7500 посетителей онлайн
13 424 230

Президентские выборы в Грузии: будет второй тур

Президентские выборы в Грузии: будет второй тур

Ни один из главных кандидатов в президенты Грузии не набрал необходимого для победы уже в первом туре количества голосов.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Укринформ",такие данные приводятся на сайте Центризбиркома страны после подсчета голосов на 96,4% избирательных участков

Согласно этим данным, во второй тур выходят Саломе Зурабишвили, которую поддерживает правящая партия "Грузинская мечта", - 38,6% голосов, и представитель оппозиционной партии "Единое национальное движение" Григол Вашадзе, набравший 37,7% голосов.

Центризбирком также обнародовал данные по явке избирателей: она составила 46,7%. Всего проголосовали 1 637 956 человек.

Как известно, граждане Грузии в последний раз выбирают президента. С 2024 года это станет прерогативой специальной коллегии выборщиков, которых назначит парламент.

Топ комментарии
+47
Саакашвілі - це той збив зо два десятки маськовських бойових літаків
Саакашвілі - це той, хто не побоявся відкрити вогонь по кацапам, хоч населення Грузії не перевищує населення одного Києва, а армія Грузії в десятки разів слабша армії України
показать весь комментарий
29.10.2018 08:17 Ответить
+35
два раза выбирали, клоун соевый
показать весь комментарий
29.10.2018 07:57 Ответить
+27
Літаки збивали по наказу Саакашвілі
Україна, не відкриваючи вогню, втратила більше, ніж Грузія.
Але Україна отримала ще й ганьбу на весь світ
показать весь комментарий
29.10.2018 08:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Зачем? Майданы против президентов собирают, а не против молодящихся демагогов)
показать весь комментарий
29.10.2018 11:31 Ответить
Так жодна ЛЮДИНА на Юліни мітинги і не ходить. Яка нормальна людина при здоровому глузді зможе слухати всю ту її маячню. То все лише для "ізбранних"...😁😁😁😁😁
показать весь комментарий
29.10.2018 11:20 Ответить
Ага. На її турі по Українським містам збираються десяки тисяч людей. Зокрема в Дніпрі було 10 тис. Для Дніпра це багато
показать весь комментарий
29.10.2018 11:27 Ответить
Вы серьезно в это верите?)))) вот только стримы вам подкачали...
показать весь комментарий
29.10.2018 11:32 Ответить
Відповідь по Дніпру на 11.38.
Ну, а стосовно кількості слухачів в інших містах то маю великі сумніви, починаючи з Кривого Рогу..😃😃😃
показать весь комментарий
29.10.2018 11:43 Ответить
Я так дивлюся, що за відсутності свіжих новин з житія вібрюлі всі її заробітчани перебралися на тему виборів в Грузії. Та воно і не дивно - кусять то їм хоцецся.
Не хвилюйтеся таваріщі. Тре трохи зачекати. Сьогодні буде бімба.😀😀😀
показать весь комментарий
29.10.2018 08:46 Ответить
Дурепа ти продажна! За агітацію за Юлю ніхто, як вам - сецькам, не платить. За Юлю агітують прихильники за свій рахунок. А вам плачу я - платник податків, через мінстець. Do you understand?
показать весь комментарий
29.10.2018 10:27 Ответить
Ваня, ти там на ютюбі подивися відео блогера Олешка з цього приводу. Там все, як ти кажеш, але трохи навпаки..😁😁😁😁😁
показать весь комментарий
29.10.2018 10:52 Ответить
Мирослав Олєшко - це, часом, не той, що бовкнув під чарку у АП Лоліти, що створив 154 фальшивих акаунти і спілкується сам з собою в мережах?))
показать весь комментарий
29.10.2018 11:16 Ответить
