ця сволота не могла більше красти в мене.
показать весь комментарий
17.10.2018 08:28 Ответить
Козачок то засланый , стопудово работает на фсб !
показать весь комментарий
17.10.2018 08:29 Ответить
Что это вообще за ***** постная , вы нас за быдло держите !? вы вообще уже ****** . У нас что , СБУ полностью лягло под рашку ? альо гараж , поднимайте свои жопы и пакуйте этого ублюдка со всей его семейкой . Уверен , когда упакуете , он вам такое солло споёт , что всем понравится .
показать весь комментарий
17.10.2018 08:31 Ответить
Доки люди голосують за грошові мішки, вони їх і будуть отримувать у владі.
показать весь комментарий
17.10.2018 08:58 Ответить
Ага, ще нехай про шпілі-вілі розкаже, дурдом.
В тюрму цього мудака з конфіскацією майна, а потім розбиратися.
показать весь комментарий
17.10.2018 09:02 Ответить
Да ты что. Прям в тюрьму? Да ещё и с конфискацией? Или живёшь не в Украине или переборщил с фантастическими романами.
показать весь комментарий
17.10.2018 12:24 Ответить
думаю з тюрмою трішки переборщив, ми живемо в Україні, газ дорогий, дров майже не залишилось, розстріляти гада
показать весь комментарий
17.10.2018 12:33 Ответить
Завчений текст або з суфлера читає..
Якось неприродньо
показать весь комментарий
17.10.2018 09:12 Ответить
Ми бачимо підхід семочки, як підхід справжнього ***********: Какіє ваши доказательства? Це все через засекречування декларацій про доходи працівників СБУ. Треба покінчити з рудиментами совка. Декларації мають бути оприлюднені. Чому я подаю декларацію і її оприлюднюють, а агент-кацап семочка не подає або її немає у доступі?
показать весь комментарий
17.10.2018 09:24 Ответить
Да держит он всю верхушку за яйца! Посмотрите на его должность, на его возможности. Он знает про все бабки выведенные в офшоры всех наших чинуш. Молчат все, тупо ВСЕ. Ему пох на всех он сейчас король положения, они его даже грохнуть боятся.
показать весь комментарий
17.10.2018 09:35 Ответить
https://twitter.com/sergonaumovich Сергей Наумович‏ @sergonaumovich

Что же это получается: мужчина со связями на Банковой и государственной машиной работал в СБУ, заселился к богатой женщине в Козине и отобрал у неё паспорт, чтобы та не сбежала и не продала дом. Неужели эта история чем-то лучше, чем выигрыш в лотерею, например?
показать весь комментарий
17.10.2018 09:57 Ответить
и кто мне из жопы вылазил шо петя начал правильные реформы и за 4 года страна не успела почувствовать покращень ??? удавись молча порохобот хренов !!!
показать весь комментарий
17.10.2018 10:18 Ответить
вводная для порохоботов от бригадира. Интересно, почему филонят работники соевого цеха?
Семочко вперше прокоментував зв'язки сім'ї з РФ і багатомільйонні статки - Цензор.НЕТ 9205
показать весь комментарий
17.10.2018 10:27 Ответить
Да не снял Семочко никаких вопросов! Главный посыл этого видеопозорища - его угроза журналистам: "Мы разберёмся!"
показать весь комментарий
17.10.2018 11:45 Ответить
Может то была шутка тонкая и это сарказм.
показать весь комментарий
17.10.2018 12:26 Ответить
не-не, в случае с пашей гнуссом - это не шутка. Зайдите на его группы в ФБ типа "Порошенко - мий президент", "Клуб порохоботов" и тд - там все по-взрослому и всерьез
Паша - брат по разуму мирика алешка. И конкурент, кто глубже лизнет.
показать весь комментарий
17.10.2018 12:52 Ответить
Не, я не готов к такому. Верю на слово.
показать весь комментарий
17.10.2018 12:55 Ответить
Оцените глубину онолитеги и интолехта.

