4385 посетителей онлайн
3 721 54

Зеленский подписал закон об отсрочке штрафов за нерастаможенные евробляхи

Зеленский подписал закон об отсрочке штрафов за нерастаможенные евробляхи

Президент Украины Владимир Зеленский подписал закон о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины об отсрочке применения штрафных санкций за нарушение порядка ввоза транспортных средств на таможенную территорию Украины".

Об этом свидетельствуют данные на сайте Рады, информирует Цензор.НЕТ.

Законом предусмотрена отсрочка штрафов за нерастаможенные "евробляхи" еще на 90 дней, то есть увеличение льготного периода с 270 до 360 дней.

Вместе с тем, согласно тексту законопроекта, растаможить свои автомобили владельцы смогут только по 100% ставкам акцизного сбора.

Напомним, 12 сентября Рада приняла закон об отсрочке штрафов за нерастаможенные евробляхи.

Топ комментарии
+10
Той хто розмитнив - лох!
Хто купував машину як слід, сплативши всі податки - лох!
Всі, хто чинить за законом - лохи!

Ви зробили це разом! Зє! Радійте! Пишайтеся!
показать весь комментарий
20.09.2019 15:06 Ответить
+4
сильный и актуальный закон идти на поводу пиара
показать весь комментарий
20.09.2019 15:04 Ответить
+4
ща .....побегут...... срочно........ расстамаживать..... паследний шанс!!!!)))))
показать весь комментарий
20.09.2019 15:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
сильный и актуальный закон идти на поводу пиара
показать весь комментарий
20.09.2019 15:04 Ответить
это временное решение, сейчас создаётся другой закон. Платить всё равно надо будет
показать весь комментарий
20.09.2019 15:16 Ответить
какое по счету временное...
показать весь комментарий
20.09.2019 15:19 Ответить
не знаю, второе, третье? Какая разница, это очковтирательство для тупого быдла.
показать весь комментарий
20.09.2019 15:25 Ответить
ща .....побегут...... срочно........ расстамаживать..... паследний шанс!!!!)))))
показать весь комментарий
20.09.2019 15:05 Ответить
До розмитнення цей закон відношення не має.
Він лише відтерміновує штрафи.
показать весь комментарий
20.09.2019 15:12 Ответить
по логіці рогулів - значить і розтаможку.
показать весь комментарий
20.09.2019 19:26 Ответить
В законі нема логіки... Там текст який слід розуміти буквально...
Штрафи - відтерміновано на 90 днів.
Про розмитнення ні слова немає.
показать весь комментарий
20.09.2019 19:42 Ответить
у цьому, про відсрочку штрафів не повинно бути про саму розтаможку, для неї є окремий закон. але це автоматично дає право не розтамажувать, бо штрафу немає. а немає штрафу - нашо розтамажувать?
показать весь комментарий
21.09.2019 18:38 Ответить
Як все запущено...штрафи є... Але не 170 000 грн, а 18 500 грн... По цій логіці Штрафу не буде якщо не впіймають...
А з таким успіхом можна і банки йти грабувати...
Для чого розмитнювати? Щоб їздити спокійно, а не озираючись на поліцію.
показать весь комментарий
21.09.2019 19:03 Ответить
так це така логіка у рагулів. ну ось так є. хоч як не брикайся. іди їм доказуй.
показать весь комментарий
21.09.2019 19:23 Ответить
я вас не розумію. Можливо ви і праві, вам видніше...
показать весь комментарий
21.09.2019 21:55 Ответить
Молодець...
Тепер фіксований платіж за розмитнення в 200 євро з автомобіля...
І податок на розкішні автомобілі ринковою вартістю більше 50 тисяч доларів... В розмірі сто відсотків від вартості...

