4373 посетителя онлайн

ЦИК отменила регистрацию Кривоноса кандидатом в президенты

ЦИК отменила регистрацию Кривоноса кандидатом в президенты

Центральная избирательная комиссия Украины отменила решение о регистрации кандидатом в президенты по его заявлению заместителя командующего Сил специальных операций Вооруженных сил Украины Сергея Кривоноса, который снял свою кандидатуру в пользу действующего президента Петра Порошенко.

Соответствующее решение было принято на заседании ЦИК в четверг, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.

Таким образом, количество кандидатов в президенты Украины на выборах 31 марта уменьшилось до 42.

7 марта - последний день для подачи заявлений о снятии кандидатов с выборов, 8 марта ЦИК должна утвердить окончательный список претендентов на пост главы государства.

Ранее замкомандующего ССО Кривонос снял свою кандидатуру с президентских выборов: "Считаю в нынешних условиях нецелесообразной смену Верховного Главнокомандующего ВСУ". Позже стало известно, что Кривонос снялся с выборов после встречи с Порошенко.

Топ комментарии
+4
Військо за УКРАЇНУ, за НАРОД. (Вінницький базар поза честю).
показать весь комментарий
07.03.2019 14:49 Ответить
+3
точно был?
показать весь комментарий
07.03.2019 14:31 Ответить
+3
Так сирожа кривонос
По доске паркетной полз
Шо незаметно для себя
Искривилося усё
Ой нападут!
показать весь комментарий
07.03.2019 14:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Был и нет...
показать весь комментарий
07.03.2019 14:29 Ответить
точно был?
показать весь комментарий
07.03.2019 14:31 Ответить
Насправді Кривонос потрібен був щоб унеможливити перемогу Гриценка і відібрати в нього пару відсотків голосів щоб не дати вийти у другий тур. Але рейтинг Гриценка настільки виріс після долучення до команди Садового, Чумака, Катеринчука, Томенка, Фірсова, Гацька, Гнапа та інших, що ці пару відсотків які міг відібрати у Гриценка Кривонос, вже не мають жодного значення! Гриценко не тільки виходить у другий тур, а вже може виграти навіть в першому турі! Вибори фактично вже виграні Гриценком, він майбутній Президент України! Тому зняття Кривоноса це вже банальна економія грошей мафією, яка хоче забрати заставу кандидата Кривоноса у 2,5 млн грн і припинити цю безглузду гру!
показать весь комментарий
07.03.2019 14:37 Ответить
Да ещё расписку Садовому дал... президент - однозначно...
показать весь комментарий
07.03.2019 14:39 Ответить
100%/ Кажуть що і Порошенко знімає свою кандидатуру на користь грицацуя.
показать весь комментарий
07.03.2019 14:41 Ответить
Краще б Вілкул з Мураєвим зняли кандидатури на користь Порошенка.
показать весь комментарий
07.03.2019 14:47 Ответить
Фани мураєва то зеленського лохторат)
показать весь комментарий
07.03.2019 14:53 Ответить
Фани Мураєва голосують за Мураєва. Не обманюй хоча б себе.
показать весь комментарий
07.03.2019 14:57 Ответить
Ми говорим про випадок зняття кандидатури) інколи читай що сам пишеш
показать весь комментарий
07.03.2019 15:04 Ответить
В них ще Бойко є в запасі. От йому точно відійде левова частка мураєвського електорату, якщо він сам не буде агітувати за іншого кандидата.
показать весь комментарий
07.03.2019 15:29 Ответить
В другому турі Порох - зеля за кого буде голосувати вата? Отож)
показать весь комментарий
07.03.2019 15:35 Ответить
В другому турі Тимошенко - Зеленський. За кого будуть голосувати порохоботи?
показать весь комментарий
07.03.2019 16:04 Ответить
А що там у Гриценка виросло? "Бути чесним"? Я не помітив. Як був слизьким, такий і зараз.
Кривонос до Гриценка ніяким боком.
Це його вмовив головнокомандувач, щоб в армії не відбирав вітсотки у головнокомандуючого.
Пєтя кожен купує. Щось і Кривоносу перепало.
показать весь комментарий
07.03.2019 16:45 Ответить
а был ли мальчик?..
показать весь комментарий
07.03.2019 14:40 Ответить
А кто это?
показать весь комментарий
07.03.2019 14:36 Ответить
Так сирожа кривонос
По доске паркетной полз
Шо незаметно для себя
Искривилося усё
Ой нападут!
показать весь комментарий
07.03.2019 14:45 Ответить
+
показать весь комментарий
07.03.2019 15:06 Ответить
КАждий сепар и каждая кцпская гнида должны знать Кривоноса. Добрая половина задохленых орков дело рук ССОшников. То что Кривонос снял кандидатуру в пользу Пороха красноречиво говорит за кого армия)
показать весь комментарий
07.03.2019 14:45 Ответить
Військо за УКРАЇНУ, за НАРОД. (Вінницький базар поза честю).
показать весь комментарий
07.03.2019 14:49 Ответить
Чомусь я Кривоносу більше вірю ніж анонімному набору букв в інтернеті)
показать весь комментарий
07.03.2019 14:55 Ответить
не армія, а лише Кривонос. Те, що армія підчиняється головнокомандуючому зовсім не означає, що вона одноголосно буде голосувати.
показать весь комментарий
07.03.2019 14:50 Ответить
А вдруг?
показать весь комментарий
07.03.2019 14:46 Ответить
Санитарная машина
В поле чистом обламалась
Это свора из Богдана
Очень сильно постаралась
Спи спокойно диверсант
Петя армии гарант
показать весь комментарий
07.03.2019 14:50 Ответить
"Петя вашей армии гарант." позволю себе уточнение, а так все правильно.
показать весь комментарий
07.03.2019 15:05 Ответить
антиресна як ККУ подивиться на таку послідовність
Кривий десь взяв вкрав позичив подарунок 2 млн гврн під вибори
і тут раптом
викинув ці гроші на смітник
це вже несерьйозна людина
а от якщо ці гроші під цей фінт йому дала якась особа то це підпадає пі ККУ
показать весь комментарий
07.03.2019 15:43 Ответить
Кривонос - настоящий полковник, командовавший обороной в 2014 году краматорского аэродрома, в отличие от картонного Грицацуя.
показать весь комментарий
07.03.2019 15:47 Ответить
Кривонос возможно потомок Того Самого Кривоноса.
https://www.youtube.com/watch?v=YOnYlmrdoxc
показать весь комментарий
07.03.2019 16:42 Ответить
залишу це тут, бо Кривонос зняв свою кандидатуру на користь Пеці.
Ірпінську міськраду встелили агітацією за Порошенка
"Поліція вилучила агітаційні матеріали кандидата в президенти Петра Порошенка в будівлі міської ради Ірпеня. У БПП заявили, що хтось використовує приміщення міськради не за призначенням.

"Тисячі агітаційних листівок, газет, календарів і плакатів лежали на сцені актової зали, де відбуваються сесійні засідання", - описують світлини в ЧЕСНО.
Крім того, частину упаковок з агітаційними матеріалами розірвано.
За словами депутата, на місці працює поліція, яка не дозволяє знімати на камеру та не пускає нікого до актової зали, а працівники міськради вимагають у правоохоронців дозволу на обшук.
Відзначається, що поліцейські винесли всі агітаційні матеріали з приміщення міськради, завантажили їх до автівки й вивезли геть."https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/7/7208638/
показать весь комментарий
07.03.2019 17:45 Ответить