10225 посетителей онлайн

Костанчук подтвердил свое задержание в деле о взятке Юрию Тимошенко. ВИДЕО

"Партия защитников Украины" в официальном обращении на своей странице в Facebook заявила о задержании своего председателя Тараса Костанчука по подозрению в попытке подкупа кандидата в президенты Юрия Тимошенко.

Как сообщает Цензор.НЕТ, в описании к видео говорится: "Глава нашей Партии Тарас Костанчук задержан и любому из тех, кто знаком с его деятельностью и деятельностью нашей организации, понятно на самом деле почему! Сначала ЦИК не допустил к выборам человека, который в своей программе действий пообещал ввести презумпцию виновности для всех госслужащих, чтобы все, кто грабили государство, были наказаны. А теперь и вообще власть прибегла к репрессиям! Это все сделано с единственной целью - чтобы запугать всех "неугодных", а самых активных из них - ликвидировать".

Костанчук подтвердил свое задержание в деле о взятке Юрию Тимошенко 01

Напомним, кандидат в президенты Украины, лидер партии "Батьківщина" Юлия Тимошенко заявила, что внефракционный народный депутат Юрий Тимошенко является техническим кандидатом, которого власть зарегистрировала специально против нее.

Юрий Тимошенко – мажоритарщик, он был избран по коломыйскому округу №88 при поддержке 29,32% голосов избирателей.

Его фамилия и инициалы полностью совпадают с фамилией и инициалами одного из лидеров президентской гонки Юлии Владимировны Тимошенко.

17 января 2019 года фракция "Народного фронта" исключила Юрия Тимошенко из своего состава "за потерю связи с депутатской фракцией, неоднократное нарушение дисциплины, игнорирование решений депутатской фракции, которые касаются важных политико-экономических вопросов".

6 марта Генпрокурор Луценко заявил, что Юрию Тимошенко пытались вручить эквивалент 5 млн грн за отказ баллотироваться в президенты.Костанчук подтвердил свое задержание в деле о взятке Юрию Тимошенко 02

Топ комментарии
+28
- Хто вср*вся?
- Невістка.
показать весь комментарий
07.03.2019 14:53 Ответить
+22
"Власть прибегла к репрессиям!" - Костанчук подтвердил свое задержание - Цензор.НЕТ 6725
показать весь комментарий
07.03.2019 15:01 Ответить
+21
Ты смотри раскукарекался. Суши сухари.
показать весь комментарий
07.03.2019 14:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Да ,воевал , не прятался . Причина - не было выхода , или на зону ,или на передовую. Так бывает в жизни, Семенченко - такая же история
показать весь комментарий
07.03.2019 16:45 Ответить
Всі бачили.І Костю Грішина бачили.Навіть дехто Надю Савченко бачив.
показать весь комментарий
08.03.2019 06:44 Ответить
Караул!Хулиганы зрения лишают!
показать весь комментарий
07.03.2019 16:45 Ответить
Тарас Костанчук, голова ПП "Партія Захисників України" про викриття корупції в Укроборонпромі
--
"Укроборонпром" - це помийка, чорна діра, де всі крадуть. Президент у своєму цинізмі та жлобстві опустився нижче дна - саме він є найбільше зло для нашої країни.

