8520 посетителей онлайн
4 177 92

Зеленский пообщался с украинской диаспорой в Латвии. ФОТО

Президент Украины Владимир Зеленский во время официального визита в Латвию пообщался с украинской диаспорой.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу президента.

Зеленский пообщался с украинской диаспорой в Латвии 01

Ученики Рижской Украинской школы исполнили Гимн Украины.

"Вы маленькая Украина в Латвии, поэтому вы не должны быть разрозненными. Как и мы в Украине, вы должны быть объединенными и помнить, что от каждого из вас зависит, когда будет мир, когда мы вернем наши территории, всех наших граждан и обязательно победим в этой войне", - сказал президент.

Зеленский пообщался с украинской диаспорой в Латвии 02

Зеленский отметил, что украинская диаспора является "нашими голубями мира", которые доносят всему миру правду о событиях в Украине.

Зеленский пообщался с украинской диаспорой в Латвии 03

Президент призвал представителей диаспоры не забывать дни памяти украинских воинов, погибших за независимость нашего государства.

Он поблагодарил мэрию Риги за создание Украинского сада в городе.

Зеленский пообщался с украинской диаспорой в Латвии 04

Кроме того, Президент Украины вместе с женой Еленой возложили цветы к памятнику Тарасу Шевченко и посетили Музей оккупации Латвии.

Топ комментарии
+6
Зеленский пообщался с украинской диаспорой в Латвии - Цензор.НЕТ 1707
показать весь комментарий
16.10.2019 20:26 Ответить
+6
Зеленский пообщался с украинской диаспорой в Латвии - Цензор.НЕТ 9597
показать весь комментарий
16.10.2019 20:32 Ответить
+5
75% вообще не вкурсе что он приехал, новостях упомянули но как весть второго десятка, веришь или нет, когда Петя ехал - весть была на первых строках.
показать весь комментарий
16.10.2019 20:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Скоро діаспора спитає чому з РФ санкції зняли,все до того йде.
показать весь комментарий
16.10.2019 20:06 Ответить
"З Російської федерації можуть бути зняті санкції через імпорт Україною електроенергії з території РФ. Глава енергетичного комітету українського парламенту Андрій Герус активізував постачання електроенергії з Росії, що на думку іноземних видань може спровокувати скасування санкцій."
показать весь комментарий
16.10.2019 20:08 Ответить
Зеленский пообщался с украинской диаспорой в Латвии - Цензор.НЕТ 9597
показать весь комментарий
16.10.2019 20:32 Ответить
переток электроэнергии с россией осуществляется еще по старым договорам, он и при порошенке не прекращался.
показать весь комментарий
16.10.2019 21:10 Ответить
Ви розумієте що таке невеликий, просто мізерний "переток" який можна було реалізувати тільки "на добу наперед" або для балансування, та повноцінний імпорт з РФ енергоносіїв що завдає шкоди вітчизняним виробникам?Якщо б відбувалося таке раніше, то для чого ж тоді монобільшість в парламенті "СН" 18 жовтня скасувало обмеження на імпорт з РФ та продаж такої електроенергії на ринку двосторонніх договорів?Наразі тендери отримали компанії олігархів,зокрема фірма пов'язана з паном Коломойським і яка буде рівним графіком імпортувати електроенергію з РФ до України.
показать весь комментарий
16.10.2019 22:33 Ответить
Я понимаю что из-за ротердамов+, концентрации энергетики в одних руках и введения псевдорынка электроэнергии - теперь дешевле купить в россии готовую электроэнергию чем купить в россии тот же уголь и возить его вагонами за тысячу км. Туда за ним вагон пустой отправь, погрузи-разгрузи, храни его тут на складе и потом копти его тут на ТЭС.
показать весь комментарий
17.10.2019 00:25 Ответить
Тобто Зеленський порівняв людей із голубами🤮 Щотдалі чекати?
показать весь комментарий
16.10.2019 20:09 Ответить
А що тобі не подобається? Люди поїхали а можно і так сказати "полетіли" зі своєї країни шукати кращу долю, тому що клятому пороху було не до народу.
показать весь комментарий
16.10.2019 20:35 Ответить
То нехай повертаються,бо вже півроку як скоїлося покращення, зебеня вже сповістив ?
Клоуни.
показать весь комментарий
16.10.2019 21:11 Ответить
А далі буде те, що він порівняє порохоботів з голубими
І буде правий
показать весь комментарий
16.10.2019 20:36 Ответить
Безробітний, який голосував за зелюків, навряд чи отримає достойну роботу. Хіба що на побігеньках в держсекторі. І то - тимчасово.
показать весь комментарий
16.10.2019 20:42 Ответить
«За шмат гнилої ковбаси,
У вас, хоч матір попроси.
То - оддасте...»


