7912 посетителей онлайн

Надеюсь, что все обладающие правом голоса украинцы воспользуются важной возможностью определить будущее страны, - Йованович

Надеюсь, что все обладающие правом голоса украинцы воспользуются важной возможностью определить будущее страны, - Йованович

Посол США в Украине Мари Йованович выразила надежду, что все граждане Украины, которые обладают правом голосовать на выборах президента страны, воспользуются такой возможностью для определения будущего своей страны.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает пресс-служба посольства в Twitter.

"В этот знаменательный для демократии день, граждане Украины идут на избирательные участки. Я надеюсь, что все украинцы, которые обладают избирательным правом, воспользуются этой важной возможностью определить будущее своей страны", - сообщила Йованович. 

В Украине в воскресенье, 31 марта, проходит первый тур очередных выборов президента страны. Голосование закончится в 20:00.

Надеюсь, что все обладающие правом голоса украинцы воспользуются важной возможностью определить будущее страны, - Йованович 01

Топ комментарии
+20
Надеюсь, что все обладающие правом голоса украинцы воспользуются важной возможностью определить будущее страны, - Йованович - Цензор.НЕТ 9792
показать весь комментарий
31.03.2019 11:23 Ответить
+19
Своїм правом зарізати кнура я вже скористався..
показать весь комментарий
31.03.2019 11:21 Ответить
+11
дорогие украинцы, воспользуйтесь сегодняшней возможностью выбрать будущее страны не на один день или 100 дней, как предлагала тут одна, и не для того, чтобы сначала посмеяться, а потом плакать, не голосуйте за популистов и кремлеж*пов готовых договариваться с агрессором и т.д.
дай вам Бог мудрости, удачи
верю в вас
показать весь комментарий
31.03.2019 11:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Своїм правом зарізати кнура я вже скористався..
показать весь комментарий
31.03.2019 11:21 Ответить
аналогічно
показать весь комментарий
31.03.2019 11:22 Ответить
і я, і нехай тільки спробує надати результат відмінний від екзитполів
показать весь комментарий
31.03.2019 11:24 Ответить
Экзитполы незаконны...
показать весь комментарий
31.03.2019 11:33 Ответить
При реальном рейтинге П., действительно, надо запретить экзитполы!
Оставить только информацию с Прямого и 5-го каналов!
показать весь комментарий
31.03.2019 11:36 Ответить
Екзит-поли, проведені громадськими організаціями, можуть бути розцінені як агітація в день виборів, повідомила заступник міністра юстиції України Іванна Смачило.

