13912 посетителей онлайн
8 961 145

Львовскую ОГА возглавил юрист Мальский, - указ Зеленского

Соответствующий указ обнародован на сайте главы государства, сообщает Цензор.НЕТ.

"Назначить Мальского Маркияна Маркияновича главой Львовской областной государственной администрации", - гласит текст указа.

Другим указом Зеленский уволил от временного исполнения обязанностей главы Львовской ОГА Ростислава Замлынского.

26 июня Кабинет министров на своем заседании поддержал назначение 8 глав областных государственных администраций, чьи кандидатуры предложил президент Владимир Зеленский, в том числе Мальского – на пост главы Львовской ОГА.

Читайте также: Комарницкий еще не губернатор, но уже заговорил об амнистии для тех, кто поддерживал оккупацию Донбасса, - журналист Руденко

Маркиян Маркиянович Мальский – партнер, руководитель Западноукраинского филиала юридической фирмы "Arzinger". Адвокат, кандидат юридических наук, руководитель практик арбитража (с 2010 года), разрешения споров и сельского хозяйства.

Топ комментарии
+20
Понятно. Клован віддав Львівську область під керівництво есдеків-обрізаних (чиатй - мертветчука). Оскільки оцей Маркіян - з Арцінгера. Який є мертвчуковським: https://opendatabot.ua/c/36958968
показать весь комментарий
06.07.2019 11:19 Ответить
+18
Иттить-колыхать.
Хозяйственников назначать, а не юрыздов - никому в голову не приходило ?
Юрызд будет строить дороги, ремонтировать больницы, школы; проводить мед.реформу ?
показать весь комментарий
06.07.2019 11:17 Ответить
+13
Богдан звертається до Мальського: "пане губернатор".

Ми вже малоросія?

Львівську ОДА очолив юрист Мальський, - указ Зеленського - Цензор.НЕТ 8713
показать весь комментарий
06.07.2019 11:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Наблюдая за нафаршированными командой и партией ЗЕ прорашистскими сепарами и украинофобами, ну никак не получается ассоциация с США.
Вот с рашей - самое то!
показать весь комментарий
06.07.2019 12:02 Ответить
а каммуністи би аб'яснілі чьто такім образам зєлєнскій хочіт сказать чьто губєрнатар для ніво пан а он для губірнатара халоп (слуга).
показать весь комментарий
06.07.2019 12:41 Ответить
Зєля прийшов на один термін , сам заявляв , для того щоб надалі тут була малоросія . Тому цей бурят починає привчати українців до того щоб вони себе відчували "маларосамі" . Такі жидівські плани .
показать весь комментарий
06.07.2019 13:39 Ответить
"Назначить Мальского Маркияна Маркияновича главой Львовской областной государственной администрации", - гласит текст указа. Источник: https://censor.net.ua/n3136049------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------
Це новий МММ?
показать весь комментарий
06.07.2019 11:37 Ответить
Юристы-наше все, особенно ***********.
показать весь комментарий
06.07.2019 11:47 Ответить
Львівську ОДА очолив юрист Мальський, - указ Зеленського - Цензор.НЕТ 8962
показать весь комментарий
06.07.2019 11:49 Ответить
Якби любителі руського (азіатського) міра не маскувались, але їх стиль спілкування, слова,вислови--видають їх суть. Навіть професіональні шпигуни--ловляться на дрібницях. Всіх "любителів"гебернаторів--зразу можна віднести (і не помилитесь) до кацапського миру. В Україні не має губерній
показать весь комментарий
06.07.2019 11:51 Ответить
Губерний у нас действительно нет. А вот должности с длиннющим названием, не предназначенным для нормального диалога- есть. И это- хреново.
показать весь комментарий
06.07.2019 11:56 Ответить
Зачем зацикливаться на РФ, в США тоже губернаторы, может он агент Пентагона?
показать весь комментарий
06.07.2019 12:01 Ответить
А у нас губернаторів нема
показать весь комментарий
06.07.2019 12:03 Ответить
У нас і коаліції не було, але Рада закони приймала.. Така ми цікава країна.. Нема але є.. Заборонено але можна
показать весь комментарий
06.07.2019 12:32 Ответить
зебіл, а шо, по-твоєму, законів приймати у Верховній Раді не можна?
показать весь комментарий
06.07.2019 17:45 Ответить
Ось вам вірш..Про Синютку...
Львівську ОДА очолив юрист Мальський, - указ Зеленського - Цензор.НЕТ 3508
показать весь комментарий
06.07.2019 13:10 Ответить
Просто шедевр! Кожний львівіський порохосос повинен негайно розівчити цей вірш цілою сім'єю і 21 липня голосно його декламувати по дорозі на виборчу дільницю і в момент голосування!
показать весь комментарий
06.07.2019 13:18 Ответить
Особливо зворушливо звучать ось ці рядки від пристрасного борця за мову:

Присвячував області кожну мінутку,

"ЄС" - наша сила, це крила (не шутка)

В цьому вірші - все порохоботство, яке воно є - безграмотне, тупе, з світоглядом лакузи та менталітетом холуяЛьвівську ОДА очолив юрист Мальський, - указ Зеленського - Цензор.НЕТ 5806
показать весь комментарий
06.07.2019 13:37 Ответить
коли поезія
пронизує всю душу,
а рима якось загубилась
приходиться латати вірша
москальським словом
-працю титанічну
на півдорозі
не залишиш.. ))
показать весь комментарий
06.07.2019 15:39 Ответить
10 Шкраб"юків не поборять одного Болсуна !
Львівську ОДА очолив юрист Мальський, - указ Зеленського - Цензор.НЕТ 6643

