9604 посетителя онлайн

Работа по интеграции в НАТО и ЕС поставлена на паузу, - Климпуш-Цинцадзе

Работа по интеграции в НАТО и ЕС поставлена на паузу, - Климпуш-Цинцадзе

Работа по интеграции в ЕС и НАТО, которую команда Петра Порошенко выполняла последние пять лет, сейчас фактически поставлена на паузу.

. Об этом заявила вице-премьер-министр по вопросам европейской и евроатлантической интеграции Иванна Климпуш-Цинцадзе во время презентации результатов всеукраинских социологических исследований относительно отношения и осведомленности общественности относительно вступления Украины в ЕС и НАТО, сообщает Цензор.НЕТ, со ссылкой на  РБК-Украина.

"Саммит Украина-ЕС показал успешное выполнение программ, над которыми работала команда Петра Порошенко. Сейчас для меня важен другой вопрос: с кем вместе мы можем дальше продолжать реализацию целей, которые заложены во вчерашней Декларации Саммита Украина-ЕС. Кто готов продолжить работу, которую мы проводили последние пять лет? Кто готов взять на себя ответственность за активную и профессиональную работу?", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

По ее словам, подавляющее количество украинцев поддерживает продвижение Украины в Европейский Союз и НАТО, и эта поддержка неуклонно растет.

"Мы видим признание украинцами того, что они уже много знают о ЕС и НАТО и одновременно требуют большого количества дополнительной информации. Исследование говорит о том, что нам надо сосредоточиться на разъяснении: что конкретно европейская и евроатлантическая интеграция несет не сугубо для государства Украина, а для каждого отдельного украинца, его уверенности в завтрашнем дне", - подчеркнула вице-премьер-министр.

Топ комментарии
+35
ватники всегда были против НАТО и ЕС, теперь они в зекоманде
показать весь комментарий
09.07.2019 17:12 Ответить
+31
Работа по интеграции в НАТО и ЕС поставлена на паузу, - Климпуш-Цинцадзе - Цензор.НЕТ 7993
показать весь комментарий
09.07.2019 17:13 Ответить
+25
Работа по интеграции в НАТО и ЕС поставлена на паузу, - Климпуш-Цинцадзе - Цензор.НЕТ 4877
показать весь комментарий
09.07.2019 17:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Благодарение и на такива като тази борбена жена за истината -- Ивана Климпуш-Цинцадзе,

Украйна няма да бъде победена от Рашастан!
показать весь комментарий
09.07.2019 18:08 Ответить
Яке НАТО? Дивіться "Сватів"... на більше ви не заслуговуєте.
показать весь комментарий
09.07.2019 18:09 Ответить
Ніколи повністью не підтримував Порхатого і його БПП хіба тільки в доленосних питаннях Відновлення "Армії! Мови! Віри!". А завжди як міг підтримував тільки патріотів націоналістів. А чого це цей кремлівський - ... резидент- ЗЕ.. повинен загадувати що тепер буде продавати Кремля Україну аж цілих 5 років. Досить довірили можливо такому ж як і він, продажному кремлівському прихвосню ЗЕКУ Януку... грабувати - обкрадати і руйнувати Україну як державу повний термін президента. І в підсумку його таке тривале перебування продажним президентом- ..резидентом кремля закінчилася плачевно і для ЗЕКА і для України. Але ж тільки почне і цей новоспеченний- резидент-ЗЕ ... а вже по його першими діями видно що буде він і грабувати - красти, і продавати територіальну цілісність і суверенітет Української держави Тоді відразу український народ не чекаючи закінчення терміну повноважень, вони його Юду аж бігом винесуть з АП , Або якщо звичайно він встигне то втече в паРашу як Іуда -ЗЕК. А там у фашиста )(уйла збереться своя величезна ручна команда яничар його вірних легітимних Юд що втекли в різний час з України зграя продажних президентів, прем'єра, міністрів, а у них з'явиться свій командний клоун - потішник, скоморох ЗЕ ..
показать весь комментарий
09.07.2019 18:12 Ответить
Логика порохобота.

)(уйло в виде Медведчука у нас на голове уже 5 лет сидит и срёт. А петро лексеевич с ним ручкался, принимал у себя в АП. Бизнес помогал в Украине делать. Помогал скупать каналы пачками.
Бойко купил вышки в два раза дороже их цены через подставные фирмочки. Кумпрокурор Петра Лексеевич закрывает дело - дескать не виновен.
Человек петра лексеевича назначил формулу ротердам+, от которой обнищала огромная часть населения Украины, и которая принесла чверхприбыли человеку спонсировавшему войну Ренату.
За время работы петра лексеевича Россия во внешнеей торговле Украины заняла почётное первое место.

И во всём этом реванше оказывается виноват Зеленский.
показать весь комментарий
09.07.2019 18:39 Ответить
А в чем ранее заключалась интеграция в ЕС и НАТО? В перекладывании бумажек и посещении мероприятий и сборищ?
Конечно, Климпе неудобно лишаться такой "работы".
показать весь комментарий
09.07.2019 18:13 Ответить
Как тяжело бедняжке от корыта отходить...
показать весь комментарий
09.07.2019 18:14 Ответить
О какой паузе она говорит? Она, что, не знает, что представитель НАТО заявил, что визит делегации НАТО в Украину был запланирован на десятые числа июля, но из-за досрочных парламентских выборов в Украине, он переносится и состоится в октябре. Что не так? По-моему, всё логично.
показать весь комментарий
09.07.2019 18:28 Ответить
Старая курица обиделась что её не пригласили на танец?
И она по старой российско-ватной привычке начала срать везде.

