10426 посетителей онлайн

Оккупанты задержали еще одну крымскотатарскую активистку Мумине Салиеву, - адвокат Курбединов

Оккупанты задержали еще одну крымскотатарскую активистку Мумине Салиеву, - адвокат Курбединов

В оккупированном Бахчисарае 30 мая российские оккупанты задержали крымскотатарскую активистку, жену фигуранта второго бахчисарайского "дела Хизб ут-Тахрир", координатора инициативы "Крымское детство" Мумине Салиеву.

Об этом Крым.Реалии сообщили адвокаты Эмиль Курбединов и Маммет Мамбетов, передает Цензор.НЕТ.

Как рассказал Курбединов, ей вменяют ст. 20.3 КоАП России – демонстрация запрещенной символики. Данная статья предусматривает административный арест.​

Ранее сообщалось, что сегодня также оккупантами была задержана правозащитница Лутфие Зудиева.

Топ комментарии
+9
Кацапи ховаються за жінок і дітей. Знущаються над хворими, старими, жінками і дітьми. Для цього збоченого кодла (народонасиления) це норма
показать весь комментарий
30.05.2019 15:47 Ответить
+6
Переслідування за віру є найтяжчим злочином для демократичних країн.
показать весь комментарий
30.05.2019 15:47 Ответить
+5
Крысы путинские.
показать весь комментарий
30.05.2019 15:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
жалко красотку
показать весь комментарий
30.05.2019 15:40 Ответить
А є статистика призову кримських татар до армії кацапських окупантів?
показать весь комментарий
30.05.2019 15:45 Ответить
Кацапи ховаються за жінок і дітей. Знущаються над хворими, старими, жінками і дітьми. Для цього збоченого кодла (народонасиления) це норма
показать весь комментарий
30.05.2019 15:47 Ответить
Переслідування за віру є найтяжчим злочином для демократичних країн.
показать весь комментарий
30.05.2019 15:47 Ответить
Іслам друга державна релігія на кацапії))А ось "Свідки Ієгові" заборонені,так кого там переслідують?А ще Міжнародна Коаліція воює з Ісламською Державою ІГІЛ))Може щось у Консерваторії не те?
показать весь комментарий
30.05.2019 15:54 Ответить
Іслам не є державною релігією росії. Якщо можете довести мені це законами росії, то продовжимо дискусію.
показать весь комментарий
30.05.2019 15:57 Ответить
Спитай у Кадирова,він теж майже кримський татарин,тобто представник репресованого народу,який зараз під окупацією.
показать весь комментарий
30.05.2019 16:09 Ответить
Крысы путинские.
показать весь комментарий
30.05.2019 15:48 Ответить
бідні люди. ерефіянці ніколи не визнають особисту волю і віросповідання народу. їм важливе знущання, ним і живляться
показать весь комментарий
30.05.2019 15:54 Ответить
На Донбасі вбито 13 тисяч Українців,а скільки загинуло в Криму від репресій?Чи Українців не жалко?
показать весь комментарий
30.05.2019 15:56 Ответить
не доречно порівнювати вбитих і репресованих. Я знаю, шо таке війна і її жахіття, бо переселенка, але я є ще і нащадком депортованого народу Крима до Донбасу. Тому завжди буду підтримувати і проукраїнських донбасян, і кримчан
показать весь комментарий
30.05.2019 16:24 Ответить
Звідки ви переселенка,якщо це не секрет?І хто такі донбасяни?Репресовагі,вони всі живі,та задоволені,інакше б вони там не жили.
показать весь комментарий
30.05.2019 16:32 Ответить
Якщо ви не зрозуміли, то секрет.
показать весь комментарий
30.05.2019 16:39 Ответить
То Брехня,а не секрет))
показать весь комментарий
30.05.2019 16:41 Ответить
Нах, кацап.
показать весь комментарий
30.05.2019 16:42 Ответить
Як я вас розумію,Українців вам не шкода,а шкода громадян росії,а хто сумує за загиблими Українцями,для вас "цап".Бажаю вам дійсно побачити війну,власними очима.
показать весь комментарий
30.05.2019 16:45 Ответить
нах, тут горілку не наливають
показать весь комментарий
30.05.2019 16:46 Ответить
Бачу ви навіть не приховуєте свого ставлення до вбитих на Донбасі Українців.
показать весь комментарий
30.05.2019 16:51 Ответить
нах
показать весь комментарий
30.05.2019 16:53 Ответить
Щось словниковий запас у вас все меньше,наступний пост буде "на"?Вгадав?
показать весь комментарий
30.05.2019 16:54 Ответить
Кацапскі людожери взялись за жінок. Відчуваю, що у кримських татар настають страшні часи.
показать весь комментарий
30.05.2019 16:08 Ответить
Невже відкажуться від російського громадянства?Та ні,це маячня.
показать весь комментарий
30.05.2019 16:10 Ответить
Не "відкажуться", а відмовляться . Вчи мову, запаребриковий.
показать весь комментарий
30.05.2019 16:14 Ответить
Шановний,Українська мова більш багатогранна ніж вміщується у твоєї голові))
показать весь комментарий
30.05.2019 16:17 Ответить
Де вас Петро набрав?Є поважні "24%",які хоть щось мичать,а ви шановна не тягнете на їх рівень))
показать весь комментарий
30.05.2019 16:42 Ответить
ви там на іншій гілці вже ворожнечу між українцями влаштовуєте, нах кацапе
показать весь комментарий
30.05.2019 16:44 Ответить
Українці відрізняються від росіянців,в першу чергу Громадянством.Україна воює з росією?Чи громадяни росії вороги України?
показать весь комментарий
30.05.2019 16:48 Ответить
пішло звідси, кацапе
показать весь комментарий
30.05.2019 16:49 Ответить
Я це вже чув))А вас тарган здох,бо бачу нікому підсказати нові слова))
показать весь комментарий
30.05.2019 16:52 Ответить
Дивлюся вас бачу вас турбує тема халяви і тарганів, перелогіньтеся, а то у вас вус відклеївся
показать весь комментарий
30.05.2019 17:06 Ответить
Олена Шарпата, перелогинься. Я вас узнала по походке.
показать весь комментарий
30.05.2019 16:45 Ответить
У вас яка освіта,як у Гройсмана?Доречі,ви чоловік чі жінка?
показать весь комментарий
30.05.2019 16:49 Ответить
Я фея!
показать весь комментарий
30.05.2019 17:13 Ответить
Запрещённая символика это иметь черты крымского татарина?
показать весь комментарий
30.05.2019 16:09 Ответить
Це мати в Бєлорусії,прапор Білорусі))
показать весь комментарий
30.05.2019 16:43 Ответить