8133 посетителя онлайн
7 802 275

Средняя зарплата в сентябре в Украине составила 9 042 грн, - Госстат

Средняя зарплата в сентябре в Украине составила 9 042 грн, - Госстат

Средняя номинальная заработная плата в Украине в сентябре составила 9 042 грн, что на 12,9% больше показателя сентября 2017 года.

Об этом свидетельствуют данные Государственной службы статистики Украины, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Правительственный портал.

Зарплаты выше средней получали на предприятиях промышленности, особенно в фармацевтике (16,4 тыс. грн), нефтепереработке (11,4 тыс. грн) и металлургии (11,2 тыс. грн), транспорте, секторе ИТ.

"Средняя зарплата в образовании почти вдвое превысила минимальную и составила 7 176 грн. В медицине - 5 730 грн", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+30
Это с учётом доходов Ахметова и Оффшоренка?...
показать весь комментарий
29.10.2018 18:29 Ответить
+28
Хіба що в Київі, Дніпрі, Львові...
В решті міст середня 5,5-7
показать весь комментарий
29.10.2018 18:29 Ответить
+21
Это если приплюсовать зарплату Кобелева.
показать весь комментарий
29.10.2018 18:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Слава Украине. Слава Майдану, и спасибо ему. Если бы не он, Пётр бы не стал тем кем стал. Мова Вира, Армия
показать весь комментарий
29.10.2018 19:56 Ответить
Средняя зарплата в сентябре в Украине составила 9 042 грн, - Госстат - Цензор.НЕТ 247
показать весь комментарий
29.10.2018 19:59 Ответить
Средняя зарплата в сентябре в Украине составила 9 042 грн, - Госстат - Цензор.НЕТ 2631
показать весь комментарий
29.10.2018 20:09 Ответить
Сколько ж пердаков ШАКАЛАдных Йуля подпалила, не понимаю зачем Украине газ!
показать весь комментарий
29.10.2018 22:20 Ответить
Средняя зарплата в сентябре в Украине составила 9 042 грн, - Госстат - Цензор.НЕТ 6342
показать весь комментарий
29.10.2018 20:11 Ответить
Працюю інженером в концерні РРТ, стажу 16 років, зарплатня 4200. Горіть у пеклі всі керманичі України. Якими бездарними і жадними керівниками треба бути щоб довести до такого зубожіння таку країну з такими ресурсами. Як би не старенькі батьки давним давно виїхав би світ за очі. Цю країну врятують тільки китайські закони проти корупції.
показать весь комментарий
29.10.2018 20:18 Ответить
І хто тобі дохтур? Працюй далі.
показать весь комментарий
29.10.2018 20:24 Ответить
4200 - то для тебе навіть забагато.
показать весь комментарий
29.10.2018 20:25 Ответить
Наверно на водку не хватает...но алкоголь вреден.
показать весь комментарий
29.10.2018 20:27 Ответить
Ми кожен рік здаєм екзамени по охороні праці і техніці безпеки. Після цих екзаменів нам зачитують статистику нещасних випадків всіх основних галузей економіки по всій Україні. Так от щоб ти був в курсі - найнижчий показник нещасних випадків це галузь телебачення і радіо а також галузь енергетики. Ні хто нікого не допустить п'яного до роботи і тим паче люди в таких галузях більш відповідальні і це самі розуміють бо працюють біля високої напруги де один не правильний рух і ти інвалід або труп. Найвищий показник це будівництво і сільське господарство, трішки відстають вугільна та важка промисловість, тому що в таких галузях більше розпіздяйство. Тому не пиши що на горілку не хватає - не п'ю і тобі не рекомендую.
показать весь комментарий
29.10.2018 21:29 Ответить
Никакого конструктива от тебя. Тупые обвинения. Херня то что ты здесь несёшь. Люди миллионами валят с Украины и поверь в том числе очень много толковых образованных людей, и уезжают они не от хорошей жизни и больших зарплат.
показать весь комментарий
29.10.2018 22:44 Ответить
А ще більше хочеться поїхати від наших людей, які готові з'їсти один одного. Ну і не дарма ми так живем. В моєму депресивному місті з 10тис населенням не особливо є вибір роботи, а як що їхати в Київ на роботу не бачучи своїх діток, жінки, батьків та рідних краще вже їхати за кордон.
