10206 посетителей онлайн
1 568 16

Два случая дифтерии зарегистрированы в Запорожской области

Два случая дифтерии зарегистрированы в Запорожской области

В Запорожской области диагностировали дифтерию у 2 женщин, одна из пациенток находится в тяжелом состоянии.

Об этом сообщает Запорожский областной лабораторный центр Минздрава,информирует Цензор.НЕТ.

"В октябре текущего года в Запорожской области осложнилась ситуация по дифтерии - зарегистрировано два случая (жительница Мелитопольская района 56 лет и жительница Запорожья 46 лет). В первом случае больная привита, но не получила очередной прививки в апреле текущего года, во втором случае больная непривита, в настоящее время находится в инфекционной больнице в тяжелом состоянии", - говорится в сообщении.

За девять месяцев 2018 года в Украине зарегистрировано семь случаев заболевания дифтерией, в 2017 не было ни одного.

Топ комментарии
+2
***** для нас стараєцця мишібраття...
показать весь комментарий
30.10.2018 18:19 Ответить
+2
Є вакцини,безкоштовно.Я зробив індійською АДП-м,була невелика температура 37.2 через день норма.Приходьте на огляд до свого лікаря який направить до маніпуляційного кабінету.
показать весь комментарий
30.10.2018 18:42 Ответить
+1
Страшна хвороба з високою летальністю від якої можна захиститися щепленням.
показать весь комментарий
30.10.2018 18:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страшна хвороба з високою летальністю від якої можна захиститися щепленням.
показать весь комментарий
30.10.2018 18:19 Ответить
А які симтоми? Я кожні 10 років роблю щеплення від дифтерії, а що за хвороба досі не знаю.
показать весь комментарий
30.10.2018 18:28 Ответить
Вражає токсинами серцево-судинну систему ,ротоглотку та дихальні шляхи.Передається повітряно-крапельним механізмом.
показать весь комментарий
30.10.2018 18:36 Ответить
Дукую.
показать весь комментарий
30.10.2018 19:21 Ответить
***** для нас стараєцця мишібраття...
показать весь комментарий
30.10.2018 18:19 Ответить
все може бути.
показать весь комментарий
30.10.2018 18:37 Ответить
Що там скаже прогресивна реформаторша супрун? Вакцина є? Чи дізнаватись по єдиному номеру 112? Комаровський був правий.
показать весь комментарий
30.10.2018 18:23 Ответить
Є вакцини,безкоштовно.Я зробив індійською АДП-м,була невелика температура 37.2 через день норма.Приходьте на огляд до свого лікаря який направить до маніпуляційного кабінету.
показать весь комментарий
30.10.2018 18:42 Ответить
Дозвольте поцікавитись. В якому місті ви мешкаєте, скільки вам років, наскільки акуратно ви дотримуєтесь рекомендованих графіків щеплень. Про дифтерію тільки Комаровський попереджав. Розгону цієї теми ще не було.
показать весь комментарий
30.10.2018 18:59 Ответить
Особисто я був моряком і нам робили щеплення від будь чого за своїм медичним графіком. Зараз вже я "списався" на берег, але про щеплення від дефтерії пам'ятаю, що треба робити кожні 10 років. Навесні пішов до дільничого лікаря, він направив мене до маніпуляційного кабінету. Там з'ясувалось, що останній раз в мене щеплення було 13 років тому. Попросили оголити сідницю. От і все.
показать весь комментарий
30.10.2018 19:30 Ответить
Так ви в групі ризику через професію. Те що деякі щеплення треба робити через десять років ніхто ніколи не казав. Мабуть тому, що моє покоління 90-их було майже 100% вакциноване. І дітей ми своїх 2000 -2005 років народження вакцинували. Встигли ще на бельгійські, французькі тощо якісні вакцини. Не по календарю тільки останній гепатит чекали. А потім почалось... І біда прийшла через неякісні богатиревські вакцини, які її синочок скуповував діжками. А тепер маємо. Тільки чого супрун зараз радить гуляти на свіжому повітрі, а не безкоштовно вакцинуватись дорослим від дійсно загрозливої хвороби.
показать весь комментарий
30.10.2018 20:20 Ответить
Необов'язково на тожеукрАінце, що з П***ним порибалити зібрався зациклюватись. Дифтерією всіх лякають вже дуже давно і недаремно - в 90-ті в колишньому пост-совку спостерігались спалахи, а дифтерія - це й близько не кір. Аби були вуха й мізки щоб почути й зрозуміти небезпеку.
показать весь комментарий
30.10.2018 19:57 Ответить
Є. Зверніться до свого дільничого.
показать весь комментарий
30.10.2018 20:23 Ответить
Весело. Я давно писав що кір- то лише квіточки. Ягідки попереду, у вигляді епідемії дифтерії. Добре що серед моїх пацієнтів нещеплених нема, я вже мовчу про родину.
показать весь комментарий
30.10.2018 20:22 Ответить
Скажіть як лікар, всі ваші пацієнти доросліше 30 років вже вакциновані від кору і дифтерії?
показать весь комментарий
30.10.2018 20:31 Ответить
докерувався пизжити по-новому.... сироватка є протидифтерійна в Україні? реформатори