11191 посетитель онлайн
3 308 99

Макрон анонсировал проведение саммита "нормандской четверки" в сентябре

Макрон анонсировал проведение саммита

Президент Франции Эмманюэль Макрон сообщил, что следующая встреча лидеров стран "нормандской четверки" состоится в сентябре этого года.

Об этом он сказал в понедельник на пресс-конференции во французском городе Биарриц, где завершился саммит глав государств и правительств "Большой семерки" (G7), передает Цензор.НЕТ со ссылкой на DW.

"Полагаем, существуют предпосылки для проведения полезного саммита (в "нормандском формате". - Ред.)", - сказал французский президент, слова которого приводит агентство новостей AFP. В частности, Макрон отметил, что избрание Владимира Зеленского президентом Украины открывает возможность для завершения конфликта на Донбассе.

В то же время Макрона не назвал конкретной даты проведения такой встречи.

Французский президент отметил, что около недели назад начал обсуждение этого вопроса во время встречи с российским лидером Владимиром Путиным. По его словам, президент РФ тогда поддержал идею проведения такой встречи, передает агентство "Интерфакс".

Пункт о подготовке Францией и Германией встречи лидеров государств в "нормандском формате" в ближайшие недели содержит также текст заключительного заявления по итогам саммита "Большой семерки".

Напомним, накануне канцлер ФРГ Ангела Меркель заявила о желании Берлина и Парижа можно быстрее провести саммит "нормандской четверки". Как отметила Меркель, у нее сложилось впечатление, что с новым президентом Украины Владимиром Зеленским это возможно. Местом следующей встречи должен стать Париж.

Последний раз переговоры в "нормандском формате" на уровне лидеров Украины, Германии, Франции и России состоялись в октябре 2016 года в Берлине.

В июле 2019 года в Париже внешнеполитические советники лидеров Украины, Германии, Франции и России провели встречу с целью возобновления работы "нормандского формата".