Це прямий шлях до любові народу і до наповнення бюджету за рахунок казнокрадів...
показать весь комментарий
20.09.2019 15:06 Ответить
а я, як громадянин, категорично проти наповнення країни металобрухтом, що забруднює повітря і землю, який будуть перти сюди "зубожілі" за 200 євро
показать весь комментарий
20.09.2019 15:24 Ответить
А вам би телевізор вимкнути і в Запоріжжя або Кривий Ріг з'їздити подихати свіжим повітрям...
показать весь комментарий
20.09.2019 15:34 Ответить
нашо? був я якось в Кривому Розі, місто так собі. хто там може вирости?
показать весь комментарий
20.09.2019 15:37 Ответить
Щоб зрозуміти, що це місто забруднює екологію більше, чим всі євробляхи разом узяті.
Хто там може вирости? Люди там живуть і ростуть.
показать весь комментарий
20.09.2019 15:44 Ответить
так забруднює, але це локальне забруднення, актуальне саме для тієї місцевості, до мене їхній дим не долітає, а ось євробляхи цілком конкретно смердять десь просто під вікнами. а вони хай у своєму місті самі розбираються. оті всі заводи-гіганти - спадщина совка, про яку завжди говорять совкодрочери, типу українці мають бути вдячні совку. а як на мене - то без тих заводів було б набагато краще, люди працювали б у сільському господарстві, на дрібних виробництвах.
показать весь комментарий
20.09.2019 15:56 Ответить
а шо, хіба усіх усіх лююить должні. маразм якийсь.
показать весь комментарий
20.09.2019 19:28 Ответить
Ви або по російськи, або без гуглу...
Текст переведений через гугл перекладач - як роіська федерашка зі всіх сторін жопу нагадує.
показать весь комментарий
20.09.2019 19:40 Ответить
хаха, ти гугл від очепятки відрізнити не можеш. спеціяліст хрєнов. пояснюю для особо одарьонного: буква Б де в нас на клаві? шо поряд з нею? правильно - Ю. швидкий набір, без перевірки. не більше.
показать весь комментарий
21.09.2019 18:35 Ответить
Ключове слово: усіх усіх
А граматичні помилки гугл не робить... Тому штанга
показать весь комментарий
21.09.2019 19:04 Ответить
нєа, ти думаєш, що я тобі пишу і тільки на тобі концентруюсь, я паралельно ще слухаю Київську Рус, Одеську Хунту. ти так - секунда у житті.
показать весь комментарий
21.09.2019 19:25 Ответить
а де там граматична помилка? там лексична помилка, умнік мовний.
показать весь комментарий
21.09.2019 19:43 Ответить
Іди своєю дорогою... Вміти читати, ще не означає розуміти написаного.
показать весь комментарий
21.09.2019 21:52 Ответить
ооо,люблю самокритиків -ти як раз про себе в точку- смотрю у книгу- бачу фігу.
показать весь комментарий
22.09.2019 10:08 Ответить
Той хто розмитнив - лох!
Хто купував машину як слід, сплативши всі податки - лох!
Всі, хто чинить за законом - лохи!

Ви зробили це разом! Зє! Радійте! Пишайтеся!
показать весь комментарий
20.09.2019 15:06 Ответить
Ні не так...
За три колоски колись розстрілювали!!!
Всі кого розстріляли - лохи... Бо ті хто крадуть три колоски зараз навіть до адміністративної відповідальності не притягуються!!!
Ви зробили це разом!!! Радійте пишайтесь!!!
А на мою думку, кожне податкове полегшення для громадян - це позитив.
показать весь комментарий
20.09.2019 15:14 Ответить
в даному випадку високий податок має на меті не допустити в країну завезення купи смердючого металобрухту
показать весь комментарий
20.09.2019 15:25 Ответить
В данному випадку високий податок має на меті наявність схем, фірм які податки не платять, прив'язування кріпака до землі, і тупо жирування за рахунок посади... І нічого спільного зі смердючим металобрухтом не має... Іноземні громадяни цей брухт нам везуть і везуть... Далі виїжджають на автобусі міняють паспорт і везуть черговий брухт...

