5052 посетителя онлайн

ЦИК объявил официальные результаты выборов по партийным спискам

Центральная избирательная комиссия объявила официальные результаты внеочередных парламентских выборов в общегосударственном многомандатном избирательном округе.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на УНИАН, председатель ЦИК Михаил Охендовский в начале заседания, объявил, какие партии преодолели 5% барьер и какое количество мандатов получат в парламенте.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: "Это недопустимо!", - Порошенко о задержке с подсчетом голосов в проблемном 59-м округе. ВИДЕО (обновлено)

Согласно протокола ЦИК об установлении результатов внеочередных выборов народных депутатов в общегосударственном многомандатном избирательном округе, в парламент проходит 6 политических партий:

"Народный Фронт" - 22,14% голосов избирателей (64 депутатских мандата),

"Блок Петра Порошенко" - 21,81% голосов избирателей (63 депутатских мандата),

"Объединение "Самопомич" - 10,97% голосов избирателей (32 депутатских мандата),

"Оппозиционный блок" - 9,43% голосов избирателей (27 депутатских мандатов),

Радикальная Партия Олега Ляшко - 7,44% голосов избирателей (22 депутатских мандата),

"Батькивщина" - 5,68% голосов избирателей (17 депутатских мандатов).

Также читайте: Суд обязал ЦИК и окружком №16 признать депутатом Македона, - СМИ

Топ комментарии
+21
Оппозиционный блок должен быть сразу весь упакован в гробы и бандеролью в Кремль в знак того что параша следующая.
показать весь комментарий
10.11.2014 23:53 Ответить
+14
Вот хочется дать по рылу тем соцопросникам, кто "рисовал" до выборов Шоколаду 40%, а Сене - 7%
показать весь комментарий
10.11.2014 23:48 Ответить
+11
ЦИК объявил официальные результаты выборов по партийным спискам - Цензор.НЕТ 6312
показать весь комментарий
11.11.2014 00:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
не прошло и пол года
показать весь комментарий
10.11.2014 23:47 Ответить
Вот хочется дать по рылу тем соцопросникам, кто "рисовал" до выборов Шоколаду 40%, а Сене - 7%
показать весь комментарий
10.11.2014 23:48 Ответить
Ну. это же один из способов манипулирования толпой...))...а тем более их очень "вдохновили" те 56%. что вдруг оказались у Порошенко в мае...))
показать весь комментарий
11.11.2014 00:09 Ответить
фамилии, пжалуйста...
показать весь комментарий
10.11.2014 23:49 Ответить
Марш на ЦВК там є списки
показать весь комментарий
10.11.2014 23:56 Ответить
Марш на ЦВК... "В 12 ночи.... Идиот"...
"Согласен".
показать весь комментарий
11.11.2014 00:12 Ответить
Охендовский - очередной жулик . О национальности промолчу , смешно говорить .
Выборы - фарс с элементами реалити-шоу .
Непонятно другое - почему при таком обилии представителей богоизбранной нации в руководстве страны Израиль до сих пор не вписался в разборку ? К чему делать вид , что Украиной руководят украинцы ? Да ещё задарма , т.е. за такие мизерные деньги ?
показать весь комментарий
10.11.2014 23:51 Ответить
И опять евреи виноваты. Янукович - первый.
показать весь комментарий
11.11.2014 00:05 Ответить
Оппозиционный блок должен быть сразу весь упакован в гробы и бандеролью в Кремль в знак того что параша следующая.
показать весь комментарий
10.11.2014 23:53 Ответить
БПП +ОБ = ПР , около 30% - это большая проблема
показать весь комментарий
10.11.2014 23:54 Ответить
Да ,шоколадная мразь и хотела подправить все 40% та сыкотно стало,хотя в один тур прокатило нехило,но всеравно,разве за такие выборы боролись,падло,одна винница до последнего мухлевала,даже янык позавидовал бы,продаст этот однотуровый и шоколадным глазом не моргнет
показать весь комментарий
10.11.2014 23:54 Ответить
ЦИК объявил официальные результаты выборов по партийным спискам - Цензор.НЕТ 387
показать весь комментарий
10.11.2014 23:55 Ответить
http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3442308/ Файна відповдь кремлю
показать весь комментарий
10.11.2014 23:57 Ответить
не наставым ножи
показать весь комментарий
