10727 посетителей онлайн
1 437 17

Правительство создало Фонд развития инноваций

Правительство создало Фонд развития инноваций

Он должен стимулировать инновации и способствовать выходу на рынок отечественных научно-технических разработок.

Кабинет министров решил создать Фонд развития инноваций. Решение было принято на заседании правительства в среду с учетом доработки государственно-финансовым департаментом секретариата Кабмина в трехдневный срок, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Интерфакс-Украина".

В пояснительной записке к проекту постановления Кабмина отмечается, что в госбюджете на 2018 год предусмотрено 50 млн грн. на обеспечение функционирования Фонда развития инноваций, распорядителем которых назначен госфиндепартамент секретариата Кабмина.

Планируется, что фонд обеспечит стимулирование инновационной деятельности в Украине, коммерциализацию результатов научно-технических разработок, выход на рынок новых товаров и услуг, обеспечит предоставление финансовой поддержки инновационным компаниям и проектам, а также будет способствовать поиску и привлечению инвестиций в такие проекты.

Также на Цензор.НЕТ: Два стартап-проекта украинских ученых победили на международном конкурсе USWC-18 в Дании

Ранее премьер-министр Владимир Гройсман прогнозировал запуск Фонда развития инноваций в июле 2018 года.

Летом 2016 года представители инвестиционного и IT-рынков обратились к президенту Украины Петру Порошенко за поддержкой государством идеи создания "фонда фондов" для инвестирования в существующие и новообразованные венчурные фонды и IT-стартапы.

В июле 2017 года Гройсман поддержал идею создания "фонда фондов" для поддержки украинских стартапов на условиях государственно-частного партнерства.

Читайте на Цензор.НЕТ: Стартап, основанный украинцем, оценили в более чем 1 000 000 000 долларов

Топ комментарии
+4
И кто же "счастливчик" на этой схеме потоке распила бабла?
показать весь комментарий
07.11.2018 15:42 Ответить
+3
Бугогааа.
Люди валят из страны начиная от пенсионеров, заканчивая спецами в узкой сфере, а эти инновационые фонды создают.
Та фсе, ничего не делайте, не тратьте народные деньги, совсем скоро вам пасочки
показать весь комментарий
07.11.2018 15:44 Ответить
+2
Для інновацій умови потрібно створювати, а не фонди у вигляді табуреток для наближеного кола. Хотіли,як краще, а вийшло , як завжди - стонадцята рехформа успішних менеджерів...
показать весь комментарий
07.11.2018 16:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
И кто же "счастливчик" на этой схеме потоке распила бабла?
показать весь комментарий
07.11.2018 15:42 Ответить
"миранды"
показать весь комментарий
07.11.2018 15:46 Ответить
У Пети кумовей много.
показать весь комментарий
07.11.2018 16:17 Ответить
Неужели Каськива вернут?!
показать весь комментарий
07.11.2018 16:36 Ответить
Бугогааа.
Люди валят из страны начиная от пенсионеров, заканчивая спецами в узкой сфере, а эти инновационые фонды создают.
Та фсе, ничего не делайте, не тратьте народные деньги, совсем скоро вам пасочки
показать весь комментарий
07.11.2018 15:44 Ответить
Поскольку Украина это миниатюрная копия России, то без своего "Сколково" нельзя обойтись.
показать весь комментарий
07.11.2018 15:48 Ответить
Тогда мини Чубайса.
показать весь комментарий
07.11.2018 15:52 Ответить
писец инновациям..
показать весь комментарий
07.11.2018 15:55 Ответить
та к черту пока инновации, страна бы пол года продержалась
показать весь комментарий
07.11.2018 16:04 Ответить
основна задача цієї інновації - розпиляти бабло
показать весь комментарий
07.11.2018 16:07 Ответить
Для інновацій умови потрібно створювати, а не фонди у вигляді табуреток для наближеного кола. Хотіли,як краще, а вийшло , як завжди - стонадцята рехформа успішних менеджерів...
показать весь комментарий
07.11.2018 16:35 Ответить
Очередной распил бабла. Этим тварям уже веры нема.
показать весь комментарий
07.11.2018 17:03 Ответить
Что вы так песемистично настроены? У нас еще столько новых эпох впереди, И бронзовий век, и каменный, и палку последний раз кто то возьмёт, и на деревья по залезаем... Нам еще есть куда развиваться.... Держите хвост пистолетом!
показать весь комментарий
07.11.2018 17:30 Ответить
Таблицу умножения вначале надо выучить...
показать весь комментарий
07.11.2018 17:39 Ответить
Ідея хороша, але хто буде ділити та відповідати?!
показать весь комментарий
07.11.2018 17:50 Ответить
Соціалізм - основна причина деградації України!