https://www.facebook.com/nusspavlo?__tn__=lC-R&eid=ARDYOi5jNKB-N1djbUjrCIvOoyxuBwBe2U5fxSB4NT98hqC4PdBPo4Hy6P2IRX8W825wmPUisKWoUE7A&hc_ref=ARRAhMXJ6YQurIbJDJflYuJorSK7g1ouFui7ccjW7FJkI0FOWeirgrZp_seJtzOZ_g0&__xts__%5B0%5D=68.ARCE6QP5oI0YTkcrt_z-wGR1G88OQw3IfPjcN8DlzageQzNDG5WBYMmSWMtbLY9noAehz3KzIPQi9IrMeN-**********************************************************************-PWxScQSOCKbLumWoCS9qURVrHqUz1MI0x8X00tjm97PeK_72kGRhX4XdryJw Pavlo Nuss поделился https://www.facebook.com/telekanalZIK/videos/550824868699342/?hc_ref=ARRAhMXJ6YQurIbJDJflYuJorSK7g1ouFui7ccjW7FJkI0FOWeirgrZp_seJtzOZ_g0&__xts__%5B0%5D=68.ARCE6QP5oI0YTkcrt_z-wGR1G88OQw3IfPjcN8DlzageQzNDG5WBYMmSWMtbLY9noAehz3KzIPQi9IrMeN-**********************************************************************-PWxScQSOCKbLumWoCS9qURVrHqUz1MI0x8X00tjm97PeK_72kGRhX4XdryJw&__tn__=FC-R прямым эфиром .

https://www.facebook.com/nusspavlo/posts/952158988309123?__xts__%5B0%5D=68.ARCE6QP5oI0YTkcrt_z-wGR1G88OQw3IfPjcN8DlzageQzNDG5WBYMmSWMtbLY9noAehz3KzIPQi9IrMeN-**********************************************************************-PWxScQSOCKbLumWoCS9qURVrHqUz1MI0x8X00tjm97PeK_72kGRhX4XdryJw&__tn__=-R 17 ч. ·

Дуже важливе спростування щодо скандалу з заступником голови Служби зовнішньої розвідки Сергієм Семочком!
Перше, на що варто звернути увагу, так це на те, що на початку цього скандалу пропозиція Сергія Соболева створити Тимчасову слідчі комісію у Верховній Раді - це спроба політизації питання.
Інформація про родичів Сергія Семочка ним же спростовується з доказами, які він демонструє - паспорт громадянина України його доньки.

Цікаво, що розслідувачі Бігуса зацікавились Семочком тільки тоді, коли його призначили до Служби зовнішньої розвідки, яка є джерелом небезпеки для Росії.
Друге, на що звернути варто увагу, так це на те, що втягування Президента у цей скандал цілковито штучне.
Прошу репост.
показать весь комментарий
17.10.2018 13:19 Ответить
А вот еще треш.
https://www.facebook.com/oleshkomiroslav?fref=ufi Miroslav Oleshko
а ты хочешь руководителя разведки бомжа видеть? Нет таких
показать весь комментарий
17.10.2018 13:21 Ответить
воно походу 24\7 в "зміненому стані свідомості"
показать весь комментарий
18.10.2018 04:30 Ответить
Чесна людина сказала б - це все брехня!!!! А цей гламурний разведчик каже - я не почув доказательств!!!!! А які треба ще докази, коли в нього зарплата гос.чиновника???
показать весь комментарий
17.10.2018 10:32 Ответить
А він у колег-кацапів навчився: мовляв, доведіть очевидне.
показать весь комментарий
17.10.2018 11:01 Ответить
у него ума не хватило своими словами все сказать. читает с телесуфлера тормоз
показать весь комментарий
17.10.2018 11:12 Ответить
семочка нащелкал миллионы путем воровсства и корупции , как и его патрон лалита
показать весь комментарий
17.10.2018 10:35 Ответить
ЗИК перенимает опыт рашитудэй, дает возможность коллегам петрова и боширова навешать лапши. Чиновник высшего ранга читает за спиной у "журналиста" текст лаврова про гдевашидоказательства.
