9816 посетителей онлайн
9 530 152

Подтвержден случай дифтерии у 9-летнего невакцинированного ребенка в Киеве, - Минздрав

Подтвержден случай дифтерии у 9-летнего невакцинированного ребенка в Киеве, - Минздрав

В Киеве подтвержден случай заболевания дифтерией у 9-летнего ребенка.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Центр общественного здоровья Миздрава.

"Ребенок не привит от болезни из-за отказа родителей. Сейчас больного ребенка госпитализировали. Диагноз "дифтерия" установлен 24 октября на основании бактериологических данных. Для введения сыворотки показаний нет.

Больной имел контакт с 45 людьми, из них 36 детей, осмотр которых запланирован на 25 октября. По месту жительства и учебы организуется дезинфекция", - говорится в сообщении.

Центр общественного здоровья Украины напоминает, что страна обеспечена дозами вакцины от дифтерии в достаточном количестве во всех регионах. Для взрослых предусмотрена ревакцинация каждые 10 лет с 16-летнего возраста.

Дети и взрослые для защиты от заболевания должны прививаться в соответствии с действующим календарем прививок. Вакцина является бесплатной, а привиться можно у своего семейного врача.

Подтвержден случай дифтерии у 9-летнего невакцинированного ребенка в Киеве, - Минздрав 01

Топ комментарии
+21
спасибо Богатыревой и ее антивакцинальной компании, вызванной ее борьбой за поставки с завода ее сына. Вместо гуманитных Санофи-Авентис (Франция), от которой ЯКОБЫ умер парень в Енакиево. На самом деле умер т менингита, но то ху.. с ним, главное чтобы вакцины покупали именно на Фармасинтез-Здоровье.

теперь в стране гуляет тысячи невакцинированных детей. Спасибо, Рая.
показать весь комментарий
24.10.2019 21:11 Ответить
+10
Зато Супрун зняли.
показать весь комментарий
24.10.2019 21:08 Ответить
+10
Не нужно рассказывать сказки. С таким уровнем озебиливания это не удивительно, что ватные животные не привили своего ребёнка. Ещё и чума будет и много чего, не нужно быть комаровским, чтобы видеть что общество деградирует.
показать весь комментарий
24.10.2019 21:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Та есть... Короче, всё плохо. Пойду футбол смотреть. Там, после первого тайма, таки 1:1...
показать весь комментарий
24.10.2019 21:20 Ответить
Тиф вши разносят, чуму- блохи. Чистота- залог здоровья. Но война кагбэ намекает...
показать весь комментарий
24.10.2019 22:32 Ответить
Ну якщо у вас повна хата бліх , мишей , і клопів , то тиф і чума точно буде
показать весь комментарий
24.10.2019 22:34 Ответить
Не бачу нічого смішного, порохосвині будуть радіти кожній епідемії в Україні? Радіти смертям, хворобам, злидням, до яких привів порохосвин Україну?
показать весь комментарий
24.10.2019 22:40 Ответить
Ти ще віспу згадай дурню . Іди зроби щеплення .До речі ,щеплення від дифтериї іде разом з правцем --подвійна користь.
показать весь комментарий
24.10.2019 22:53 Ответить
Спочатку не дозволяють вакцинувати дітей, потім голосують за моніку... Дарвінізм як він є
показать весь комментарий
24.10.2019 21:38 Ответить
А как насчёт церковного одебиливания? Там тоже хватает.
показать весь комментарий
24.10.2019 22:33 Ответить
Бо ж багато невакцинованих!
показать весь комментарий
24.10.2019 23:38 Ответить
Спочатку не дозволяють вакцинувати дітей, потім голосують за лоліту... Дарвінізм як він є
показать весь комментарий
24.10.2019 22:42 Ответить
Невакциновані обирають невакцинованих й тому в уряді спалахи дебілізму!
показать весь комментарий
24.10.2019 23:35 Ответить
ВАКЦИНУЙ СОБІ ГОЛОВУ ПРИДУРОК
показать весь комментарий
25.10.2019 09:09 Ответить
а ти мабуть з уряду, що так збудився?
показать весь комментарий
25.10.2019 10:04 Ответить
Вы все время пишете капс-локом. У Вас что-то со зрением? Болели много?
показать весь комментарий
25.10.2019 10:06 Ответить
виноваты не президенты а родители, которые по любым причинам не хотят делать прививки детям и что им сделаешь.
показать весь комментарий
24.10.2019 22:05 Ответить
слышал , что вакцинировать вообще нельзя ! Только тихо тихо , не утверждаю просто слышал краем уха
показать весь комментарий
24.10.2019 22:29 Ответить
Так не можна . Коли захворів, то виключно сиворотку вводять .
показать весь комментарий
24.10.2019 22:35 Ответить
А я того.. тільки що сироватку випив, (сиру не їв), це допоможе?
показать весь комментарий
25.10.2019 10:21 Ответить
А от тим, хто був в контакті , і симптомів хвороби не має - можна щеплення .
показать весь комментарий
24.10.2019 22:37 Ответить
- Повторити контакт! А якщо не допоможе - от тоді вже тілько потрібно проходити щеплення!
показать весь комментарий
24.10.2019 23:42 Ответить
показать весь комментарий
24.10.2019 23:53 Ответить
Підтвердився випадок дебілізму в одного не вакцинованого міністра...
показать весь комментарий
24.10.2019 23:28 Ответить
Невакцинированный?