Україна, після 75 років тоталітарного комунізму, отримавши незалежність, 27 років знову будує соціалізм - "соціальну державу" на принципах соціал-демократії "Ленінсько-комсомольського типу", а як відомо Ленін був теж соціал-демократом та лідером РСДРП(б):

В. И. Ленин: «…социализм есть не что иное, как государственно-капиталистическая монополия, обращенная на пользу всего народа и постольку переставшая быть капиталистической монополией»,

Отже, весь час і зараз країна живе в комсомольсько-ленінській матриці, яку вибудували Кучма, Медведчук, Суркіси та інші ліваки з СДПУ(о), СПУ, КПУ та їхніх ідейних послідовників... Всі ми перебуваємо в умовах соціалізму, етатизму, централізації та державно-приватних монополій. Біля 60% ВВП (!) контролюється чиновниками та керівниками держмонополій: держбанки, держпенсійний, чорнобильський, аграрний та держстрахові фонди, Укрнафтогаз, Укрспирт, Укрзалізниця, Нацлотерея, Укрзолото, Укрбурштин, Держлісгоспи, Держшахти, Держпорти/аеропорти, Укравтодор, Антонов, Держземельний фонд та інші, їх біля 4000 штук, більшість з яких збиткові, корупціогенні, дотаційні....
Те ж саме стосується приватного сектору, всі "жирні" галузі та цілі сектора економіки (банки, нафта, газ, енергетика, оптова торгівля, агросектор, фармацевтика, машинобудування, хімія, металургія та ін.) опинились в руках купки "своїх", обраних карманних олігархів-монополістів...
Ця модель (соціалістична, колгоспна, совкова) дуже вигідна псевдоеліті, злодіям, шахраям, манкуртам, виродкам, аферистам, що обліпили державні інститути України. Така система дає змогу за допомогою держрегулювання, держконтролю, держдозвільній системі, держбар'єрів, держперешкод, протекціонізму, інтервенціонізму, інфляційній грошово-кредитній політиці, заплутаній податковій системі з високими податками, увіковічнити свою монополію на владу та на ресурси бо це давній метод злочинців: "відібрати та поділити", "своїм - все, іншим - закони, обмеження, перешкоди, високі податки"...

Українці! Нашу країну перетворили на скотоферму, а нас, громадян, довели до стану безправних жебраків бо на зарплату робітників нараховують 41,5% податків (про це більшість громадян навіть не здогадуються, так як за них податки сплачує підприємство) і в ціні будь-якого товару біля 50% податків (на іноземне б/у авто, податкова накрутка в рази більша ніж вартісь самого авто), обклали митами, акцизами, зборами, пдв і іншими поборами (їх більше 100), а в результаті ми маємо бідність більшості громадян з одного боку та незаслужене багатство топ-чиновників, олігархів-монополістів з іншого...

Чиновники й олігархи ненавидять капіталізм, вільну, правову, конкурентну, ринкову економіку, вони й надалі будуть корчити з себе "благодійників" викручуючи руки громадянам, відбираючи останнє, щоб наповнити злодійський общак-бюджет з якого все розкрадається (в Україні найвищі податки, але найжалюгідніші пенсії, неякісні та корупційні освіта, медицина, знищена інфраструктура, поліція та армія не забезпечені, суди корупційні, всі політики, чиновники - це злодії, мракобіси та ліваки-популісти...). Субсидії, різноманітні льготи, допомоги, дотації, що виділяються ніби то людям (а це гроші людей, що забрані у вигляді податків) в кінці кінців опиняються на рахунках кількох "обраних" мільярдерів-монополістів... Тож постає питання, громадяни, кому та для чого ми СПЛАЧУЄМО ТАКІ ВИСОКІ ПОДАТКИ? ЗЛОДІЯМ ТА ШАХРАЯМ?

Таким чином українці виходить, що чим менше ми їм віддаємо, тим більше залишається в наших карманах. Хіба нам потрібен посередник для того, щоб потратити свої гроші, хіба нам потрібен чиновник-казнокрад, псевдоблагодійник, щоб за наші гроші нам щось давав чи робив?)))
Громадяни! Нам не вигідний їхній "соціалізм", нам потрібен офшор (умови справедливіші, вигідніші, зручніші ніж в Сингапурі, Гонг-Конзі, Сейшелах, Панамі, Дубаї, Люксембурзі, Швейцарії, Бермудах, Н.Зеландії, Монако, Кіпрі та ін), нам потрібна економічно вільна Україна з мінімальними податками, з мінімальною бюрократією, з мінімальним втручанням чиновників в господарські процеси, в економіку!
Боріться за свою економічну незалежність, за правовий, конкурентний, ринок!
показать весь комментарий
07.11.2018 19:23 Ответить
Аж 50 млн настимулюють. Явно через кіно легше пиляти бабло, там в 20 раз більша сума буде.
показать весь комментарий
07.11.2018 22:05 Ответить