Топ комментарии
+9
Та ні.
Але і в ЄС та НАТО ми теж не підемо.
Думаю, це буде умовою миру від фуйла, Ангела та Макрон будуть йому піддакувати, бо ж їм вигідно мати російський газ.
А Вова.. ну шо той Вова.. хіба він вміє і прагне відстоювати українські інтереси ?
Він не в силі відмовитись від малоросійських серіалів.
показать весь комментарий
26.08.2019 21:13 Ответить
+9
Заседание парткома по персональному делу уклониста Трампа. Биарриц... наше время.
Макрон анонсировал проведение саммита "нормандской четверки" в сентябре - Цензор.НЕТ 4716
показать весь комментарий
26.08.2019 21:22 Ответить
+6
Нічого доброго з цих зібрань не очікую.
Ця трійка обдурить Вовку, він і не відчує.
показать весь комментарий
26.08.2019 21:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це досягення?
показать весь комментарий
26.08.2019 21:01 Ответить
Пункт о подготовке Францией и Германией встречи лидеров государств в "нормандском формате" - ну вот и конец истории, подпишет все что скажут.
показать весь комментарий
26.08.2019 21:08 Ответить
Значить, у вересні Україна буде в ТС.
показать весь комментарий
26.08.2019 21:09 Ответить
Та ні.
Але і в ЄС та НАТО ми теж не підемо.
Думаю, це буде умовою миру від фуйла, Ангела та Макрон будуть йому піддакувати, бо ж їм вигідно мати російський газ.
А Вова.. ну шо той Вова.. хіба він вміє і прагне відстоювати українські інтереси ?
Він не в силі відмовитись від малоросійських серіалів.
показать весь комментарий
26.08.2019 21:13 Ответить
Украина не будет ни в ЕС ни в ТС , в обозримом будущем . Делай скрин , брехун
показать весь комментарий
26.08.2019 21:13 Ответить
не факт, ведь готовит не команда зебила и кремлины, хотя макрон оказался трусишкой и слабаком.
показать весь комментарий
26.08.2019 21:15 Ответить
Нічого доброго з цих зібрань не очікую.
Ця трійка обдурить Вовку, він і не відчує.
показать весь комментарий
26.08.2019 21:11 Ответить
Колька СарКозі теж був посередником в 2008 році у війні Грузії і паРаші.
Який результат з того вийшов ми бачимо тепер.
показать весь комментарий
26.08.2019 21:50 Ответить
А почему бы и нет. Украина ближе все таки с ЕС чем Россия
показать весь комментарий
26.08.2019 21:55 Ответить
Ксения это провал Порошенко. Если бы Порошенко захотел бы и сказал бы ЕС качайте и получайте газ с Украины паритет 80 на 20 поверь мне Путин бы сосал бы лапу
показать весь комментарий
26.08.2019 21:53 Ответить
за часів совка українським газом забезпечували моцкву та пітер.
все висмоктали...
показать весь комментарий
26.08.2019 22:09 Ответить
ксения киев половино на русском языке говорит
показать весь комментарий
26.08.2019 22:25 Ответить
То і що ? Вже 28 років, а то і більше в школах викладають українською.
Кияни повинні володіти мовою.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:28 Ответить
ну і що с того?? Повинні а розмовляють російською
показать весь комментарий
26.08.2019 22:32 Ответить
ви прагнете мене здивувати ?
показать весь комментарий
26.08.2019 22:35 Ответить
а краще би внесли би в конституцію україни зміни і зробили би російську другою державною мовою. Тим самим би показали би путіну що україна це демократична європейська держава в якій нема проблем з россійською мовою і не треба нікого захищати
показать весь комментарий
26.08.2019 22:39 Ответить
краще покидай свої лахи в чумайдан і чухай на родіну узкого ізика.
не копти тут...
показать весь комментарий
26.08.2019 22:42 Ответить
моя країна Україна
показать весь комментарий
26.08.2019 22:43 Ответить
і не мрій, москалику.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:47 Ответить
хочеш у ЄС - чемодан - вокзал - ЄС
показать весь комментарий
26.08.2019 22:44 Ответить
ти свій чумайдан збирай. я тобі навіть квиток куплю.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:48 Ответить
не дочекаєшься
показать весь комментарий
26.08.2019 23:00 Ответить
Информация от 2019 года.