11.11.2014 00:02 Ответить
КорХавно !!!
показать весь комментарий
11.11.2014 00:02 Ответить
так они герои
показать весь комментарий
11.11.2014 00:00 Ответить
От коли б не було мажорів, о була б нормальна кааліція.
показать весь комментарий
11.11.2014 00:00 Ответить
Ура! Это величайшее благо снизошло на нас...,не пойдем завтра на работу - ведь праздник большой....списки....
показать весь комментарий
11.11.2014 00:01 Ответить
за рубли
показать весь комментарий
11.11.2014 00:04 Ответить
http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2014/wp502pt001f01=910pf7171=144.html Виборчий список
показать весь комментарий
11.11.2014 00:06 Ответить
От воно як порошенківська гнида пройшла у ВР
Він приїхав зі Сходу, щоб йти у ВР і змагатись із сином Порошенка на 12-му окрузі
У вівторок, о 5.30 ранку, на пероні Вінницького залізничного вокзалу оперативники карного розшуку затримали майданівця, лідера Народного трибуналу, а віднедавна бійця добровольчого батальйону «Айдар» Юрія Павленка, більше відомого як Хорт.
- Працівники міліції стверджують, що я знаходжуся в розшуку. Але цього не може бути, бо мені навіть не пред'явили підозри. Я збирався їхати у Київ, везти документи у ЦВК, щоб балотуватись у Верховну Раду як самовисуванець, але мене буквально зняли з потяга, - лише встиг сказати Павленко.
На яких підставах затримали Хорта - стало відомо, коли приїхав його адвокат Валерій Палій. У кабінеті оперуповноваженого карного розшуку правозахисника ознайомили з ухвалою суду від 1 серпня 2014 року, в якій суддя Чернюк дає дозвіл на затримання Павленка для участі в розгляді клопотання про застосування міри запобіжного заходу - тримання під вартою.
- В ухвалі посилаються на статтю 161 ККУ «Розпалювання міжнаціональної ворожнечі», за яку Павленка Вінницький міський суд 30 грудня 2013 року засудив на три роки умовно, але 13 березня 2014 року Апецялійний суд скасував це рішення і повернув справу на дорозслідування. Справа мала яскраво замовний характер, там немає складу злочину! 27 липня слідчий викликав Павленка на допит, але підозри не пред'являли. Звернулися до начальника слідчого відділу, він сказав: «Ми розберемося». І на цьому все. Мій підзахисний не міг сидіти склавши руки, коли в країні почалася війна, і пішов добровольцем в «Айдар». Він герой, його треба із почестями вітати, а не тягати як злочинця. Його у місті не було, бо боронив країну, але ж можна було і мене як його захисника поставити до відома, -обурюється адвокат Валерій Палій.
О 9-й ранку Павленка перевезли на Пирогова, 14. Там йому пред'явили підозру і дали можливість ознайомитися із матеріалами справи до суду.
Представники громадських організацій, Автомайдану, Самооборони та Люстраційного комітету, які прийшли підтримати Хорта, впевнені, що із зміною начальника міліції почалися переслідування активістів.
- Спочатку під домашній арешт посадили голову громадської організації «Софія» Валерія Денисова, який піднімав питання роботи правоохоронної системи та бізнесу чиновників різного рангу. Йому «шиють» хабар, хоча він не є посадовою особою... Тепер хочуть прибрати Хорта, щоб не йшов на вибори по тому ж округу, що Олексій Порошенко. Далі може бути будь-хто з майданівців, - переконаний Анатолій Банах.
Також стало відомо, що відкрите кримінальне провадження й щодо Валерія Палія. Його звинувачують у тиску на суд.
- Дозволив собі під час засідання суду процитувати командира «Айдара», який сказав, що після війни бійці повернуться і у кожного запитають про їхні діла та злочини, - підтвердив інформацію Палій.
У прес-службі вінницької обласної міліції так прокоментували затримання Павленка:
- Працівники міліції виконували ухвалу суду від 1 серпня. Суддя дав дозвіл на затримання Павленка на період досудового розслідування. Після того, як Апеляційний суд передав справу на додаткове розслідування, почалися слідчі дії. Але допитати Павленка було неможливо, він не з'являвся на виклики слідчого, змінював місце проживання, - каже начальник прес-служби УМВС у Вінницькій області Анна Олійник.