Львівську ОДА очолив юрист Мальський, - указ Зеленського - Цензор.НЕТ 5079
показать весь комментарий
06.07.2019 13:44 Ответить
очередной не украинец...
Обычные дела уже...
показать весь комментарий
06.07.2019 11:59 Ответить
Тепер вся влада буде неукраїнська😏
показать весь комментарий
06.07.2019 12:07 Ответить
это да....., но прастогу нариду пофиг на енто...
Лишьбычеловекбылхорошим... Львівську ОДА очолив юрист Мальський, - указ Зеленського - Цензор.НЕТ 8873
Не украинец для прастога нарида это жирный +...

Национальная солидарность? - нет, не слышали....
показать весь комментарий
06.07.2019 12:15 Ответить
Черговий ЗЕлений чоловічок Путлєра.
показать весь комментарий
06.07.2019 12:05 Ответить
Как там проблема мусора будет решаться?
показать весь комментарий
06.07.2019 12:17 Ответить
Яке сміття , написано ж -юрист , який займається "інвестиціями" . А "інвестиці" в нас такі . Вкрали в українців , вивели в офшори а звідти завдяки "юристам" , вже приходять "чисті інвестиції". Офшори і відмивання грошей а також потоки . Шило поміняли на мило .
показать весь комментарий
06.07.2019 12:37 Ответить
Сийярто назвал Зеленского "новой надеждой" Венгрии
показать весь комментарий
06.07.2019 12:18 Ответить
уже и с венграми договорился.
показать весь комментарий
06.07.2019 13:02 Ответить
Угром мабуть вони його визнали...черга за фінами...
показать весь комментарий
06.07.2019 13:10 Ответить
Очікую візиту "нової надії Угорщини" у ...Бухарест (соррі..Будапешт -"какая..уй разніца"?)
показать весь комментарий
06.07.2019 13:13 Ответить
Крим пішов від Києва - опинивсь у сраці. Дамбас бодавсь проти Києва - опинивсь у сраці. Львів теж хоче піти від Києва? Срака чекає
показать весь комментарий
06.07.2019 13:09 Ответить
А РФ уже ні дочого, Ваню?
Ти мене дивуєш.
показать весь комментарий
06.07.2019 13:11 Ответить
Ивашка дуремар
показать весь комментарий
06.07.2019 13:48 Ответить
Україна пішла від Юлєчки..
Львівську ОДА очолив юрист Мальський, - указ Зеленського - Цензор.НЕТ 6131

взагалі "пропало фсьо".

Так ,Суліма ?)))
показать весь комментарий
06.07.2019 13:15 Ответить
Нє, він уже давно зробив камінг-аут.
показать весь комментарий
06.07.2019 13:17 Ответить
Тебе из сраки виднее
показать весь комментарий
06.07.2019 13:47 Ответить
Правильно треба казати так:
Тобі з сраки видніше
показать весь комментарий
06.07.2019 14:10 Ответить
https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBYQo-8jUo3iAwLr4WrTr9dV6wAOarTGvPm2Nm_qDZZxi_W6xp4ZDUvYm96wDSyiHuMCwMvgBUKtsOG&hc_ref=ARRRT27VRYkVrpPBKj4h58LPoQbHPhyOwq7eW1pkJ6qiiO29_RX4AYxm7EVIRvTe80E&fref=nf Vitalii Chepynoga
https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga/posts/2533338170044190 5 год ·



Юля дивиться з екрану і угрожающе та докірливо мовчить...
Кажуть, вже багато людей кинули бухать...
Масово прибрали мусор в парках і скверах
Дехто зізнався в подружній зраді
За тиждень почнуть платити податки і вертать награбоване государству...
Деякі з олігархів пробували з нею общаться через екран:
«А що я? А чого відразу я? Я - як всі! Врем'я таке було...»...
Мовчить, не відповідає нічого...
Тривожно це все... Піду шпаківню змайструю, може зачтьотся.
показать весь комментарий
06.07.2019 14:59 Ответить
Правильно эко когда твоя йуля в сраке, *** , а когда она не в сраке то?
показать весь комментарий
06.07.2019 17:08 Ответить
Йо....б його мать, виключили світлофори, понаставляли мусарні на кожні 10 метрів вздовж В. Великого - Виговського - Любінська - Аеропорт. Місто ітак в заторах... Правда кортедж не з велосипедів, як в слузі народу, а чорні мерси - фольци і мінтовські машини, сцить слуга народу на ровері їхати поБандерштадту !
показать весь комментарий
06.07.2019 14:46 Ответить
Завдання побудови громадянського суспільства в Україні
https://zemlj.blogspot.com/2019/06/blog-post_25.html?m=1
показать весь комментарий
06.07.2019 15:31 Ответить
Соя вже невспіває зашивати своіі пукани))
показать весь комментарий
06.07.2019 16:01 Ответить
Зебобік не відволікайся - соси далі банан на пальмі!
показать весь комментарий
06.07.2019 16:58 Ответить
Страница 2 из 2