показать весь комментарий
29.10.2018 20:42 Ответить
Не витрачайте час та емоції на порохоботів. Щезнуть їх хазяї - щезнуть і ці істоти, щезне і сьогоднішній неймовірний розбрат у суспільстві.
показать весь комментарий
29.10.2018 22:28 Ответить
Дякую за підтримку. Правду кажуть - в важку хвилину єврей еврею дасть шматок хліба а українець українцю камінь. В вільний час почитай що таке карма. Закон енергії ще ніхто не відміняв.
показать весь комментарий
29.10.2018 21:38 Ответить
Я це говорив весь час, а мене банили,чим підтверджували сказане
показать весь комментарий
30.10.2018 05:18 Ответить
перед этим ты себя называл нейрохирургом высшей категории.
показать весь комментарий
29.10.2018 20:28 Ответить
А чого ж вони Китай від корупції не врятували?
показать весь комментарий
29.10.2018 20:31 Ответить
Почитай про Китай і за скільки років вони вивели економіку на перші другі місця і які методи вони використовували, почитай про Сінгапур, в якого проблеми були з простою прісною водою і яке місце в світовій економіці вони зараз займають і які методи вони використовували а потім будеш розказувати.
показать весь комментарий
29.10.2018 20:51 Ответить
дык они работают за чашку риса и наказивают бамбуковыми палками по пяткам тех, кто плохо работает.
показать весь комментарий
29.10.2018 20:57 Ответить
Це він читати не бажає...
показать весь комментарий
29.10.2018 21:45 Ответить
Средняя зарплата в Китае в 2018 году равняется сумме 750 долларов. Ежегодно этот показатель возрастает примерно на 50 -70 долларов.
показать весь комментарий
29.10.2018 22:10 Ответить
Скільки десятиліть ти готовий працювати за миску рису щоби вийти на 750? Як виросте, тоді й поговоримо, покищо прогнози протилежні
показать весь комментарий
29.10.2018 23:07 Ответить
Що ти плетеш. В Китаї не було нічого окрім розрухи і голоду, Україна в СССР була другою республікою. Вона дотувалась тільки тому що в Україні було купа заводів які працювали на ВПК. Після здобуття незалежності маючи таку промисловість і так довести країну до ручки ще треба вміти. Подивись на Польщу якими кроками в неї розвивається економіка а 25 років назад туди возили цвяхи, краску, лампочки і так далі і де Польша зараз. Більшість проблем України від корупції.
показать весь комментарий
29.10.2018 23:26 Ответить
Так, я особисто в Україні, другій республіці, годинами стояв у черзі за хлібом...
Більшість проблем в Україні від довбо.бів які її населяють.. Таке враження, що давати хабарі, це не корупція...?
показать весь комментарий
30.10.2018 11:16 Ответить
ну она у них выросла примерно с 90го года. В те времена у нас зарплаты были примерно одинаковые. А чего достигли мы за это время?
Я не то, что бы за китайскую систему, но опыт надо изучать.
показать весь комментарий
30.10.2018 08:05 Ответить
Я чого? Ми до 2004 мали соціалістично-комуністичний парламент, а у 2010 проголосували за зєка, який бачив життя. Хіба це на наші здобутки? Досвід потрібно вивчати любий, це однозначно, але бачити як люди, які за своєю працездатністю не дорівнюють і пів китайцю, наводять їх у приклад?
показать весь комментарий
30.10.2018 11:11 Ответить
а я постоянно говорю, особенно тем кто жалуется на "низкие пенсии" - вспомните как вы голосовали все это время и ищите виноватого в зеркале.
показать весь комментарий
30.10.2018 11:35 Ответить
це ще що... ось вони зараз проголосують...
показать весь комментарий
30.10.2018 11:59 Ответить
Ха ха дуже смішно. Скопіюю щоб довго не писати.
показать весь комментарий
29.10.2018 22:09 Ответить
Це дві прямопротилежні ситуації. До того ж Китай, не дивлячись на смертну кару далеко не лідер у сфері боротьби з корупцією.
показать весь комментарий
29.10.2018 21:47 Ответить
За те він лідер по розвитку економіки від цього також росте добробут населення. Всі починання в розвитку економіки нашої країни з'їдає страшенна корупція і нічого її не подолає окрім суворих законів, виконання яких буде однаковим для всіх.