Ребенка в изолятор и делать пробы на все, что известно.
Родителей лишить родительских прав и в вечную ссылку в православный русский мирЪ.
показать весь комментарий
25.10.2019 08:46 Ответить
ЭТО ТАКИХ КАК ТЫ ЛИШНЕХРОМОСОМНЫХ НАДА КАСТРИРОВАТЬ.
РОДИТЕЛИ САМИ ВЫБИРАЮТ ЧТО ЛУЧШЕ, А ГОСУДАРСТВО ДОЛЖНО ОБЕСПЕЧИТЬ100% НАЛИЧИЕ ЛЕКАРСТВ. У НАС ВЕДЬ БЕСПЛАТНАЯ МЕДИЦИНА ?
показать весь комментарий
25.10.2019 09:12 Ответить
Бесплатная медицина работает примерно так:
Приходит мужик к доктору с гвоздем в голове.
Доктор: - Что, вытащить?
- Да…
- С вас 10 тысяч…
- Но у нас же бесплатная медицина! ?
- В рамках услуг бесплатной медицины мы вам можем его только загнуть, чтоб не мешал.
показать весь комментарий
25.10.2019 11:09 Ответить
Вот поэтому такие дегенераты и должны жить с себе подобными, а не подвергать опасности нормальных людей.
показать весь комментарий
25.10.2019 11:15 Ответить
В МОЗ Є НЕГЛАСНИЙ НАКАЗ НЕ СТАВИТИ ПРИВИТИМ ДІТЯМ ДІАГНОЗ , МАЮ ОСОБИСТИЙ ДОСВІД, ТИМ ПАЧЕ В ШКОЛІ ДІТИ ХВОРІЛИ ПО 2 РАЗИ НА РІК, ХОЧ І ПРИВИТІ. ТОМУ МОЗ ЦЕ БРЕХЛИВЕ ЛАЙНО КОТРОМУ Я НЕВІРЮ
показать весь комментарий
25.10.2019 09:07 Ответить
Это мамочка в церковь мало ходила. Дифтерия ж не пристает к детям рьяно верующих!
показать весь комментарий
25.10.2019 09:17 Ответить
1998 рік.
На сьомому році епідемії що реєструються групові
захворювання на дифтерію. Тільки за останній час такі ускладнення
мали місце серед учнів школи у м.Львові (захворіло 3 дітей та
виявлено 11 носіїв токсигенних штампів дифтерії) та в Хмельницькій
області, де у великій релігійній сім'ї, в якій діти не
щеплювались, а медичним працівникам створювались перешкоди у
наданні медичної допомоги дітям, захворіло на дифтерію 5 чоловік,
з них 4 дітей, які всі померли
.

https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0359282-98
показать весь комментарий
25.10.2019 15:49 Ответить
"И боженька не помог..." -- как бы кощунственно это ни звучало.