І головне все психологічно продумано і спирається на жалюгідність і жадібність простого українця... Якщо мене обдерли то і сусіда мають обдерти...
показать весь комментарий
20.09.2019 15:32 Ответить
так а я за шо кажу - не треба нам цього брухту. максимальний рік авта, яке ввозиться з-за кордону має бути встановлено не більше 10 років, або відповідати вимогам євро-4
показать весь комментарий
20.09.2019 15:40 Ответить
А для чого тоді податок на експорт меьалобрухту? А ДЕУ і жигульки яких сотні тисяч вам не мішають? Ще й по космічних цінах...
показать весь комментарий
20.09.2019 15:45 Ответить
ДЕУ и жигульки - вже тут. Неможливо заборонити людям користуватись їхнім майном. І до речі, зауважу, що ДЕУ, у порівнянні з євробляхами, у кращому стані, цілком нормальні їздять дорогами, на відміну від вічно пердячих чорним димом євроблях. а жигулі просто вже не надто активно використовуються, реально відмирають потроху. ну ще в райцентрах і селах залишаються, але років за 10 і там не буде вже.
показать весь комментарий
20.09.2019 15:52 Ответить
і, що цікаво, євробляхи, навіть вже розтаможені на українських номерах - все-рівно завжди дуже легко розпізнати - тому що вони завжди виглядають, як іржавий мотлох - елітний ауді або фольксваген 98-2002 року
показать весь комментарий
20.09.2019 16:09 Ответить
який потім просто буде валятись на узбіччі.
показать весь комментарий
20.09.2019 19:29 Ответить
Все далі і далі від мордору, все ближче і ближче до цивілізації.
Податки повинні бути такими, щоб було кому їх платити.
показать весь комментарий
20.09.2019 15:28 Ответить
так євродрандулєти купляють як триколісні вєліки.ітакна права здають. вони небезпечні, і тачки і люди за рульом.
показать весь комментарий
20.09.2019 19:36 Ответить
Саме небезпечніші ті, хто весь час про це верещить. Ця тема з'їденого яйця не коштує.
показать весь комментарий
20.09.2019 19:45 Ответить
да прям там. у нам 30 років у школах рота затикали не виносити сміття з хати, а зараз там такий бардак, тикати вчило і директрис мордою в закон - вони валують "захистіть вчителів". і ніхто не хоче визнавати, що є вимогателями, шантажистом, спекулянтом, а не вчителем. і тут таке саме.
показать весь комментарий
21.09.2019 18:41 Ответить
Ну так всі ж за зменшення податків та зборів. Уявіть шо завтра відмінять пдв. Ви будете проти? Будете вважати себе лохом що купували раніше на 20% допожче і будете проти відміни пдв?
показать весь комментарий
20.09.2019 15:35 Ответить
Ну и "скока" можно. Закон или есть, или его нет. ( но это не про нас конечно, у нас как обычно - он вроде как есть и его в тоже время нет, гибридность нашего времени)
показать весь комментарий
20.09.2019 15:09 Ответить
Краще б він взагалі відмінив розмитнення. Не стало б пустої проблеми.
показать весь комментарий
20.09.2019 15:16 Ответить
меня поражают бедные нещастные евробляхеры на машинах дороже 10к евро (по ценам мобил.де), это просто наглость. ладно я понимаю если авто не дорогой и нужен человеку для работы а не для понтов... по нормальному нужно сделать так - авто стоит до 2к евро - получай отсрочку на год по растаможке, дороже 2к - не выеживайся и плати налоги. ибо оборзели в край. ну и естественно следить за тем что бы не занижали стоимость, драть нещадно за занижение стоимости, вплоть до уголовной ответственности.
показать весь комментарий
20.09.2019 15:17 Ответить
Когда давит жаба - это уже нечто.
Успокойся и живи не болея, все болезни от нервов и зависти.
показать весь комментарий
20.09.2019 17:02 Ответить
я езжу на вполне себе нормальной машине, работаю, плачу налоги. нелюблю людей, которые думают что они хитрее или умнее других. нет денег - зарабатывай, покупай себе хоть ролс-ройс, мне без разницы. однако если ты считаеш что можеш купить себе корыто и не заплатить государству налоги - то почему такие как я должны платить налоги вместо тебя ? просто это уже перебор покупать 5и литровый бензожор за 20к евро, и расказывать какой ты бедный несчастный, и что на растаможку денег нету. нет денег - не покупай это, купи попроще.
показать весь комментарий
21.09.2019 17:48 Ответить
Зеля сцикун ! Это давно известно ! 😜
показать весь комментарий
20.09.2019 15:20 Ответить
Мамка на сигареты не даёт? Мелочь, здрысни,не пищи фальцетом.
показать весь комментарий
20.09.2019 20:04 Ответить
євробляхєри віддали голос за Зє! на п'ять років, а отсрочку їм дали на пів-року
показать весь комментарий
20.09.2019 15:20 Ответить
Ну что я могу сказать о подписанте, 3,14 до рас !
показать весь комментарий
20.09.2019 15:22 Ответить
и тебе не хворать, овца...
показать весь комментарий
20.09.2019 15:34 Ответить
Все кто растаможил - лахи!
показать весь комментарий
20.09.2019 15:32 Ответить
Зебіли за одну лише обіцянку будь-якої халяви готові стрибнети у прірву з криками Ура ЗЗЗЗЗЕ!
показать весь комментарий
20.09.2019 16:06 Ответить
Поддержка падающего рейтинга?
показать весь комментарий
20.09.2019 18:11 Ответить