Украинские ученые обнаружили наличие значительных неразведанных углеводородных ресурсов в нефтегазоносных регионах Украины.
По самым скромным прогнозам ученых, их запасы составляют более 5 млрд тонн условного топлива, а запасы нетрадиционных видов углеводородов - вообще колоссальные, сообщает https://delo.ua/redirect/goto/dt.ua%7C%7CECONOMICS%7C%7*********-bagata-naftoyu-ta-gazom-vcheni-315835_.html/ DT.UA . Вам лишь трепаться я смотрю
показать весь комментарий
26.08.2019 22:19 Ответить
Майже кожна країна має свої запаси.
Це стратегічна сировина.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:21 Ответить
Ксения ну лучше у себя брать нефть и газ чем у кого то закупать.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:23 Ответить
А ще краще робити їх з повітря, так ?
показать весь комментарий
26.08.2019 22:29 Ответить
ЕС защищает территориальную целостность и неприкосновенность Украины а взамен наш газ и нефть
показать весь комментарий
26.08.2019 22:01 Ответить
Макрон анонсировал проведение саммита "нормандской четверки" в сентябре - Цензор.НЕТ 5299
показать весь комментарий
26.08.2019 21:12 Ответить
Як на мене,то нас чекає яскраве шоу.Перша зустріч Зеленського з ******.
показать весь комментарий
26.08.2019 21:14 Ответить
Растерзание котенка волкодавами? Вы думаете покажут в прямом эфире? Дадут бумажки и скажут где подписать.
показать весь комментарий
26.08.2019 21:26 Ответить
ага ...покажут ...в мы схаваем
показать весь комментарий
26.08.2019 21:27 Ответить
Трамп не обиделся?
показать весь комментарий
26.08.2019 21:15 Ответить
Заседание парткома по персональному делу уклониста Трампа. Биарриц... наше время.
Макрон анонсировал проведение саммита "нормандской четверки" в сентябре - Цензор.НЕТ 4716
показать весь комментарий
26.08.2019 21:22 Ответить
Трамп троллит, но его не понимают
показать весь комментарий
26.08.2019 21:26 Ответить
ну да..
він же президент, а не троль.
хоче тролити, тоді нехай змінює посаду.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:10 Ответить
Україну ніхто не питає..чого вона хоче.чи нехоче...
показать весь комментарий
26.08.2019 21:21 Ответить
а твою рф питають
показать весь комментарий
26.08.2019 21:27 Ответить
Пока, мы к сожалению, увидели только огромные провалы в международной политике. Это, можно понять. Весь вопрос в том, Зеля понял, что проиграл и главное почему. Если да, то ещё можно на что то рассчитывать, если нет, то ничего хорошего этот саммит Украине не принесет.
показать весь комментарий
26.08.2019 21:22 Ответить
Зебил подпишет все хотелки московитов .
И будет беда ..
показать весь комментарий
26.08.2019 21:22 Ответить
Так же, как некоторые подписали "минские соглашения"?Макрон анонсував проведення саміту "нормандської четвірки" у вересні - Цензор.НЕТ 6467
показать весь комментарий
26.08.2019 21:27 Ответить
некоторые потом на них ложили с прибором, а некоторые, типа тебя, зебилоид, будут их исполнять на перегонки
показать весь комментарий
26.08.2019 21:35 Ответить
Тебе теж вилікують, час найкращий лікар.
показать весь комментарий
26.08.2019 21:40 Ответить
прими таблетку, зебилоид, потом убейся апстену - и сразу твоим мучениям конец
показать весь комментарий
26.08.2019 22:08 Ответить
так я не понял а сама Украина будет учавствовать?скоморох наш будет вести дела?
показать весь комментарий
26.08.2019 21:26 Ответить
вийди з таким плакатом перед мавзолеем... тебе почують
показать весь комментарий
26.08.2019 21:31 Ответить
Україна як статист..такі країни розмову ведуть з сильними гравцями..--той хто має нафту-газ..яндрову зброю..
показать весь комментарий
26.08.2019 21:39 Ответить
для наркоманской четвёрки нужен МИГГГ любой ценой (за счёт Украины) ...великий ДЕРИБАН украиской ЗЕМЛИ требует ТИШИНЫ и ДОГОВОРНЯКА ...
показать весь комментарий
26.08.2019 21:26 Ответить
так земля давно вже роздирибанена....а ти що пролетів?
показать весь комментарий
26.08.2019 21:30 Ответить
поділись "знаннями" ...в Україні "діє" мораторій на продаж землі сільгоспризначення а ти що не знав ? розумієш ... та вся кодла "підвішена" у повітрі допоки не отримає акти права власності ...от все чого добивається "мвфоподібні" шахраї ...а нові власники знайдуться ...у їх грошенят у тисячі разів більше ніж у всієї "нашої" КОДЛИ ...я вважаю що зараз поставлено не питання війни чи миру ...а "как делить будем" ...як тільки дійдуть згоди все "вирішиться" за кілька днів (годин) "четвёрка" +ізгаїль в "теме"
показать весь комментарий
26.08.2019 21:49 Ответить
У Зєльца заявили, що ринок землі буде проведено у три етапи.
Першими будуть виставлені землі державної власності - землі військових, академії наук, державних підприємств.