А для чого відеоблогеру створювати якісь фальшиві акаунти? Він спілкується з реальними людьми, в реальній ситуації і потім все це викладає на ютюбі. Тут в Олешка все прозоро.
Ну а те, що вібрюлькам щось не подобається то вже їхні проблеми...😐😐😐
показать весь комментарий
29.10.2018 11:27 Ответить
Те, що в ФБ повно фальшивих коментаторів-абинеюльок, може переконатись кожен.
показать весь комментарий
29.10.2018 11:41 Ответить
Ютюб і ФБ це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. Так що ваш аргумент не аргумент...😏😏😏
показать весь комментарий
29.10.2018 11:54 Ответить
Любое упоминание Саакашвили и всего, что с ним связано - как серпом по яйцам для порохатого скота.
показать весь комментарий
29.10.2018 08:47 Ответить
Они обязательно вместе будут. Вопрос времени и стратегия. Тут игра с интересом.
показать весь комментарий
29.10.2018 09:56 Ответить
Грузії нічого не загрожує. У обох кандидатів, хто б з них не переміг Зурабішвілі чи Вашадзе пріоритетом є вступ Грузії в НАТО і ЄС. Це у нас точка неповернення ще не пройдена. Пріоритет у жулька - газові ґешефти з ху*лом, вона те НАТО і ЄС бачила в білих тапочках.
показать весь комментарий
29.10.2018 11:06 Ответить
Как же Йуля ненавидит Украину, но слава богу это все понимают и шансов у нее нет!
показать весь комментарий
29.10.2018 11:09 Ответить
Я тебе послухав і одразу зрозумів, що Юля ненавидить Україну, мабуть у тебе велика сила переконання? .
показать весь комментарий
29.10.2018 12:15 Ответить
Знаємо, бачили, читали... Є такий часопис "Дніпроград" і стаття в ньому від 12 жовтня " На мітинг Тимошенко в Дніпрі заманювали гривнею і продуктовими наборами"...Там і фотки є. В ось стосовно відео з 10 тисячами вибачай, темно було і всіх просто не було видно...😃
показать весь комментарий
29.10.2018 11:38 Ответить
Може тим, хто був біля сцени з прапорами і давали щось, але там кучкувалось десь пару сотень всього. Мені особисто нічого не давали, бо я був сам від себе, як і переважна більшість.
показать весь комментарий
29.10.2018 11:45 Ответить
У вашому випадку це міг бути швидше виняток. А в загальному на всіх мітингах Тимошенко були зафіксовані неодноразові відеофакти масового підкупу т.з."мітингарів". З деякими з них ви можете ознайомитися на Ютюбі у відеоблогера Мирослава Олешка.. Так що, набереться терпіння і насолоджуйтеся відео...😃
показать весь комментарий
29.10.2018 12:24 Ответить
ЦЕНЗОР, ДАЙ ЇМ ЩОСЬ ПРО ЮЛЮ, БО ВОНИ З ЛЮБОЇ ТЕМИ, ВСЕ ОДНО ПЕРЕВОДЯТЬ НА ТИМОШЕНКО. БОТИ ХОЧУТЬ ЇСТИ.
показать весь комментарий
29.10.2018 12:12 Ответить
Я поражаюсь вататроллям. В Грузии победит такой-то, то "соевым" будет писец". Хочется спросить как: Грузия нападет на Украину спасать грузиноязычных от хунты или забрать исконногрузинские территории.
Ну объясните тупоголовое мокшанское стадо.
показать весь комментарий
29.10.2018 14:30 Ответить
Вы тему видели вообще?
показать весь комментарий
29.10.2018 16:00 Ответить
Какая подлая вапроса.
показать весь комментарий
29.10.2018 16:11 Ответить
а каким образом твои пафосные спичи касаются заявленной темы ветки "Президентские выборы в Грузии: будет второй тур"? Где ты там в заголовке и в тексте Юльку увидела, не троль и не стадный?
показать весь комментарий
29.10.2018 16:02 Ответить
Саакашвілі повернувся у Грузію. Так що радійте порохоботи.
показать весь комментарий
30.10.2018 00:37 Ответить
Страница 3 из 3