показать весь комментарий
29.10.2018 22:03 Ответить
І що? В часи військового комунізму СССР теж був лідером, а Америка була в депресії, і що?
показать весь комментарий
29.10.2018 23:08 Ответить
А в часи військового комунізму в Китаї був голод і що? Часи змінились. Справа в відношенні до людей. За кордоном це ресурс а в СССР і зараз у нас це расходний матеріал.
показать весь комментарий
29.10.2018 23:16 Ответить
галімота. У відношенні кого до людей? Ви самі покидьків обираєте, значить самі себе і зневажаєте.
показать весь комментарий
30.10.2018 11:17 Ответить
А прибутки з комерційних операторів? Щоби встановити радіомодем на вежі оператор був вимушений укласти договір про спільну діяльність (віддавати 50% прибутків від цієї точки) плюс оренда 1 кв.м. площі в апаратній + електроенергія + ставочка сумісника, яка розділялося між старшими інженерами змін. Лише за те щоби раз на тиждень тітонька подивилася на колір індикаторів і по команді натиснула кнопочку "Restart" (ой, якого вона кольору? Я не бачу ы англыйських лытер не знаю).
показать весь комментарий
29.10.2018 20:39 Ответить
А вони і не будуть знати ніяких англійских літер тому що це не входить в їхні обов'язки перезагружати ВАШІ модеми, тим паче що 70-80% працівників пенсійного або перед пенсійного віку і молодь просто не хоче працювати за такі жебрацькі зарплати і тим більше іти вчитись на таку складну і не перспективну професію. Не знаю хто і між ким розподіляє доходи від цих схем, але простому працівнику(електоромеханіку, інженеру зміни) платять те що прописано в трудовому договорі і ніякого лівака в конвертах, а раз в два роки податкова (ДФС) так трусить що будь здоров.
показать весь комментарий
29.10.2018 21:04 Ответить
>>це не входить в їхні обов'язки <<
А згодом, коли аналогові стволи РРЛ поступово ставали порожніми (телебачення перейшло на оптику і сателіти), персонал РРС просто благав нас, "комерсантів", щоби ми якомога довше експлуатували їхній ресурс. Бо інакше станції просто закриють і персонал вільнять.
Плюс, завдяки нам, на забутих Богом РРС з'явився Інтернет і дехто суттєво підвищив свою кваліфікацію, дізнавшися що таке "цифра". Хто сумлінно працював і охоче допомагав нам, з тими проводили навчання через RAdmin. Оце називається курсор. Ось так розкривається меню. Ось так міряються бітові помилки. Так виглядає "сузір'я" (векторна діаграма QAM) при хорошому співвідношенні "сигнал/шум", а так - при поганому.
Тож не кидайтеся загальними фразами якщо не в темі. Ми маленькою командою (2 інженери, 2 айтішники і один радіомонтажник, він же антенщик-верхолаз) у другій половині 90-х зробили те, що не змогли зробити телекомівці та РРТ-шники. І успішно експлуатували мережу до 2008 року.
показать весь комментарий
29.10.2018 22:04 Ответить
Дуже радий за вас. Та не всі можуть бути супер інженерами. Над нами є вище стояче начальство і воно приймає всі рішення і росподіляє кошти. Наш головний інженер станції та інші інженера цехів років 20 назад починали обговорювати і звертались до вищого керівництва з пропозиціями модернізації та оновлення обладнання, що треба тримати руку на пульсі і слідкувати за тенденціями розвитку в нашій галузі. Про розвиток інтернет мереж та мобільного зв'язку і що за цим майбутнє було говорено і переговорено купу часу та вище керівництво було зайняте розкраданням коштів та влаштуванням добробуту своїх дітей. Не рівняйте державну організацію і комерційну. Ми прості працівники і від нас мало що залежить. Підеш бастувати завтра тебе виженуть з роботи і цього не будеш мати. Їхати містами України в пошуках кращої роботи та вже краще їхати за кордон.