Не можна будувати чисте майбутнє брудними руками. При Порошенко не має майбутнього України.
Закликаю вас піти на вибори, бути уважними та не голосувати за чинного президента.
https://youtu.be/0**********
показать весь комментарий
07.03.2019 17:11 Ответить
костанчук, агент наливайченко, т.е. СБУ, он же штопаный гандон и ********
показать весь комментарий
07.03.2019 17:24 Ответить
никогда ещё штирлиц не был так близко к провалу....... провал работал круглосуточно и штирлиц
зашол в заведение, в зале сидело насколько молодых вызывающе одетых женщин... "шлюхи"
подумал штирлиц........ "штирлиц" подумали шлюхи.........
показать весь комментарий
07.03.2019 17:43 Ответить
Я чет никак не вкурю при чем тут баба Юля? Кум Порошенко задержал атошника и общественного деятеля за взятку техническому кандидату Петра Порошенко. Где в этой комбинации спряталась Юля?
Чай не первый раз наши доблестные борцы с коррупцией и бандитизмом задерживают атошников и общественных деятелей. Как-то пока не удивлен...
показать весь комментарий
07.03.2019 18:14 Ответить
А взятку он от Атошников давал😂
показать весь комментарий
07.03.2019 19:45 Ответить
Да ты шо атошник да я поверил ажно 3 раза
показать весь комментарий
07.03.2019 19:51 Ответить
>>Чай не первый<<
Чай з канабісом? Чи ти його куриш? Поясни до чого тут чай?
показать весь комментарий
07.03.2019 22:22 Ответить
Ага.Одна Надя з Сааком чого варті !
показать весь комментарий
08.03.2019 06:45 Ответить
Чия кадра і звідки гроші? Чи все заради піару перед осінніми виборами до ВР?
показать весь комментарий
07.03.2019 19:16 Ответить
народ, давайте не выберем профессиональную воровку со времен девяностых тимошонку, олигарха петра с тех же краев, про клоуна вообще не серьезно, он не понимает где он и зачем он, тупо сольет свои голоса кому нибудь...он сам не понимает зачем ему это и не пытается разобраться...
показать весь комментарий
07.03.2019 19:26 Ответить
Все дуже вірно. Тільки у вас немає "виходу". А вихід завжди є. Голосувати за уродів зовсім не потрібно і не обов"зково. Потрібно самому собі обрати кандидата, який є патріотом України, який має досвід державницької діяльності (бажано в екстремальних ситуаціях), який власним життям захищав Україну на Майдані і на фронті. Хто ще не знає Кошулинського, раджу негайно познайомитись з його відкритими даними. Гарантую - шок від того, що такі люди є. Влада таких людей до людей не допускає. Влада таких людей для людей робить "невідомими солдатами". Вона їх робить неіснуючими. І більшість людей їх просто не знають. Кошулинський. Інтернет. Гугл. Роби запит на пошук і читай. Читай і роби сам собі висновки. Залишилось дуже мало часу до повернення у владу акул олігархату. Кожна ця акула має свою надію на твій голос, українець.
показать весь комментарий
07.03.2019 21:32 Ответить
Якщо Кошулинський відмежується від Свободи, підтримаю його у буль-якому форматі на парламентських виборах. Дійсно хлопець неординарний. Але до системної бійки у коридорах департаментів чиновників ще не зовсім готовий. І плітки нібито він збирався знятися на користь нікчеми Гриця, сильно Руслана скомпрометували. У 2024 - ідеальний кандидат.
Азараз, добродію, не будемо міняти коней на переправі. Самі розумієте, шкапа Жуля і мул Вова завезуть нас не туди.
показать весь комментарий
07.03.2019 22:27 Ответить
Цей не відмежується, бо не продажний. У нього є ідея, він знає за що бореться і куди іде. Тому і "неординарний". До бійки в коридорах він готовий більше ніж усі порохи разом взяті. Ця людина на посаді віце-спікера колись зібрала парламент, який розбігся, як таргани і відсторонив біглого президента України від влади. Він змусив майже мертвий парламент працювати і прийняти доленосні рішення про реанімацію державної системи всіх гілок влади. Ви пагано знаєте політологію і новітню історію України. Кошулинськи ще займе своє гідне місце в підручниках історії України. Про плітки - це до бабусь на лавочках біля вашого під"їзду. Саме зараз час міняти бориг, крадіїв, брехунів, олігархів, казнокрадів. Коли, як не зараз? Жуля і Вова тут не при чому. А от ВИ тут при тому, що збираєтесь голосувати і агітувати за олігарха офшорного, у якого кожен зароблений доллар в Україні омитий кров"ю тих, кого він обікрав, кому збрехав, кого згвалтував і зробив своєю лялькою. Вже посол США відкрито кричить Пороху, схоменись, куди тебе пре? Це посол! А значить, це кричить уряд США. Там кричать - СХОМЕНІТЬСЯ! А ви мені кажете - давай голосувати за крадія і керівника Державної корупції. У вас, взагалі, хоч трішки розуму залишилося?