Т.Г. Шевченко.
«Про наріт™»
показать весь комментарий
16.10.2019 20:51 Ответить
Мені твойого їдла не треба.
показать весь комментарий
16.10.2019 21:03 Ответить
Кацап, заткни хайло... Не всі, як ти, лайном "намазені"...
показать весь комментарий
16.10.2019 20:51 Ответить
А якою мовою Зе спілкувався з діаспорою? Латвійською, англійською чи українським суржиком?
показать весь комментарий
16.10.2019 20:12 Ответить
аль дэнтэ...
показать весь комментарий
16.10.2019 20:13 Ответить
показать весь комментарий
16.10.2019 20:23 Ответить
А где сам герой новости?
показать весь комментарий
16.10.2019 20:16 Ответить
Форма и оружие "лесных братьев" в этом музее. Напоминает нашу УПА.
Зеленский пообщался с украинской диаспорой в Латвии - Цензор.НЕТ 9229
показать весь комментарий
16.10.2019 20:17 Ответить
это не одежда латышских национальных партизанов
показать весь комментарий
16.10.2019 20:26 Ответить
Но и не "красные стрелки" явно.
показать весь комментарий
16.10.2019 21:19 Ответить
красные в смиле иван, коля и прочие рюске, кстати рубошка на руске гимнастёрку тянет, смотри в основном в Латвие пуговицы по середине а не с боку и не похожи на сруские.
Зеленський поспілкувався з українською діаспорою в Латвії - Цензор.НЕТ 5727
показать весь комментарий
16.10.2019 21:56 Ответить
Зеленський поспілкувався з українською діаспорою в Латвії - Цензор.НЕТ 8499
показать весь комментарий
16.10.2019 21:58 Ответить
У крайнього зправа Штурмгевер -44 Гуго Шмайссера.
показать весь комментарий
16.10.2019 23:28 Ответить
А якого чорта там робить "вінчестер"? Латиська армія була озброєна дореволюційними гвинтівками Мосіна та "маузерами"... (Єдине, що спада на думку - це "руський вінчестер". Його випускали американці під "мосінський" патрон, у Першу світову, для російської армії, невеликою партією... Страшенно незручна штука, при перезаряджанні лежачи...).
показать весь комментарий
16.10.2019 20:57 Ответить
тока обратил внимание, от и глаз у Вас, Яр))
показать весь комментарий
16.10.2019 21:14 Ответить
Я тебе больше скажу - справа от "винчестера" - тяжёлая фугасная граната Новицкого (в модификации Фёдорова - рукоять металлическая, а не деревянная), со снятыми шнурами с грузиками. Применялась, в наступательном (с грузиками) варианте - шнуры запутывались в колючей проволоке, и взрыв разрушал заграждение, и оборонительном варианте - (без грузиков). Применялась в Первую мировую... Была на вооружении только России и РККА, и снята с вооружения после советско-польской войны. Слева - РГ-14, ручная граната Рдултовского... То же самое...
показать весь комментарий
16.10.2019 21:33 Ответить
У кацапов отбили?
показать весь комментарий
16.10.2019 21:19 Ответить
я же написал - латышская армия имела на вооружении винтовки Мосина, и "Маузер" М98. Откуда взялся "Винчестер" - непонятно... Может быть, попал в частные руки, в период Первой мировой, а от того, что там применялся именно "русский" патрон - рантовый 7,62Х54, которых тогда было, "как грязи", на полях боёв, его стали применять "лесные братья"...
показать весь комментарий
16.10.2019 21:53 Ответить
если даже парачка у кого то осталась с первой мировой, то это не станет экспонатом музея как оружие периода борьбы национальных партизанов.
показать весь комментарий
16.10.2019 22:05 Ответить
Тебе виднее... Если сомневаешься - набери : "Винчестер, Мод. 1895", посмотри картинку и прочитай статью...
показать весь комментарий
16.10.2019 22:19 Ответить
Немає ніякого «русского рантового патрона».
Літера R означає англійске слово Rimmled, тобто фланцевий.
показать весь комментарий
16.10.2019 23:39 Ответить
А чим, по суті, "рант", відрізняється від "фланця"? Я використав більш раннє, "дореволюційне" найменування для патрона тієї епохи... Що, якщо я напишу, замість "комп"ютер", ЕОМ, це щось змінить?
показать весь комментарий
17.10.2019 00:23 Ответить
Шановний, Пане, просто рашапропагадони таким чином засирають людям мізки про «русскій патрон».
Ви поцікавтесь ще про тупість рашок з того, що отримавши/вкравши з «ґнілого запада» перші зразки нарізної зброї, вони стали міряти калібр не по ДІАМЕТРУ ствола/кулі, а по ВІДСТАНІ між ПОЛЯМИ нарізів.
І так до цих пір, бо соромно зізнатись в своїй тупості.
показать весь комментарий
17.10.2019 12:23 Ответить
Я уже послав тобі посилання на "першоджерело". (А перед тим розсмішив свого товариша, зброяра - він тобі "привіт" передавав).
Я, бачу, ти ніяк не заспокоїшся. Тепер перейду до "лінгвістики". В англійській мові НЕ ІСНУЄ слова "Rimmled". Є словосполучення (тобто, "проміжні, не розвинуті до кінця, поняття), що включають в себе слово "rimmed",, яке означає "Обід". ("ободок", російською). А не "фланцевий"!!!...
rimmed cartridge - патрон с гильзой с закраиной
thick-rimmed cartridge - патрон с широкой закраиной гильзы