показать весь комментарий
29.10.2018 22:28 Ответить
До того я 19 років теж працював у "державній конторі" - 1 каналі TV. Набридло, захотілося не просто "хлібної роботи", а певного "ексклюзиву". Серед десятків пропозицій сподобалася найбільш неймовірна і авантюрна. Основи "цифри" вивчили буквально по виставкових проспектах. І командою перейшли у нову справу (фірма була зареєстрована пізніше, коли ми впевнено сказали "зробимо"). Інтернет я вперше побачив у 1996 на виставці, де ми демонстрували свій 2 МБ канал на Словаччину по РРЛ-стволу. Мабуть успіху досягли за рахунок НЕзнання канонів, у напів-аматорському режимі. І при цьому залюбки підкидали "халтурки" інженерам тих же РРС. Фільтри, підсилювачі, комутатори, інше. У глибинці ми втихаря з релейниками запускали лінки скажімо для пейджеристів (ані наше, ані їхнє начальство про це не знало), тож усі були задоволені. Треба не чекати поки з неба впаде дирижабль з цукерками, а виростити курочку, яка буде нестися шоколадними кіндерсюрпризами. Останні роки ми просто сиділи в офісі і дистанційно підтримували роботу нашої Мережі. Хтось різався у Квейк, хтось качав музику з трекерів, хтось вивчав іноземні мови. А курочка справно несла кіндерсюрпризи. Успіхів Вам!
показать весь комментарий
29.10.2018 23:22 Ответить
Все вірно. Все потрібно робити в потрібний час. Ми би раді та нам не дають можливості.
Дуже шкода що так в нашій державі все влаштовано. Неподалік від нас стоїть будинок Укртелекому і багато знайомих там працювало. Після доведення його до банкрутства і продажу за копійки Ахметову(довгий ланцюжок не буду розказувати) дуже багато хороших спеціалістів звідти позвільнялось тому що копійчані зарплати. Дехто(молоді хлопці) поїхав за кордон на роботи в Польшу і зараз в містечку не має толком кому налаштувати смарт телебачення на телевізорах. Така доля чекає і концерн РРТ. Все вірно, все потрібно робити в потрібний час. Успіхів і Вам.
показать весь комментарий
29.10.2018 23:43 Ответить
В якому місті Ви працюєте якщо не секрет?
показать весь комментарий
30.10.2018 00:04 Ответить
Чернівецька обл., місто енергетиків. Ви зрозумієте про що йде мова.
показать весь комментарий
30.10.2018 00:11 Ответить
Ось до Чернівецької області ми не доїхали. Найближчі точки присутності - Миколаїв (Льв. обл) та І-Франківськ. Хоча з Чернівецьким магістральним інженером спілкувалися, був проект по Молдові, який слід було моніторити з України, але чомусь із молдованами мамалиги не зварили.
Щодо ахметки... ми теж від нього постраждали, коли він по-рейдерському почав поглинати компанії зв'язку. І наш офіс захопив. Молоді тут же звільнилися, а мені залишалося 2,5 роки до пенсії, вирішив досидіти на білій зарплаті. Ті хто залишився, тихо вивели себе із технологічного процесу (буквально: часто протягом тижня жодного дзвінка і жодного мейла), підмінили нашу документацію на фейкову, а самі займалися фрілансом "на сторону". Коли прийшов "випускний вік", тут же грюкнув дверима і пішов у зовсім іншу галузь.
Тим часом шменеджери скм займалися пересаджуванням телекомівського начальства у фарлеп і навпаки. Але мене те зовсім не цікавило.
показать весь комментарий
30.10.2018 00:37 Ответить
В метро повно оголошень, навіть вантажнику дають від 10 тис., а ти розплакався про малу зарплату. Шукай кращу! Чого сидіти на мінімалці? Це в мене є одна знайома, у неї сину 30 з гаком, але ніде не працює, бо 4 тис. йому мало. А що ти зробив щоб багато заробляти? Все просто. Стань фахівцем якому багато платять.
показать весь комментарий
30.10.2018 00:51 Ответить
Відучись в Гарварді ще додай, то й будеш заробляти як Коболєв і Прохоренко
показать весь комментарий
30.10.2018 05:24 Ответить
...в Житомири також була ,але без черги...В кооперативних магазинах з ціной в 2 рази вищою...До Киева на вантажівці 130 км -1 рубль,обратно- стільки ж...Береш відгул в будні і прешь 10-12 кг,ковбаси,кур,м"яса....