показать весь комментарий
17.10.2018 10:36 Ответить
Людина Боголюбова, ділового партнера Пєті. Звичайна проросійська мразь.
Пєтя, Україна - це не бізнес, ти сам себе закопуєш своїми договорняками, перекреслюючи те невелике, що дійсно зробив як президент. А твоє мовчання - ганьба, що говорить краще слів. Шкода. Шкода Україну.
показать весь комментарий
17.10.2018 10:39 Ответить
...а хто не згоден - на ФРОНТ, там є шанс найти "правду" ... отака то от "Революція Гідності"
показать весь комментарий
17.10.2018 10:57 Ответить
Шпілі-вілі. Українська версія.
Семочко вперше прокоментував зв'язки сім'ї з РФ і багатомільйонні статки - Цензор.НЕТ 7609
показать весь комментарий
17.10.2018 11:05 Ответить
У мене таке враження, що перед ним стоїть екран з текстом.
показать весь комментарий
17.10.2018 11:09 Ответить
Йому мабуть відповіді писала та ж сама кантора що й кацапським фісібішникам (вчились то мабуть в одній структурі в Криму)
показать весь комментарий
17.10.2018 12:19 Ответить
Мій дуже хороший знайомий, хірург з великої літери, працював в Центрі хірургії сердця ім. М. Амосова, виїхав в Сполучені штати Америки, тепер він буде там проживати з сім'єю, щасти тобі друже.
А я повторюсь, скоро поганого електрика в Україні не залишиться.
показать весь комментарий
17.10.2018 12:26 Ответить
Вроде как всё правильно - слабые и тупые (как наше государство и его население) нежизнеспособны и со временем исчезнут. Эволюция.
показать весь комментарий
17.10.2018 12:29 Ответить
Кроме украинского паспорта, у них есть ещё много других.
показать весь комментарий
17.10.2018 12:44 Ответить
Після скандалу з Семочко багато хто просто втратить віру в цю державу та її майбутнє - юрист
17.10.2018, 11:36 • 3234 • https://uainfo.org/blognews/1539762122-pislya-skandalu-z-semochko-bagato-hto-prosto-vtratit-viru.html#mc-container 5

А хто не втратить віру, той дуже розлютиться і радикалізується у своїх намірах щодо влади.
Вражає не тільки цинічність джерела доходу колишнього працівника СБУ, якщо все показане журналістами правда. Бо до рішення суду ми не повинні вірити очам своїм, тому лише припускаємо.
Вражають й інші обставини.
СБУ обіцяє перевірити інформацію про його багатомільйонні статки, російське громадянство членів сім'ї та втручання у фармацевтичну галузь.
Тобто, коли Семочко працював в СБУ і коли його призначали другою людиною у зовнішню розвідку перевірки не було?Правильно?
Простежити його авто, заглянути у реєстр нерухомості і вивчити акаунти дітей - це надзавдання? А як же тоді з безпекою країни? Якщо навіть "своїх" працівників не перевіряють.
Читайте також: https://uainfo.org/blognews/1538729864-nardep-totalne-movchannya-z-privodu-semochko-to-tak-i-treba-.html Нардеп: Тотальне мовчання з приводу Семочко - то так і треба?
Також вражає своєю непродуманістю та примітивністю відповідь Семочка через, якщо так можна сказати, інтерв'ю телеканалу ZIK. Як може приймати державні рішення людина, яка себе не вміє захистити, ба більше - своїм публічним виступом примножує недовіру до себе та відомства?
Добре, що телеканал ZIK, всупереч розумінню формата інтерв'ю, дав можливість Семочко бути собою і просто зачитати готовий поганенький і непереконливий текст з суфлера.
У другій частині інтерв'ю, після переможного опанування навичок читання, Семочко спробував дати відповіді на питання журналіста.
Але, виявляється, державний службовець такого високого рангу, колишній керівник економічної розвідки СБУ, а тепер зовнішньої розвідки не розмовляє державною мовою. "Думаєт на русскам" - як він сам пояснив.