https://rubryka.com/2019/03/29/u-min-yusti-zasteregly-shho-ekzyt-poly-mozhut-buty-roztsineni-yak-agitatsiya-v-den-vyboriv/
показать весь комментарий
31.03.2019 11:40 Ответить
Дуже дивне рішення ((
показать весь комментарий
31.03.2019 11:45 Ответить
Украинские законьі незаконньі
показать весь комментарий
31.03.2019 12:18 Ответить
Екзит-поли, проведені громадськими організаціями, можуть бути розцінені як агітація в день виборів, повідомила заступник міністра юстиції України Іванна Смачило.
"У законі чітко визначено, що обговорювати це [те, за кого громадянин віддав свій голос, - Ред.] можна в сім'ї, вдома - ніхто не забороняє. Але ті організації, які опубліковують або оголошують про такі результати, вони можуть бути розцінені як агітація в день виборів", - зазначила вона в ефірі https://radio.nv.ua/ Радіо НВ .
Смачило додала, що законом не передбачене обмеження на розголошення інформації громадянами України про свій вибір на президентських виборах.https://rubryka.com/2019/03/29/u-min-yusti-zasteregly-shho-ekzyt-poly-mozhut-buty-roztsineni-yak-agitatsiya-v-den-vyboriv/
показать весь комментарий
31.03.2019 11:37 Ответить
Вже також "перо" наточив!!!
показать весь комментарий
31.03.2019 11:26 Ответить
О, диванний легіон, шось там точить, ріже... а потім пива вип'є і слину в подушку пускає
показать весь комментарий
31.03.2019 11:28 Ответить
А дозвольте поцікавитися вибором? Вам же не соромно за свої вподобання?
А то може ви кнура колете такими ножами, як бойко чи вілкул?
показать весь комментарий
31.03.2019 11:28 Ответить
цікавитися волевиявленням громадян не законно !
показать весь комментарий
31.03.2019 11:41 Ответить
Вважаю петю, бойко й вілкула однаковісіньким злом для України.. Проголосував за Юлію Володимирівну..
показать весь комментарий
31.03.2019 11:43 Ответить
Леоніде, ви зробили вірний вибір! я також голосував за Тимошенко Юлію!
рахую це вірний вибір, щоби "відсекти" Петра-ліксєїча від другого туру!
показать весь комментарий
31.03.2019 11:51 Ответить
Я теж сподіваюсь, що вдасться відсікти найсолодшого та поставити вже сьогодні жирну крапку на його потугах дорватися до корита ще на одну каденцію..
показать весь комментарий
31.03.2019 11:54 Ответить
Дякую за відповідь.
Хоча ЮВТ не така вже молода і нова в політиці, появу яких так довго тут на фмрумі анонсували.
Ще раз дякую за відповідь.
показать весь комментарий
31.03.2019 11:51 Ответить
Ща порохоботы будут уточнять у куратора, кого же вы имели ввиду?
Домашнюю живность или ихнего работодателя?
показать весь комментарий
31.03.2019 11:30 Ответить
Мари Йованович має рацію!
показать весь комментарий
31.03.2019 11:33 Ответить
А за кого проголосовали?
показать весь комментарий
31.03.2019 11:35 Ответить
Відповів користувачу вище.. Не буду повторюватись..
показать весь комментарий
31.03.2019 11:44 Ответить
я також, разом з моєю дружиною, проголосували проти чоколятного!
показать весь комментарий
31.03.2019 11:36 Ответить
Може хоч Ви, пане, за підтримки дружини насмілитесь озвучити свій вибір? Просто цікаво?
Ви ж не соромитесь?
показать весь комментарий
31.03.2019 11:39 Ответить
для чого?! ви вже хочете втікати з України, разом з вашим чоколятним божеством?!
показать весь комментарий
31.03.2019 11:44 Ответить
А що потрібно втікати?
А якщо не втечу, то ти в шкірянці, будьонівці і з маузером прийдеш мене розкуркулювати?
показать весь комментарий
31.03.2019 11:55 Ответить
в мене нема такого антикваріату)))
але коли будуть нормальні, чесні Суди - тоді будуть рішення по всім, хто порушував Закон!
показать весь комментарий
31.03.2019 12:06 Ответить
Ну тоді я відміняю бронювання на чартер.
Я особисто законослухняний громадянин, тому чесних судів не боюсь. А от судилищ і розстрільних трійок дещо остерігаюсь. А як все через чесні суди, то я спокійний.
показать весь комментарий
31.03.2019 12:14 Ответить
)))))))))))))) тоді все ок ))))))
показать весь комментарий
31.03.2019 13:19 Ответить
ти тільки валер'янку приготуй, коли жулька не потрапить у другий тур)
показать весь комментарий
31.03.2019 11:38 Ответить
З мене маца і горілка, а з Вас домашня ковбаска! Після 20:00 почнем свято.
показать весь комментарий
31.03.2019 11:42 Ответить
Надеюсь, что все обладающие правом голоса украинцы воспользуются важной возможностью определить будущее страны, - Йованович - Цензор.НЕТ 9792
показать весь комментарий
31.03.2019 11:23 Ответить
Надеюсь, что все обладающие правом голоса украинцы воспользуются важной возможностью определить будущее страны, - Йованович - Цензор.НЕТ 9394
показать весь комментарий
31.03.2019 11:35 Ответить
Молоді вже проголосували за Зеленського. Тепер всій країні розхльобувати.
показать весь комментарий
31.03.2019 22:22 Ответить
"Не важливо як проголосують - важливо як порахують".
показать весь комментарий
31.03.2019 11:23 Ответить
не важливо як порахують, важливо чи встигнуть до аеропорту добігти
показать весь комментарий