показать весь комментарий
07.03.2019 23:06 Ответить
>>колись зібрала парламент, який розбігся<<
Я про це знаю і Кошулинського щиро поважаю. Але знаю і про неоднозначні тенденції у "Свободі" і про незгоду Р.К. з "курсом партії". Лише це я й хотів сказати у своєму пості.
Щодо пліток - деякі ЗМІ побігли попереду паровоза і повідомили що Р.К. готовий знятися на користь гриця. Ось тут при всій повазі до Р.К. я не зрозумів би цього вчинку і за шмаркливого лузера і нездару гриця не проголосував би навіть на рівні райради.
Тепер щодо вашої агітації "за кого мені НЕ слід голосувати" - пригальмуйте. І оцініть розклади тверезо: порох OR жулька OR клован. Все інше - романтика і гра у віртуальну реальність чи там в альтернативну історію. Прийміть на віру що я маю свої аргументи, але тут розводити чергову дискусію не збираюся. І ще: я з дитинства маю стійкий імунітет до УСІХ форм агітації, реклами, проповідей та менторства. Тримаймося!
показать весь комментарий
08.03.2019 00:11 Ответить
Терпіти не можу різні плітки і все таке... Довіряю тільки фактам, бажано з цифрами і датами. Кошулинський готовий знятися? Він знявся? Просто не розумію, про що ви говорите. Тепер, до вашої волі голосувати хоч за пороха, хоч за чорта. Це ваша особиста справа і трагедія. Мені до них абсолютно байдуже. Мені не байдуже до того, в якій країні живу я і живуть мої діти. Якщо мої діти живуть в країні, якою керує корупціонер-олігарх- брехун-крадій-кровопивця, то моя відповідальність полягає в тому, щоб перешкодити тим, хто моїм дітям і онукам будує саме таку країну, хто будує їм перспективу жити в країні де Закон може затоптати кожний покидьок, у якого в кишені завалявся брудний долоровий прес. Ніколи і нічого не приймаю на віру. І вам не раджу. Вірю тільки фактам, досконалим аргументам, цифрам, датам і документам. До речі, щодо Кошулинського. Не бачи і не чув на нього жодного компромату, який би хоч приблизно мав натяк на якусь аргументацію. Я не розумію про яку ви романтику базікаєте, коли в арсеналі людини є факт власного практикуму по законному усуненню з посади біглого президента країни. Шаную ваш стійкий імунітет. Кріпко тримайтесь за нього. І тоді вам ціни не буде. Звиняйте за каламбурчик)).
показать весь комментарий
08.03.2019 00:58 Ответить
https://t.co/aJsb8DZ0KK facebook.com/dzindzia/posts/2120027241368146 …
показать весь комментарий
07.03.2019 19:53 Ответить
маємо чергову провокацію-"спецоперацію" СБУ на кшталт справ Бабченко - Савченко https://www.youtube.com/watch?v=ikU5uRx5Y38 Тарас Костанчук - оперативний співробітник СБУ
показать весь комментарий
07.03.2019 21:36 Ответить
Не понятны возмущения на воде?! Людину взяли на хабар1. Що тут не так. 1 взагал1, мен1 не зрозум1лий диструктив1зм його ц1е1 парт11? В1йна ще не зак1нчилась, а вс1 вже "борятся за сво1 права". Що за права. Коли ворог нападае на твою землю у чолов1ка-мужика е так1 права, Тарасе 1 вс1м " борцям". Ось перше ПРАВО - вбивати ворога. Друге ПРАВО - зв1льнити свою землю 1 свое життеве пространство в1д 1ншого, чужого. Трете ПРАВО - не в1дпускати зброю з рук, поки ворог на тво1й земл1. Четверте ПРАВО - берегти цю землю в1д ворог1в 1 п1дтримувати свого Головнокомандувача. П'яте ПРАВО - виконувати накази та команди свого Головного командира. А ти що робиш ? Що за чергова бредова 1дея "боротьби" за права резерв1ст1в. Я теж резерв1ст. 1 мое перше право бути на готов1 до захисту свое1 земл1. Думаеться, що так1 "парт11" та "контори" - це лише гра кремл1всько1 методички по розпорошенню укра1нського сусп1льства. Ось так1 ми дурн1, як ось ця парт1я !
показать весь комментарий
08.03.2019 03:01 Ответить
одни клоуны "ловят" других клоунов
ввести презумпцию виновности для всех госслужащих- для Украинских реалий это может быть и было бы не плохо, но с таким законом Украина любой международный суд проиграет если этот чиновник подаст на страну в суд

поэтому- такое заявление, это чистой воды бред и популизм, как у королевской- "выберите меня и через год ЗП в Украине будет 1000 евро"