показать весь комментарий
29.10.2018 20:34 Ответить
Всэ пропало,в Киеве кругом одни опухшие от голода зомби,а Порошенко развалил фронт,Армия разбежалась кто куда и по дорогам на столицу идут колоны сепаров,в других городах и селах все людишки подохли. Но вот стало чудо. Взошла Бахиня на трон и все воскресло,войско идет на Москву а народ жрет булки с маслом да славит "Вану".
показать весь комментарий
29.10.2018 20:35 Ответить
Статья на лурке: http://lurkmore.to/%D0%A1%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D1%8F%D1%8F_%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0_%D0%BF%D0%BE_%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B5 Средняя температура по больнице

Мем, намекающий нам на абсурдность применения статистики без указания выборки и параметров распределения, используемый для опровержения явно ошибочных утверждений, оперирующих усреднением данных.
Жонглированием статистикой можно доказать самые разнообразные утверждения - важно лишь понимать цель использования. Часто в распределение включаются самые разнородные элементы, вычисление «среднего» по которым теряет всякий смысл. В таких случаях следует проводить кластеризацию - разбиение распределения на более-менее однородные по параметру усреднения группы - и тогда производить подсчёт среднего для каждой выборки с обычным отслеживанием динамики его изменения во времени.
показать весь комментарий
29.10.2018 20:36 Ответить
Параллельная реальность.
показать весь комментарий
29.10.2018 20:47 Ответить
Ай да Порошенко,ай да сукин сын,ну до чего довел войско то,во как голодают то солдатики...зрада.......................................................Средняя зарплата в сентябре в Украине составила 9 042 грн, - Госстат - Цензор.НЕТ 1324
показать весь комментарий
29.10.2018 20:49 Ответить
согласен....решительно согласен с вами.........он действительно сукин сын!..да и сам тоже- от осинки не родятся апельсинки..знаете ли!
показать весь комментарий
29.10.2018 21:07 Ответить
Контрачі їдять за своє бабло.
показать весь комментарий
29.10.2018 22:09 Ответить
Взяли за моду 3 раза в месяц рассказывать нам про наши зарплаты. Хотелось бы что бы мы рассказывали про свою зарплату с гордостью.
показать весь комментарий
29.10.2018 21:35 Ответить
Если в Мухосранской районной больнице измерить температуру пациентов в инфекционном отделении и морге, то вполне может получиться 36,6.
Одни кушают мясо, другие - капусту, а вместе они едят голубцы.
показать весь комментарий
29.10.2018 21:36 Ответить
Когда власти хвастаться особо нечем, начинают изобретать "косинус прожиточного минимума", "логарифм роста благосостояния" и "среднюю зарплату". Клоуны!
Середня зарплата у вересні в Україні становила 9 042 грн, - Держстат - Цензор.НЕТ 4238
показать весь комментарий
29.10.2018 21:45 Ответить
в киеве интересно у каво
показать весь комментарий
29.10.2018 21:48 Ответить
Ну чакалятный же должен что-то брехать,,,
показать весь комментарий
29.10.2018 22:26 Ответить
Середня зарплата у вересні в Україні становила 9 042 грн, - Держстат - Цензор.НЕТ 2535
показать весь комментарий
30.10.2018 00:41 Ответить
Тра' не середню арихметичну рахувати, а медіану
показать весь комментарий
30.10.2018 00:50 Ответить
а ше краще моду - заробіток більшості працівників, а це мінімалка
показать весь комментарий
30.10.2018 00:54 Ответить
Середня зарплата у вересні в Україні становила 9 042 грн, - Держстат - Цензор.НЕТ 3802
показать весь комментарий
30.10.2018 01:02 Ответить
А средняя зарплата на Марсе, составила--20000 тысяч гривень!!!!
показать весь комментарий
30.10.2018 02:58 Ответить
Нехай про свою зарплату середню розкажуть, а не за нашу
показать весь комментарий
30.10.2018 05:28 Ответить
Госстат это продажная женщина власти и мирового капитализма. Госстат это отрыжка планового коммунизма и понос нынешней власти.
показать весь комментарий
30.10.2018 11:41 Ответить
У меня для вас, уважаемые украинцы, снова плохие новости. Порошенко с Ахметовым и Гройсманом никак не могут нажраться - а значит, вам всем снова придется раскошелиться на материальную помощь для них. Нет, я не о повышении цены на газ. Поскольку вы его молча проглотили, эта троица, не откладывая дело в долгий ящик, придумала новую схему, как стать еще богаче за счет того, что все вы станете еще беднее.