- Але ж він добровольцем пішов в «Айдар» і останнім часом воював на Сході країни?
- Павленко мав взяти дозвіл на виїзд у слідства, але цього не зробив, - пояснила Олійник.
- Майданівці не вірять у офіційні пояснення і висувають свою версію: Хорт мав іти на вибори по округу №12 міста Вінниці і змагатись із сином Петра Порошенка Олексієм. У час, коли його затримали, він віз документи для реєстрації в Київ. Хтось із його оточення про це «стуканув». А коли їде туди Павленко, можна було вирахувати із квитка. Це місцеві представники влади так хочуть перестрахуватись, щоб Хорт не дав неочікуваних сюрпризів на окрузі і за це не впасти у немилість Президента, - стверджують вони.
- Хорта триматимуть у підвішеному стані цих декілька днів, до 25 вересня, коли закінчиться реєстрація кандидатів. А потім, скоріш за усе, відпустять на війну, і тому справа честі Олексія Порошенка, депутата і сина Президента, запобігти цьому та допустити конкурента до виборів і з честю виграти у нього, якщо так вирішать люди, - додають представники Люстраційного комітету.
Людмила ПОЛІЩУК
Коли верстався номер, стало відомо про рішення суду щодо взяття Юрія Хорта під варту. Суддя Ігор Вишар виніс рішення про особисте зобов'язання. Таким чином, Юрій Павленко не зможе виїжджати з міста без дозволу слідчого. Чи зареєструється він у кандидати - стане відомо протягом двох днів.
показать весь комментарий
11.11.2014 00:04 Ответить
ЦИК объявил официальные результаты выборов по партийным спискам - Цензор.НЕТ 6312
показать весь комментарий
11.11.2014 00:04 Ответить
...і каблуки не допомогли.
показать весь комментарий
11.11.2014 00:07 Ответить
...какие там каблуки!...ему бы табуреточку под ноги в самый раз - с таким-то ростом...))
показать весь комментарий
11.11.2014 00:13 Ответить
Не скажите. Внутренние каблуки и внешние составляют не менее 15% роста *****. При чем это официальные данные Кремля.
показать весь комментарий
11.11.2014 00:40 Ответить
К табуретке полагается ещё и верёвка с мылом, хотя хватит и одной верёвки
показать весь комментарий
11.11.2014 01:50 Ответить
китаец на него смотрит как на врага
показать весь комментарий
11.11.2014 09:36 Ответить
Педагоги, студенты и неравнодушные украинцы знающие английский язык! Россия особое внимание уделяет информационной войне на форумах посвящённых событиям в Украине в частности на следующих сайтах:
http://www.militaryphotos.net/
http://forums.civfanatics.com/
http://www.city-data.com/
http://boards.4chan.org/pol/
http://www.ukraine.com/
Взвешенные комментарии (по возможности с фактажом - фото, видео, цитаты из англоязычной прессы с ссылкой на источник) приблизят крах кремля и донесут миру правду о рашизме.ЦИК объявил официальные результаты выборов по партийным спискам - Цензор.НЕТ 517
показать весь комментарий
11.11.2014 00:08 Ответить
Як сказала одна жінка по радіо Ера фм
Коли росстрілювали на майдані людей було жахливо,
а коли влада порошенко випустили всіх вбивць на свободу стало ,ще страшніше.
показать весь комментарий
11.11.2014 00:16 Ответить
Вопрос надо ставить проще,если власть уклоняется от расследования,значит кровь майдановцев на её руках,и обвинять не непонятных беркутовцев,а непосредственно власть.
показать весь комментарий
11.11.2014 00:39 Ответить
я бы так сказал
Если кто-то оправдывает вора убийцу ,значит сам он тоже потенциальный или реальный вор-убийца
показать весь комментарий
11.11.2014 00:58 Ответить
ж не програють не *******
показать весь комментарий
11.11.2014 00:20 Ответить
Вот он, закономерный финал соболевского руководства "Батькивщиной" 17 депутатов по списку и ни одного по мажоритарке! Серьйожа рулит! То ли еще будет на местных выборах! Все это результаты партийной чистки и замены Юлей команды своих соратников на новую команду ренегатов соболева. А ведь я предупреждал! Тролята-соболята, А-У!!! Отзовитесь...
показать весь комментарий
11.11.2014 00:22 Ответить
Юля к тому же ,после освобождения уже не такая боевая