Другими можуть піти землі державних організацій селекційні станції, інститутів землеробства, землі аграрного призначення державної власності.
Третіми підуть землі власників паїв. Цей етап буде запущено при умові створення нормального реєстру і нормального прозорого ринку землі, тобто продаж землі через аукціон.
Вся ця байда повинна зайняти 2-3 роки, а може і 5 років. Як буде на справді не відомо.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:12 Ответить
а я "думав" що першим етапом будже прийняття землеохоронного і землекористувальницького законодавства ...хоча б на рівні німецького ...чи канадійського ...чи англійського ...а тут все просто
показать весь комментарий
26.08.2019 22:21 Ответить
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiw9tuOqKHkAhWGtIsKHfG8CBwQFjAAegQIAhAB&url=https%3A%2F%2Fnk.org.ua%2Fpolitika%2Fhvatit-vrat-vsya-zemlya-v-ukraine-davno-uje-prodana-96646&usg=AOvVaw2Q5TfkLz15GYs5-SzWuiLz
Наприклад, Хватит врать! Вся земля в Украине давно уже продана! https://nk.org.ua/politika/hvatit-vrat-vsya-zemlya-v-ukraine-davno-uje-prodana-96646
показать весь комментарий
26.08.2019 22:56 Ответить
Макрон анонсував проведення саміту "нормандської четвірки" у вересні - Цензор.НЕТ 2029
показать весь комментарий
26.08.2019 22:58 Ответить
Тож те, що "мораторій стримує запровадження ринку землі" - це навіть не міф, а велика брехня. Мораторій лише робить цей ринок спотвореним. Саме таку його версію, поза сумнівом, уже незабаром пропонуватимуть законсервувати - хто на рік, хто на п'ять, а деякі "турботливі" політики - назавжди

Якщо цікаво, то до гугля
показать весь комментарий
26.08.2019 23:00 Ответить
якщо тобі "цікавово" (якщо ти звісно старший сорока то ти згадаєш "приватизацію" 90х ...результат ти бачиш своїми очима ...приблизно теж пропонують зробити нам тепер ...а давайте "рынок" ...цікаво у кого більше грошей у монсанти баєра з ******* чи у порошенка ахметова твоєї бабусі ...почитай про Аргентину ,це якраз те що нам пропонують ...навіть нічого не вигадують ...я трошки раніше написав БЕЗ ЗАКОНОДАВЧОЇ ЗЕМЛЕОХОРОННОЇ ТА ЗЕВЛЕКОРИСТУВАЛЬНИЦЬКОЇ БАЗИ НАВІТЬ НАТЯКАТИ НЕ МОЖНА ПРО ЗНЯТТЯ МОРАТОРІЮ ...І БАЗА ТА МАЄ БУТИ У КРАЩИХ ЕВРОПЕЙСЬКИХ ТА ПІВНІЧНОАМЕРИКАНСЬКИХ ТРАДИЦІЯХ щоб монсантам неповадно було
показать весь комментарий
27.08.2019 09:38 Ответить
маєш рацію
показать весь комментарий
27.08.2019 21:53 Ответить
Самые непримиримые и последовательные противники евроинтеграции Украины - это Франция и Германия. Чья-то умная голова в Кремле привлекла их в Нормандский формат. Та же голова, что придумала Минские соглашения, которые в 2014 году в РУ СМИ назывались не иначе, как "мирный план Путина"....
показать весь комментарий
26.08.2019 21:36 Ответить
Мінські угоди 2 були написані Меркель в присутності Пєціка і Олланда. х%йло в той час спав в своїх апартаментах. Чому Пєцік погодився на такі умови не зрозуміло поки.
показать весь комментарий
26.08.2019 21:45 Ответить
Справа в тому, що Пєцік начепив собі лаври міжнародного політика. Хоч Нормандський форма то був перший його програш. Другий програш, це обрання Міська. Потрібно було обирати Хельсінки або Стокгольм. В Мінську ведуть Карабах уже понад 30 років - вихід ПШИК.
І сама головна помилка Пєціка це не створення Будапештського формату.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:20 Ответить
"І сама головна помилка Пєціка це не створення Будапештського формату."