Це "прекрасний" хід аби викликати довіру в суспільстві.
Та не тільки форма, але й зміст сказаного - не викликає довіри. Дуже прикро, коли в інтелектуальному і логічному сенсі, підготовлені аргументи високопосадовця зовнішньої розвідки програють аргументам журналістів https://www.facebook.com/bihus.info/?__xts__%5B0%5D=68.ARDnkJItN7OIjNDuWzQn9q5VTBnRiSm6DC4LhbrCh0KeBiJW-_z0uzHizNrg4n3eCTz7it_6AdhHKUQuFnmCZ1-s1QBR0nmPV8CM6xGqEqX9sJuxsSAFfCvJ2TccWVupR9zDReOsJ6IgBfDx-iGtIzeudKcJTJyYvBegHRbLL0Sn0sMAY54xVlKJv2b3CoIow06Ud6r89nRTV1cgEiStyvZ_k1GbYKll2pj0L0S7&__xts__%5B1%5D=68.ARCbmORA4pyu-UCGyV5x3cAuSj8jYZWS6KMYCYtrBZeQTJ6qzgC2VWpULkCLGPl24I5Mp85vtJDbp3u0od5OSB9ruJzsnrvdzH3SnICThW-jzhOklxWylkTyjz5wicBxUQt0ytz48rFCHb8p4CTx7l9DfOByYuF4CtUXh3eoqpBwPH8TMsRrYN6FTdqi9gtk-8iYOZ6P8tG2iEXT2Jhr7ZQ&__tn__=K-R&eid=ARCJBjRq4qYKYTMkdSfXuU2YIJKQM6YKjjBrpVIDY9Cnpqst9lqmCDhkntBac5WnOCiJbp_XPMzcjqvP&fref=mentions BIHUS.info . Прикро за державу.
По-перше, пан Семочко в інтерв'ю неодноразово називає себе "ми". Мабуть, підсвідомо уникає персональної відповідальності за сказане або демонструє супротивнику (пресі), що він не один.
Головна версія причин скандалу за версією Семочка - "рука Кремля". Не знаю, чи хтось думав, коли вигадував цей аргумент, чи просто першим на думку спав, але логіка в ньому відсутня. Бо виходить, що Кремль підставляє наших чиновників примусом до розкоші, насильно селить їх у багатомільйонних маєтках, силоміць ********* у приватні гвинтокрили тощо. Витончені, треба сказати, тортури і підстава.
Каже він, що "Росія готова купіть нашу страну с потрохамі". Якщо таку заяву робить колишній керівник одного з підрозділів СБУ та друга людина зовнішньої розвідки, то логічно за цим ствердженням повинна слідувати інформація на кшталт - а що ж вони зробили задля запобігання цьому явищу. Без цього пояснення ствердження звучить як самовикриття, ніби вже купила - тому такі маєтки і статки. В цьому специфіка непродуманих публічних заяв - можна й погіршити власне становище.
Пан Семочко намагається переконати глядачів, що можна будь-кого зняти на відео поряд з дорогим авто і вмінити людині власність на це авто. І тут же визнає, що користується саме тим авто, яке зафіксували журналісти.
Шкода, що посадовець такого рівня не може вибудувати конструкцію з двох думок так, щоб вони не суперечили одна одній.
Визнає себе утриманцем дружини, бо будинок за кілька мільйонів доларів придбано за її гроші. Вона в Криму заробляла туристичним бізнесом а він скромно трудився в СБУ. Очевидно, "рука Кремля" не лише замовила журналістське розслідування проти нього, але й нашіптує йому ці смішні відповіді.
Але на цьому самовикриття не припиняється і далі таке: пан перший заступник керівника Служби зовнішньої розвідки не вірить, що журналісти могли рік збирати інформацію щодо нього, стежити за ним - і не бути поміченими СБУ. Натякаючи, що хтось журналістам допомагав. Можливо й допомагали - ми з вами не знаємо.