Так от, технічні спеціалісти стараються завжди використовувать точні терміни, а не словосполучення, з різноманітним змістом... Німецьке слово "Rand" і є таким "точним терміном"...
показать весь комментарий
17.10.2019 14:40 Ответить
будь добр, дай сылочку где нашёл это фото, будет интересно
показать весь комментарий
16.10.2019 22:15 Ответить
На одном из форумов. Фото из этого музея от посетителей. Но ссылку уже не найду.
показать весь комментарий
16.10.2019 22:16 Ответить
да ладно, только что опубликовал и уже не найдёшь
показать весь комментарий
16.10.2019 22:23 Ответить
Федька, не доставай... Я написал, что на нашу похожа немного по покрою, а ты канаешь, чья в этом музее. Сходи и посмотри. Там подписи не было, чья. А я там был лет 14-15 назад.
Могу тебе только нашу скинуть: https://www.fest.lviv.ua/en/restaurants/kryjivka/ Посети при случае. Пароль для входа подскажут, если на латышском обратишься.
Зеленський поспілкувався з українською діаспорою в Латвії - Цензор.НЕТ 2563
показать весь комментарий
16.10.2019 22:47 Ответить
вот экспонат из музея окупации и там выдно не национальный партизан а руцкии окупант.Зеленський поспілкувався з українською діаспорою в Латвії - Цензор.НЕТ 5521
показать весь комментарий
16.10.2019 22:27 Ответить
"Федя", ты же умный человек... Но тут ты чушь пишешь... На фото - солдат РККА, в форме второй половины войны. В гимнастёрке со стоячим, "косым" воротником и погонами. Была введена с 6 января 1943-го года. А в 1940-м, когда оккупировались страны Балтии, они носили гимнастёрки с отложным "прямым" воротником, без погон, но с петлицами со знаками различия... Именно похожая гимнастёрка (только с погонами и без нагрудных карманов и петлиц), и изображена на первом фото, из-за которого ты "копья ломаешь"...
показать весь комментарий
16.10.2019 23:28 Ответить
Більше того, гвинтівка Нагана («Мосіна») вироблялась у Першу Світову, для Россії в САСШ і Франції, тому що Тульський завод не справлявся.
показать весь комментарий
16.10.2019 23:32 Ответить
Ти "тормоз"? Я написав про випуск гвинтівки "Вінчестер", в США, під патрон гвинтівки Мосіна... Якщо берешся сперечаться, то хоч вчитуйся в те, що написано!!!
показать весь комментарий
17.10.2019 00:26 Ответить
Додам, для "особливо просвіщонних" : гвинтівка Мосіна НЕ ВИРОБЛЯЛАСЬ у Франції та САСШ, в період Першої світової. Заводи Шательро випустили півмільйона "мосінок", для Росії, в період переозброєння армії (тобто ще до російсько-японської війни), а в Першу світову вони випускали гвинтівки Лебеля. А американці відмовились кардинально переналагоджувать виробництво, і випустили гвинтівку "Вінчестер", про яку тут іде мова, переробивши магазин та ударно-спусковий механізм і патронник під "російський" патрон. Почитай А.А. Ігнатьєва, "П"ятдесят років у строю". От ВІН - дійсно, знавець!!! Бо у період Першої світової був військовим атташе Росії, саме у Франції, і відав усіма закупками зброї та спорядження не тільки у Франції, але і в інших країнах - Великобританіі та США - в тому числі... Там детально описані закупки літаків, авіаційного лаку, важких гаубиць, снарядів великого калібру... Навіть алюмінію та морського кабелю... А про гвинтівки "Мосіна" - ні слова... Коли у Францію прибули "російські" бригади, їх озброїли гвинтівками Лебеля, і, перед відправкою на фронт, провели "перенавчання" поводження з ними...
показать весь комментарий
17.10.2019 09:59 Ответить
Читав, читав А.А. Ігнатьєва. «Но нє Ігнатьєвим єдіним живи будєм..»