31.03.2019 11:25 Ответить
Самому не обридло собі по вухам їздити тою мантрою "чартери вилітають з Борисполя" та вішать барИгу у вологих фантазіях, мамкин баригоборцун?
показать весь комментарий
31.03.2019 11:37 Ответить
не порахують а підрахують!)
показать весь комментарий
31.03.2019 11:35 Ответить
Уважаемая команда Зе, не забывайте, что кроме галочки напротив Владимира, нужно еще вычеркнуть кандидата из списка, который вам больше всего не нравится!
Это отнимет у него бал!
показать весь комментарий
31.03.2019 11:24 Ответить
Иди в жопу,
показать весь комментарий
31.03.2019 11:25 Ответить
О, зебыл, ты сегодня трусы правильно надел или снова на голову?
показать весь комментарий
31.03.2019 11:26 Ответить
Шо, порохобот, підгорає?
показать весь комментарий
31.03.2019 11:30 Ответить
Команде зебилов пора за таблетками, ты че здесь еще?
показать весь комментарий
31.03.2019 11:35 Ответить
так ти ж скупив всі, думаєш попусте?
показать весь комментарий
31.03.2019 11:38 Ответить
Этот не порохобот, этот - порохофил!
Не общайтесь с ними - они заразные!
показать весь комментарий
31.03.2019 11:39 Ответить
У мене імунітет
показать весь комментарий
31.03.2019 11:42 Ответить
Так вы там столпились и так плотно.
показать весь комментарий
31.03.2019 11:30 Ответить
31 марта решается судьба России - https://www.youtube.com/watch?v=LpDYV6GekfE
показать весь комментарий
31.03.2019 11:27 Ответить
Thank you, miss Yovanovich
показать весь комментарий
31.03.2019 11:31 Ответить
Гражданский долг выполнил!
показать весь комментарий
31.03.2019 11:33 Ответить
дорогие украинцы, воспользуйтесь сегодняшней возможностью выбрать будущее страны не на один день или 100 дней, как предлагала тут одна, и не для того, чтобы сначала посмеяться, а потом плакать, не голосуйте за популистов и кремлеж*пов готовых договариваться с агрессором и т.д.
дай вам Бог мудрости, удачи
верю в вас
показать весь комментарий
31.03.2019 11:36 Ответить
поддерживаю. Прекрасные слова!
показать весь комментарий
31.03.2019 11:39 Ответить
У вашого кандидата було 5 років і абсолютна влада і ... ніхрена доброго не зроблено, крім Томоса. Так, що "давай,дасвіданія" ... Надіюсь народ не дасть вам ще 5 років грабувати і руйнувати Україну.
показать весь комментарий
31.03.2019 11:45 Ответить
Так в чем проблема , кацапы свою колонию грабить не будут , вон посмотри как они Грозный отстроили и вас то же грабить не будут , а если будут то не сильно, по братски .
показать весь комментарий
31.03.2019 11:53 Ответить
Мыши плакали кололись но продолжали есть кактус . Вот так и с нашим дебильным населением на пятый год войны и тысячи погибших на этой войне они до сих пор голосуют за кацапских прокладок или тех кто готов встать на колени перед ****** .Правильно кто то сказал тут на цензоре : Если во второй тур выходит Вона и Клоун , то надо быстро подыскивать себе новую страну для ПМЖ , бо Украина просто станет очередным федеральным округом Мордора.
показать весь комментарий
31.03.2019 11:50 Ответить
Не важно ,кто как голосует.Важно: действующая власть во главе с кучерявым сцарьком подсчитывает.Как при Сралине.
показать весь комментарий
31.03.2019 11:39 Ответить
Неправда, принаймі у нас хрін підтасуєш.
показать весь комментарий
31.03.2019 11:46 Ответить
Молодой человек подтасовки будут после голосования и на уровне ОВК и ЦВК.Буду рад оказаться неправым.
показать весь комментарий
31.03.2019 14:05 Ответить
40 минут назад, сходил и проголосовал. Был удивлен, пришлось в очереди за бюллетенем простоять, голосуют очень активно, говорю за одну районную избирательную из Киева.
показать весь комментарий
31.03.2019 11:43 Ответить
Годину назад проголосував - черг не було. Усе швидкоі спокійно - пн-зах Україна, м. Вараш
показать весь комментарий
31.03.2019 11:48 Ответить
Ось тому я і вирішив раніше поїхати!
Напередодні досить багато чув від людей, що вони точно підуть голосувати...
Гадаю, що явка буде досить великою...
Насторожує тільки ось що, просто прислухався до висловів громадян і майже всі говорили, що проголосували за ЗМІНИ!!!
Звідки у П. такий високий рейтинг?!
показать весь комментарий
31.03.2019 11:55 Ответить
Правильно голосуют! Юля-Юля-Юлия Тимошенко! Форева!!
показать весь комментарий
31.03.2019 11:52 Ответить
У меня УИК в школе,3 избирательных участка.В основном ,чс.В 13оо очереди на двух ,на нашем не без очередей.Погода +15 ,солнце.пролиски,крокусы и другие первоцветы.Пчёлы сегодня первый день активно включились в работу.Хотя с утра вода в вёдрах покрылась льдом.Надеюсь,сегодня в Украине будет праздник! Домашнее винцо и сидр напоготови!
показать весь комментарий
31.03.2019 14:13 Ответить
Це все маячня. Ніяких виборів не існує. Результати виборів довели до ЦВК ще до початку виборчої компанії. Результат наступний : в другий тур виходять Зеленський і Порошенко. В другому турі перемагає Порошенко.
показать весь комментарий
31.03.2019 22:25 Ответить