Мне просто инетресно. А какие результаты её работы?
Украина, за время её работы, хоть на шаг приблизилась к этой самой интеграции?
показать весь комментарий
09.07.2019 18:29 Ответить
Зараз всі люті вороги України вся - вся проклята антиукраїнська зараза може і з слуг але чужого не українського народа вона останім часом сповзає з усього світу щоб об'єднається в одну продажну зграю ворожих Україні яничар на виборах в парламет. А проукраїнські сили прикро те що яких набагато більше, навпаки, вони гризуться між собою замість того щоб і собі об'єднаться одним потужним Українським - проєвропейським фронтом в долесносній боротьбі за суверенну Україну. Що звичайно і дає цим продажним кремлівським холуям Юдам мріяти про можливість перемогти на виборах в ВР. А тоді вони ці московські холуї будуть всіма силами манікально намагатися за вказівкою ворожого кремля и нового ..резидента українофоба ЗЕбіла не допустити Україну в братню сім'ю країн в ЄС і НАТО щоб потім без перешкод знищити суверену Україну як державу, і зробити з неї кацапську колонію.
показать весь комментарий
09.07.2019 18:31 Ответить
Тут треба враховувати, що пані Клімпуш балатується в Раду. А це те саме, що тричі вдова конкурує за женіха з незайманою
показать весь комментарий
09.07.2019 18:33 Ответить
Як може завоювати серце женіха підстаркувата патрона, що має дуже контроверсивну особисту історію відносин? Як пані може конкорувати з молодичкою, що навіть не знає, що таке зрада? Звісно як! Пересмикуваннями, наклепами і охмуряннями брехнею.
_________________
Клімпуш! Твій колишній(Порошенко) помер тільки у політичному сенсі! Тому пані цілком може скласти йому компанію! І пані буде дуже мародеру пасувати у політичніій домовині
показать весь комментарий
09.07.2019 18:57 Ответить
Ну смотри старуха прожжённая аферистка баба Жюля завоевала твоё серце холуя? А ты спрашиваешь как..Себя спроси ЖЮлин раб.
показать весь комментарий
09.07.2019 18:58 Ответить
Спеціальний представник Державного департаменту США Курт Волкер заявив в ефірі американського телеканалу PBS. Що вибори в Україні дуже схожі на виборчі процеси у Франції і США, а також на голосування за Brexit в Великобританії (видно за злочинне втручання проклятої ворожої паРаши в процес виборів в Україні).
"Українське суспільство зіткнулося з вибором. Йому потрібні такі, хто просто йде проти істеблішменту, обманюючи всіх обіцяючи масштабну реформу? Або українці хочуть тих, хто, можливо, трохи розчарував їх в деякому відношенні, але зробили більше реформ, ніж будь-хто інший в Україні за останні 20 років і завжди протистояв Путіну? " - розповів він.
Виходить за 5 років при правлячої коаліції «Европейскої України» в Верховній Раді. Україна нечувано просунулася в області реформ більше ніж за всі 20 років.
А тепер ми підійшли до страшої загрози того що продажна 5 колана холуїв кремлівських фашистів в Україні після виборів в парламент манікально мріє добратися до влади, щоб всі передові реформи за останні 5 років та і саму державність України просто знищити і зробити її кацапською колониєю. А ми Українці що дозволимо їм проклятим продажним Юдам московської зграї яничар це зробити ?
\
показать весь комментарий
09.07.2019 18:41 Ответить
Это все на что хватило твоего колхозного интеллекта?
показать весь комментарий
09.07.2019 22:00 Ответить
Навіть при ингурации українофоб ...резедент ЗЕ ... зовсім проігнорував питання вступу України до військової коаліціі братніх нам країн НАТО видно для нього це не дозволив сказати )(уйло. Може коли прийде час то через референдум на вступ можливо він і буде але значно пізніше, а там пізніше може і не буде якщо кремль не дозволить. Приблизно так говорив і продажний кремлівський холуй - виродок тричі засуджений ЗЕК Янук. Він продажний московський ... резидент яничар довго водив український народ за ніс. А в підсумку втік до ворожої паРаши і замість вступити до ЄС і НАТО він наполегливо зажадав від Української держави стати їй кацапською колонією в колоніальному Трупному - Тайговому союзі (ТС) Ну потім як не вишло він продажний Юда там в ворожій паРаші дманікально благав і закликав кремлівських фашистів ..уйла ввести свою кацапську орду і окупувати Україну для її знищення як держави.
А Українському народу треба бути дуже пильним щоб не повторився цей жахливий сценарій з продажним кремлівським прихвоснем ЗЕКом і його рігоАнальною бандою знову. Пільно стерегти щоб ЗЕ ...зі своїми продажними ЗЕбілами теж незабаром не стали кацапськими перевертнями виродками і не перетворилися на банду продажного ЗЕ КА.
показать весь комментарий
09.07.2019 18:51 Ответить
Какое ЕС и НАТО, уже вся ЗЕбилятня топит за Рашку и Таёжный союз..ЕС и НАТО ЗЕбилы уже похоронили, зато скоро рихвирендум за дружбу с Расиюшкой будет на повестке дня..Это уже и слепому видно.
показать весь комментарий
09.07.2019 18:55 Ответить
Причім, расєя допоможе зедебілу провести цей референдум так. щоб усе було по-путінськи.
показать весь комментарий
09.07.2019 19:07 Ответить
Та, да - сплошная пауза, без педро и его ******.
показать весь комментарий
09.07.2019 20:12 Ответить
Страница 2 из 2