так помилка чи добре виконане завдання від путіна?
показать весь комментарий
26.08.2019 22:25 Ответить
Не можу сказати, але я так гадаю, що Пєцік все ж таки Троянський кінь, якого нам підсунули кремляді.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:42 Ответить
Франция и Германия это и есть EC, они фундамент и силовые конструкции это конструкции.
И о какой интеграции в EC тогда вообще может идти речь?
показать весь комментарий
26.08.2019 22:23 Ответить
"Макрон отметил, что избрание Владимира Зеленского президентом Украины открывает возможность для завершения конфликта на Донбассе."
***
Мікрон чи не доганяє, чи дурку вмикає. На Донбасі не конфлікт, а війна. І агресор паРаша.
Зєльц повинен тикати носом всіх політиків в ту війну.
показать весь комментарий
26.08.2019 21:38 Ответить
зельц тыкать? Ну, ты точно зебил
показать весь комментарий
26.08.2019 22:11 Ответить
Сам ти КАЗЬОЛ прахаботський.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:21 Ответить
Макрон анонсував проведення саміту "нормандської четвірки" у вересні - Цензор.НЕТ 8868
показать весь комментарий
26.08.2019 21:50 Ответить
Чем больше власть Украины затягивает эту войну , тем больше всем на нас пох .
Всех всё устраивает .
показать весь комментарий
26.08.2019 21:50 Ответить
Війну розпочала паРаша і це визнано на міжнародному рівні.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:00 Ответить
...їм надоїло слухати ниття України про війну
показать весь комментарий
26.08.2019 22:01 Ответить
Швидше за все їх цікавлять гроші.
Попереду світить Світова криза, як дана криза буде діяти нікому не відомо.
Можливо вже процес йде.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:24 Ответить
https://inforesist.org/smi-tramp-predlagal-borotsya-s-uraganami-s-pomoshhyu-yadernyh-bomb/ СМИ: Трамп предлагал бороться с ураганами с помощью ядерных бомб

Президент США Дональд Трамп предлагал высокопоставленным чиновникам cферы безопасности рассмотреть возможность использования ядерных бомб для борьбы с ураганами, которые могут обрушиться на США. Об этом сообщает https://inforesist.org/goto/https://www.axios.com/trump-nuclear-bombs-hurricanes-97231f38-2394-4120-a3fa-8c9cf0e3f51c.html Axios , ссылаясь на информированные источники, которые слышали частные замечания Трампа.
Одно из таких заявлений американский лидер сделал в ходе совещания в Белом доме, посвященном угрозе урагана.
«Я понял. Я понял. Почему бы нам не взорвать их? Они начинают формироваться у берегов Африки, и тогда двигаются через Атлантику, и тут мы сбросим бомбу в центр шторма и развеем его. Почему мы не можем сделать так?», - сказал Трамп.
По его мнению, подобным образом можно было предотвратить множество ураганов, от которых ранее пострадали США. Источник утверждает, что подобное предложение Трампа повергло участников совещания в исступление. Они пообещали президенту рассмотреть его вариант.***