1. http://ww1.milua.org/usamosin91.htm

«Для заказа 3-линейных винтовок обр. 1891 года "русского чертежа" в 1915 году были выбраны компании "Ремингтон" и "Вестингауз". Первый заказ на 1.000.000 винтовок был выдан "Ремингтону" в январе, а до сентября было заказано еще 500.000. С "Вестингауз" до августа заключили два контракта на 1.800.000 винтовок. »
2. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0_%D0%9C%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B0 https://ru.wikipedia.org/wiki/Винтовка_Мосина
(рекомендую весь матеріял, бо писав фахівець, а не «патріот»):
«Из-за недостатка оружия ввиду внезапности начала войны правительство начало закупать за границей винтовки нескольких иностранных систем, а также заказало в США у компаний Remington и Westinghouse 1,5 миллиона винтовок обр. 1891/10 гг. »


3. Так, були також і гвинтівки американських/іноземних систем, під фланцевий патрон для гвинтівки Нагана зразка 1891 р. , що була на озброєнній русскої армії.
Я цього не заперечував і не заперечую.

З, повагою.
показать весь комментарий
17.10.2019 13:00 Ответить
А я - "без поваги"... "Смалець у голові, маєте?...". Різницю між "замовленням", і "виконанням замовлення" і "поставками", розумієте? Замовить" - одне... "Отримать замовлене" - зовсім інше... Не треба "робить з мене дурня..." . Тільки "Вінчестер" виконав замовлення, хоча і не так, як хотіла Росія. Так що, або докази виготовлення гвинтівок Мосіна, для РОСІЙСЬКОЇ армії, в період Першої світової, або "ходзь ти лясом...", як кажуть мазури...
показать весь комментарий
17.10.2019 13:34 Ответить
2. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0_%D0%9C%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B0 https://ru.wikipedia.org/wiki/Винтовка_Мосина