Але вас не лякає, що можна от так собі силами журналістів (хай навіть з допомогою фахівців) стежити за очільником одного з підрозділів СБУ і залишатись непоміченими? Це вони там в службі не використовують заходи безпеки через впевненість у собі чи через некомпетентність?
Читайте також: https://uainfo.org/blognews/1538725905-delo-semochko-vlast-pokazyvaet-svoyu-bespomoshchnost-v-reagirovanii.html Дело Семочко. Власть показывает свою беспомощность в реагировании на кризис - Бутусов
Тактика самовикриття місцями переходила у напад. Так, Семочко чомусь оцінює роботу журналістів як оперативно-розшукову діяльність. Бо говорить, що вони використовували оперативно-технічні засоби і здійснювали зовнішнє спостереження. Якісь знеособлені "вони" скоро дадуть відповідь - хто це і що це. Тобто, на запитання "звідки в вас, державного службовця, мільйони доларів на придбання нерухомості", Семочко відповідає, що діяльність журналістів вже ними вивчається і скоро будуть дані відповіді.
Така тактика заочного діалогу з суспільством є дещо застарілою і тхне часами Януковича. Чому не всім держслужбовцям розказали, що була революція? Що суспільство змінилось.
Не менше дивує і те, чому посадова особа такого високого рівня і такої специфічної служби не провела бесіду з власними дорослими дітьми. Вони ж повикладали у соцмережі купу компроматів на родину. Це теж впевненість? Чи некомпетентність?
А тепер "вангуємо": чим же завершиться перевірка СБУ та розслідування НАБУ? Нікого не звинувачуємо до вироку суду, а лише припускаємо три сценарії розвитку подій:
1) перевірка виявить безпідставність звинувачень. Журналістів примусять вибачитись публічно;
2) якщо громадськість не втратить інтерес до справи, то перевірка може виявити незначні порушення, які не потягнуть за собою кримінальної відповідальності;
3) настануть новорічні свята, а потім вибори президента і всі про цю історію забудуть. Всі - навіть ті, хто перевірку проводитиме.
Підписуйся на сторінки UAINFO у https://www.facebook.com/NewsUAinfo.org/ Facebook , https://twitter.com/uainforg Twitter https://twitter.com/uainforg і https://t.me/uainfo_org Telegram

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1091845830974458&id=100004471542280&__tn__=K-R Анна МАЛЯР
показать весь комментарий
17.10.2018 14:19 Ответить
нічого не буде - "погавкають і заспокояться..." (Шкіряк)
показать весь комментарий
17.10.2018 14:22 Ответить
Обосралссо кацап.
Полный зашквар.
Но судя по тому, шо не сбежал, то и в разведке 80% кацапья засело.
Парашэнко их крышует - к Ванге не ходи!
показать весь комментарий
17.10.2018 16:05 Ответить
Этой стране ничего не поможет, чем сволочнее человек тем больше шансов на успех...
показать весь комментарий
17.10.2018 18:22 Ответить
Именно поэтому нельзя воспитывать порядочных, честных и т.д. детей, если ты не собираешся их отсюда увезти. Потому, что если с таким воспитанием они здесь останутся - им весьма тяжело будет жить.
Лично я сам нередко завидую этому легиону непробиваемых наглючих жлобов и хабалок - как же им легко жить.
показать весь комментарий
18.10.2018 11:08 Ответить
По версии Железного Феликса "Чекистом может быть лишь человек с холодной головой, горячим сердцем и чистыми руками". Похоже, национальный сдвиг по фазе настиг и украинских "рыцарей плаща и кинжала", среди которых нормальным стало иметь горячую голову, холодные ноги и весьма липкие руки.
показать весь комментарий
18.10.2018 05:17 Ответить
штірліців нестріляних- греблю гати

якби хідрант ліквідував його особисто по 5 каналу, може якісь імбецили і голоснули за головного воєнноположенця ))
показать весь комментарий
11.12.2018 17:35 Ответить
Страница 3 из 3