А може паРашу бомбонуть.
показать весь комментарий
26.08.2019 21:57 Ответить
Трампа чимось обкололи..то він Гренландію купує...то з )(уйлом хоче в засос..захворал касатік
показать весь комментарий
26.08.2019 22:03 Ответить
Это сейчас такой уровень у левоблевотной пропаганды? )))
показать весь комментарий
26.08.2019 22:19 Ответить
Це називається популізм
показать весь комментарий
26.08.2019 22:26 Ответить
Это называется либерастная пропаганда.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:29 Ответить
Це ліберали так називають свій популізм - ліберальна політика
показать весь комментарий
26.08.2019 22:39 Ответить
Зеленский добился серьезного дипломатического успеха Украиньі, фактически сделал предложение, от которого нельзя отказаться - встреча в Нормандском формате состоится по его требованию , и скоро.
Новичкам , оказьівается , может везти не только в картьі , но и в вьісшей лиге мировой политики. Нужно развивать успех , удачи всем нам !
показать весь комментарий
26.08.2019 22:03 Ответить
успіх України--бо Україна їх вже..зає****....у них набагато інші проблеми-- Іран...Китай..Сирія..Північна Корея...)(уйло...нафта..газ...і т.д. ..вони згідні на любий формат--..норманський..зімбабвійський..хоть чорта лисого...
показать весь комментарий
26.08.2019 22:12 Ответить
ты образцовый, эталонный зебил
показать весь комментарий
26.08.2019 22:13 Ответить
Я так гадаю, виразять "глубокую озабоченость"
показать весь комментарий
26.08.2019 22:28 Ответить
"встреча в Нормандском формате состоится по его требованию"(с). Иногда забавно почитать оптимистов. Невольно можно даже позавидовать. Правда, мне кажется, что по требованию Зеленского- разве что его жена среагирует. Даже Богдан не шевельнётся.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:10 Ответить
Лєнка?Та щаз.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:20 Ответить
Я вот пролистал интернет и послушал экспертов поляков о 100 днях Зеленского и все сошлись во мнении таком - Ян Пєкло, посол Польщі в Україні у 2016-2019 роках - "За його словами, поки що передчасно оцінювати президентство Володимира Зеленського, та деякі речі вже тепер здаються очевидними.«Якщо йдеться про ставлення нового президента до Росії, проблеми Криму та війни на Донбасі, то воно близьке до позиції попереднього президента України Порошенка, тут не видно якихось помітних змін», - вважає дипломат. На його думку, проявом незмінності курсу української влади були недавні урочистості з нагоди Дня незалежності України. Він говорить: «Все відбувалося в дусі тієї ж нарації, яка дозволила Україні повернути собі і гідність, і гордість з приводу того, що вона є незалежною державою, яка на сьогодні перебуває в стані конфронтації з сильнішим сусідом, який намагається підпорядкувати Україну собі й окупував частину її території».

Схожі міркування у Яцека Ключковського, політика й дипломата, який був послом Польщі в Україні у 2005-2010 роках. За його словами, важко назвати 100 днів, які минули від моменту обрання Зеленського на посаду президента періодом його реального управління державою. «Дотепер, без уряду та парламентської більшості його діяльність по суті була символічною, тому цей час можна скоріш за все оцінювати крізь призму того, як його команда готувалася до отримання важелів влади», - каже Ключковський.

Маріуш Шимчиха, член ради Польсько-української господарської палати, каже, що перші 100 днів президента - це своєрідна візитка і пролог до цілої його каденції. Він пояснює: «У Польщі ми із задоволенням сприйняли той факт, що новий президент підтвердив курс України на зближення з НАТО та ЄС.


И вот я сделал резюме порохоботы ВЫ ТРЕПЛО ОБИЖЕННОЕ. Больше не как я вас назову. Даже люди со стороны сказали правдивые вещи а вы ЗРАДОЮ НАЗЫВАЕТЕ. ЕЩЕ КТО МАЛОУМНЫЙ И НУЛЕВОЙ. После этого мне не интересно особо отвечать на ваше слабоумие



показать весь комментарий
26.08.2019 22:15 Ответить
Справа в тому, що робити висновки поки ще рано. Але, особливо не подобаються деякі персонажі з команди Зєльца, вірніше заяви тих персон. Тому чекаємо цирку під куполом і трохи проявиться ситуація.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:37 Ответить
Макрона может идти на куй.
показать весь комментарий
26.08.2019 22:30 Ответить
шо там говорив лавров про лугандонію? Ну значить вони про все вже домовились!
показать весь комментарий
26.08.2019 22:34 Ответить
ну це не українські експерти давали висновок а поляки