Об этом сегодня утром https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/posts/2186046711425698?__tn__=K-R рассказал в Фейсбуке лидер «Руха новых сил» Михеил Саакашвили.
Внимательно следите за руками, я сейчас объясню вам, как вас всех в очередной раз собираются поиметь олигархи, которым вы все почему-то безропотно платите, сколько они скажут.
https://yes-gor.com/go/b/acb0e81185d596f10d638628352002378c3189e6a292024
https://yes-gor.com/go/b/acb0e81185d596f10d638628352002378c3189e6a292024
Сейчас в Украине в области энергетики действует некоторое подобие кастрированного рынка. Производители электроэнергии предлагают державному предприятию «Энергорынок» закупить у них электричество, а оно обязано выбирать в первую очередь предложения с наименьшей ценой. Другими словами, какая ТЭС дала наименьшую цену угля, у той и закупается электричество.
Но на прошлой неделе министр энергетики и угольной промышленности Насалик внес на утверждение Кабмина проект распоряжения, согласно которому ДП «Энергорынок» обязан закупать в первую очередь не ту электроэнергию, которая меньше стоит, а ту, уголь для которой добыт на шахтах бизнес-партнеров Порошенко - Ахметова и Кононенко. Независимо от цены угля, которую те предлагают. То есть если Ахметов с Кононенко задерут цены на свой уголь в 10 или даже в 100 раз по сравнению с другими поставщиками, то ДП «Энергорынок» обязано будет закупить электроэнергию именно у них, а не у тех, кто предлагает ее дешевле.
На бумаге это все изложено чуть более завуалированно. Там говорится, что якобы для того, чтобы не закупать импортный уголь, нужно предоставить такие вот преференции ТЭС, работающим на украинском угле марки Г, а другие ТЭС нужно мотивировать переходить на этот уголь. Только вот 85% угля марки Г добывается в Украине на шахтах Ахметова, еще 6% этого угля добывается на шахтах подручного Кононенко по фамилии Кропачев, а оставшиеся 9% угля этой марки добывается на государственных шахтах, работающих под присмотром смотрящих от того же Кононенко.
Стоит еще добавить, что 85% ТЭС, работающих на угле марки Г, принадлежат Ахметову, а остальные ТЭС, чтобы иметь возможность продать электроэнергию, будут вынуждены покупать уголь либо у него, либо у Кононенко - и по той цене, которую они заломят. Вот такой «свободный рынок». Не хочешь покупать уголь у Ахметова? Тогда покупай у Кононенко. Не хочешь у Кононенко? Всегда есть еще один поставщик - Ахметов. А если ты не согласен, то работаешь на Путина и «расшатываешь Украину».
Какое это имеет отношение к вашим кошелькам? Да очень простое! Вам просто поднимут цены на электроэнергию, обосновывая это тем, что «себестоимость электроэнергии подорожала и не покрывается теми тарифами, которые платит население». Подорожают все товары, поскольку цена электричества заложена в себестоимость всех товаров и всех торговых наценок в магазинах. Сиротки-миллиардеры никак не нажрутся и вы все обязаны им помочь. А под очередное повышение для вас тарифов можно будет навесить на страну еще пару международных кредитов, чтобы украсть и их. Все равно отдавать не им, а вам и вашим детям.
К сожалению, происходит именно то, о чем я уже давно вам говорю. Каждый день, что вы терпите этот барыжно-олигархический режим, делает ваше будущее, будущее ваших детей и всей страны всё беспросветнее и беспросветнее. Они каждый день крадут ваше будущее и будущее ваших детей, и будут продолжать это делать, пока у вас не лопнет терпение. Я не сомневаюсь, что однажды оно лопнет, и этим преступникам придется бежать из страны, чтобы разъяренный народ не утопил их в чане дерьма на Майдане. Но чем дольше вы терпите этих барыг, тем меньше шансов у вас будет выкарабкаться из той пропасти, куда они сталкивают Украину и всех украинцев.
показать весь комментарий
30.10.2018 14:40 Ответить
Страница 3 из 3