На, «кушай» :
«Из-за недостатка оружия ввиду внезапности начала войны правительство начало закупать за границей винтовки нескольких иностранных систем, а также заказало в США у компаний https://ru.wikipedia.org/wiki/Remington_Arms Remington и https://ru.wikipedia.org/wiki/Westinghouse Westinghouse 1,5 миллиона винтовок обр. 1891/10 гг. Часть из них никогда не была поставлена России - после Революции их конфисковало правительство США. Сегодня винтовки Мосина американского производства - одни из самых редких и представляющих наибольшую коллекционную ценность.»
показать весь комментарий
17.10.2019 14:51 Ответить
А це - "удар по крышке гроба" - "Сведения, приводимые после обозначения калибра, - это длина гильзы в миллиметрах и её тип( фланцевые или рантовые гильзы, в международной практике, обозначаются латинской буквой "R" - от немецкого слова "Rand" (А. Б. Жук, "Винтовки и автоматы. Москва, Воениздат, 1987 год).
"Смачного!..." . Їж, не обляпайся!...
показать весь комментарий
17.10.2019 14:14 Ответить
Ну, мені *****, як ти там до мне. Головне, я слідкую за собою, щоб вести себе по людськи, а не те як деякі нетрадиціонали.
Я навів тобі посилання на джерела інформаціїї, там і про постачання, і про Rimmed і про Rimless, але ти їх навіть «неасіліл».
А.Б. Жук у мене теж є.
показать весь комментарий
17.10.2019 14:30 Ответить
А - "Ну, мені *****, як ти там до мне... ", це називається "слідкувать за собою, щоб вести себе по людськи..."? Ти себе, після подібного, ще і "культурною людиною", вважаєш? Ти просто "недоучка" і "дикун"... "З цепу зірвався", коли "мордою ткнули" в твоє власне невігластво?! Так що, "Ходзь ти лясом!!!..."
показать весь комментарий
17.10.2019 14:47 Ответить
Копі - паст, той мій текст, де я звертався до тебе по бидлячому.
Як ось ти.
показать весь комментарий
17.10.2019 14:54 Ответить
Я бачу, ти любиш "сильні вислови"... На... Поцілуй мене в сраку, недоумок...
показать весь комментарий
17.10.2019 15:16 Ответить
Ти думаєш що після цього станеш нормальною людиною?
То сам себе цьомни туди.
показать весь комментарий
17.10.2019 15:30 Ответить
З "нормальними" - "по-нормальному"... З тупими, хамовитими недоумками - так, як вони заслуговують... Іншої лексики ви не те що, "не заслуговуєте", а навіть не розумієте...
показать весь комментарий
17.10.2019 15:44 Ответить
Перечитай свої і мої тексти.
Доречі, читають тут їх не тільки ми з тобою.
показать весь комментарий
17.10.2019 16:03 Ответить
Ти повернувся? Мені знову штани знімать?
показать весь комментарий
17.10.2019 16:28 Ответить
Я навіть не "егей!" Я - "пішов ти нах...!". (Перед тим - зайди ззаду, і "цьомни", з розбігу, в міжжоп"я... Ти ж для цього повертався?...
показать весь комментарий
17.10.2019 18:04 Ответить
Слухай - но, Бро.
Я колись, було обісрався, як ти зараз.
Бо довіряв СОВЄТСКИМ довідникам.
«Пєрвий автомат ізобрєл Кулібін, і т. ін. »
Також цитував РУССКО-СОВЄТСЬКИХ ********в. ( Це не про Жука, доречі, виявилось що він і добрий конструктор, бо створив оригінальний револьвер для НАЗу космонавтів.)
Але те, що нам дозволялося знати про зброю і зброярів, і не тільки,в СССР, бо ж цензура, це було десь 1% від реального розмаїття. Та ще й з брехнею.
Перший автомат, не Фьодорова, а німецький, ним комплектували екіпажі льотчиків, і т.д. і т.п.
Зла на тебе не держу.
Не час нам сратися.
показать весь комментарий
17.10.2019 18:52 Ответить
которой частью? ведь когда началась война, диаспора разделилась на тех кто за свободну Украину и тех кто аплодировал *****, в основном вторые даже слово дякую не знали о рушница или поляница даже не говорим.
показать весь комментарий
16.10.2019 20:22 Ответить
федька, може хоть твои земляки монике в криворогатый бубен настучали?
ничего там не слышно?
показать весь комментарий
16.10.2019 20:35 Ответить
75% вообще не вкурсе что он приехал, новостях упомянули но как весть второго десятка, веришь или нет, когда Петя ехал - весть была на первых строках.
показать весь комментарий
16.10.2019 20:37 Ответить
Зеленский пообщался с украинской диаспорой в Латвии - Цензор.НЕТ 1707
показать весь комментарий
16.10.2019 20:26 Ответить
4. Перелік лахтинських коммунопровокаторів.
показать весь комментарий
16.10.2019 20:53 Ответить
Во время https://rusvesna.su/news/1571208807 Зеленского в Ригу местные жители в костюмах цыплят протестовали против производства украинских яиц в Латвии. Об этом сообщает Skaties.
показать весь комментарий
16.10.2019 20:56 Ответить
Одне дурне поїхало в турне.
показать весь комментарий
16.10.2019 21:14 Ответить
а што ета у зєлєнскава із штанов тарчіт?...граната?!
показать весь комментарий
16.10.2019 22:16 Ответить
профессиональный инструмент.
показать весь комментарий
16.10.2019 22:19 Ответить
Обратите вниманиена руки вовочки и "жены Елены" впечатление что они вместе шыряются
показать весь комментарий
16.10.2019 23:04 Ответить
А что это за Эрдоган с ними на второй фотке?
показать весь комментарий
16.10.2019 23:05 Ответить