"Дебилы, б....дь" (с)
показать весь комментарий
25.10.2019 16:40 Ответить
В принципе это нормально, когда 73% выбирают на главу страны клоуна-наркомана с острой формой психопатии
показать весь комментарий
25.10.2019 09:44 Ответить
Для введення сироватки немає потреби???
Розвод як завжди, у індійської вакцини закінчується термін придатності, багато хто не хоче її використовувати а купляє європейську. Тому це індійське гав....но по схемі закарпатьского поліомеліту хочуть на паніці спихнути.
показать весь комментарий
25.10.2019 10:41 Ответить
яка логіка у ваших словах? вакцинують БЕЗКОШТОВНО. вакцина для цього вже закуплена. який сенс комусь "спихувати на паніці" вакцину безкоштовно? яка різниця чи вколять її людям, чи викинуть після закінчення терміну придатності (в контексті якоїсь грошової вигоди)??
показать весь комментарий
25.10.2019 10:47 Ответить
На складі велика кількість вакцини тому що багато або взагалі не вакцинується через цю вакцину або купіляють іншу. Через цю вакцину якраз вся паніка по вакцинації і відбулась тому що в неї найбільше побочних ефектів. І якщо вони її зараз не використають то в майбутньому не зможуть закупити саме цей об'єм цього гав---на, а прийдеться закупляти іншу.
Саме через гроші і відкати які дають індійські виробники..... Це все відбувається.
Я взагалі того хто закупив цю вакцину віддав під статтю тероризм, тому що через погану якість цієї вакцини перестали вакцинуватись іншими вакцинами наприклад проти кору. Хоча інші вакцини не наносять шкоди....
показать весь комментарий
25.10.2019 10:57 Ответить
звідки інформація про погану якість вакцини?
показать весь комментарий
25.10.2019 11:17 Ответить
Від лікарів які своїм дітям цю вакцину не дають а заказують бельгійські або канадські, тому що до них потім після вакцинації попадають діти із різними ускладненнями. В мене у знайомих після вакцинації попала в лікарню були судороги ввечері хоча до цього ніколи похожого не було.
На скільки я читав по розслідуванні в Малазії і в Індонезії де індійські вакцини заборонили, проблема з наявністю в них важких металів і їхньою не стерильністю там знаходили бактерії і пил, індійські виробники погано контролюють якість виробництва.
У нас незалежного аналізу ніхто не проводив.....
показать весь комментарий
25.10.2019 12:25 Ответить
це інформація в статусі ОБС (одна баба сказала). до такої інформації не можна ставитися серйозно
показать весь комментарий
25.10.2019 12:30 Ответить
Те саме поголовно та примусово щеплені москалі розповідали тим, хто відмовився від вакцинування. А судоми можуть бути через інше захворювання. Взагалі це схоже на спробу заперечити теорію Дарвіна. Як на мене, у цьому випадку вона була вдалою. Не можна дозволяти неосвіченим батькам ризикувати життям дітей, але й відповідальність лікарів у випадку ускладнень повинна бути суворою.
показать весь комментарий
25.10.2019 13:10 Ответить
Далой прививки!
Далой доктора Смерть!
Да здравствует естественный отбор!
показать весь комментарий
25.10.2019 11:05 Ответить
Угу. Только детенышей, которых дегенераты не вакцинируют, надо не брать ни в детсады, ни в школы, ни в институты.
Я бы еще запретил их перевозить всеми видами транспорта, кроме скорой помощи.
показать весь комментарий
25.10.2019 11:18 Ответить
Дегенерат по твоєму Білл Гейтс, голова ВОЗ. До речі фонд Білла Гейтса головний спонсор вакцинування хоча своїх дітей не вакцинує.
Ніхто не каже не вакцинувати мова йде про те що або самим розробити вакцину на основі модифікованих дріжджів або закупити у нормального виробника а не купляти г-вно після якого люди перестають вакцинувати і від інших вакцин.
показать весь комментарий
25.10.2019 12:30 Ответить
Когда у тебя будет столько денег, сколько у Гейтса, сможешь купить себе остров и держать свой заразный выводок на нем.
показать весь комментарий
25.10.2019 12:36 Ответить
У байки про невакцинированных детей Билла уже борода выросла.
показать весь комментарий
25.10.2019 13:42 Ответить
Дятел, а ты когда сам ревакцинировался? Соблюдаешь календарь, от грипа делашь прививки?
показать весь комментарий
26.10.2019 09:14 Ответить
как же быстро можно внушить стаду о необходимости того, без чего жили десятки тысяч лет.
и теперь стадо рьяно гнобит тех, кто в этот шлак не поверил.
забавные персонажи, таким можно внушить абсолютно все.
показать весь комментарий
25.10.2019 13:18 Ответить
Жили десятки тысяч лет. И гибли сотнями тысяч. Вперёд, в средневековье.
показать весь комментарий
25.10.2019 13:40 Ответить
не о чем... сейчас гибнут миллионами.
показать весь комментарий
25.10.2019 21:24 Ответить
В США за последние 20 лет было выплачено около 3 миллиардов за осложнения после вакцинаций, а в Украине недавно было выграно лишь одно дело, где было доказана смерть ребенка от вакцины. Никто не делает тесты перед вакцинацией на возможные осложнения, оч дорого! Но определенный процент заплатит своим здоровьем или жизнью за коллективную безопасность от вакцинации.
показать весь комментарий
26.10.2019 09:24 Ответить
Страница 2 из 2