показать весь комментарий
11.11.2014 01:00 Ответить
Юля мало изменилась, сильно изменилась ее команда. Ренегаты соболева, они, как и сам Серьйожа Соболев, способны только мелко пакостичать среди своих. Для каких то серьйозных дел эта новая юлина команда неспособна даже по определению! Запорожская "Батькивщина" во главе со Старухом вобще кучка жалких проходимцев и аферистов. Старух был смый бездарный и бестолковый среди всех запорожских губернаторов. На Запорожье все знали, что взять Старухав любую партию - это значит уничтожить эту партию на Запорожье как таковую! Тем не менее, Соболев насильно, изгнав из областной организации настоящих, преданых Тимошенко партийцев, поставил Старуха. Вот и результат - ни одного мажоритарщика. Запорожская афера Соболев-Старух-Мных привела областную "Батькивщину" к краху! На местных выборах им несттоит даже пытаться кого-то выдвигать! И так, наверное, по всей стране. Фиаско, а ведь мы Юлю предупреждали!!! Тролята-соболята, А-У!!! Отзовитесь...
показать весь комментарий
11.11.2014 07:53 Ответить
Из БЮТ много к Яценюку ушло. Да и о "Батькивщине" в последнее время ничего не слышно.
показать весь комментарий
11.11.2014 06:10 Ответить
Из 9 избраных по Запорожской области мажоритарщиков, четверых по разным причинам в свое время "ушли" из "Батькивщины"! Такая вот мля была проведена чистка партии. Соболев-Старух нарулили!
показать весь комментарий
11.11.2014 00:33 Ответить
Сьогодні спливає термін, відведений Конституцією ЦВК на підбиття остаточних підсумків виборів. Водночас ситуація на проблемних округах залишається невизначеною, йдеться в сюжеті http://tsn.ua/vybory-v-rady2014/ohendovskiy-hotiv-otrimati-1-mln-habara-za-pravilniy-**********-svidok-390975.html ТСН.19:30 .
Погіршує стан справ скандал навколо очільника Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського. ТСН з достовірних джерел стало відомо, що нещодавно при свідках керівник ЦВК вимагав винагороду за встановлення потрібних результатів у проблемних округах.
Показовою є ситуація в 59-му окрузі, де за перемогу змагаються два кандидати - замкомбата батальйону "Дніпро" Валентин Манько та колишній регіонал Сергій Сажко, що свого часу агітував за "ДНР". За підрахунками однієї і тієї ж комісії з різницею в 7 днів були озвучені абсолютно різні результати. Наприклад, у протоколі, датованому 30.10.14, кількість недійсних бюлетенів складає близько 2 тисяч. На підрахунку вже від 7 листопада їхня кількість вдвічі більша.
Далі більше - кількість голосів відданих за кандидата Валентина Манька з 30 жовтня чомусь зменшилася майже вдвічі: з 11,5 тис. до 6,5 тисяч. При цьому кількість голосів за кандидата Сергія Сажка залишилася майже незмінною. Не змінились цифри і в інших кандидатів. У протоколі ОВК таку математику пояснили оцінкою "останніх" протоколів - терміном, якого у виборчому законодавстві навіть не існує.
"Остаточний" підрахунок відбувався у присутності озброєних людей в окружкомі. Вони не давали працювати ні спостерігачам, ні членам комісій, ні пресі. А деяких членів виборчкомів невідомі просто зачинили, аби вони "не заважали".
ТСН вдалося дізнатися, що може стояти за такою подвійною математикою на 59-ому окрузі і появою озброєних людей. Після сюжету у ТСН-Тиждень про причетність Охендовського до отримання хабарів за "правильний" підрахунок голосів, до ТСН звернувся один із свідків таких розмов.
"Я був свідком зустрічі, на котрій Михайло Охендовський за вирішення питань по проблемних округах просив хабар у розмірі одного мільйона доларів", - розповів він.
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/politics/1007598-ohendovskiy-hotiv-otrimati-1-mln-habara-za-pravilniy-**********-svidok.html
показать весь комментарий
11.11.2014 01:16 Ответить
У шлюшка половина **** безработных
показать весь комментарий
11.11.2014 07:38 Ответить
СЛАВА УКРАИНЕ !!!
показать весь комментарий
11.11.2014 09:53 Ответить
ЦІК РУЛИТЬ http://dnpr.com.ua/content/s-oleynik-fars-i-globalnaya-afera-kto-vo-vlasti-narisoval-pobediteley